Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
22.06. klo 17:00 Iitti Games Ilmoittautuneet
P7 40m
Leevi Lintukangas	Iitin Pyrintö		
Linus Dufva	Karhulan Katajaiset		
Nooa Luste	Nastolan Naseva		
Rene Hynninen	Hartolan Voima		
Elmeri Rauhala	Iitin Pyrintö	
	
P7 Pituus
Leevi Lintukangas	Iitin Pyrintö		
Linus Dufva	Karhulan Katajaiset		
Nooa Luste	Nastolan Naseva		
Rene Hynninen	Hartolan Voima		
Elmeri Rauhala	Iitin Pyrintö		

T7 40m
Ronja Malmström	Iitin Pyrintö		
Anni Vento	Iitin Pyrintö		
Noora Tojkander	Iitin Pyrintö		

T7 Pituus
Ronja Malmström	Iitin Pyrintö		
Anni Vento	Iitin Pyrintö		
Noora Tojkander	Iitin Pyrintö	
	
P9 40m
Elmo Järvinen	Iitin Pyrintö		
Tuure Rytkölä	Iitin Pyrintö		7,89
Veeti Seppälä	Lahden Ahkera	6,85	6,73
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera	7,42	7,42
Emil Puhakka	Karhulan Katajaiset	7,35	7,35

P9 1000m
Elmo Järvinen	Iitin Pyrintö		
Tuure Rytkölä	Iitin Pyrintö		
Emil Puhakka	Karhulan Katajaiset	3.51,15	3.51,15
Elmeri Harju	Vehkalahden Veikot	4.06,34	3.58,42
Sulo Koso	Vehkalahden Veikot	
	
P9 Pituus
Elmo Järvinen	Iitin Pyrintö		
Tuure Rytkölä	Iitin Pyrintö		
Veeti Seppälä	Lahden Ahkera	3,94	3,94
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera	3,30	3,30
Emil Puhakka	Karhulan Katajaiset	2,87	2,87

P9 Kuula


T9 40m
Irem Köse	Iitin Pyrintö		
Iina Vento	Iitin Pyrintö		
Emma Ryyppö	Iitin Pyrintö		
Iina Grönroos	Valkealan Kajo	7,55	7,55
Maija Olli	Vehkalahden Veikot	7,13	7,12
Linnea Rauhala	Iitin Pyrintö		
Saima Särkiniemi	Nastolan Naseva		
Josefina Grenfors	Iitin Pyrintö	
Hulda Huppunen Iitin Pyrintö	

T9 1000m
Maija Olli	Vehkalahden Veikot	
Hulda Huppunen Iitin Pyrintö
	
T9 Pituus
Irem Köse	Iitin Pyrintö		
Iina Vento	Iitin Pyrintö		
Emma Ryyppö	Iitin Pyrintö		
Iina Grönroos	Valkealan Kajo		
Maija Olli	Vehkalahden Veikot	3,32	3,46
Linnea Rauhala	Iitin Pyrintö		
Saima Särkiniemi	Nastolan Naseva		
Josefina Grenfors	Iitin Pyrintö		
Hulda Huppunen Iitin Pyrintö
Peppi Pakkanen Lahden Ahkera

T9 Kuula
Irem Köse	Iitin Pyrintö		
Iina Vento	Iitin Pyrintö		
Emma Ryyppö	Iitin Pyrintö		
Maija Olli	Vehkalahden Veikot	4,98	5,25
Josefina Grenfors	Iitin Pyrintö		
Lumi Terviö	Lahden Ahkera	4,23	4,23
Hulda Huppunen Iitin Pyrintö

P11 60m
Elmo Ojala	Lahden Ahkera		
Tiitus Rytkölä	Iitin Pyrintö		9,82
Kaapo Luste	Nastolan Naseva	9,36	9,36
Lukas Hyypiä	Iitin Pyrintö		
Roni Hynninen	Hartolan Voima	10,57	10,57
Jooa Korhonen	Lahden Ahkera	9,16	9,16
Atte Kotakorpi	Asikkalan Raikas		
Aamos Huppunen   Iitin Pyrintö

P11 1000m
Tiitus Rytkölä	Iitin Pyrintö		3.56,60
Kaapo Luste	Nastolan Naseva		4.05,14
Lukas Hyypiä	Iitin Pyrintö		4.02,50
Caius Dufva	Karhulan Katajaiset	
Aamos Huppunen.  Iitin Pyrintö
	
P11 Korkeus
Elmo Ojala	Lahden Ahkera		
Roni Hynninen	Hartolan Voima		90
Jooa Korhonen	Lahden Ahkera	115	115
Atte Kotakorpi	Asikkalan Raikas		
Caius Dufva	Karhulan Katajaiset		
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera
Tiitus Rytkölä       Iitin Pyrintö
Lukas Hyypiä       Iitin Pyrintö	
Aamos Huppunen Iitin Pyrintö
	
