Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
31.07. klo 09:30 LaSY:n pm-huipentuma Ilmoittautuneet
Nro	Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	SB	PB
P9 40m
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera	7,42	7,42
Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera	7,60	7,60
Daniel Aaltonen	Lahden Ahkera	7,09	7,09
Toivo Kotinurmi	Espoon Tapiot		
Joona Rantalainen	Heinolan Isku	7,21	7,21
Veeti Seppälä	Lahden Ahkera	6,65	6,65
Juho Korhonen	Lahden Ahkera	7,27	7,27
Väinö Laine	Heinolan Isku		
Kasper Väli-Klemelä	Lahden Ahkera	7,40	7,40
Elias Parkkinen	Hartolan Voima		
Eero Leminen	Heinolan Isku	7,74	7,55
Vertti Lakkapää	Lahden Ahkera	7,05	7,05
Lauri Liljaniemi	Lahden Ahkera		
Hugo Saittakari	Lahden Ahkera		
P9 600m
7	Vilhelmi Rainio	Heinolan Isku	2.07,77	2.07,77
8	Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera	2.22,94	2.22,94
9	Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera	2.16,67	2.16,67
10	Joona Rantalainen	Heinolan Isku	2.22,14	2.22,14
11	Väinö Laine	Heinolan Isku		
12	Vertti Lakkapää	Lahden Ahkera	2.03,64	2.03,64
P9 Pituus
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera	3,32	3,32
Daniel Aaltonen	Lahden Ahkera	2,91	2,92
Toivo Kotinurmi	Espoon Tapiot		
Joona Rantalainen	Heinolan Isku		2,88
Veeti Seppälä	Lahden Ahkera	3,94	3,94
Juho Korhonen	Lahden Ahkera	2,64	2,64
Väinö Laine	Heinolan Isku		
Kasper Väli-Klemelä	Lahden Ahkera		
Elias Parkkinen	Hartolan Voima		
Vertti Lakkapää	Lahden Ahkera	3,32	3,32
Lauri Liljaniemi	Lahden Ahkera		
P9 Kuula
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera	7,68	7,68
Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera	3,89	3,89
Daniel Aaltonen	Lahden Ahkera	4,45	4,45
Joona Rantalainen	Heinolan Isku	5,40	5,40
Juho Korhonen	Lahden Ahkera	5,22	5,22
Eero Leminen	Heinolan Isku	7,80	7,80
Vilhelmi Rainio	Heinolan Isku	5,66	5,66
P9 Kiekko
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera		
Daniel Aaltonen	Lahden Ahkera		
Joona Rantalainen	Heinolan Isku		
Juho Korhonen	Lahden Ahkera		
Eero Leminen	Heinolan Isku		
Vilhelmi Rainio	Heinolan Isku		
T9 40m
Pipsa Kanerva	Orimattilan Jymy	6,78	6,78
Helga Moisio	Lahden Ahkera		
Aada Viinikainen	Heinolan Isku	7,48	7,48
Saara Ruoho	Asikkalan Raikas	7,18	7,18
Elle Nieminen	Heinolan Isku	7,50	7,50
Hertta Siikanen	Lahden Ahkera	8,68	8,68
Peppi Pakkanen	Lahden Ahkera	7,38	7,38
Venla Nieminen	Asikkalan Raikas	7,13	7,13
Tilda Palo	Lahden Ahkera	7,95	7,95
Lotta Koskela	Hartolan Voima		
Jenna Leminen	Heinolan Isku		
Sara Peltola	Lahden Ahkera		8,16
Anne Lämsä	Lahden Ahkera		
T9 600m
1	Helga Moisio	Lahden Ahkera		
2	Aada Viinikainen	Heinolan Isku	2.13,33	2.13,33
3	Hertta Siikanen	Lahden Ahkera	2.46,72	2.46,72
4	Venla Nieminen	Asikkalan Raikas		
5	Tilda Palo	Lahden Ahkera	2.36,94	2.36,94
6	Sara Peltola	Lahden Ahkera		
T9 Pituus
Pipsa Kanerva	Orimattilan Jymy	3,44	3,44
Helga Moisio	Lahden Ahkera	2,45	2,45
Aada Viinikainen	Heinolan Isku	2,73	2,73
Saara Ruoho	Asikkalan Raikas	3,34	3,34
Elle Nieminen	Heinolan Isku		2,54
Hertta Siikanen	Lahden Ahkera		
Peppi Pakkanen	Lahden Ahkera	3,26	3,26
Venla Nieminen	Asikkalan Raikas	3,16	3,16
Tilda Palo	Lahden Ahkera	2,70	2,70
Lotta Koskela	Hartolan Voima		2,73
Juulia Hintsala	Lahden Ahkera	3,26	3,26
Iida Pakkanen	Lahden Ahkera	2,52	2,52
Anne Lämsä	Lahden Ahkera		
T9 Kuula
Aada Viinikainen	Heinolan Isku	5,12	5,12
Saara Ruoho	Asikkalan Raikas		5,13
Elle Nieminen	Heinolan Isku	3,81	3,81
Hertta Siikanen	Lahden Ahkera	2,75	2,75
Venla Nieminen	Asikkalan Raikas	5,90	5,90
Tilda Palo	Lahden Ahkera	3,79	3,90
Lotta Koskela	Hartolan Voima		
Jenna Leminen	Heinolan Isku	4,59	4,59
Juulia Hintsala	Lahden Ahkera	5,46	5,46
Lumi Terviö	Lahden Ahkera	4,23	4,23
T9 Kiekko
Aada Viinikainen	Heinolan Isku		
Elle Nieminen	Heinolan Isku		
Hertta Siikanen	Lahden Ahkera		
Venla Nieminen	Asikkalan Raikas		
Tilda Palo	Lahden Ahkera		
Lotta Koskela	Hartolan Voima		
Jenna Leminen	Heinolan Isku		
Juulia Hintsala	Lahden Ahkera		
Lumi Terviö	Lahden Ahkera		
T10 60m
Ella Sjöblom	Nastolan Naseva	10,80	10,80
Lina Nieminen	Heinolan Isku	10,13	10,13
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera	9,74	9,74
Jasmin Redman	Lahden Ahkera	9,60	9,60
