Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
13.05. klo 13:00 Reilu Cup 1 Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus		
M 100m		
	Georg Dunkel	Helsingin Kisa-Veikot
M 800m		
1	Tuomo Nurminen	Lahden Ahkera
2	Antton Koivisto	Kenttäurheilijat -58
N 100m		
	Anniina Haapala	Joutsan Pommi
T9 40m		
	Lumi Terviö	Lahden Ahkera
	Hertta Siikanen	Lahden Ahkera
	Pipsa Kanerva	Orimattilan Jymy
	Iida Pakkanen	Lahden Ahkera
	Peppi Pakkanen	Lahden Ahkera
	Aada Viinikainen	Heinolan Isku
	Felica Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot
	Stella Hemming	Lahden Ahkera
	Tilda Palo	Lahden Ahkera
T9 600m		
1	Lumi Terviö	Lahden Ahkera
2	Hertta Siikanen	Lahden Ahkera
3	Pipsa Kanerva	Orimattilan Jymy
4	Iida Pakkanen	Lahden Ahkera
5	Peppi Pakkanen	Lahden Ahkera
6	Aada Viinikainen	Heinolan Isku
7	Felica Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot
8	Stella Hemming	Lahden Ahkera
9	Tilda Palo	Lahden Ahkera
P9 40m		
	Daniel Aaltonen	Lahden Ahkera
	Peetu Pikkusaari	Lahden Ahkera
	Veeti Seppälä	Lahden Ahkera
	Daniel Breilin	Asikkalan Raikas
	Juho Korhonen	Lahden Ahkera
	Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera
	Anton Onnila	Lahden Ahkera
	Caro Airos	Lahden Ahkera
	Vertti Lakkapää	Lahden Ahkera
	Lauri Torro	Kenttäurheilijat -58
	Eino Suokas	Kenttäurheilijat -58
	Kasper Väli-Klemelä	Lahden Ahkera
	Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera
P9 600m		
1	Daniel Aaltonen	Lahden Ahkera
2	Peetu Pikkusaari	Lahden Ahkera
3	Daniel Breilin	Asikkalan Raikas
4	Juho Korhonen	Lahden Ahkera
5	Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera
6	Anton Onnila	Lahden Ahkera
7	Caro Airos	Lahden Ahkera
8	Vertti Lakkapää	Lahden Ahkera
9	Leevi Bruun	Lahden Ahkera
10	Vilhelmi Rainio	Heinolan Isku
11	Kasper Väli-Klemelä	Lahden Ahkera
12	Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera
13      Roope Asikainen Helsingin Kisa-Veikot
T10 60m		
	Hertta-Liina Tuominen	Lahden Ahkera
	Jasmin Redman	Lahden Ahkera
	Siiri Siikanen	Lahden Ahkera
	Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva
	Jasmiina Kärkkäinen	Nastolan Naseva
	Helmi-Tuuli Heiskanen	Kenttäurheilijat -58
	Hilda Marttila	Lahden Ahkera
	Miida Wasström	Kenttäurheilijat -58
	Taika Huttunen	Kenttäurheilijat -58
	Saara Torro	Kenttäurheilijat -58
T10 600m		
1	Hertta-Liina Tuominen	Lahden Ahkera
2	Jasmin Redman	Lahden Ahkera
3	Siiri Siikanen	Lahden Ahkera
4	Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva
5	Jasmiina Kärkkäinen	Nastolan Naseva
6	Helmi-Tuuli Heiskanen	Kenttäurheilijat -58
7	Miida Wasström	Kenttäurheilijat -58
8	Taika Huttunen	Kenttäurheilijat -58
9	Saara Torro	Kenttäurheilijat -58
10	Linda Breilin	Asikkalan Raikas
P10 60m		
	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera
	Samu Kemppainen	Lahden Ahkera
	Kaapo Luste	Nastolan Naseva
	Oliver Penttilä	Lahden Ahkera
P10 600m		
1	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera
2	Kaapo Luste	Nastolan Naseva
3	Axel Koiranen	Lahden Ahkera
4	Oliver Penttilä	Lahden Ahkera
T11 60m		
	Sonja Muotka	Lahden Ahkera
	Iisa Tuominen	Lahden Ahkera
	Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera
	Vilma Viinikainen	Heinolan Isku
	Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera
	Meiju Alhola	Orimattilan Jymy
	Julia Sihvonen	Espoon Tapiot
	Tinja Palo	Lahden Ahkera
	Essi Forsblom	Lahden Ahkera
T11 600m		
1	Iisa Tuominen	Lahden Ahkera
2	Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera
3	Vilma Viinikainen	Heinolan Isku
4	Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera
5	Meiju Alhola	Orimattilan Jymy
6	Julia Sihvonen	Espoon Tapiot
7	Tinja Palo	Lahden Ahkera
8	Essi Forsblom	Lahden Ahkera
P11 60m		
	Nici Salonen	Padasjoen Yritys
	Jooa Korhonen	Lahden Ahkera
	Nicholas Koskinen	Mäntsälän Urheilijat
	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera
	Elmo Ojala	Lahden Ahkera
	Julius Laakso	Kenttäurheilijat -58
P11 600m		
5	Nici Salonen	Padasjoen Yritys
6	Jooa Korhonen	Lahden Ahkera
7	Nicholas Koskinen	Mäntsälän Urheilijat
8	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera
9	Elmo Ojala	Lahden Ahkera
T12 60m		
	Meri Aaltonen	Lahden Ahkera
	Meja Koskinen	Lahden Ahkera
	Mimmi Hiukka	Lahden Ahkera
