Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
13.06. klo 12:00 Pohjola Junior GP Ilmoittautuneet
Pohjola Junior GP 13.6.2021 osallistujalistaus 

(220 osallistujaa, 462 lajisuoritusta)

P7 60m
Alvar Björk	Helsingin Kisa-Veikot		
Arvo Halonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Otto Kangasmäki	Helsingin Kisa-Veikot		
Joel Kannisto	Helsingin Kisa-Veikot		
Elmo Kempas	Viipurin Urheilijat		
Eliel Liukku	Helsingin Kisa-Veikot		
Pekka Pulkkanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Milton Rimpelä	Helsingfors IFK		
Linus Saraste	Helsingin Kisa-Veikot		
Anton Saxen	Helsingin Kisa-Veikot		
Nooa Simula	Helsingin Kisa-Veikot		
Benjamin Smith	Helsingin Kisa-Veikot	
	
P7 Pallonheitto
Alvar Björk	Helsingin Kisa-Veikot		
Niilo Ezholtz	Helsingfors IFK		
Otto Kangasmäki	Helsingin Kisa-Veikot		
Joel Kannisto	Helsingin Kisa-Veikot		
Elmo Kempas	Viipurin Urheilijat		
Jooa Kettunen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
Eliel Liukku	Helsingin Kisa-Veikot		
Pekka Pulkkanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Linus Saraste	Helsingin Kisa-Veikot		
Anton Saxen	Helsingin Kisa-Veikot		
Nooa Simula	Helsingin Kisa-Veikot		
Benjamin Smith	Helsingin Kisa-Veikot	
	
T7 60m
Meeri Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
Mikaela Asikainen Muñoz	Espoon Tapiot		
Lina Cervantes	Helsingfors IFK		
Wilma Forsström	Helsingin Kisa-Veikot		
Lumi Gürler	Helsingin Kisa-Veikot		
Helmi Huhtanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Armi Karhu	Helsingfors IFK		
Charlotta Lauren	Borgå Akilles		
Hertta Leppänen	Helsingfors IFK		
Isla Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		
Déa Rajalin	Helsingin Kisa-Veikot		
Jenny Saarilahti	Helsingin Kisa-Veikot		
Linda Salorinne	Helsingfors IFK		
Manzana Tallgren	Helsingin Kisa-Veikot		
Veera Tuukkanen	Helsingin Kisa-Veikot
		
T7 Pallonheitto
Meeri Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
Mikaela Asikainen Muñoz	Espoon Tapiot		
Lina Cervantes	Helsingfors IFK		
Wilma Forsström	Helsingin Kisa-Veikot		
Lumi Gürler	Helsingin Kisa-Veikot		
Armi Karhu	Helsingfors IFK		
Hertta Leppänen	Helsingfors IFK		
Jenny Saarilahti	Helsingin Kisa-Veikot		
Manzana Tallgren	Helsingin Kisa-Veikot	
	
P9 60m
Leo Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot		10,19
Oliver Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot		11,82
Tarmo Aro	Helsingin Kisa-Veikot		12,93
Erik Cervantes	Helsingfors IFK		10,18
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera		
Kaarlo Korkeavuori	Helsingin Kisa-Veikot	10,13	10,12
Tobias Laine	Helsingin Kisa-Veikot		
Eino Matikainen	Veikkolan Veikot		
Milo Maula	Espoon Tapiot		
Martin Maula	Espoon Tapiot		
Valtter Niinimäki	Helsingin Kisa-Veikot		11,69
Niklas Sekki	Helsingfors IFK		
Veeti Seppälä	Lahden Ahkera		9,61

P9 Pituus
Leo Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot		2,99
Oliver Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot		2,25
Tarmo Aro	Helsingin Kisa-Veikot		2,53
Erik Cervantes	Helsingfors IFK	3,56	3,56
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera	3,30	3,30
Kaarlo Korkeavuori	Helsingin Kisa-Veikot	3,25	3,32
Valtter Niinimäki	Helsingin Kisa-Veikot		2,62
Patrik Pusa	Helsingin Kisa-Veikot		
Veeti Seppälä	Lahden Ahkera	3,94	3,94