Loviisa Vartiainen	Asikkalan Raikas	10,42	10,42
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	9,75	9,75
Jasmiina Kärkkäinen	Nastolan Naseva	9,24	9,24
Inkeri Saarela	Joutsan Pommi	11,57	11,57
Hilda Marttila	Lahden Ahkera	9,77	9,77
T10 600m
1	Siiri Siikanen	Lahden Ahkera	2.11,52	2.11,52
2	Jasmin Redman	Lahden Ahkera	2.07,69	2.07,69
3	Loviisa Vartiainen	Asikkalan Raikas		2.17,80
T10 Korkeus
Ella Sjöblom	Nastolan Naseva	103	103
Lina Nieminen	Heinolan Isku	114	114
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera	95	95
Loviisa Vartiainen	Asikkalan Raikas	102	102
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	122	122
Jasmiina Kärkkäinen	Nastolan Naseva	120	120
Hertta-Liina Tuominen	Lahden Ahkera	101	105
T10 Pituus
Lina Nieminen	Heinolan Isku		3,44
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera	3,48	3,48
Jasmin Redman	Lahden Ahkera	3,55	3,55
Loviisa Vartiainen	Asikkalan Raikas		3,14
Inkeri Saarela	Joutsan Pommi	2,60	2,60
Hertta-Liina Tuominen	Lahden Ahkera	3,44	3,44
Ronja Tuominen	Lahden Ahkera		2,76
T10 Kuula
Lina Nieminen	Heinolan Isku	5,76	5,76
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera		4,03
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	6,67	6,67
Jasmiina Kärkkäinen	Nastolan Naseva	7,57	7,57
Hilda Marttila	Lahden Ahkera	6,79	6,79
Ronja Tuominen	Lahden Ahkera		3,84
Tuuli Makkonen	Iitin Pyrintö	6,39	6,39
T10 Kiekko
Ella Sjöblom	Nastolan Naseva	10,64	11,19
Lina Nieminen	Heinolan Isku	11,65	11,65
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera	13,75	13,75
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	18,49	18,49
Jasmiina Kärkkäinen	Nastolan Naseva	17,84	17,84
Hilda Marttila	Lahden Ahkera	13,46	13,46
Ronja Tuominen	Lahden Ahkera		6,83
Tuuli Makkonen	Iitin Pyrintö	14,64	14,64
P10 60m
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	9,77	9,77
Atte Kotakorpi	Asikkalan Raikas	11,01	11,01
Luca Smolander	Lahden Ahkera	9,88	9,88
Kaapo Luste	Nastolan Naseva	9,36	9,36
P10 Korkeus
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	116	125
Atte Kotakorpi	Asikkalan Raikas	108	108
Samu Kemppainen	Lahden Ahkera	100	100
P10 Pituus
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	3,86	3,86
Atte Kotakorpi	Asikkalan Raikas		2,73
Luca Smolander	Lahden Ahkera	3,60	3,60
Kaapo Luste	Nastolan Naseva	3,91	3,91
Samu Kemppainen	Lahden Ahkera		2,90
P10 Kuula
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	8,65	8,65
P10 Kiekko
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	30,45	30,45
Samu Kemppainen	Lahden Ahkera	13,86	13,86
T11 60m
Sonja Muotka	Lahden Ahkera	9,34	9,34
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku	9,97	9,97
Tinja Palo	Lahden Ahkera	9,93	9,93
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera	10,04	10,04
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera		10,76
Iitu Ylönen	Hartolan Voima	10,14	10,14
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku	9,35	9,35
Anni Liljaniemi	Lahden Ahkera		
Iida Lavia	Joutsan Pommi		10,85
Peppi Ylijärvi	Lahden Ahkera		
Kerttu Lakkapåå	Lahden Ahkera		
T11 600m
4	Vilma Viinikainen	Heinolan Isku	2.14,63	2.14,63
5	Tinja Palo	Lahden Ahkera	2.20,21	2.20,21
6	Iisa Tuominen	Lahden Ahkera		2.24,95
7	Janette Tarkiainen	Heinolan Isku		2.03,85
8	Anni Liljaniemi	Lahden Ahkera		
9	Peppi Ylijärvi	Lahden Ahkera		
T11 Korkeus
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku	119	119
Tinja Palo	Lahden Ahkera	106	110
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera	117	117
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera	105	105
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku	125	125
Helmi Haapalainen	Asikkalan Raikas	118	118
Meiju Alhola	Orimattilan Jymy	119	119
T11 Pituus
Sonja Muotka	Lahden Ahkera	3,75	3,75
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku	3,44	3,44
Tinja Palo	Lahden Ahkera	3,09	3,35
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera	3,58	3,58
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera	3,09	3,26
Iitu Ylönen	Hartolan Voima	3,10	3,10
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku		3,57
Anni Liljaniemi	Lahden Ahkera		
Iida Lavia	Joutsan Pommi	3,45	3,45
Emilia Tojkander	Iitin Pyrintö		3,09
Kerttu Lakkapåå	Lahden Ahkera		
