Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Aluekisat
25.05. klo 17:00 Harju Cup 1 Ilmoittautuneet
N 150m		
		
77	Monika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
288	Emmi Erikkilä	Raahen Vesa
70	Sara Francis	Jyväskylän Kenttäurheilijat
274	Kristiina Halonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
75	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
304	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö
252	Mari Heinonen	Kajaanin Kipinä
67	Laura Huhta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
78	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
71	Maija Jussila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
65	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
62	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
68	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
64	Anniina Kortetmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
254	Helmi Kortetmaa	Kannuksen Ura
15	Viivi Lehikoinen	Helsingfors IFK
79	Sanni Mahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
66	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
61	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
76	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
285	Alina Nousiainen	Oulun Pyrintö
58	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
60	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
73	Aino Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
16	Janette Rinne	Helsingin Kisa-Veikot
59	Suvi-Tuuli Saarnio	Jyväskylän Kenttäurheilijat
69	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
63	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
80	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
81	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
297	Kaisu Seppälä	Säkylän Urheilijat
261	Sonja Stång	Kuivasjärven Aura
72	Pihla Tuhkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
74	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 300m		
		
316	Mette Baas	Veitsiluodon Kisaveikot
274	Kristiina Halonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
304	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö
252	Mari Heinonen	Kajaanin Kipinä
305	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö
71	Maija Jussila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
83	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
15	Viivi Lehikoinen	Helsingfors IFK
299	Inka Metsämäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat
285	Alina Nousiainen	Oulun Pyrintö
60	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
10	Vilma Pere	Euran Raiku
269	Veera Perälä	Lahden Ahkera
73	Aino Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
63	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
297	Kaisu Seppälä	Säkylän Urheilijat
246	Elvi Warwick	Kaipolan Vire
		
N 600m		
		
89	Sini Hyvärinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
305	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö
84	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
270	Minttu Kaukonen	Lahden Ahkera
87	Jenna Maukonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
299	Inka Metsämäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat
85	Janette Niemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
10	Vilma Pere	Euran Raiku
269	Veera Perälä	Lahden Ahkera
86	Siiri Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat
88	Heini Rytkönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
271	Ea Vuori	Lahden Ahkera
246	Elvi Warwick	Kaipolan Vire
312	Viola Westling	Turun Urheiluliitto
		
N 5000m		
		
18	Mona Jäppinen	Helsingin Kisa-Veikot
242	Kiia Paavola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
243	Sara-Elise Ruokonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
240	Siiri Ruppa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
244	Venla Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 100m aidat		
		
78	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
68	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
261	Sonja Stång	Kuivasjärven Aura
		
N 3000m esteet		
		
264	Pinja Kotinurmi	Lahden Ahkera
260	Satu Rautiainen	Koiviston Kipinä
32	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Seiväs		
		
9	Saga Andersson	Esbo IF
25	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves
276	Pinja Koivumäki	Lauttakylän Luja
90	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
284	Aino Suorsa	Oriveden Ponnistus
91	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Pituus		
		
77	Monika Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
248	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire
290	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
75	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
93	Vilma Honkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
94	Janina Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
257	Anne-Mari Lehtiö	Kenttäurheilijat -58
66	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
310	Arlena Mikkonen	Tampereen Urheilijat -38
76	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
58	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
291	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus
92	Gia Reinholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
69	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
247	Sini Sanaslahti	Kaipolan Vire
80	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
81	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
74	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Kuula		
		
97	Pia Haarma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
258	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
96	Laura Lehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
262	Eveliina Rouvali	Kuopion Reipas
95	Inka Sinivuori	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Keihäs		
		
306	Meri Elomaa	Tampereen Pyrintö
307	Siiri Elomaa	Tampereen Pyrintö
97	Pia Haarma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
12	Minna Hollanti	Gamlakarleby IF
98	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
96	Laura Lehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
301	Miia Makkonen	Sysmän Sisu
289	Laura Pesola	Reisjärven Pilke
300	Sofia Pölkky	Seinäjoen Seudun Urheilijat
95	Inka Sinivuori	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M 150m		
		
23	Eljas Aalto	IF Sibbo-Vargarna
34	Konsta Alatupa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
282	Juuso Hassi	Oriveden Ponnistus
39	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
308	Aleksi Heimonen	Tampereen Urheilijat -38
298	Benjamin Heinonen	Savonlinnan Riento
41	Aleksi Hirvonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
43	Jonatan Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
36	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
40	Santeri Kuusiniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
42	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
281	Oskari Lehtonen	Nurmijärven Yleisurheilu
320	Mikko Murto	Ylöjärven Urheilijat
319	Miro Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat
44	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
33	Lauri Papponen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
37	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
38	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
26	Juho Rönkä	Janakkalan Jana
24	Daniel Saaristo	Ikaalisten Urheilijat
14	Aleksi Salminen	Harjavallan Jymy
35	Joonas Tikkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
302	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö
		