P9 Kuula
Leo Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Oliver Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Tarmo Aro	Helsingin Kisa-Veikot		3,96
Erik Cervantes	Helsingfors IFK	5,75	5,75
Aleksi Kaasinen	Lahden Ahkera		5,77
Kaarlo Korkeavuori	Helsingin Kisa-Veikot		5,26
Eino Matikainen	Veikkolan Veikot		
Valtter Niinimäki	Helsingin Kisa-Veikot	
	
T9 60m
Viivi Erholtz	Helsingfors IFK		10,59
Adele Hoot	Helsingin Kisa-Veikot		11,02
Helmi Häyry	Helsingfors IFK		
Tara Karhu	Helsingfors IFK		
Irene Keskiaho	Helsingin Kisa-Veikot		
Ida Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		
Kerttu Kurikka	Helsingin Kisa-Veikot	9,95	9,95
Adela Kylmäkoski	Helsingfors IFK		
Kaisla Lehtiö	Helsingfors IFK		
Saana Pekkarinen	Helsingfors IFK		10,67
Veera Pulkkanen	Helsingin Kisa-Veikot		12,37
Délia Rajalin	Helsingin Kisa-Veikot	10,19	10,19
Noomi Rimpelä	Helsingfors IFK		11,09
Lili Stenvall	Helsingin Kisa-Veikot		11,99
Linnea Tähtinen	Helsingfors IFK		11,33
Minni Vilenius	Helsingin Kisa-Veikot		12,50
Jessica Wallius	Helsingin Kisa-Veikot		

T9 Pituus
Meeri Aro	Helsingin Kisa-Veikot	2,97	2,97
Elsa Englund	Helsingfors IFK		
Mila Galenius	Helsingfors IFK	2,60	2,60
Lumi Gürler	Helsingin Kisa-Veikot		2,45
Adele Hoot	Helsingin Kisa-Veikot		2,59
Helmi Häyry	Helsingfors IFK	2,95	2,95
Irene Keskiaho	Helsingin Kisa-Veikot		
Kerttu Kurikka	Helsingin Kisa-Veikot	3,26	3,26
Adela Kylmäkoski	Helsingfors IFK	3,07	3,07
Kaisla Lehtiö	Helsingfors IFK	2,88	2,88
Saana Pekkarinen	Helsingfors IFK	3,23	3,23
Isla Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		2,69
Veera Pulkkanen	Helsingin Kisa-Veikot	2,73	2,73
Délia Rajalin	Helsingin Kisa-Veikot	3,02	3,02
Noomi Rimpelä	Helsingfors IFK	3,59	3,59
Lili Stenvall	Helsingin Kisa-Veikot		2,49
Minni Vilenius	Helsingin Kisa-Veikot		2,34
Jessica Wallius	Helsingin Kisa-Veikot		2,91

T9 Kuula
Meeri Aro	Helsingin Kisa-Veikot		4,13
Lumi Gürler	Helsingin Kisa-Veikot		2,85
Adele Hoot	Helsingin Kisa-Veikot		
Helmi Häyry	Helsingfors IFK	3,27	3,27
Irene Keskiaho	Helsingin Kisa-Veikot		
Ida Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		
Kerttu Kurikka	Helsingin Kisa-Veikot		
Adela Kylmäkoski	Helsingfors IFK	3,83	3,83
Kaisla Lehtiö	Helsingfors IFK	3,27	3,27
Saana Pekkarinen	Helsingfors IFK	4,41	4,41
Isla Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		3,67
Veera Pulkkanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Lili Stenvall	Helsingin Kisa-Veikot		
Minni Vilenius	Helsingin Kisa-Veikot		
Jessica Wallius	Helsingin Kisa-Veikot		3,85