P11 Keihäs
Tiitus Rytkölä	Iitin Pyrintö		16,00
Kaapo Luste	Nastolan Naseva		
Lukas Hyypiä	Iitin Pyrintö		10,10
Roni Hynninen	Hartolan Voima		15,56
Caius Dufva	Karhulan Katajaiset		
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera
Aamos Huppunen Iitin Pyrintö

	
T11 60m
Olga Komulainen	Iitin Pyrintö		
Emilia Tojkander	Iitin Pyrintö		12,38
Ella Sjöblom	Nastolan Naseva		10,92
Sonja Muotka	Lahden Ahkera	9,56	9,56
Meiju Alhola	Orimattilan Jymy	10,40	10,40
Neea Turunen	Iitin Pyrintö		
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	9,75	9,75
Cia Kilkki	Iitin Pyrintö		
My Kilkki	Iitin Pyrintö		10,89
Tuuli Makkonen	Iitin Pyrintö		
Rakel Rantonen	Iitin Pyrintö		
Karoliina Huttunen	Karhulan Katajaiset	9,77	9,77
Ada Puhakka	Karhulan Katajaiset		10,55
Viivi Tolppala	Iitin Pyrintö	11,36	11,36
Veera Niittymaa Iitin Pyrintö

T11 1000m
Neea Turunen	Iitin Pyrintö		
Cia Kilkki	Iitin Pyrintö		4.45,10
Tuuli Makkonen	Iitin Pyrintö		
Ada Puhakka	Karhulan Katajaiset	4.04,15	3.50,50
Venla Vilen	Iitin Pyrintö		
Veera Niittymaa Iitin Pyrintö

T11 Korkeus
Olga Komulainen	Iitin Pyrintö		
Ella Sjöblom	Nastolan Naseva		90
Meiju Alhola	Orimattilan Jymy		
Neea Turunen	Iitin Pyrintö		
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	121	121
Cia Kilkki	Iitin Pyrintö		90
My Kilkki	Iitin Pyrintö		90
Tuuli Makkonen	Iitin Pyrintö		
Rakel Rantonen	Iitin Pyrintö		
Ada Puhakka	Karhulan Katajaiset	106	106
Viivi Tolppala	Iitin Pyrintö		
Venla Vilen	Iitin Pyrintö		95
Veera Niittymaa Iitin Pyrintö

T11 Keihäs
Olga Komulainen	Iitin Pyrintö		9,07
Emilia Tojkander	Iitin Pyrintö		
Ella Sjöblom	Nastolan Naseva	17,26	17,26
Meiju Alhola	Orimattilan Jymy	19,99	19,99
Neea Turunen	Iitin Pyrintö		
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	21,88	21,88
Cia Kilkki	Iitin Pyrintö		
My Kilkki	Iitin Pyrintö		14,48
Tuuli Makkonen	Iitin Pyrintö	13,19	13,19
Rakel Rantonen	Iitin Pyrintö		
Ada Puhakka	Karhulan Katajaiset	19,33	19,33
Venla Vilen	Iitin Pyrintö		
Veera Niittymaa Iitin Pyrintö

P13 60m
Taavi Rytkölä	Iitin Pyrintö		8,99
Juho Taavila	Lahden Ahkera	8,15	8,15
Kalle Karimäki	Lahden Ahkera		8,65
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera	8,59	8,59
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	9,04	9,04
Markus Vainio	Lahden Ahkera	7,86	7,86
Kasperi Huttunen	Karhulan Katajaiset	8,96	8,96
Eric Rinne	Lahden Ahkera	8,73	8,73

P13 1000m
Taavi Rytkölä	Iitin Pyrintö		3.54,07
Alex Ahlgren	Porvoon Urheilijat	3.11,84	3.11,84
Elmeri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät	3.23,55	3.23,55
Jesse Hirvonen	Esbo IF	3.41,72	3.41,72
Filip Nyström	Porvoon Urheilijat		

P13 Pituus
Taavi Rytkölä	Iitin Pyrintö		4,01
Juho Taavila	Lahden Ahkera	5,21	5,21
Kalle Karimäki	Lahden Ahkera	4,39	4,52
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera	4,88	4,88
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	3,94	3,94
Eric Rinne	Lahden Ahkera	4,45	4,45

P13 Kiekko
Taavi Rytkölä	Iitin Pyrintö		16,67
Juho Taavila	Lahden Ahkera	47,55	47,55
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera	40,34	40,34
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	27,25	27,25
Markus Vainio	Lahden Ahkera	48,44	48,44
Eric Rinne	Lahden Ahkera	25,28	25,28
Jesse Hirvonen	Esbo IF	24,18	24,18

T13 60m
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas	9,33	9,33
Aino Seppälä	Lahden Ahkera	8,63	8,63
Matilda Karhu	Valkealan Kajo	9,08	9,08
Mirella Roos	Iitin Pyrintö		
Tilda Jauhiainen	Kuusankosken Kisa		10,13
Ellen Kojonen	Heinolan Isku		9,66
Lotta Kotakorpi	Asikkalan Raikas		10,15
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku		9,96