	Sofia Mustonen	Orimattilan Jymy
	Viivi Viikilä	Lahden Ahkera
	Helmi Kuitunen	Kenttäurheilijat -58
	Matilda Suokas	Kenttäurheilijat -58
	Hilma Larvala	Kenttäurheilijat -58
	Usva Torro	Kenttäurheilijat -58
	Aava Lindstam	Asikkalan Raikas
T12 600m		
1	Meri Aaltonen	Lahden Ahkera
2	Meja Koskinen	Lahden Ahkera
3	Sofia Mustonen	Orimattilan Jymy
4	Viivi Viikilä	Lahden Ahkera
5	Matilda Suokas	Kenttäurheilijat -58
6	Hilma Larvala	Kenttäurheilijat -58
7	Usva Torro	Kenttäurheilijat -58
8	Moonika Riihimäki	Tampereen Pyrintö
9	Sade Hyvärinen	Helsingin Kisa-Veikot
P12 60m		
	Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera
	Vili Rasehorn	Riihimäen Kisko
	Eemeli Makkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
	Pyry Heiskanen	Kenttäurheilijat -58
	Jonni Lohenoja	Lahden Ahkera
	Vilho Laaksonen	Hyvinkään seudun Urheilijat
	Eric Rinne	Lahden Ahkera
	Rasmus Rautavirta	Lahden Ahkera
	Casper Penttilä	Lahden Ahkera
P12 600m		
1	Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera
2	Eemeli Makkonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
3	Pyry Heiskanen	Kenttäurheilijat -58
4	Jonni Lohenoja	Lahden Ahkera
5	Vilho Laaksonen	Hyvinkään seudun Urheilijat
6	Eric Rinne	Lahden Ahkera
7	Eetu Väisänen	Lahden Ahkera
8	Casper Penttilä	Lahden Ahkera
T13 60m		
	Tanja Muotka	Lahden Ahkera
	Veera Pöyry	Lahden Ahkera
	Janni Savolainen	Lahden Ahkera
	Vilma Ryytty	Lahden Ahkera
	Olivia Ollikka	Lahden Ahkera
	Elina Kariola	Lahden Ahkera
	Aino Seppälä	Lahden Ahkera
	Suvi Reunanen	Lahden Ahkera
T13 600m		
1	Veera Pöyry	Lahden Ahkera
2	Janni Savolainen	Lahden Ahkera
3	Elina Kariola	Lahden Ahkera
4	Suvi Reunanen	Lahden Ahkera
5	Henni Piirainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
6	Iida Piispanen	Lahden Ahkera
P13 60m		
	Juho Taavila	Lahden Ahkera
	Markus Vainio	Lahden Ahkera
	Elias Kemppainen	Lahden Ahkera
	Kalle Karimäki	Lahden Ahkera
	Haiku Lassila	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
	Olli Rauha	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
P13 600m		
1	Juho Taavila	Lahden Ahkera
2	Elias Kemppainen	Lahden Ahkera
3	Kalle Karimäki	Lahden Ahkera
4	Olli Rauha	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
5	Joona Rauha	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
T14 100m		
	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera
	Silja Niemi	Lahden Ahkera
	Celina Salonen	Lahden Ahkera
	Niia Hietala	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
	Emmi Piispanen	Lahden Ahkera
	Arianna Kortelainen	Valkealan Kajo
	Emma Riihilahti	Asikkalan Raikas
	Iina Lindstam	Asikkalan Raikas
T14 800m		
4	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera
5	Celina Salonen	Lahden Ahkera
6	Emmi Piispanen	Lahden Ahkera
7	Arianna Kortelainen	Valkealan Kajo
8	Emma Riihilahti	Asikkalan Raikas
9	Fanny-Amanda Seppälä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
10	Inka Peltola	Lahden Ahkera
P14 100m		
	Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
	Tobias Moreno	Lahden Ahkera
	Touko Tarvonen	Lahden Ahkera
	Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera
	Saku Puustinen	Lahden Ahkera
	Santtu Kekkonen	Lahden Ahkera
P14 800m		
7	Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
7	Emil Kuparinen	Lahden Ahkera
8	Kasper Redman	Lahden Ahkera
9	Marius Riihimäki	Tampereen Pyrintö
11	Konsta Väisänen	Lahden Ahkera
T15 100m		
	Jessika Huovinen	Lahden Ahkera
	Jenni Seppälä	Iitin Pyrintö
	Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera
	Alexandra Vilander	Lahden Ahkera
	Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera
	Nea Kiviniemi	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
T15 800m		
1	Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera
2	Aada Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat
3	Sofia Rinne	Lahden Ahkera
P15 100m		
	Matias Salminen	Lahden Ahkera
P15 800m		
5	Jesper Huovinen	Lahden Ahkera
6	Ville Korhonen	Kenttäurheilijat -58
M17 100m		
	Anton Riihilahti	Asikkalan Raikas
M17 800m		
3	Roni-Eemil Norrbacka	Asikkalan Raikas
4	Oliver Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot
N19 100m		
	Juulia Inkinen	Lahden Ahkera
	Veera Koskinen	Lahden Ahkera
	Aliisa Lautala	Valkealan Kajo