P11 60m
Samuel Adun	Helsingin Kisa-Veikot	9,05	9,05
Aslan Aitolehti	Helsingin Kisa-Veikot	9,04	9,04
Ossi Alanaatu	Kenttäurheilijat -58		9,93
Rasmus Kalkas	Helsingin Kisa-Veikot	9,20	9,20
Milo Kauppinen	Kenttäurheilijat -58	9,29	9,29
Lauri Nikkilä	Helsingin Kisa-Veikot		10,50
Olavi Ojanne	Helsingin Kisa-Veikot		9,94
Eetu Pekkala	Keravan Urheilijat		
Anton Perttula	Helsingin Kisa-Veikot		9,71
Emil Rautiainen	Espoon Tapiot		9,95
Dani Timonen	Kenttäurheilijat -58		

P11 800m
Samuel Adun	Helsingin Kisa-Veikot		2.56,22
Roope Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot		3.06,38
Milo Maula	Espoon Tapiot		
Martin Maula	Espoon Tapiot		
Olavi Ojanne	Helsingin Kisa-Veikot		
Eetu Pekkala	Keravan Urheilijat		
Emil Rautiainen	Espoon Tapiot		2.55,24
Lauri Siik	Helsingin Kisa-Veikot		
Niki Sirén	Raision Kuula		2.42,24
Dani Timonen	Kenttäurheilijat -58		

P11 Korkeus
Samuel Adun	Helsingin Kisa-Veikot		138
Aslan Aitolehti	Helsingin Kisa-Veikot		110
Ossi Alanaatu	Kenttäurheilijat -58		116
Rasmus Kalkas	Helsingin Kisa-Veikot		
Milo Kauppinen	Kenttäurheilijat -58		
Lauri Nikkilä	Helsingin Kisa-Veikot		95
Emil Rautiainen	Espoon Tapiot		108
Dani Timonen	Kenttäurheilijat -58		

T11 60m
Mariana Asikainen Muñoz	Espoon Tapiot	10,45	10,45
Aino Björklund	Helsingin Kisa-Veikot		
Enia Gürler	Helsingin Kisa-Veikot	9,48	9,48
Anna-Maria Haikala	Helsingin Tarmo	10,60	10,60
Helmi-Tuuli Heiskanen	Kenttäurheilijat -58	9,50	9,50
Meri Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot	8,96	8,96
Taika Huttunen	Kenttäurheilijat -58	8,56	8,56
Peppi Kempas	Viipurin Urheilijat		11,87
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	9,75	9,75
Emma Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat	10,46	10,46
Aino Kotiranta	Helsingin Kisa-Veikot	9,60	9,60
Sofia Kytömaa	Espoon Tapiot		
Aino Matikainen	Veikkolan Veikot		
Medina Nieminen	Vantaan Salamat		
Delight Ntuison	Helsingin Kisa-Veikot		9,68
Kira Olki	Helsingin Kisa-Veikot	9,98	9,98
Sanni Peltola	Helsingin Kisa-Veikot		10,38
Emilia Peltola	Helsingin Tarmo	10,24	10,24
Emmi Riutankoski	Helsingin Kisa-Veikot	9,25	9,25
Viivi Siren	Vantaan Salamat		10,35
Miida Wasström	Kenttäurheilijat -58	9,50	9,50

T11 800m
Enia Gürler	Helsingin Kisa-Veikot		3.14,85
Peppi Kempas	Viipurin Urheilijat		3.41,38
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva		2.58,65
Emma Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		3.22,75
Medina Nieminen	Vantaan Salamat		3.34,34
Delight Ntuison	Helsingin Kisa-Veikot		
Emilia Peltola	Helsingin Tarmo		
Viivi Siren	Vantaan Salamat		3.14,29
Miida Wasström	Kenttäurheilijat -58		3.12,24
T11 Korkeus
Enia Gürler	Helsingin Kisa-Veikot		112
Taika Huttunen	Kenttäurheilijat -58		118
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva	105	120
Medina Nieminen	Vantaan Salamat		103
Sanni Peltola	Helsingin Kisa-Veikot		110
Emilia Peltola	Helsingin Tarmo		
Miida Wasström	Kenttäurheilijat -58		115

