Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
07.02. klo 13:00 Avoimet Pohjanmaan hallikisat Ilmoittautuneet
Pohjanmaan hallikisat 7.2.2021 		
Huom! Kertaa vielä kisaohjeet lisätietoja osiosta
Osanottajat		
		
N 60 m aj.  		Kokoontuminen aulassa klo 13.00, kilpailu klo 13.30
	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö
	Valentina Lemettinen	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Jutta Väkeväinen	Lappajärven Veikot
		
M17 pituus		Kokoontuminen aulassa klo 13.00, kilpailu klo 13.30
	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Aku Kulju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Johannes Jokela	Kristiinan Urheilijat
	Oska Grannas	IF Drott
		
N pituus		Kokoontuminen aulassa klo 13.00, kilpailu klo 13.30
	Janita Leppäranta	Kristiinan Urheilijat
	Minttu-Maaria Alanen	Vaasan Vasama
	Jenna Tuominen	Ilmajoen Kisailijat
		
N17 60 m 1. erä		Kokoontuminen aulassa klo 13.35, kilpailu klo 14.00
	Milja-Maria Lahti	Alajärven Ankkurit
	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
	Susanna Kivioja	Ilmajoen Kisailijat
	Alisa Koivukangas	Evijärven Urheilijat
		
N17 60 m 2. erä		Kokoontuminen aulassa klo 13.35, kilpailu klo 14.05
	Veera Ketonen	Ilmajoen Kisailijat
	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö
	Salla Koskimäki	Kaustisen Pohjan-Veikot
	Heidi Nyrhinen	Vähänkyrön Viesti
		
N17 60 m 3. erä		Kokoontuminen aulassa klo 14.10, kilpailu klo 14.35
	Seliina Kuoppa-Aho	Alajärven Ankkurit
	Juuli Saloniemi	Tampereen Pyrintö
	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
	Meea Oikari	Saarijärven Pullistus
		
N17 60 m 4. erä		Kokoontuminen aulassa klo 14.10, kilpailu klo 14.40
	Nelinda Smeds	Vaasan Toverit
	Ella Kärki	Vaasan Vasama
	Eva Lotta Österbacka	Kaustisen Pohjan-Veikot
		
		
N19 Pituus		Kokoontuminen aulassa klo 14.00, kilpailu klo 14.30
	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö
	Aada Mikkilä	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Meeri Elomaa	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Saana Takala	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Ida Backman	IF Drott
		
N17 Korkeus		Kokoontuminen aulassa klo 14.00, kilpailu klo 14.30
	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus
	Elena Ohra-Aho	Ähtärin Urheilijat
	Mia Känsäkangas	Gamlakarleby IF
	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
		
N Kuula		Kokoontuminen aulassa klo 14.15, kilpailu klo 14.45
	Sanni Säntti	Ilmajoen Kisailijat
	Emilia Kangas	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Siiri Lithovius	Limingan Niittomiehet
		
M Kuula		Kokoontuminen aulassa klo 14.15, kilpailu klo 14.45
	Jonas Solvin	IK Falken
	Michael Jokiranta	Kaskö IK
	Jussi Tukeva	Jalasjärven Jalas
		
N 60 m 1. erä		Kokoontuminen aulassa klo 14.45, kilpailu klo 15.10
	Nella Tuuri	Lapuan Virkiä
	Eeva Paavilainen	Turun Weikot Yleisurheilu
	Minttu-Maaria Alanen	Vaasan Vasama
	Laura Huhta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 60 m 2. erä		Kokoontuminen aulassa klo 14.45, kilpailu klo 15.15
	Suvi Kuukkanen-Raaska	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Jenna Tuominen	Ilmajoen Kisailijat
	Maija Jussila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N17 pituus 1. erä		Kokoontuminen aulassa klo 14.55, kilpailu klo 15.20
	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö
	Juuli Saloniemi	Tampereen Pyrintö
	Elin Jakobsson	IF Åsarna
	Ella Kärki	Vaasan Vasama
	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva
	Veera Ketonen	Ilmajoen Kisailijat
        Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
	Meea Oikari	Saarijärven Pullistus
		
