Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
21.11. klo 11:00 Loskahallit Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneet 20.11. klo 14 mennessä (myöhemmät päivitykset tulevat ainoastaan Tuloslistaan)

Eräjaot ja suoritusjärjestykset löytyvät osoitteesta live.tuloslista.com

N 60m
Milma Romppanen Joensuun Kataja
Aava Kipinä Joensuun Kataja
Elsi Laakkonen Joensuun Kataja
Tiia Säde Joensuun Kataja
Sara-Sofia Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Tuuli Saraniemi Lieksan Urheilijat

N 800m
Sara-Sofia Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Hanna Mustonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Alina Tikka Joensuun Kataja
Pilvi Turunen Tuupovaaran Urheilijat

N Seiväs
Tuuli Saraniemi Lieksan Urheilijat

N Pituus
Milma Romppanen Joensuun Kataja
Aava Kipinä Joensuun Kataja
Elsi Laakkonen Joensuun Kataja
Tiia Säde Joensuun Kataja
Sara-Sofia Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Tuuli Saraniemi Lieksan Urheilijat

M 60m
Eemeli Hirvonen Liperin Taimi
Roope Turunen Pyhäselän Urheilijat
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat

M 800m
Eemeli Hirvonen Liperin Taimi
Roope Turunen Pyhäselän Urheilijat

M Seiväs
Santtu Räsänen Joensuun Kataja

M Pituus
Roope Turunen Pyhäselän Urheilijat
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Juhani Ryynänen Juuan Urheilijat
Teemu Pietarinen Liperin Taimi

T8 40m
Selma Purmonen Liperin Taimi
Sara Keränen Joensuun Kataja
Venja Hiltunen Outokummun Partio
Saimi Kolmonen Joensuun Kataja
Mette Fincke Joensuun Kataja
Amanda Mononen Joensuun Kataja
Ella Sieberns Joensuun Kataja
Liisa Keskisalo Joensuun Kataja
Ella Poutiainen Outokummun Partio
Kerttu Vatanen Liperin Taimi
Eea Vikström Pyhäselän Urheilijat
Evina Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Helmi Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Senja Kuiri Polvijärven Urheilijat
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat

T8 1000m
Sara Keränen Joensuun Kataja
Venja Hiltunen Outokummun Partio
Saimi Kolmonen Joensuun Kataja
Mette Fincke Joensuun Kataja
Amanda Mononen Joensuun Kataja
Ella Poutiainen Outokummun Partio
Evina Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Helmi Kuronen Pyhäselän Urheilijat

T8 Pituus
Selma Purmonen Liperin Taimi
Sara Keränen Joensuun Kataja
Venja Hiltunen Outokummun Partio
Saimi Kolmonen Joensuun Kataja
Mette Fincke Joensuun Kataja
Amanda Mononen Joensuun Kataja
Ella Sieberns Joensuun Kataja
Liisa Keskisalo Joensuun Kataja
Ella Poutiainen Outokummun Partio
Kerttu Vatanen Liperin Taimi
Eea Vikström Pyhäselän Urheilijat
Senja Kuiri Polvijärven Urheilijat
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat

P8 40m
Jare Keränen Joensuun Kataja
Aatos Kolmonen Joensuun Kataja
Aapo Ilvonen Joensuun Kataja
Otso Partanen Joensuun Kataja
Leon Lasaroff Joensuun Kataja
Eeli Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Emil Vikström Pyhäselän Urheilijat
Aatos Kervinen Pyhäselän Urheilijat

P8 1000m
Jare Keränen Joensuun Kataja
Aatos Kolmonen Joensuun Kataja
Emil Vikström Pyhäselän Urheilijat
Kirill Zuikov Liperin Taimi

P8 Pituus
Jare Keränen Joensuun Kataja
Jasper Sieviläinen Joensuun Kataja
Aatos Kolmonen Joensuun Kataja
Aapo Ilvonen Joensuun Kataja
Otso Partanen Joensuun Kataja
Leon Lasaroff Joensuun Kataja
Eeli Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Emil Vikström Pyhäselän Urheilijat
Aatos Kervinen Pyhäselän Urheilijat

P10 60m
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Marlo Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
Toivo Takanen Joensuun Kataja
Nuutti Hämäläinen Pyhäselän Urheilijat
Max Valtonen Pyhäselän Urheilijat
Nooa Turunen Joensuun Kataja
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
Antto Pietarinen Liperin Taimi
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Onni Koskinen Pyhäselän Urheilijat
Miko Mattila Pyhäselän Urheilijat

P10 1000m
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Marlo Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
Nuutti Hämäläinen Pyhäselän Urheilijat
Nooa Turunen Joensuun Kataja
Santtu Piitulainen Joensuun Kataja
Voitto Voutilainen Joensuun Kataja

P10 Korkeus
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Toivo Takanen Joensuun Kataja
Max Valtonen Pyhäselän Urheilijat
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Onni Koskinen Pyhäselän Urheilijat
Miko Mattila Pyhäselän Urheilijat

P10 Kuula
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Hugo Lasaroff Joensuun Kataja
Marlo Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
Toivo Takanen Joensuun Kataja
Nooa Turunen Joensuun Kataja
Aapo Ryynänen Juuan Urheilijat
Antto Pietarinen Liperin Taimi
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Kalle Torssonen Liperin Taimi

T10 60m
Sanni Manninen Joensuun Kataja
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
Viida Hiltunen Outokummun Partio
Julia Parviainen Pyhäselän Urheilijat
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja
Aino Kolmonen Joensuun Kataja
Ida-Liina Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Sara Noponen Liperin Taimi
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Hertta Vatanen Liperin Taimi
Lila Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Elle Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Lilja Kervinen Pyhäselän Urheilijat