P13 100m
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot	14,47	14,47
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot		16,54
Abdulrahman Imoro	Vantaan Salamat		13,75
Noel Joensuu	Vantaan Salamat		
Roope Jokinen	Helsingin Kisa-Veikot		15,51
Maxim Karila	Vantaan Salamat		
Elmer Keinänen	Esbo IF		14,66
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera		
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera		
Valtteri Lehtinen	Vantaan Salamat		
Richard Lindqvist	Turun Urheiluliitto		15,19
Daniel Mustafin	Helsingin Jyry		
Juho Taavila	Lahden Ahkera		
Markus Vainio	Lahden Ahkera		
Jussi Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot		14,58

P13 60m aidat
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot	10,48	10,48
Tommi Anttila	Helsingin Kisa-Veikot		
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot	12,02	12,02
Elmer Keinänen	Esbo IF	10,88	10,79
Richard Lindqvist	Turun Urheiluliitto		
Markus Vainio	Lahden Ahkera	9,29	9,29
Torsti Visuri	Esbo IF		
Jussi Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot	
	
P13 Pituus
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot		
Tommi Anttila	Helsingin Kisa-Veikot		
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
Pyry Heiskanen	Kenttäurheilijat -58		
Rasmus Helasuo	Vantaan Salamat		
Abdulrahman Imoro	Vantaan Salamat		4,82
Noel Joensuu	Vantaan Salamat		4,25
Roope Jokinen	Helsingin Kisa-Veikot		3,56
Maxim Karila	Vantaan Salamat		
Elmer Keinänen	Esbo IF		4,40
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera	4,88	4,88
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	3,89	3,89
Tuomas Kärkkäinen	Lahden Ahkera	4,41	4,41
Juho Taavila	Lahden Ahkera	5,21	5,21
Torsti Visuri	Esbo IF		4,18
Jussi Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot		4,10

P13 Keihäs
Aaron Adun	Helsingin Kisa-Veikot		19,08
Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot		10,73
Rasmus Helasuo	Vantaan Salamat		18,94
Abdulrahman Imoro	Vantaan Salamat		35,56
Jesse Kaipiainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	42,12	42,12
Elmer Keinänen	Esbo IF	49,37	49,37
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera	47,79	47,79
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	36,62	36,62
Tuomas Kärkkäinen	Lahden Ahkera		39,70
Richard Lindqvist	Turun Urheiluliitto		19,40
Juho Taavila	Lahden Ahkera	45,59	45,59
Markus Vainio	Lahden Ahkera		26,54
Jussi Wesanko	Helsingin Kisa-Veikot		23,62

