Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
23.06. klo 17:00 Paunu Games III Ilmoittautuneet
Nro 	Nimi (Sukunimi Etunimi) 	Seura 	SB	PB
N 100m aidat
	Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento	14,83	14,83
	Pinja Lehtinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	14,71	14,71
N Seiväs
	Pinja Koivumäki	Lauttakylän Luja	371	400
N Pituus
	Oona Hietala	Tampereen Pyrintö	5,83	5,92
	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	5,22	5,22
	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		5,70
	Sanni Lento	Tampereen Pyrintö	5,44	5,44
	Nea Lento	Tampereen Pyrintö	5,77	6,21
	Veera Möttönen	Raahen Vesa		5,49
	Henriikka Aaltonen	Vaasan Vasama	5,58	5,97
	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire	4,47	4,62
	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire	4,77	5,32
	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire	5,29	5,66
	Pinja Lehtinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	5,35	5,45
M 110m aidat
	Kalle Nuuttila	Kuhmoisten Kumu		19,00
P9 40m
	Veeti Seppälä	Lahden Ahkera		
	Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera		
	Eemeli Nyholm	Äänekosken Urheilijat		8,93
	Otto Salonen	Äänekosken Urheilijat		8,91
	Daniel Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,14	7,14
	Akseli Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,19	8,19
P9 1000m
	Akseli Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4.31,97	4.31,97
P9 Kolmiloikka
	Veeti Seppälä	Lahden Ahkera		
	Eemeli Nyholm	Äänekosken Urheilijat		
	Daniel Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
P9 Kiekko
	Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera		
	Veikka Nordberg	Nakkilan Vire		
	Daniel Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T9 40m
	Elviira Blomback	Kaipolan Vire	7,27	7,27
	Sofia Jylhä	Kaipolan Vire		
	Linnea Jokela	Kaipolan Vire	7,87	7,87
T9 1000m
	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4.09,08	4.09,08
	Linnea Jokela	Kaipolan Vire		5.03,35
T9 Kolmiloikka
	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		6,65
	Sofia Jylhä	Kaipolan Vire		
	Linnea Jokela	Kaipolan Vire		
T9 Kiekko
	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Elviira Blomback	Kaipolan Vire		
	Sofia Jylhä	Kaipolan Vire		
	Linnea Jokela	Kaipolan Vire		
P11 60m
	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,42	9,27
	Eero Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,40	9,40
	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,15	9,15
P11 Kolmiloikka
	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		7,86
	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	8,14	8,14
	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat		8,49
	Eero Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		7,46
	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		8,02
P11 Kiekko
	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	26,66	26,66
	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	30,45	30,45
	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	24,65	24,65
	Eero Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		9,51
	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	23,49	23,49
T11 60m
	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,61	9,61
	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,99	8,96
	Emilia Salonen	Kaipolan Vire	9,45	9,45
	Ronja Schulman	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,77	10,77
T11 1000m
	Alma Salonen	Äänekosken Urheilijat	3.37,54	3.37,54
	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4.02,10	4.00,23
	Saimi Muhonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.48,37	3.48,22
	Silja Nyholm	Äänekosken Urheilijat	3.57,56	3.57,56
	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		3.57,80
T11 Kolmiloikka
	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		6,98
	Emilia Salonen	Kaipolan Vire		6,66
	Ronja Schulman	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T11 Kiekko
	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	20,47	20,47
	Silja Nyholm	Äänekosken Urheilijat	10,99	10,99
	Emilia Salonen	Kaipolan Vire		13,46
	Ronja Schulman	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
P13 60m
	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,94	8,94
	Jussi Nerg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
P13 Kolmiloikka
	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Jussi Nerg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
P13 Kiekko
	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	19,75	19,75
	Leevi Kumpumäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	26,73	26,73
T13 60m
	Meea Oikari	Saarijärven Pullistus	9,39	9,23
	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus		8,90
	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,92	8,92
	Netta Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,68	8,68
	Eeva Siren	Kaipolan Vire		9,78
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		10,51
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	8,45	8,45
	Jadessa Syrjälä	Ähtärin Urheilijat	9,42	9,42
	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,55	8,55
	Lydia Aho	Kaipolan Vire		9,59
	Anna Haapakoski	Kaipolan Vire		
	Ella Nyholm	Kaipolan Vire		10,10
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		9,38
	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,97	8,97
	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,56	8,56
T13 1000m
	Elsa Sihvonen	Äänekosken Urheilijat	3.34,83	3.34,83
	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.41,75	3.41,75
	Eeva Siren	Kaipolan Vire		4.21,54
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		4.25,90
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		3.59,77
	Lydia Aho	Kaipolan Vire		3.57,43
	Anna Haapakoski	Kaipolan Vire		
	Ella Nyholm	Kaipolan Vire		4.28,59
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		3.46,82
T13 Kolmiloikka
	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus		
	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus	10,08	10,08
	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		8,24
	Netta Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,62	9,62
	Eeva Siren	Kaipolan Vire		7,90
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		8,73
	Jadessa Syrjälä	Ähtärin Urheilijat	8,68	8,68
	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		8,90
	Lydia Aho	Kaipolan Vire		
	Anna Haapakoski	Kaipolan Vire		
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		
T13 Kiekko
	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	38,70	38,70
	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		16,59
	Eeva Siren	Kaipolan Vire		12,16
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		12,82
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		17,68
	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	25,49	25,49
	Lydia Aho	Kaipolan Vire		11,16
	Anna Haapakoski	Kaipolan Vire		
	Ella Nyholm	Kaipolan Vire		
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		14,89
P15 Seiväs
	Eelis Hynninen	Hartolan Voima	330	330
P15 Kuula
	Leevi Kumpumäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T15 100m
	Ellen Aho	Kaipolan Vire		
	Iita Kononen	Äänekosken Urheilijat		
	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire		14,32
	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire		13,17
T15 Seiväs
	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	172	172
	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	301	301
	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat	262	262
T15 Kuula
	Ellen Aho	Kaipolan Vire		
	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		9,02
N17 100m aidat
	Oona Lento	Tampereen Pyrintö	14,84	14,84
	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö	14,73	14,73
	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire	14,63	14,63
N17 Kuula
	Ronja Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,41	10,87
	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö	9,70	9,70
N19 Seiväs
	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	341	341
	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	341	352
	Aino Suorsa	Oriveden Ponnistus	315	315
#	Nimi	Seura	SB	PB