T11 Kuula
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku	7,33	7,33
Tinja Palo	Lahden Ahkera	5,82	5,82
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera	7,72	7,72
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera		4,07
Iida Lavia	Joutsan Pommi	5,97	5,97
Helmi Haapalainen	Asikkalan Raikas	7,11	7,11
Meiju Alhola	Orimattilan Jymy	6,93	6,93
T11 Kiekko
Sonja Muotka	Lahden Ahkera	14,91	15,12
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku	27,37	27,37
Tinja Palo	Lahden Ahkera	13,45	13,64
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera	20,95	20,95
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera	10,67	10,67
Iitu Ylönen	Hartolan Voima		
Helmi Haapalainen	Asikkalan Raikas	18,34	18,34
Meiju Alhola	Orimattilan Jymy	18,27	18,27
P11 60m
Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera	9,41	9,41
Viktor Kotinurmi	Espoon Tapiot	9,48	9,48
Rami Leminen	Heinolan Isku	9,83	9,83
Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas	9,53	9,53
Jooa Korhonen	Lahden Ahkera	9,16	9,16
Elmo Ojala	Lahden Ahkera	9,37	9,37
Roni Hynninen	Hartolan Voima	10,57	10,57
P11 600m
1	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera	2.12,04	2.12,04
2	Rami Leminen	Heinolan Isku		2.10,23
3	Elmo Ojala	Lahden Ahkera		2.12,81
4	Nici Salonen	Padasjoen Yritys	2.00,81	2.00,81
P11 Korkeus
Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas	125	125
Jooa Korhonen	Lahden Ahkera	126	126
Roni Hynninen	Hartolan Voima	108	108
P11 Pituus
Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera	3,49	3,49
Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas		3,56
Jooa Korhonen	Lahden Ahkera	3,90	3,90
Elmo Ojala	Lahden Ahkera	3,96	3,96
Roni Hynninen	Hartolan Voima	2,94	3,11
P11 Kuula
Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera	8,19	8,19
Rami Leminen	Heinolan Isku	7,87	7,87
Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas	7,67	7,67
Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		6,84
Elmo Ojala	Lahden Ahkera		6,32
Roni Hynninen	Hartolan Voima	6,11	6,11
P11 Kiekko
Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera	20,64	20,64
Rami Leminen	Heinolan Isku	27,95	27,95
Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas	25,05	25,05
Elmo Ojala	Lahden Ahkera		18,75
Nici Salonen	Padasjoen Yritys	21,47	21,47
T12 200m
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas		
Meri Aaltonen	Lahden Ahkera		
Mimmi Hiukka	Lahden Ahkera		
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku		
Ellen Kojonen	Heinolan Isku		
Lotta Kotakorpi	Asikkalan Raikas		
Celina Hellberg	Karhulan Katajaiset		
T12 600m
1	Elisa Rantalainen	Heinolan Isku		2.11,61
2	Lotta Kotakorpi	Asikkalan Raikas		
3	Enni Notkonen	Lahden Ahkera		2.09,76
4	Jenni Tuominen	Lahden Ahkera		1.57,07
T12 60m aidat
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas	11,25	11,25
Meri Aaltonen	Lahden Ahkera		
Celina Hellberg	Karhulan Katajaiset	10,92	10,92
Enni Notkonen	Lahden Ahkera	11,78	11,78
Meja Koskinen	Lahden Ahkera	11,48	11,48
Aino Alanko	Heinolan Isku		
Rosalina Rantalainen	Nastolan Naseva	12,37	12,37
T12 Korkeus
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas	137	137
Meri Aaltonen	Lahden Ahkera	120	120
Ellen Kojonen	Heinolan Isku	118	118
Meja Koskinen	Lahden Ahkera	125	125
Rosalina Rantalainen	Nastolan Naseva	131	131
Venla Kananen	Heinolan Isku	126	126
Olivia Miller	Hartolan Voima	113	115
T12 Pituus
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas	4,05	4,05
Meri Aaltonen	Lahden Ahkera	3,63	3,63
Mimmi Hiukka	Lahden Ahkera		
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	3,52	3,52
Ellen Kojonen	Heinolan Isku	3,98	3,98
Enni Notkonen	Lahden Ahkera	3,62	3,62
Rosalina Rantalainen	Nastolan Naseva	3,91	3,91
Olivia Miller	Hartolan Voima	3,39	3,39
Vilma Salo	Hartolan Voima	3,24	3,24
T12 Kiekko
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	16,48	16,48
Aino Alanko	Heinolan Isku	29,33	29,33
Rosalina Rantalainen	Nastolan Naseva		18,33
Olivia Miller	Hartolan Voima	14,96	14,96
Vilma Salo	Hartolan Voima	19,39	19,39
Piitu Jokela	Lahden Ahkera	24,71	24,71
Iita Alanko	Heinolan Isku	20,84	20,84
Emma Kangassalo	Heinolan Isku	17,05	17,05
T12 Keihäs
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas	17,54	17,54