T13 100m
Aura Arvas	Helsingin Tarmo		15,47
Sofia Bucht	Helsingin Kisa-Veikot		
Nella Eiroma	Helsingin Kisa-Veikot		
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi		
Taika Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot		
Ida Holmila	Helsingin Kisa-Veikot		14,52
Sade Hyvärinen	Helsingin Kisa-Veikot		16,29
Emilia Innamaa	Helsingin Tarmo		
Minea Junno	Vantaan Salamat		
Minttu Kanerva	Vantaan Salamat		
Ronja Kempas	Viipurin Urheilijat		15,69
Veera Keskinen	Vihdin Viesti	14,89	14,89
Milka Koivukoski	Helsingin Tarmo		15,08
Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		14,71
Matilda Krause	Helsingin Kisa-Veikot		15,53
Anni Kujansivu	Helsingin Kisa-Veikot		16,70
Livia Kytömaa	Espoon Tapiot		
Niina Lankinen	Vantaan Salamat		
Saina Lavi	Kirkkonummen Urheilijat		14,56
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot		16,66
Siiri Lehti	Helsingin Kisa-Veikot		16,08
Matilda Levoranta	Helsingin Kisa-Veikot		
Aleksandra Lovén	Helsingin Kisa-Veikot		
Maiju Mettälä	Helsingin Kisa-Veikot		
Emilia Myyrä	Vantaan Salamat		
Favour Ntuison	Helsingin Kisa-Veikot		14,63
Viivi Paju	Vantaan Salamat		
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		16,25
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot		13,96
Laura Rissanen	Vantaan Salamat		
Elle Saari	Espoon Tapiot		
Aino Seppälä	Lahden Ahkera		
Veera Seppälä	Helsingin Kisa-Veikot		14,83
Tara Sohlo	Espoon Tapiot		14,82
Sara Söderman	Viipurin Urheilijat		14,13
Matilda Tuovinen	Viipurin Urheilijat		14,62
Isabella Tuulari	Espoon Tapiot		
Emma Valkila	Helsingin Kisa-Veikot		
Livia Von Wendt	Helsingfors IFK		15,97
Janina Vuorenmaa	Hyvinkään seudun Urheilijat		
Isabella Wager	Helsingfors IFK		16,86

T13 60m aidat
Aura Arvas	Helsingin Tarmo	10,75	10,75
Sofia Bucht	Helsingin Kisa-Veikot	11,42	11,42
Nella Eiroma	Helsingin Kisa-Veikot	10,21	10,21
Rosaliina Hiltunen	Vantaan Salamat		
Sade Hyvärinen	Helsingin Kisa-Veikot	11,84	11,84
Ronja Kempas	Viipurin Urheilijat		12,05
Milka Koivukoski	Helsingin Tarmo	10,63	10,63
Matilda Krause	Helsingin Kisa-Veikot	10,47	10,47
Anni Kujansivu	Helsingin Kisa-Veikot		
Niina Lankinen	Vantaan Salamat		
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Matilda Levoranta	Helsingin Kisa-Veikot	10,05	10,05
Aleksandra Lovén	Helsingin Kisa-Veikot		
Favour Ntuison	Helsingin Kisa-Veikot		
Vilja Nuopponen	Helsingin Kisa-Veikot		12,62
Viivi Paju	Vantaan Salamat		
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot	10,14	10,14
Elle Saari	Espoon Tapiot		9,81
Tara Sohlo	Espoon Tapiot	10,06	10,06
Sara Söderman	Viipurin Urheilijat		
Matilda Tuovinen	Viipurin Urheilijat		
Emma Valkila	Helsingin Kisa-Veikot		

T13 Pituus
Aura Arvas	Helsingin Tarmo	4,32	4,32
Nea Björksten	Helsingin Kisa-Veikot		
Sofia Bucht	Helsingin Kisa-Veikot		
Nella Eiroma	Helsingin Kisa-Veikot		
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi	4,20	4,20
Anna-Maria Haikala	Helsingin Tarmo		
Eedla Halonen	Viipurin Urheilijat		
Taika Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot	4,09	4,09
Ida Holmila	Helsingin Kisa-Veikot		4,14
Olivia Hämäläinen	Helsingin Kisa-Veikot		3,89
Emilia Innamaa	Helsingin Tarmo		
Minea Junno	Vantaan Salamat		
Minttu Kanerva	Vantaan Salamat		
Ronja Kempas	Viipurin Urheilijat		3,72
Veera Keskinen	Vihdin Viesti		
Iiris Kosonen	Helsingin Kisa-Veikot		3,68
Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		4,27
Matilda Krause	Helsingin Kisa-Veikot		
Anni Kujansivu	Helsingin Kisa-Veikot		
Niina Lankinen	Vantaan Salamat		
Saina Lavi	Kirkkonummen Urheilijat		4,08
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Siiri Lehti	Helsingin Kisa-Veikot		
Matilda Levoranta	Helsingin Kisa-Veikot		
Aleksandra Lovén	Helsingin Kisa-Veikot		
Emilia Myyrä	Vantaan Salamat		
Vilja Nuopponen	Helsingin Kisa-Veikot		3,35
Viivi Paju	Vantaan Salamat		
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot	4,50	4,53
Emmi Riutankoski	Helsingin Kisa-Veikot		
Aino Seppälä	Lahden Ahkera	4,24	4,24
Sara Söderman	Viipurin Urheilijat	4,79	4,79
Matilda Tuovinen	Viipurin Urheilijat		
Isabella Tuulari	Espoon Tapiot	4,01	4,01
Emma Valkila	Helsingin Kisa-Veikot		
Livia Von Wendt	Helsingfors IFK		3,77
Janina Vuorenmaa	Hyvinkään seudun Urheilijat	4,14	4,14
Isabella Wager	Helsingfors IFK		2,86

