Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
23.05. klo 12:00 LaSY:n pm-maastot 9-15-vuotiaat Ilmoittautuneet
P9 Maastojuoksu 1km
	Julius Malte		Heinolan Isku		
	Juho Tuominen	        Joutsan Pommi		
	Janne Tuominen	        Joutsan Pommi		
	Antón Nykänen Alvarez	Joutsan Pommi		
	Sulo Sierman		Heinolan Isku		
	Vertti Lakkapää	        Lahden Ahkera		
	Väinö Laine		Heinolan Isku		
	Joona Rantalainen	Heinolan Isku		
	Veikko Häyrinen	        Heinolan Isku		
	Vilhelmi Rainio	        Heinolan Isku		
	Teemu Kauppinen	        Lahden Ahkera		
	Oliver Rusi		Asikkalan Raikas		
	Peetu Pikkusaari	Lahden Ahkera	
	
T9 Maastojuoksu 1km
	Keea Arifullen		Heinolan Isku		
	Elle Nieminen		Heinolan Isku		
	Vilma Vanhamäki	        Lahden Ahkera		
	Lilja Salminen		Asikkalan Raikas		
	Aada Viinikainen	Heinolan Isku		
	Lumi Terviö		Lahden Ahkera		
	Sara Peltola		Lahden Ahkera		

P10 Maastojuoksu 1km
	Kevin Niittyviita	Lahden Ahkera		
	Kaapo Luste		Nastolan Naseva		
	Axel Koiranen		Lahden Ahkera		

T10 Maastojuoksu 1km
	Lina Nieminen		Heinolan Isku		
	Inkeri Saarela		Joutsan Pommi		
	Jasmiina Kärkkäinen	Nastolan Naseva		
	Elsa Kemppainen	        Nastolan Naseva		
	Hertta-Liina Tuominen	Lahden Ahkera		
	Jasmin Redman	        Lahden Ahkera		

T11 Maastojuoksu 1km
	Vuokko Raittinen	Joutsan Pommi		
	Eevi Oksanen		Joutsan Pommi		
	Iida Lavia		Joutsan Pommi		
	Eevi Hautaniemi	        Lahden Ahkera		
	Janette Tarkiainen	Heinolan Isku		
	Vilma Viinikainen	Heinolan Isku	
        Olivia Rusi	        Asikkalan Raikas

P11 Maastojuoksu 1km
	Niklas Broder	        Heinolan Isku		
	Voitto Salminen	        Asikkalan Raikas		
	Nici Salonen	        Padasjoen Yritys		
	Roni Hynninen	        Hartolan Voima		
	Elmo Ojala	        Lahden Ahkera		
	Perttu Silvonen	        Heinolan Isku		
	Oskari Kauppinen        Lahden Ahkera		
	Rami Leminen	        Heinolan Isku		

P12 Maastojuoksu 2km
	Aleksi Saarela	        Joutsan Pommi		
	Eetu Väisänen	        Lahden Ahkera		
	Eelis Kuparinen	        Lahden Ahkera		
	Eric Rinne	        Lahden Ahkera		

T12 Maastojuoksu 2km
	Ellen Kojonen	        Heinolan Isku		
	Jenni Tuominen	        Lahden Ahkera		
	Venla Kananen	        Heinolan Isku		
	Meja Koskinen	        Lahden Ahkera		
	Elisa Rantalainen       Heinolan Isku	
	
P13 Maastojuoksu 2km
	Mikael Simola	        Joutsan Pommi	
	
T13 Maastojuoksu 2km
	Suvi Reunanen	        Lahden Ahkera		
	Olivia Fagerholm        Joutsan Pommi		
	Anni Hammar	        Lahden Ahkera		
	Iida Piispanen          Lahden Ahkera		
	Aino Ahonen	        Heinolan Isku	
	
T14 Maastojuoksu 3km
	Nanna Huvinen	        Heinolan Isku		
	Emmi Piispanen	        Lahden Ahkera		
	Inka Peltola	        Lahden Ahkera		
	Emma Riihilahti	        Asikkalan Raikas	
	
P14 Maastojuoksu 3km
	Konsta Väisänen	        Lahden Ahkera		
	Emil Kuparinen	        Lahden Ahkera		
	Kasper Redman	        Lahden Ahkera	
	
T15 Maastojuoksu 3km
	Lavia Elli	        Joutsan Pommi		
	Aada Simola	        Joutsan Pommi		
	Sofia Rinne	        Lahden Ahkera