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	12,97	12,97
Aino Alanko	Heinolan Isku		15,64
Rosalina Rantalainen	Nastolan Naseva	15,36	16,66
Vilma Salo	Hartolan Voima		18,60
Piitu Jokela	Lahden Ahkera	27,76	27,76
Iita Alanko	Heinolan Isku		21,21
P12 200m
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	30,17	30,17
P12 600m
1	Eetu Väisänen	Lahden Ahkera	1.52,85	1.52,74
2	Rasmus Rautavirta	Lahden Ahkera		2.04,29
3	Eelis Kuparinen	Lahden Ahkera		1.54,39
4	Casper Penttilä	Lahden Ahkera	1.54,47	1.54,47
5	Eric Rinne	Lahden Ahkera	1.46,72	1.46,72
P12 60m aidat
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	10,85	10,85
Rasmus Rautavirta	Lahden Ahkera		
Lenni-Jussi Ripatti	Pertunmaan Ponnistajat	12,99	12,99
P12 Korkeus
Casper Penttilä	Lahden Ahkera	130	131
Lenni-Jussi Ripatti	Pertunmaan Ponnistajat	120	120
P12 Pituus
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	4,07	4,07
Rasmus Rautavirta	Lahden Ahkera	4,33	4,33
Casper Penttilä	Lahden Ahkera		
Eric Rinne	Lahden Ahkera	4,59	4,59
Lenni-Jussi Ripatti	Pertunmaan Ponnistajat	3,89	3,89
P12 Kiekko
Lenni-Jussi Ripatti	Pertunmaan Ponnistajat	22,11	22,11
P12 Keihäs
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	38,05	38,05
Rasmus Rautavirta	Lahden Ahkera		28,76
Eric Rinne	Lahden Ahkera		29,39
Lenni-Jussi Ripatti	Pertunmaan Ponnistajat	27,94	27,94
T13 200m
Elina Kariola	Lahden Ahkera		
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi		33,79
Aino Seppälä	Lahden Ahkera		
Veera Pöyry	Lahden Ahkera	28,99	28,99
Aino Ahonen	Heinolan Isku		29,76
Suvi Reunanen	Lahden Ahkera	28,58	28,58
Ada Mertsalmi	Lahden Ahkera		
T13 600m
6	Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi		2.07,59
7	Aino Ahonen	Heinolan Isku		1.57,16
8	Suvi Reunanen	Lahden Ahkera	1.47,67	1.47,67
9	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		1.43,68
10	Iida Piispanen	Lahden Ahkera	1.57,53	1.57,53
T13 60m aidat
Elina Kariola	Lahden Ahkera	10,03	10,03
Veera Pöyry	Lahden Ahkera	10,44	10,44
Olivia Ollikka	Lahden Ahkera	10,45	10,45
Henni Kenttämaa	Orimattilan Jymy	12,81	12,81
T13 Korkeus
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi	128	128
Olivia Ollikka	Lahden Ahkera	157	157
T13 Pituus
Elina Kariola	Lahden Ahkera	4,50	4,50
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi	4,20	4,20
Veera Pöyry	Lahden Ahkera	4,76	4,76
Ada Mertsalmi	Lahden Ahkera		
Hilla Tuominen	Lahden Ahkera	5,14	5,14
Olivia Ollikka	Lahden Ahkera	4,52	4,52
T13 Kiekko
Elina Kariola	Lahden Ahkera		
Olivia Ollikka	Lahden Ahkera	26,12	26,12
Tanja Muotka	Lahden Ahkera	41,86	41,86
Vilma Ryytty	Lahden Ahkera	27,03	27,03
Piitu Tourunen	Lahden Ahkera	32,16	32,16
T13 Keihäs
Hilla Tuominen	Lahden Ahkera	16,40	21,16
Vilma Ryytty	Lahden Ahkera		19,75
Piitu Tourunen	Lahden Ahkera	42,82	42,82
Saana Parkkinen	Hartolan Voima		
P13 200m
Markus Vainio	Lahden Ahkera	26,26	26,26
Jesse Korhonen	Lahden Ahkera	28,31	28,31
Juho Taavila	Lahden Ahkera		28,60
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera		30,26
Kalle Karimäki	Lahden Ahkera	27,81	27,81
Verneri Marttila	Lahden Ahkera	28,92	28,39
P13 600m
7	Jesse Korhonen	Lahden Ahkera	1.51,15	1.51,15
8	Kalle Karimäki	Lahden Ahkera	1.41,95	1.41,95
Kasper Redman	Lahden Ahkera		2.02,80
P13 Pituus
Jesse Korhonen	Lahden Ahkera	4,12	4,12
Juho Taavila	Lahden Ahkera	5,28	5,28
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera	4,91	4,91
Kalle Karimäki	Lahden Ahkera	4,49	4,52
P13 Kiekko
Markus Vainio	Lahden Ahkera	48,44	48,44
Juho Taavila	Lahden Ahkera	48,10	48,10
P13 Keihäs
Juho Taavila	Lahden Ahkera	46,86	46,86
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera	54,05	54,05
T15 300m
Jenni Väänänen	Lahden Ahkera		
Silja Niemi	Lahden Ahkera	44,90	44,79
Nanna Huvinen	Heinolan Isku		49,28
Alexandra Vilander	Lahden Ahkera		46,39
Emmi Piispanen	Lahden Ahkera	45,16	44,94
T15 80m aidat
Celina Salonen	Lahden Ahkera	12,58	12,58
Edith Rantala	Lahden Ahkera		
Emelia Kariola	Lahden Ahkera		
T15 Pituus
Silja Niemi	Lahden Ahkera	4,33	4,45
Nanna Huvinen	Heinolan Isku		4,19
Alexandra Vilander	Lahden Ahkera	4,35	4,41
Celina Salonen	Lahden Ahkera	4,70	4,76
Sofia Puolakanaho	Orimattilan Jymy	4,84	4,84
T15 Kiekko