T13 Keihäs
Mariana Asikainen Muñoz	Espoon Tapiot		14,31
Sofia Bucht	Helsingin Kisa-Veikot		
Adessa Calenius	Vantaan Salamat		
Emilia Frösén	Helsingin Kisa-Veikot		12,29
Taika Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot		18,79
Rosaliina Hiltunen	Vantaan Salamat		13,57
Olivia Hämäläinen	Helsingin Kisa-Veikot		23,24
Minea Junno	Vantaan Salamat		11,70
Minttu Kanerva	Vantaan Salamat		11,87
Milka Koivukoski	Helsingin Tarmo	15,65	15,65
Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		18,59
Anni Kujansivu	Helsingin Kisa-Veikot		12,63
Saina Lavi	Kirkkonummen Urheilijat		20,85
Luna Lee	Helsingin Kisa-Veikot		10,57
Siiri Lehti	Helsingin Kisa-Veikot		10,05
Matilda Levoranta	Helsingin Kisa-Veikot		12,47
Emilia Myyrä	Vantaan Salamat		10,37
Vilja Nuopponen	Helsingin Kisa-Veikot		13,36
Velma Peiponen	Hyvinkään seudun Urheilijat		18,25
Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		19,85
Veera Seppälä	Helsingin Kisa-Veikot		12,72
Liia Suurjoki	Helsingin Kisa-Veikot		18,26
Isabella Tuulari	Espoon Tapiot	28,84	28,84
Emma Valkila	Helsingin Kisa-Veikot		23,02
Livia Von Wendt	Helsingfors IFK	34,74	34,74
Janina Vuorenmaa	Hyvinkään seudun Urheilijat	21,60	21,60
Isabella Wager	Helsingfors IFK	31,95	31,95

P15 100m
Tarmo Aapro	Espoon Tapiot		
Ilari Ala-Harja	Espoon Tapiot		13,85
Aarni Anttila	Helsingin Kisa-Veikot		14,26
Markus Hakala	Espoon Tapiot		13,71
Ohto Heiskanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Jesse Kettunen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	12,48	12,48
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot		16,33
Viljami Lestinen	Helsingin Kisa-Veikot		12,64
Alex Mitchell	Espoon Tapiot	12,02	12,02
Peik Riska	Helsingin Kisa-Veikot		14,66
Joona Savolainen	Helsingin Kisa-Veikot		15,91
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi		12,33
Eero Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot	13,10	13,10
Eino Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot	12,72	12,72
Jerry Vilenius	Helsingin Kisa-Veikot		

P15 300m aidat
Aarni Anttila	Helsingin Kisa-Veikot	45,03	45,03
Ohto Heiskanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Jesse Kettunen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	48,96	46,74
Lauri Kylmäpuro	Helsingin Kisa-Veikot		43,26
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Jerry Vilenius	Helsingin Kisa-Veikot		