T13 1000m
Mirella Roos	Iitin Pyrintö	
	
T13 Pituus
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas	4,05	4,05
Aino Seppälä	Lahden Ahkera	4,24	4,24
Matilda Karhu	Valkealan Kajo	4,54	4,54
Mirella Roos	Iitin Pyrintö		
Tilda Jauhiainen	Kuusankosken Kisa		
Ellen Kojonen	Heinolan Isku		
Lotta Kotakorpi	Asikkalan Raikas		
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	3,23	3,23
Siiri Särkiniemi	Nastolan Naseva	2,81	2,81
Olivia Ollikka	Lahden Ahkera	4,52	4,52

T13 Kiekko
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas		15,63
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku		10,55
Siiri Särkiniemi	Nastolan Naseva		
Olivia Ollikka	Lahden Ahkera	21,85	23,02
Tanja Muotka	Lahden Ahkera	39,91	39,91
Adalmiina Rainio	Heinolan Isku	20,84	22,04

P15 100m
Veeti Yli-Talonen	Sysmän Sisu		13,44
Juho Soikkeli	Valkealan Kajo	12,83	12,83
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	13,55	13,55
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku		

P15 800m
Ville Korhonen	Kenttäurheilijat -58	2.20,80	2.20,80
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku		

P15 Pituus
Veeti Yli-Talonen	Sysmän Sisu		5,07

P15 Kuula
Veeti Yli-Talonen	Sysmän Sisu		10,78
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	9,96	9,96
Akseli Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät	10,95	11,21
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku		

T15 100m
Jenni Seppälä	Iitin Pyrintö		13,37
Kerttu Ren	Valkealan Kajo	13,96	13,96
Lola Kuisma	Iitin Pyrintö		
Arianna Kortelainen	Valkealan Kajo	13,89	13,89
Hertta Niemi	Iitin Pyrintö		
Iiris Niemi	Iitin Pyrintö		
Martta Huppunen	Iitin Pyrintö		
Elsa Stadig	Valkealan Kajo		15,11

T15 800m
Hertta Niemi	Iitin Pyrintö		3.14,78
Iiris Niemi	Iitin Pyrintö		2.58,64
Martta Huppunen	Iitin Pyrintö		3.10,96
Elsa Stadig	Valkealan Kajo	2.30,22	2.30,22
Sara Suhonen	Valkealan Kajo	2.50,41	2.50,41

T15 Pituus
Jenni Seppälä	Iitin Pyrintö		3,95
Kerttu Ren	Valkealan Kajo	3,88	4,07
Lola Kuisma	Iitin Pyrintö		3,61
Arianna Kortelainen	Valkealan Kajo		3,43
Hertta Niemi	Iitin Pyrintö		2,76
Iiris Niemi	Iitin Pyrintö		3,21
Martta Huppunen	Iitin Pyrintö		

T15 Kuula
Jenni Seppälä	Iitin Pyrintö		
Kerttu Ren	Valkealan Kajo		
Lola Kuisma	Iitin Pyrintö		
Arianna Kortelainen	Valkealan Kajo	7,94	7,94
Hertta Niemi	Iitin Pyrintö		
Iiris Niemi	Iitin Pyrintö		5,74
Martta Huppunen	Iitin Pyrintö		

M17 100m
Ville Häkämies	Ylämaan Pyrkijät	13,02	13,02
Nuutti Ahtola	Valkealan Kajo	12,36	12,36
Miska Johansson	Heinolan Isku		12,80

M17 800m
Niilo Kotiranta	Ylämaan Pyrkijät		2.39,00
Valtteri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		2.10,85
Eeli Jauhiainen	Kuusankosken Kisa		2.10,19
Joonas Palmu	Valkealan Kajo	2.11,14	2.11,14

M17 Pituus
Ville Häkämies	Ylämaan Pyrkijät		4,46
Ville Vihertö	Iitin Pyrintö	5,94	5,96

N17 100m
Silja Häkämies	Ylämaan Pyrkijät		14,71

N17 800m
Jenna Tuomainen	Iitin Pyrintö		2.40,08

N17 Pituus
Silja Häkämies	Ylämaan Pyrkijät	4,71	4,71
Sofia Niemi	Karhulan Katajaiset		

N17 Kuula
Tiina Järvinen	Lahden Ahkera	14,78	15,04

M19 100m
Tuukka Ingers	Lahden Ahkera	11,78	11,66
Anton Mustonen Lahden Ahkera 

M19 Pituus
Tuukka Ingers	Lahden Ahkera		6,15

N19 100m
Anna Tommola	Valkealan Kajo	14,11	13,66
Senja Roos	Lahden Ahkera	12,40	12,25
Aliisa Lautala	Valkealan Kajo	13,88	13,84
Kirsikka Salmi	Valkealan Kajo	13,72	13,46

N19 Kuula
Annukka Vainonen	Iitin Pyrintö	14,57	14,57