T10 1000m
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
Viida Hiltunen Outokummun Partio
Aino Kolmonen Joensuun Kataja
Sara Noponen Liperin Taimi
Heini Kuronen Pyhäselän Urheilijat
Hertta Vatanen Liperin Taimi
Milja Pyykkö Liperin Taimi
Lila Riissanen Liperin Taimi
Hilma Parkkinen Joensuun Kataja
Lila Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Elle Laakkonen Pyhäselän Urheilijat

T10 Korkeus
Viida Hiltunen Outokummun Partio
Aino Kolmonen Joensuun Kataja
Ida-Liina Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
Sanni Manninen Joensuun Kataja
Mette Fincke Joensuun Kataja

T10 Kuula
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat
Sanni Manninen Joensuun Kataja
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
Ida-Liina Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Hertta Vatanen Liperin Taimi
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
Miisa Puustinen Pyhäselän Urheilijat
Lila Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Lilja Kervinen Pyhäselän Urheilijat

T12 60m
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Peppilotta Eronen Joensuun Kataja
Noora Hukka Joensuun Kataja
Inna Nykyri Joensuun Kataja
Pinja Eskelinen Joensuun Kataja
Sohvi-Lotta Varonen Joensuun Kataja
Sointu Kuiri Polvijärven Urheilijat
Maiju Saraniemi Lieksan Urheilijat
Iina Räsänen Joensuun Kataja

T12 1000m
Linda Mononen Joensuun Kataja
Noora Hukka Joensuun Kataja
Elli Halonen Liperin Taimi
Venla Pyykkö Liperin Taimi

T12 Korkeus
Peppilotta Eronen Joensuun Kataja
Sointu Kuiri Polvijärven Urheilijat
Anna-Katariina Keronen Outokummun Partio
Maiju Saraniemi Lieksan Urheilijat
Iina Räsänen Joensuun Kataja

T12 Kuula
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Peppilotta Eronen Joensuun Kataja
Inna Nykyri Joensuun Kataja
Maiju Saraniemi Lieksan Urheilijat
Martta Muuttoranta Liperin Taimi

P12 60m
Jeremias Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
Leevi Partanen Joensuun Kataja
Renne Kankkunen Joensuun Kataja
Matias Pietarinen Liperin Taimi
Veeti Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Topias Poutiainen Outokummun Partio
Vili Riikonen Pyhäselän Urheilijat
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat

P12 1000m
Jeremias Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
Topias Poutiainen Outokummun Partio
Vili Riikonen Pyhäselän Urheilijat
Toivo Parkkinen Joensuun Kataja
Tomi Koponen Outokummun Partio

P12 Korkeus
Leevi Partanen Joensuun Kataja
Renne Kankkunen Joensuun Kataja

P12 Kuula
Jeremias Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
Leevi Partanen Joensuun Kataja
Renne Kankkunen Joensuun Kataja
Matias Pietarinen Liperin Taimi
Veeti Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Topias Poutiainen Outokummun Partio
Paavo Maaninka Pyhäselän Urheilijat

T14 60m
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja
Nella Voutilainen Joensuun Kataja
Elina Ruusuvuori Liperin Taimi
Sonja Purmonen Liperin Taimi
Mimmi Marttinen Joensuun Kataja
Aida Ahlholm Espoon Tapiot
Oona Kareinen Joensuun Kataja
Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja
Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat
Emma Kröger Joensuun Kataja
Elina Likhanova Liperin Taimi
Siiri Ratilainen Polvijärven Urheilijat
Aino Kiiskinen Pyhäselän Urheilijat
Venla Simonen Joensuun Kataja
Mandi Mäkinen Joensuun Kataja
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja

T14 1000m
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja
Nella Voutilainen Joensuun Kataja
Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja
Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat
Emma Kröger Joensuun Kataja
Mandi Mäkinen Joensuun Kataja

T14 Seiväs
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja
Nella Voutilainen Joensuun Kataja
Elina Ruusuvuori Liperin Taimi
Aida Ahlholm Espoon Tapiot
Linda Mononen Joensuun Kataja
Mandi Mäkinen Joensuun Kataja
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja

T14 Pituus
Hanna Mustonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Sonja Purmonen Liperin Taimi
Mimmi Marttinen Joensuun Kataja
Aida Ahlholm Espoon Tapiot
Oona Kareinen Joensuun Kataja
Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja
Elina Likhanova Liperin Taimi
Aino Kiiskinen Pyhäselän Urheilijat
Venla Simonen Joensuun Kataja
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Meeri Torssonen Liperin Taimi
Oona Tolvanen Liperin Taimi
Sallamari Leskinen Liperin Taimi
Mandi Mäkinen Joensuun Kataja

P14 60m
Onni Nyyssönen Joensuun Kataja
Otso Nyyssönen Joensuun Kataja
Vinski Hynninen Joensuun Kataja
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Aleksanteri Sippola Liperin Taimi
Eino Eskelinen Liperin Taimi
Aku Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Martti Saraniemi Lieksan Urheilijat

P14 1000m
Aleksanteri Sippola Liperin Taimi
Eino Eskelinen Liperin Taimi
Eeli Häikiö Liperin Taimi

P14 Seiväs
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Eeli Mustonen Joensuun Kataja

P14 Pituus
Onni Nyyssönen Joensuun Kataja
Otso Nyyssönen Joensuun Kataja
Vinski Hynninen Joensuun Kataja
Aleksanteri Sippola Liperin Taimi
Eino Eskelinen Liperin Taimi
Aku Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Ville Keronen Outokummun Partio
Martti Saraniemi Lieksan Urheilijat