Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
09.06. klo 17:00 Paunu Games II Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus
Nro 	Nimi (Sukunimi Etunimi) 	Seura 	SB	PB
M 400m
	Aku Kallio	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		55,32
M Kolmiloikka
	Matti Saunanen	Ikaalisten Urheilijat		8,74
M Kiekko
	Mika Ruhtinas	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Juuso Sillanpää	Jyväskylän Kenttäurheilijat	46,57	55,12
	Matti Saunanen	Ikaalisten Urheilijat		20,59
N 400m
	Alina Nousiainen	Oulun Pyrintö		
	Ella Pullinen	Janakkalan Jana		1.07,92
N Kolmiloikka
	Jutta Latvala	Kuortaneen Kunto		10,69
	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		11,41
	Jessica Miettinen	Joensuun Kataja		12,77
	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		11,99
	Ilona Ruohola	Turun Urheiluliitto	12,28	12,31
	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	12,05	12,60
	Monika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		11,99
	Saana Topp	Janakkalan Jana		11,15
N Kiekko
	Nilla Rättyä	Janakkalan Jana	41,87	45,13
N 5000m kävely
102	Jenni Lahtinen	Ikurin Vire		25.19,03
P9 Keihäs
	Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera		
T9 Seiväs
	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		120
	Sofia Jylhä	Kaipolan Vire		
T9 Keihäs
	Elviira Blomback	Kaipolan Vire		
	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
	Sofia Jylhä	Kaipolan Vire		
T9 600m kävely
115	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		4.31,44
120	Elviira Blomback	Kaipolan Vire		
P11 Keihäs
	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	27,46	27,46
T11 Seiväs
	Iida Taini	Kaipolan Vire		
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T11 Keihäs
	Julia Talvinen	Kaipolan Vire		10,30
	Iida Taini	Kaipolan Vire		6,88
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire	10,25	10,25
	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	13,43	13,43
T11 1000m kävely
125	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
132	Iida Taini	Kaipolan Vire		
133	Sofia Piirainen	Alavuden Urheilijat		6.51,80
P13 200m
	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
P13 Seiväs
	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		160
P13 Keihäs
	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		19,10
P13 2000m kävely
138	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		11.18,64
T13 200m
	Ella Nyholm	Kaipolan Vire		
	Janni Savolainen	Lahden Ahkera	29,64	29,64
	Anna Haapakoski	Kaipolan Vire		
	Eeva Siren	Kaipolan Vire		33,84
	Lydia Aho	Kaipolan Vire		
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		29,92
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		35,51
T13 Seiväs
	Anna Haapakoski	Kaipolan Vire		
	Lydia Aho	Kaipolan Vire		
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		151
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		171
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		191
T13 Keihäs
	Ella Nyholm	Kaipolan Vire		
	Janni Savolainen	Lahden Ahkera	31,63	31,63
	Anna Haapakoski	Kaipolan Vire		12,91
	Eeva Siren	Kaipolan Vire		14,43
	Lydia Aho	Kaipolan Vire		11,72
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		10,39
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		21,01
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		17,92
P15 1500m esteet
	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		5.07,28
P15 Kiekko
	Jussi Heikkiniemi	Janakkalan Jana	37,07	37,07
T15 300m
	Hertta Hakala	Tampereen Pyrintö	48,10	48,10
	Ellen Aho	Kaipolan Vire		
	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire		
T15 1500m esteet
	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat		5.31,74
	Elli Taini	Kaipolan Vire		6.31,54
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		
	Ellen Aho	Kaipolan Vire		
T15 Kolmiloikka
	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire		10,83
	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire		9,74
T15 3000m kävely
139	Elli Taini	Kaipolan Vire		
145	Venla Patrikainen	Nokian Urheilijat		17.41,38
146	Veera Rantala	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		17.43,19
152	Sara Puiro	Kenttäurheilijat -58		18.31,79
M17 Kiekko
	Sami Jämsen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Pyry Selin	Lahden Ahkera	36,20	36,20
	Lassi Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	32,69	32,69
N17 400m
	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire		
	Ellen Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		1.27,04
N17 2000m esteet
	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat		7.44,86
N17 Kolmiloikka
	Elisa Alastalo	Janakkalan Jana		10,65
N17 Kiekko
	Jonna Ahola	Kaipolan Vire		29,72
	Anniina Henttonen	Janakkalan Jana	25,71	25,71
	Emilia Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	31,65	31,65
	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	31,74	34,66
N19 400m
	Elvi Warwick	Kaipolan Vire		1.07,26
N19 2000m esteet
	Elvi Warwick	Kaipolan Vire		
N19 Kolmiloikka
	Piia Kalliomäki	Äänekosken Urheilijat		11,25
N19 Kiekko
	Elvi Warwick	Kaipolan Vire		
M19 Kolmiloikka
	Oskari Käpyaho	Lapuan Virkiä	14,31	14,31
#	Nimi	Seura	SB	PB