M19 kuula		Kokoontuminen aulassa klo 15.10, kilpailu klo 15.35
	Ville Toivonen	Ähtärin Urheilijat
	Linus Nurminen	Kristiinan Urheilijat
		
M17 kuula		Kokoontuminen aulassa klo 15.10, kilpailu klo 15.35
	Paavo Puro	Suolahden Urho
	Veeti Mustalahti	Seinäjoen Seudun Urheilijat UK Paraurheilija
		
N Korkeus		Kokoontuminen aulassa klo 15.10, kilpailu klo 15.40
	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö
	Valentina Lemettinen	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Elin Pajunen	Vasa IS
	Jutta Väkeväinen	Lappajärven Veikot
		
M 60m 1. erä 		Kokoontuminen aulassa klo 15.20, kilpailu klo 15.45
	Tomi Valkama	Kauhavan Wisa
	Ville Toivonen	Ähtärin Urheilijat
	Aukusti Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Mustafa Al-Jubouri	Gamlakarleby IF
		
M 60m 2. erä 		Kokoontuminen aulassa klo 15.20, kilpailu klo 15.50
	Aleksi Luomala	Kauhavan Wisa
	Atte Kortehisto	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Eemil Ali-Haapala	Gamlakarleby IF
	Tuomas Häkkilä	Oulaisten Huima
		
M 60 m 3. erä		Kokoontuminen aulassa klo 15.55, kilpailu klo 16.20
	Valtteri Louko	Lapuan Virkiä
	Niilo Mustalahti	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Christoffer Envall	IK Falken
	Viljami Parpala	Seinäjoen Seudun Urheilijat
        Tha Ta          Larsmo IF
		
N17 pituus 2. erä		Kokoontuminen aulassa klo 15.50, kilpailu klo 16.15
	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus
	Eva Lotta Österbacka	Kaustisen Pohjan-Veikot
	Saana Koskimäki	Kaustisen Pohjan-Veikot
	Seliina Kuoppa-Aho	Alajärven Ankkurit
	Sari Rantoja	Alavuden Urheilijat
	Milja-Maria Lahti	Alajärven Ankkurit
		
M korkeus		Kokoontuminen aulassa klo 16.15, kilpailu klo 16.40
	Artturi Tiipiö	Teuvan Rivakka
		
M17 60 m 1. erä		Kokoontuminen aulassa klo 16.20, kilpailu klo 16.45
	Jimi Rousu	Gamlakarleby IF
	Miro Heikkilä	Gamlakarleby IF
	Davin Flocco	Gamlakarleby IF
	Kasper Biskop	Gamlakarleby IF
		
M17 60 m 2. erä		Kokoontuminen aulassa klo 16.20, kilpailu klo 16.50
	Aaro Kangas	Kälviän Tarmo
	Veeti Pihlaja	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Anton Hietapakka	Gamlakarleby IF
	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Aku Kulju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N17 kuula		Kokoontuminen aulassa klo 16.15, kilpailu klo 16.40
	Alisa Koivukangas	Evijärven Urheilijat
	Sara Vuorela	Alajärven Ankkurit
	Rauha Birhane	Vaasan Toverit
	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
	Ella Mäntylä	Vähänkyrön Viesti
	Sanni Jokela	Alavuden Urheilijat
	Salla Koskimäki	Kaustisen Pohjan-Veikot
		
M pituus		Kokoontuminen aulassa klo 16.45, kilpailu klo 17.15
	Tomi Valkama	Kauhavan Wisa
	Ville Saari	Kuortaneen Kunto
	Roope Saari	Kuortaneen Kunto
	Santeri Yliselä	Lapuan Virkiä
	Jere Virta	Vaasan Toverit
        Harri Yli-Huita Laihian Luja
		
N19 60 m 1. erä		Kokoontuminen aulassa klo 17.05, kilpailu klo 17.30
	Inka Metsämäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Maria Jääskä	Ullavan Kilpa
	Aada Määttälä	Toholammin Urheilijat
		
N19 2. erä		Kokoontuminen aulassa klo 17.05, kilpailu klo 17.35
	Eerika Koivuniemi	Kauhavan Wisa
	Aada Mikkilä	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Meeri Elomaa	Seinäjoen Seudun Urheilijat
	Saana Takala	Seinäjoen Seudun Urheilijat