Jenni Väänänen	Lahden Ahkera	38,28	38,28
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	31,62	31,62
Celina Salonen	Lahden Ahkera	26,40	26,40
Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera	40,53	40,53
P15 300m
Veeti Yli-Talonen	Sysmän Sisu		
Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
P15 100m aidat
Markus Vainio	Lahden Ahkera		
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	14,83	14,83
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	15,41	15,41
Markus Porvari	Hartolan Voima		
Touko Tarvonen	Lahden Ahkera	15,11	15,11
P15 Pituus
Veeti Yli-Talonen	Sysmän Sisu	4,93	5,07
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	4,79	4,79
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	4,70	4,70
Markus Porvari	Hartolan Voima	5,55	5,55
Touko Tarvonen	Lahden Ahkera	4,88	4,88
Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera	5,03	5,03
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	5,88	5,88
P15 Kiekko
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	29,72	29,72
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	28,11	28,11
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	30,50	30,50
Touko Tarvonen	Lahden Ahkera		
Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera	38,91	38,91
Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera	26,18	26,18
Tobias Moreno	Lahden Ahkera	41,53	41,53
P9 150m
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera		27,41
Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera		27,99
Daniel Aaltonen	Lahden Ahkera	26,87	26,87
Toivo Kotinurmi	Espoon Tapiot		
Joona Rantalainen	Heinolan Isku		27,88
Veeti Seppälä	Lahden Ahkera	24,78	24,78
Väinö Laine	Heinolan Isku		
Vertti Lakkapää	Lahden Ahkera	25,82	25,82
Hugo Saittakari	Lahden Ahkera		
Vilhelmi Rainio	Heinolan Isku		30,24
Peetu Pikkusaari	Lahden Ahkera		
P9 1000m
5	Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera	4.15,57	4.05,86
6	Toivo Kotinurmi	Espoon Tapiot	3.42,36	3.42,36
7	Joona Rantalainen	Heinolan Isku		4.40,55
8	Vilhelmi Rainio	Heinolan Isku	3.39,84	3.39,84
9	Peetu Pikkusaari	Lahden Ahkera	4.10,05	4.10,05
P9 Korkeus
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera	110	110
Daniel Aaltonen	Lahden Ahkera		75
Joona Rantalainen	Heinolan Isku	95	95
Juho Korhonen	Lahden Ahkera		
Eero Leminen	Heinolan Isku	116	116
P9 Moukari
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera		
Joona Rantalainen	Heinolan Isku		
Eero Leminen	Heinolan Isku		
P9 Keihäs
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera		
Daniel Aaltonen	Lahden Ahkera		
Toivo Kotinurmi	Espoon Tapiot		
Joona Rantalainen	Heinolan Isku		
Veeti Seppälä	Lahden Ahkera		
Eero Leminen	Heinolan Isku		
Vilhelmi Rainio	Heinolan Isku		
Peetu Pikkusaari	Lahden Ahkera		
T9 150m
Pipsa Kanerva	Orimattilan Jymy	24,58	24,58
Aada Viinikainen	Heinolan Isku	27,32	27,32
Elle Nieminen	Heinolan Isku		
Hertta Siikanen	Lahden Ahkera		
Peppi Pakkanen	Lahden Ahkera		29,35
Venla Nieminen	Asikkalan Raikas		26,11
Tilda Palo	Lahden Ahkera		31,98
Iida Pakkanen	Lahden Ahkera		
Lotta Saarinen	Asikkalan Raikas		
T9 1000m
1	Aada Viinikainen	Heinolan Isku	4.10,71	4.10,71
2	Elle Nieminen	Heinolan Isku		
3	Hertta Siikanen	Lahden Ahkera	4.53,08	4.53,08
T9 Korkeus
Aada Viinikainen	Heinolan Isku	101	101
Saara Ruoho	Asikkalan Raikas	104	104
Elle Nieminen	Heinolan Isku	95	95
Peppi Pakkanen	Lahden Ahkera	104	104
Venla Nieminen	Asikkalan Raikas	98	98
Tilda Palo	Lahden Ahkera	89	90
Juulia Hintsala	Lahden Ahkera	110	110
T9 Moukari
Elle Nieminen	Heinolan Isku		
Peppi Pakkanen	Lahden Ahkera		
Tilda Palo	Lahden Ahkera		
Jenna Leminen	Heinolan Isku		
Juulia Hintsala	Lahden Ahkera		
Lumi Terviö	Lahden Ahkera		
T9 Keihäs
Aada Viinikainen	Heinolan Isku		
Saara Ruoho	Asikkalan Raikas		
Elle Nieminen	Heinolan Isku		
Hertta Siikanen	Lahden Ahkera		
Venla Nieminen	Asikkalan Raikas		
Tilda Palo	Lahden Ahkera		
Lumi Terviö	Lahden Ahkera		
T10 150m
Ella Sjöblom	Nastolan Naseva		28,33
Lina Nieminen	Heinolan Isku		25,99
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera		26,36
Jasmin Redman	Lahden Ahkera		26,28
Loviisa Vartiainen	Asikkalan Raikas		
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	23,95	23,95
Hilda Marttila	Lahden Ahkera		26,08