P15 Kolmiloikka
Emil Alhopuro	Espoon Tapiot		9,14
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot		7,12
Viljami Lestinen	Helsingin Kisa-Veikot		11,71
Peik Riska	Helsingin Kisa-Veikot		
Joona Savolainen	Helsingin Kisa-Veikot		8,30

P15 Keihäs
Tarmo Aapro	Espoon Tapiot		
Emil Alhopuro	Espoon Tapiot		
Pietari Hanhisalo	Helsingfors IFK	38,09	38,09
Ohto Heiskanen	Helsingin Kisa-Veikot		
Daniel Lee	Helsingin Kisa-Veikot		
Tuomas Pyökkilehto	Keravan Urheilijat		
Joona Savolainen	Helsingin Kisa-Veikot		
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	56,12	56,12
Eero Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot		43,96
Eino Sormunen	Helsingin Kisa-Veikot		28,72
Aapo Vanhanen	Espoon Tapiot		29,72
Jerry Vilenius	Helsingin Kisa-Veikot		

T15 100m
Emilia Chandras	Espoon Tapiot	13,54	13,30
Mia Flink	Espoon Tapiot		14,46
Matilda Helminen	Espoon Tapiot	13,36	13,31
Vilma Hyllinen	Espoon Tapiot		
Charlotte Kajander	Helsingfors IFK	13,49	13,35
Emma Kantola	Espoon Tapiot	14,77	14,77
Taisia Karpechko	Viipurin Urheilijat		
Nia Kellas	Espoon Tapiot	15,49	15,47
Kira Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot		14,80
Matilda Lahti	Espoon Tapiot	13,53	13,53
Olivia Laukkoski	Viipurin Urheilijat		15,62
Pinja Liski	Helsingin Tarmo		15,14
Anni Nurminen	Espoon Tapiot		14,32
Maija Rantonen	Helsingfors IFK		
Iida Riutankoski	Helsingin Kisa-Veikot		
Minni Ruska	Helsingin Kisa-Veikot		14,85
Kira Shilov	Espoon Tapiot		14,11
Elmiina Siikala	Espoon Tapiot	12,63	12,63
Nanna Sohlo	Espoon Tapiot	14,85	14,85
Isabella Strömberg	Espoon Tapiot		13,81
Kia Suni	Espoon Tapiot	13,17	13,17
Vilja Valtakari	Helsingin Tarmo	14,32	14,32
Lotte Wikstedt	Esbo IF		13,52

T15 300m aidat
Vilma Hyllinen	Espoon Tapiot		
Charlotte Kajander	Helsingfors IFK		
Matilda Lahti	Espoon Tapiot	48,24	48,24

T15 Kolmiloikka
Mia Flink	Espoon Tapiot		9,89
Matilda Helminen	Espoon Tapiot		10,56
Kira Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot		8,83
Matilda Lahti	Espoon Tapiot		
Pinja Liski	Helsingin Tarmo	9,63	9,63
Sara Mäkelä	Esbo IF	9,92	9,92
Anni Nurminen	Espoon Tapiot		10,47
Matilda Pennanen	Esbo IF	9,90	9,90
Milla Pihlava	Nurmijärven Yleisurheilu		8,32
Elli Rantala	Espoon Tapiot		10,68
Iida Riutankoski	Helsingin Kisa-Veikot		8,62
Minni Ruska	Helsingin Kisa-Veikot		10,09
Isabella Strömberg	Espoon Tapiot		10,08
Vilja Valtakari	Helsingin Tarmo		8,30

T15 Keihäs
Emma Kantola	Espoon Tapiot		
Elsa Keinänen	Esbo IF		42,65
Nia Kellas	Espoon Tapiot		
Emma Koskinen	Espoon Tapiot		20,09
Kira Koskiniemi	Helsingin Kisa-Veikot		18,49
Anni Nurminen	Espoon Tapiot		23,92
Fanny Taira	Kurikan Ryhti	45,49	45,49
Carolina Troberg	Esbo IF		21,08