M 300m		
		
23	Eljas Aalto	IF Sibbo-Vargarna
298	Benjamin Heinonen	Savonlinnan Riento
11	Filiph Johansson	Gamlakarleby IF
45	Viljami Kaasalainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
43	Jonatan Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
319	Miro Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat
35	Joonas Tikkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
302	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö
279	Eemeli Välimäki	Noormarkun Nopsa
		
M 600m		
		
46	Lassi Hakonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
283	Lauri Hassi	Oriveden Ponnistus
28	Onni Huovinen	Joensuun Kataja
13	Onni Ikonen	Hankasalmen Hanka
265	Lassi Kuva	Lahden Ahkera
50	Dani Lirkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
315	Alex Rauhala	Vasa IS
309	Ilari Ryyppö	Tampereen Urheilijat -38
280	Valtteri Sillanpää	Noormarkun Nopsa
49	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
47	Leevi Tähtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
48	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M 3000m		
		
266	Ahmad Arash	Lahden Ahkera
29	Samuel Auvinen	Joensuun Kataja
311	Tuure Haapanen	Turun Urheiluliitto
267	Wäinö Hautala	Lahden Ahkera
268	Walte Hautala	Lahden Ahkera
263	Niklas Heikkilä	Kuusankosken Urheiluseura
277	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
273	Samu Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
51	Jussi Huuskonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
8	Antti Ihamäki	Alajärven Ankkurit
303	Jarkko Järvenpää	Tampereen Pyrintö
52	Otto Kaario	Jyväskylän Kenttäurheilijat
278	Leevi Keronen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
53	Luukas Kontro	Jyväskylän Kenttäurheilijat
256	Rasmus Krogell	Kenttäurheilijat -58
275	Tuukka Mäkinen	Lauttakylän Luja
272	Aku Nikander	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
21	Tuomas Puputti	IF Raseborg
54	Miika Takala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M 110m aidat		
		
40	Santeri Kuusiniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
129	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
6	Juuso Toivonen	Ähtärin Urheilijat
		
M Korkeus		
		
1	Arttu Mattila	Äänekosken Urheilijat
		
M Pituus		
		
55	Jari Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
38	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
14	Aleksi Salminen	Harjavallan Jymy
6	Juuso Toivonen	Ähtärin Urheilijat
7	Ville Toivonen	Ähtärin Urheilijat
		
M Kuula		
		
56	Ari Ruuti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M Keihäs		
		
2	Jami Kinnunen	Äänekosken Urheilijat
255	Leevi Lindi	Keiteleen Kunto
31	Ville Miettinen	Juuan Urheilijat
314	Sami Reunanen	Vammalan seudun Voima
57	Jere Salo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
22	Teo Takala	IF Raseborg
		
T9 3-ottelu		
		
317	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
118	Silja Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
121	Aada Hänninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
119	Martta Joutsen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Lilja Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
116	Alisa Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
122	Viivi Valtonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
115	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
120	Alisa Äyrämö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P9 3-ottelu		
		
123	Peetu Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
124	Mikael Kukkola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
125	Daniel Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
127	Nuutti Purhonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Akseli Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
126	Taavetti Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 3-ottelu		
		
190	Mirella Aho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
199	Saana Brandt	Jyväskylän Kenttäurheilijat
213	Sofia Gavriliuk	Jyväskylän Kenttäurheilijat
206	Minttu Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
201	Seela Helin	Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Elsa Helolahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
193	Hanna Herranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
194	Miina Hänninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
202	Aliina Jokelainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
204	Vilma Jurmu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
189	Saara Järvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
205	Aino Kangasniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
195	Jasmin Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Ronja Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
203	Sini Korpi-Kyyny	Jyväskylän Kenttäurheilijat
198	Helmi Lankila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
216	Sylvia Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
192	Peppiina Moilanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
208	Saimi Muhonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
188	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
207	Siiri Perkkiö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
215	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Peppi Pylkkänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
214	Inka Rautiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
251	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire
212	Alma Saarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
197	Anni Sahindal	Jyväskylän Kenttäurheilijat
191	Nella Savirinne	Jyväskylän Kenttäurheilijat
209	Kaisa Tonteri	Jyväskylän Kenttäurheilijat
196	Aada Varjamo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
210	Ida Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
211	Ninni-Maria Ylönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 3-ottelu		
		