T10 1000m
1	Lina Nieminen	Heinolan Isku		4.06,17
2	Siiri Siikanen	Lahden Ahkera		4.07,12
3	Jasmin Redman	Lahden Ahkera	4.12,69	4.11,61
T10 60m aidat
Lina Nieminen	Heinolan Isku	13,33	13,33
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera	13,33	13,33
Jasmin Redman	Lahden Ahkera	11,91	11,91
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	12,33	12,33
Hilda Marttila	Lahden Ahkera		
Hertta-Liina Tuominen	Lahden Ahkera	12,29	12,29
Ronja Tuominen	Lahden Ahkera	13,81	13,81
T10 Seiväs
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera		
Hilda Marttila	Lahden Ahkera		
Ronja Tuominen	Lahden Ahkera		
T10 Kolmiloikka
Ella Sjöblom	Nastolan Naseva		
Lina Nieminen	Heinolan Isku		
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera		
Loviisa Vartiainen	Asikkalan Raikas		
Ronja Tuominen	Lahden Ahkera		
T10 Moukari
Lina Nieminen	Heinolan Isku		
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera		
Ronja Tuominen	Lahden Ahkera		
T10 Keihäs
Ella Sjöblom	Nastolan Naseva	18,60	18,60
Lina Nieminen	Heinolan Isku	11,40	11,40
Siiri Siikanen	Lahden Ahkera	10,09	10,34
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	27,19	27,19
Ronja Tuominen	Lahden Ahkera	8,99	8,99
Tuuli Makkonen	Iitin Pyrintö	16,81	16,81
P10 150m
Luca Smolander	Lahden Ahkera	24,42	24,42
Kaapo Luste	Nastolan Naseva		
Samu Kemppainen	Lahden Ahkera		28,26
P10 1000m
1	Kaapo Luste	Nastolan Naseva	4.03,13	4.03,13
2	Axel Koiranen	Lahden Ahkera	3.43,90	3.43,90
P10 60m aidat
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	12,15	12,15
Samu Kemppainen	Lahden Ahkera	14,33	14,33
P10 Seiväs
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera		
P10 Kolmiloikka
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	8,30	8,30
P10 Moukari
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera		
Samu Kemppainen	Lahden Ahkera		
P10 Keihäs
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	28,81	28,81
Samu Kemppainen	Lahden Ahkera		8,45
Roope Saarinen	Asikkalan Raikas	15,45	15,45
P11 150m
Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera		25,79
Viktor Kotinurmi	Espoon Tapiot		
Rami Leminen	Heinolan Isku		26,98
Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas		25,05
Roni Hynninen	Hartolan Voima		26,41
P11 1000m
4	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera	3.37,95	3.37,95
5	Rami Leminen	Heinolan Isku	3.45,88	3.45,88
6	Nici Salonen	Padasjoen Yritys	3.35,83	3.35,83
7	Viktor Kotinurmi	Espoon Tapiot		
P11 60m aidat
Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera	11,75	11,75
Viktor Kotinurmi	Espoon Tapiot		11,24
Rami Leminen	Heinolan Isku	12,15	12,15
Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas	11,40	11,40
Jooa Korhonen	Lahden Ahkera	11,39	11,39
P11 Seiväs
Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas		130
Jooa Korhonen	Lahden Ahkera	180	180
Roni Hynninen	Hartolan Voima	170	170
P11 Kolmiloikka
Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		7,73
P11 Moukari
Rami Leminen	Heinolan Isku		
Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		
P11 Keihäs
Rami Leminen	Heinolan Isku	31,03	31,03
Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas	23,61	23,61
Roni Hynninen	Hartolan Voima	13,27	15,56
T11 150m
Sonja Muotka	Lahden Ahkera	23,45	23,45
Tinja Palo	Lahden Ahkera	25,50	25,50
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera	25,45	25,45
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera		26,81
Iitu Ylönen	Hartolan Voima		
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku		24,85
Peppi Ylijärvi	Lahden Ahkera		
Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera		
Kerttu Lakkapåå	Lahden Ahkera		
T11 1000m
5	Vilma Viinikainen	Heinolan Isku		
6	Iisa Tuominen	Lahden Ahkera	4.15,98	4.15,98
7	Janette Tarkiainen	Heinolan Isku	3.27,26	3.27,26
8	Iida Lavia	Joutsan Pommi		4.28,01
T11 60m aidat
Tinja Palo	Lahden Ahkera	14,60	14,17
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera	11,76	11,76
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera	13,35	13,35
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku		12,97
Peppi Ylijärvi	Lahden Ahkera		
Meiju Alhola	Orimattilan Jymy	12,97	12,97
Jade Virkkunen	Asikkalan Raikas	14,22	13,82
