Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
01.06. klo 17:30 Klaukkalan sprintit Ilmoittautuneet
  #  Nimi                Seura                    Kokoon- Start Sarja  Laji Erä Rata
                                                  tuminen
   9 Aaron Adun          Helsingin Kisa-Veikot     17:48  17:58  P13  60m aj 1   3
                                                   19:24  19:34  P13   100m  2   8

 209 Samuel Adun         Helsingin Kisa-Veikot     17:36  17:46  P11  60m aj 2   7
                                                   19:08  19:18  P11   100m  2   6

 174 Olli Auranen        Nurmijärven Yleisurheilu  17:36  17:46  P11  60m aj 2   3
                                                   19:08  19:18  P11   100m  2   4

 160 Natalie Corenius    Nurmijärven Yleisurheilu

  11 Adelea Eronen       Nurmijärven Yleisurheilu  18:42  18:52   T9   100m  1   2

 212 Sara Forsström      Espoon Tapiot             17:58  18:08  T15  80m aj 1   4
                                                   19:32  19:42  T15   100m  2   2

   7 Aarni Heikkinen     Nurmijärven Yleisurheilu  18:52  19:02   P9   100m  1   8

 135 Linus Henriksson    Borgå Akilles             18:29  18:39  M17  110m a 1   4
                                                   19:44  19:54  M17   100m  1   7

  80 Emmi Hietanen       Riihimäen Kisko           18:12  18:22  N17  100m a 1   6
                                                   19:40  19:50  N17   100m  1   3

  37 Daniel Honkala      Nurmijärven Yleisurheilu  17:31  17:41  P11  60m aj 1   6
                                                   19:04  19:14  P11   100m  1   4

 127 Kiia Hyrsylä        Vihdin Viesti             19:12  19:22  T13   100m  1   3

 161 Nea Hyrsylä         Vihdin Viesti             19:16  19:26  T13   100m  2   5

 195 Pihla Jaakola-Siimes Nurmijärven Yleisurheilu 19:28  19:38  T15   100m  1   5

 193 Paavo Jokitalo      Nurmijärven Yleisurheilu  17:36  17:46  P11  60m aj 2   2
                                                   19:08  19:18  P11   100m  2   2

 140 Lumi Jovio          Nurmijärven Yleisurheilu  18:47  18:57   T9   100m  2   1

  30 Charlotte Kajander  Helsingfors IFK           18:02  18:12  T15  80m aj 2   5
                                                   19:32  19:42  T15   100m  2   4

 222 Sissi Kaksonen      Hyvinkään seudun Urheilij 19:28  19:38  T15   100m  1   8

 227 Tilda Kallio        Nurmijärven Yleisurheilu  18:47  18:57   T9   100m  2   2

  86 Essi Kärhä          Nurmijärven Yleisurheilu  19:40  19:50  N19   100m  1   7

 167 Nia Kellas          Espoon Tapiot             19:28  19:38  T15   100m  1   6

  19 Aliisa Kemppainen   Nurmijärven Yleisurheilu  18:42  18:52   T9   100m  1   4

  83 Enni Kenealy-Wirta  Keski-Uudenmaan Yleisurhe 19:16  19:26  T13   100m  2   7

 132 Liisa Kerttunen     Keski-Uudenmaan Yleisurhe 17:26  17:36  T11  60m aj 2   6
                                                   18:56  19:06  T11   100m  1   3

 244 Veera Keskinen      Vihdin Viesti             19:16  19:26  T13   100m  2   3

 191 Otso Kivistö        Nurmijärven Yleisurheilu  17:36  17:46  P11  60m aj 2   4
                                                   19:08  19:18  P11   100m  2   8

  61 Elis Köpsi          Nurmijärven Yleisurheilu  17:48  17:58  P13  60m aj 1   1
                                                   19:20  19:30  P13   100m  1   4

 110 Jyri Korhonen       Nurmijärven Yleisurheilu  18:52  19:02   P9   100m  1   3

 182 Oona Korhonen       Nurmijärven Yleisurheilu  17:44  17:54  T13  60m aj 1   4
                                                   19:16  19:26  T13   100m  2   6

 201 Riku Korhonen       Nurmijärven Yleisurheilu  17:36  17:46  P11  60m aj 2   6
                                                   19:08  19:18  P11   100m  2   7

  38 Dominic Korkeakoski Nurmijärven Yleisurheilu  19:20  19:30  P13   100m  1   8

 105 Joona Koskinen      Espoon Tapiot             19:44  19:54  M17   100m  1   1

  64 Ella Kuusela        Nurmijärven Yleisurheilu  18:47  18:57   T9   100m  2   5

 165 Nea Kylmänen        Nurmijärven Yleisurheilu  19:40  19:50  N19   100m  1   6

 108 Julius Laakso       Kenttäurheilijat -58      17:36  17:46  P11  60m aj 2   5
                                                   19:08  19:18  P11   100m  2   5

 259 Vili-Petteri Lammi  Nurmijärven Yleisurheilu  18:52  19:02   P9   100m  1   4

 130 Liia Lehiö          Nurmijärven Yleisurheilu  17:44  17:54  T13  60m aj 1   5
                                                   19:16  19:26  T13   100m  2   4