230	Onni Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
223	Kasper Ekonoja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
217	Ruben Hakkarainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
221	Nuutti Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
235	Jiri Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
232	Reittu Häkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
220	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
233	Leevi Kaskismaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
224	Samuli Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
218	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
237	Nuutti Luokkala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
231	Otso Meriläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
229	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
234	Konsta Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
222	Vilho Renko	Jyväskylän Kenttäurheilijat
228	Eemeli Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
219	Eero Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
236	Lenni Suomalainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
227	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
226	Eemeli Suutari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
225	Topi Turpeinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 1000m		

322     Julius Auvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
152	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
318	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
5	Aleksi Jalasaho	Äänekosken Urheilijat
154	Eetu Keto-Tokoi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
149	Olli Kortteinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
150	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
151	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
155	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
156	Verneri Valtonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Milo Äyrämö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 200m aidat		

322     Julius Auvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
152	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
158	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Akseli Kalliokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
155	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Joona Viitala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Milo Äyrämö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Korkeus		
		
322     Julius Auvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
152	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
163	Roope Jalasaho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Akseli Kalliokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Eetu Keto-Tokoi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
151	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
155	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Lauri Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Joona Viitala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Kuula		

322     Julius Auvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
152	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
163	Roope Jalasaho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Akseli Kalliokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Eetu Keto-Tokoi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
149	Olli Kortteinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
164	Leevi Kumpumäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
151	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Joona Viitala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Milo Äyrämö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 1000m		
		
167	Jenny Grönholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
168	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
169	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
165	Elsi Torikka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 200m aidat		
		
173	Anna Njie	Jyväskylän Kenttäurheilijat
172	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
169	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
170	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
295	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
		
T13 Pituus		
		
178	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
249	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
181	Elna Jaakkola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Jade Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
173	Anna Njie	Jyväskylän Kenttäurheilijat
172	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
180	Alina Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
176	Netta Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Martta Rasmus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
177	Fiona Saarukka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
170	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
294	Iina Suomäki	Saarijärven Pullistus
250	Iida Tamminen	Kaipolan Vire
295	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
		
T13 Kuula		
		
178	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Jade Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
168	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
173	Anna Njie	Jyväskylän Kenttäurheilijat
172	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
176	Netta Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
182	Neila Rahman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
183	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
177	Fiona Saarukka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
170	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
296	Hilda Viikilä	Saarijärven Pullistus
		
P15 100m		
		
139	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
141	Valtteri Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
142	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
143	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
138	Lenni Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
286	Jarkko Mikkonen	Pyhäjärven Pohti
137	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
33	Lauri Papponen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
144	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 600m		
		
141	Valtteri Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Korkeus		
		
139	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Kuula		
		
138	Lenni Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 100m		
		
249	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
134	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
287	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä
83	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
135	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
130	Veera Korpilauri	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
132	Vilma Pykälinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
30	Veera Reponen	Joutsan Pommi
131	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Korkeus		
		
290	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
134	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
146	Stefania Novik	Jyväskylän Kenttäurheilijat
291	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus
294	Iina Suomäki	Saarijärven Pullistus
133	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Kuula		
		
103	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
134	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
83	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
135	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
253	Senni Ohra-Aho	Kangasniemen Kalske
147	Aurora Pollari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N17 Kuula		
		
100	Ronja Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
99	Emilia Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
258	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
259	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat
68	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
101	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N17 Keihäs		
		
103	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
93	Vilma Honkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
293	Helmiina Kynnäs	Saarijärven Pullistus
101	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
58	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M17 Kuula		
		
17	Tomas Järvinen	Helsingin Kisa-Veikot
		
M17 Keihäs		
		
17	Tomas Järvinen	Helsingin Kisa-Veikot
42	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
292	Matias Viikilä	Saarijärven Pullistus
		
M19 110m aidat		
		
36	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
7	Ville Toivonen	Ähtärin Urheilijat
		
M30+ 150m		
		
104	Jussi Joukainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
3	Sami Korpilauri	Äänekosken Urheilijat
105	Juhani Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
4	Panu Virtanen	Äänekosken Urheilijat
		
M30+ 3000m		
		
20	Harri Hokkanen	Hippoksen Maratonkerho
313	Seppo Puttonen	Vaajakosken Kuohu
245	Tero Sillanpää	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M30+ Pituus		
		
106	Jukka Järvenpää	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ 150m		
		
98	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
107	Anna Lee	Jyväskylän Kenttäurheilijat
27	Sari Pikkarainen	Janakkalan Jana
108	Leena Tenhu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
109	Tessa Tillgren	Jyväskylän Kenttäurheilijat
110	Anne Virkalahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ 5000m		
		
19	Kirsti Hietaoja	Hippoksen Maratonkerho
239	Heli Sampolahti-Hänninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
238	Maarit Valtonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ Pituus		

321     Johanna Kalho	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
111	Tuire Mäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Kirsti Siekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
109	Tessa Tillgren	Jyväskylän Kenttäurheilijat
113	Anne Yli-Olli	Jyväskylän Kenttäurheilijat