Xena Virkkunen	Asikkalan Raikas	13,84	13,84
Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera		
Kerttu Lakkapåå	Lahden Ahkera		
T11 Seiväs
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera		
Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera		
T11 Kolmiloikka
Sonja Muotka	Lahden Ahkera		7,13
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku		6,59
Tinja Palo	Lahden Ahkera		6,56
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera		7,40
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera		6,61
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku		
Meiju Alhola	Orimattilan Jymy		7,13
Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera		
T11 Moukari
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku		
Tinja Palo	Lahden Ahkera		
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera		
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera		
Meiju Alhola	Orimattilan Jymy		
T11 Keihäs
Sonja Muotka	Lahden Ahkera	16,11	16,11
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku	24,26	24,26
Tinja Palo	Lahden Ahkera	12,72	12,72
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera	18,02	18,02
Iisa Tuominen	Lahden Ahkera		6,51
Meiju Alhola	Orimattilan Jymy	23,57	23,57
Xena Virkkunen	Asikkalan Raikas	16,85	16,85
Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera		
P12 60m
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	9,04	9,04
Rasmus Rautavirta	Lahden Ahkera	8,63	8,63
Casper Penttilä	Lahden Ahkera	9,01	9,01
P12 1000m
1	Eetu Väisänen	Lahden Ahkera	3.20,82	3.20,82
2	Rasmus Rautavirta	Lahden Ahkera	3.21,04	3.21,04
3	Eelis Kuparinen	Lahden Ahkera	3.21,78	3.21,78
4	Casper Penttilä	Lahden Ahkera	3.19,54	3.19,54
5	Eric Rinne	Lahden Ahkera	3.13,77	3.13,77
P12 Kolmiloikka
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera		8,16
Eric Rinne	Lahden Ahkera		
Rasmus Rautavirta	Lahden Ahkera		
P12 Kuula
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	8,13	8,13
Rasmus Rautavirta	Lahden Ahkera		
Pyry Ingers	Iitin Pyrintö	10,84	10,84
P12 Moukari
Pyry Ingers	Iitin Pyrintö	33,51	33,51
T12 60m
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas	9,33	9,33
Meri Aaltonen	Lahden Ahkera	8,85	8,85
Mimmi Hiukka	Lahden Ahkera	9,58	9,58
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	9,45	9,45
Enni Notkonen	Lahden Ahkera	9,23	9,23
Rosalina Rantalainen	Nastolan Naseva		9,08
Olivia Miller	Hartolan Voima	10,34	10,30
Iita Alanko	Heinolan Isku		9,49
T12 1000m
1	Jenni Tuominen	Lahden Ahkera		3.29,53
2	Meja Koskinen	Lahden Ahkera	3.53,98	3.41,84
3	Venla Kananen	Heinolan Isku		4.04,98
T12 200m aidat
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas		
Meri Aaltonen	Lahden Ahkera		
Venla Kananen	Heinolan Isku		
T12 Seiväs
Meri Aaltonen	Lahden Ahkera	152	152
Venla Kananen	Heinolan Isku		160
T12 Kolmiloikka
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas		
Meri Aaltonen	Lahden Ahkera		
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku		
Ellen Kojonen	Heinolan Isku		
Enni Notkonen	Lahden Ahkera		
Meja Koskinen	Lahden Ahkera		
Rosalina Rantalainen	Nastolan Naseva		
Vilma Salo	Hartolan Voima		
T12 Kuula
Aava Lindstam	Asikkalan Raikas	8,34	8,34
Meri Aaltonen	Lahden Ahkera	7,10	7,10
Mimmi Hiukka	Lahden Ahkera		
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	6,99	6,99
Aino Alanko	Heinolan Isku	8,73	8,73
Rosalina Rantalainen	Nastolan Naseva		
Olivia Miller	Hartolan Voima	6,76	6,76
Vilma Salo	Hartolan Voima	7,20	7,20
Piitu Jokela	Lahden Ahkera	8,73	8,73
Iita Alanko	Heinolan Isku	10,01	10,01
Emma Kangassalo	Heinolan Isku	7,12	7,12
T12 Moukari
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	18,96	18,96
Aino Alanko	Heinolan Isku	35,36	35,36
Rosalina Rantalainen	Nastolan Naseva		16,20
Olivia Miller	Hartolan Voima		8,49
Piitu Jokela	Lahden Ahkera	27,74	27,74
Iita Alanko	Heinolan Isku	32,73	32,73
Viivi Viikilä	Lahden Ahkera	24,24	24,24
P13 60m
Markus Vainio	Lahden Ahkera	7,83	7,83
Jesse Korhonen	Lahden Ahkera		8,89
Juho Taavila	Lahden Ahkera	8,07	8,07
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera	8,28	8,28
Kalle Karimäki	Lahden Ahkera	8,53	8,53
Verneri Marttila	Lahden Ahkera	8,65	8,60
Tuomas Kärkkäinen	Lahden Ahkera	9,18	9,18