  71 Emma Lehtonen       Nurmijärven Yleisurheilu  18:02  18:12  T15  80m aj 2   7
                                                   19:32  19:42  T15   100m  2   1

 211 Sanni Lehtonen      Nurmijärven Yleisurheilu  18:02  18:12  T15  80m aj 2   3
                                                   19:28  19:38  T15   100m  1   4

 235 Topias Leinonen     Nurmijärven Yleisurheilu  17:36  17:46  P11  60m aj 2   8
                                                   19:08  19:18  P11   100m  2   3

 171 Nuutti Leppänen     Keski-Uudenmaan Yleisurhe 17:48  17:58  P13  60m aj 1   4
                                                   19:24  19:34  P13   100m  2   6

 200 Rado Lindberg       Esbo IF                   18:29  18:39  M17  110m a 1   5
                                                   19:44  19:54  M17   100m  1   5

 122 Kaspian Lindholm    Esbo IF                   17:48  17:58  P13  60m aj 1   5
                                                   19:20  19:30  P13   100m  1   6

 194 Peppi Lucas         Nurmijärven Yleisurheilu  17:26  17:36  T11  60m aj 2   4
                                                   19:00  19:10  T11   100m  2   4

 197 Pinja Lucas         Nurmijärven Yleisurheilu  18:42  18:52   T9   100m  1   7

 147 Maya Lydman         Nurmijärven Yleisurheilu  18:47  18:57   T9   100m  2   3

 243 Väinö Lyytinen      Nurmijärven Yleisurheilu  18:52  19:02   P9   100m  1   5

 252 Vesa Lyytinen       Nurmijärven Yleisurheilu  17:48  17:58  P13  60m aj 1   8
                                                   19:24  19:34  P13   100m  2   7

 120 Karo Majuri         Vantaan Salamat           19:20  19:30  P13   100m  1   7

  42 Eeli Mäkelä         Vantaan Salamat           18:19  18:29  P15  100m a 1   5
                                                   19:36  19:46  P15   100m  1   6

  46 Eemeli Makkonen     Keski-Uudenmaan Yleisurhe 17:48  17:58  P13  60m aj 1   2
                                                   19:24  19:34  P13   100m  2   3

 221 Sirpa Malmström     Nurmijärven Yleisurheilu  19:40  19:50   N    100m  1   8

 207 Sade Malvela        Vihdin Viesti             19:00  19:10  T11   100m  2   2

 246 Veli-Matti Mannila  Helsingin Tarmo           19:44  19:54   M    100m  1   8

 107 Juho Mantila        Riihimäen Kisko           18:29  18:39  M17  110m a 1   2
                                                   19:44  19:54  M17   100m  1   4

 104 Jolanda Michelsson  Viipurin Urheilijat       17:58  18:08  T15  80m aj 1   5
                                                   19:28  19:38  T15   100m  1   2

 136 Lotta Montonen      Nurmijärven Yleisurheilu  18:42  18:52   T9   100m  1   3

  88 Heta Mösö           Nurmijärven Yleisurheilu  17:44  17:54  T13  60m aj 1   6
                                                   19:12  19:22  T13   100m  1   5

 142 Martta Mösö         Nurmijärven Yleisurheilu  17:26  17:36  T11  60m aj 2   3
                                                   19:00  19:10  T11   100m  2   6

   1 Aada Munter         Nurmijärven Yleisurheilu  18:47  18:57   T9   100m  2   7

 149 Meea Munter         Nurmijärven Yleisurheilu  18:47  18:57   T9   100m  2   8

 218 Silja Niemi         Lahden Ahkera             19:32  19:42  T15   100m  2   6

 261 Vivian Niemi        Nurmijärven Yleisurheilu  18:42  18:52   T9   100m  1   6

 124 Kati Oikarinen      Helsingin Kisa-Veikot     19:40  19:50   N    100m  1   2

  20 Anna Ollikainen     Nurmijärven Yleisurheilu  17:20  17:30  T11  60m aj 1   4
                                                   18:56  19:06  T11   100m  1   8

  72 Emma Paananen       Nurmijärven Yleisurheilu  18:56  19:06  T11   100m  1   6

 102 Jere Paananen       Nurmijärven Yleisurheilu  17:48  17:58  P13  60m aj 1   7
                                                   19:20  19:30  P13   100m  1   5

 106 Joona Paananen      Nurmijärven Yleisurheilu  17:48  17:58  P13  60m aj 1   6
                                                   19:24  19:34  P13   100m  2   4

  54 Eetu Pallaspuro     Nurmijärven Yleisurheilu  18:52  19:02   P9   100m  1   7

  95 Inka Pantsar        Nurmijärven Yleisurheilu  18:42  18:52   T9   100m  1   8

 204 Ronja Pantsar       Nurmijärven Yleisurheilu  17:20  17:30  T11  60m aj 1   7
                                                   18:56  19:06  T11   100m  1   7

 137 Lotta Parviainen    Nurmijärven Yleisurheilu  18:42  18:52   T9   100m  1   5

 213 Sara Parviainen     Nurmijärven Yleisurheilu  17:58  18:08  T15  80m aj 1   6
                                                19:28  19:38  T15   100m  1   3