P13 1000m
7	Kasper Redman	Lahden Ahkera	3.18,29	3.16,60
P13 200m aidat
Markus Vainio	Lahden Ahkera	29,64	29,64
Juho Taavila	Lahden Ahkera		34,21
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera		36,50
P13 Kolmiloikka
Jesse Korhonen	Lahden Ahkera		9,10
Juho Taavila	Lahden Ahkera	11,01	11,01
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera		9,89
Kalle Karimäki	Lahden Ahkera		8,93
Tuomas Kärkkäinen	Lahden Ahkera	9,54	9,71
P13 Kuula
Markus Vainio	Lahden Ahkera	12,16	12,16
Juho Taavila	Lahden Ahkera	12,25	12,25
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera	12,00	12,00
T13 60m
Elina Kariola	Lahden Ahkera	8,85	8,85
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi	9,79	9,79
Aino Seppälä	Lahden Ahkera	8,63	8,63
Suvi Reunanen	Lahden Ahkera	8,63	8,63
Ada Mertsalmi	Lahden Ahkera	9,31	9,31
Hilla Tuominen	Lahden Ahkera	8,52	8,52
Piitu Tourunen	Lahden Ahkera	8,83	8,76
T13 1000m
5	Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi		3.55,17
6	Aino Ahonen	Heinolan Isku		3.40,34
7	Suvi Reunanen	Lahden Ahkera	3.19,46	3.19,46
T13 200m aidat
Elina Kariola	Lahden Ahkera		35,31
Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		37,45
T13 Kolmiloikka
Elina Kariola	Lahden Ahkera		8,92
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi	9,10	9,10
Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		9,21
T13 Kuula
Elina Kariola	Lahden Ahkera	7,67	7,67
Veera Pöyry	Lahden Ahkera	11,26	11,26
Ada Mertsalmi	Lahden Ahkera		
Iida Piispanen	Lahden Ahkera		5,73
Tanja Muotka	Lahden Ahkera	9,40	9,40
Vilma Ryytty	Lahden Ahkera	10,27	10,27
Piitu Tourunen	Lahden Ahkera	10,55	10,55
Kiira Johansson	Heinolan Isku	9,99	9,99
T13 Moukari
Veera Pöyry	Lahden Ahkera	35,89	35,89
Tanja Muotka	Lahden Ahkera		29,34
Kiira Johansson	Heinolan Isku		35,95
P15 100m
Veeti Yli-Talonen	Sysmän Sisu	13,26	13,26
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	13,26	13,26
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	13,49	13,49
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	13,78	13,78
Markus Porvari	Hartolan Voima	12,50	12,50
Touko Tarvonen	Lahden Ahkera	12,66	12,66
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	12,04	12,04
Tobias Moreno	Lahden Ahkera	11,96	11,96
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku	12,93	12,93
P15 800m
4	Eelis Hynninen	Hartolan Voima	2.25,80	2.25,80
5	Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku		2.44,67
P15 300m aidat
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas		
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas		
P15 Korkeus
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	155	155
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	158	158
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	150	150
Saku Puustinen	Lahden Ahkera	161	161
P15 Kuula
Veeti Yli-Talonen	Sysmän Sisu	12,00	12,00
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	10,61	10,61
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	11,24	11,24
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	9,83	9,83
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	12,24	12,24
Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera	8,26	8,26
T15 100m
Veera Reponen	Joutsan Pommi	12,99	12,71
Jenni Seppälä	Iitin Pyrintö	12,94	12,94
Jenni Väänänen	Lahden Ahkera	12,73	12,73
Fiona Flink	Joutsan Pommi		16,50
Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas	14,13	14,13
Silja Niemi	Lahden Ahkera	13,63	13,63
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	14,59	14,59
Alexandra Vilander	Lahden Ahkera	13,61	13,61
Emmi Piispanen	Lahden Ahkera	13,84	13,84
Celina Salonen	Lahden Ahkera	13,68	13,67
T15 800m
1	Emmi Piispanen	Lahden Ahkera	2.32,23	2.32,23
2	Lavia Elli	Joutsan Pommi		2.56,69
T15 300m aidat
Celina Salonen	Lahden Ahkera	47,16	47,16
Edith Rantala	Lahden Ahkera		
T15 Korkeus
Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas	145	146
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	145	145
Linda Sallinen	Orimattilan Jymy		151
T15 Kuula
Jenni Väänänen	Lahden Ahkera	10,95	10,95
Silja Niemi	Lahden Ahkera	8,90	8,90
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	9,94	9,94
Linda Sallinen	Orimattilan Jymy	8,82	8,82
#	Nimi	Seura	SB	PB