 121 Karoliina Patosaari Nurmijärven Yleisurheilu  17:20  17:30  T11  60m aj 1   6
                                                  19:00  19:10  T11   100m  2   8

 196 Pihla Peltoniemi    Nurmijärven Yleisurheilu  17:26  17:36  T11  60m aj 2   8
                                                   19:00  19:10  T11   100m  2   7

 175 Onerva Pennonen     Nurmijärven Yleisurheilu  17:26  17:36  T11  60m aj 2   7
                                                   19:00  19:10  T11   100m  2   5

  59 Eliel Pentti        Nurmijärven Yleisurheilu  18:52  19:02   P9   100m  1   2

 144 Matteus Pentti      Nurmijärven Yleisurheilu  17:31  17:41  P11  60m aj 1   5
                                                   19:04  19:14  P11   100m  1   5

 253 Vilhelmi Pentti     Nurmijärven Yleisurheilu  17:31  17:41  P11  60m aj 1   4
                                                   19:04  19:14  P11   100m  1   6

  70 Elna Pihlajamäki    Nurmijärven Yleisurheilu  18:42  18:52   T9   100m  1   1

 150 Milla Pihlava       Nurmijärven Yleisurheilu  17:58  18:08  T15  80m aj 1   3
                                                   19:28  19:38  T15   100m  1   7

 166 Nella Pursiainen    Nurmijärven Yleisurheilu  17:20  17:30  T11  60m aj 1   5
                                                   18:56  19:06  T11   100m  1   4

  97 Jenna Pyykkö        Nurmijärven Yleisurheilu  17:44  17:54  T13  60m aj 1   3
                                                   19:12  19:22  T13   100m  1   6

  91 Iina Rantonen       Viipurin Urheilijat       18:02  18:12  T15  80m aj 2   6
                                                   19:32  19:42  T15   100m  2   3

  89 Iida Rautio         Espoon Tapiot             17:58  18:08  T15  80m aj 1   7
                                                   19:32  19:42  T15   100m  2   8

 251 Venla Reunanen      Helsingfors IFK           19:32  19:42  T15   100m  2   5

  81 Emmi Riutankoski    Helsingin Kisa-Veikot     17:26  17:36  T11  60m aj 2   5
                                                   19:00  19:10  T11   100m  2   3

   4 Aarne Ryynänen      Nurmijärven Yleisurheilu  19:20  19:30  P13   100m  1   3

 183 Oona Saarinen       Nurmijärven Yleisurheilu  18:47  18:57   T9   100m  2   4

 206 Saana Säilä         Viipurin Urheilijat       18:02  18:12  T15  80m aj 2   4
                                                   19:32  19:42  T15   100m  2   7

  87 Evita Santala       Keski-Uudenmaan Yleisurhe 18:12  18:22  N17  100m a 1   7
                                                   19:40  19:50  N17   100m  1   4

  65 Elliot Schmidt      Borgå Akilles             18:29  18:39  M17  110m a 1   7
                                                   19:44  19:54  M17   100m  1   2

 217 Siiri Siirtola      Helsingin Kisa-Veikot     18:12  18:22  N17  100m a 1   4

 236 Tumi Siranko        Vantaan Salamat           18:19  18:29  P15  100m a 1   4
                                                   19:36  19:46  P15   100m  1   5

  51 Eero Sormunen       Helsingin Kisa-Veikot     18:19  18:29  P15  100m a 1   6
                                                   19:36  19:46  P15   100m  1   4

  55 Eino Sormunen       Helsingin Kisa-Veikot     18:19  18:29  P15  100m a 1   7
                                                   19:36  19:46  P15   100m  1   7

  16 Alexandria Suomi    Nurmijärven Yleisurheilu  17:20  17:30  T11  60m aj 1   3
                                                   18:56  19:06  T11   100m  1   5

 143 Matias Tapanainen   Espoon Tapiot             18:29  18:39  M17  110m a 1   6
                                                   19:44  19:54  M17   100m  1   3

 131 Liina Tervo         Helsingfors IFK           18:12  18:22  N17  100m a 1   5
                                                   19:40  19:50  N17   100m  1   5

 159 Minja Toivanen      Nurmijärven Yleisurheilu  17:44  17:54  T13  60m aj 1   7
                                                   19:12  19:22  T13   100m  1   4

 146 Max Tynkkynen       Nurmijärven Yleisurheilu  18:52  19:02   P9   100m  1   6

 139 Luka Veselinovic    Espoon Tapiot             18:29  18:39  M17  110m a 1   3
                                                   19:44  19:54  M17   100m  1   6

 225 Sofia Vesterinen    Nurmijärven Yleisurheilu  17:20  17:30  T11  60m aj 1   8
                                                   19:00  19:10  T11   100m  2   1

 134 Lilja Virkkumaa     Nurmijärven Yleisurheilu  18:47  18:57   T9   100m  2   6

  29 Anton Ylärakkola    Nurmijärven Yleisurheilu  19:24  19:34  P13   100m  2   5