Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
11.10. klo 11:00 Uudyn pm-maastot 9-15v Ilmoittautuneet
NRO     T9	1 km		11:00		1 kierros
1	Tuparinne	Ella	Porvoon	Urheilijat	
2	Saha	        Meeri	Keravan	Urheilijat	
4	Montonen	Mira	Nurmijärven	Yleisurheilu	
5	Parviainen	Lotta	Nurmijärven	Yleisurheilu	
6	Ollikainen	Anna	Nurmijärven	Yleisurheilu	
7	Salo	        Kielo	Karkkilan	Pojat	
8	Salo	        Kaisla 	Karkkilan	Pojat	
10	Forssell	Jessica	Hyvinkään seudun Urheilijat
11	Niemi	        Vivian	Nurmijärven	Yleisurheilu	
12	Lucas	        Pinja	Nurmijärven	Yleisurheilu	
13	Piirainen	Serafia	Porvoon	Urheilijat	
14	Hamina	        Vera	Porvoon	Urheilijat	
15	Montonen	Lotta	Nurmijärven	Yleisurheilu	
16	Hallenberg	Jasmin	Karkkilan	Pojat	
17	Mattila	        Iina	Riihimäen	Kisko	
18	Vuorinen	Jenni	Riihimäen	Kisko	
20	Hyvönen	        Lilja	Riihimäen	Kisko	
21	Lindholm	Vilma	Keravan	Urheilijat	
23	Leppälä	        Vivia	Keravan	Urheilijat	
24	Maaniittu	Keira	Janakkalan	Jana	
38	Lassenius	Nala	Porvoon	Urheilijat	
					
NRO     P9	1 km		11:30		1 kierros
25	Korhonen	Jyri	Nurmijärven	Yleisurheilu	
26	Hirtentreu	Elias	Porvoon	Urheilijat	
27	Auranen	Olli	Nurmijärven	Yleisurheilu	
28	Kitinmäki	Eetu	Nummen	Kipinä	
29	Romppanen	Vili	Riihimäen	Kisko	
30	Wunsch	        Tobias	Riihimäen	Kisko	
31	Grönberg	Sampsa	Riihimäen	Kisko	
32	Elovaara	Patric	Riihimäen	Kisko	
33	Pallaspuro	Eetu	Nurmijärven	Yleisurheilu	
34	Ajanko	        Alvar	Porvoon	Urheilijat	
35	Mäenpää	        Vili	Mäntsälän	Urheilijat	
36	Mäenpää	        Sisu	Mäntsälän	Urheilijat	
					
NRO     T10	1km		12:00		1 kierros
40	Pennonen	Onerva	Nurmijärven	Yleisurheilu	
41	Lucas	        Peppi	Nurmijärven	Yleisurheilu	
42	Patosaari	Karoliina	Nurmijärven	Yleisurheilu	
44	Lindberg	Isabella	Riihimäen	Kisko	
46	Miikkulainen	Maiju	Riihimäen	Kisko	
47	Hakonen	        Henni	Riihimäen	Kisko	
					
NRO     P10	1 km		12:00		1 kierros
49	Korhonen	Riku	Nurmijärven	Yleisurheilu	
51	Leinonen	Topias	Nurmijärven	Yleisurheilu	
52	Jokitalo	Paavo	Nurmijärven	Yleisurheilu	
53	Koivisto	Luukas	Keravan	Urheilijat	
54	Härmä	        Joa	Länsi-Uudenmaan	Urheilijat	
55	Pekkala	        Eetu	Keravan	Urheilijat	
56	Laapas	        Oliver	Nurmijärven	Yleisurheilu	
58	Soiramo	        Luka	Porvoon	Urheilijat	
59	Koskinen	Nicholas	Mäntsälän	Urheilijat	
					
NRO     T11	1,8 km		12:40		2 kierrosta
61	Sopanen	        Sofia	Mäntsälän	Urheilijat	
62	Jokkala	        Enni	Porvoon	Urheilijat	
63	Liikkanen	Emma	Nurmijärven	Yleisurheilu	
64	Alastalo	Kaisa	Riihimäen	Kisko	
					
NRO     P11	1,8 km		12:40		2 kierrosta
68	Paananen	Jere	Nurmijärven	Yleisurheilu	
69	Mourujärvi	Jere	Nurmijärven	Yleisurheilu	
71	Köpsi	        Elis	Nurmijärven	Yleisurheilu	
72	Wunsch	        Matthias	Riihimäen	Kisko	
73	Samanen	        Matias	Keski-Uudenmaan	Yleisurheilu	
74	Vuorinen	Ville	Riihimäen	Kisko	
75	Laaksonen	Vilho	Hyvinkään	seudun	Urheilijat
76	Nyström	        Filip	Porvoon	Urheilijat	
77	Järvinen	Otto	Länsi-Uudenmaan	Urheilijat	
78	Leppävuori	Oiva	Mäntsälän	Urheilijat	
79	Ekqvist	        Leo	Länsi-Uudenmaan	Urheilijat	
80	Lyytinen	Vesa	Nurmijärven	Yleisurheilu	
					
NRO     T12	2 km		13:20		2 kierrosta
83	Korhonen	Oona	Nurmijärven	Yleisurheilu	
84	Sopanen	        Sanni	Mäntsälän	Urheilijat	
85	Pakkanen	Anni	Mäntsälän	Urheilijat	
86	Mäittälä	Miisa	Porvoon	Urheilijat	
87	Piirainen	Henni	Keski-Uudenmaan	Yleisurheilu	
88	Löppönen	Ansa	Porvoon	Urheilijat	
89	Rajanen	        Aino	Mäntsälän	Urheilijat	
90	Salo	        Martta	Länsi-Uudenmaan	Urheilijat	
91	Suomi	        Armida	Länsi-Uudenmaan	Urheilijat	
92	Niemi	        Jenna	Keravan	Urheilijat	
93	Hirvensalo	Venla	Keravan	Urheilijat	
					
P12	2 km		13:50		2 kierrosta
97	Ahti	        Veikka	Janakkalan	Jana	
98	Saarikoski	Samuli	Keravan	Urheilijat	
99	Saha	        Lauri	Keravan	Urheilijat	
100	Paananen	Joona	Nurmijärven	Yleisurheilu	
101	Myrtenblad	Anton	Porvoon	Urheilijat	
102	Ahlgren	        Alex	Porvoon	Urheilijat	
103	Linnermo	Väinö	Keski-Uudenmaan	Yleisurheilu	
104	Åvall	        Ron	Nummen	Kipinä	
105	Leinonen	Otso	Nurmijärven	Yleisurheilu	
106	Niemi	        Ossi	Riihimäen	Kisko	
107	Piirainen	Oskari	Porvoon	Urheilijat	
108	Niemi	        Topi	Riihimäen	Kisko	
109	Kirves	        Antti	Keravan	Urheilijat	
					
NRO     T13	2 km		14:20		2 kierrosta
113	Jaakola-Siimes	Pihla	Nurmijärven	Yleisurheilu	
114	Jokkala	Aino	Porvoon	Urheilijat	
115	Pyykkönen	Aino-Kaisa	Keravan	Urheilijat	
116	Mustonen	Hanna	Keski-Uudenmaan	Yleisurheilu	
117	Lehtinen	Lumi	Keravan	Urheilijat	
118	Kajander	Saana	Keski-Uudenmaan	Yleisurheilu	
119	Telen	        Ellen	Länsi-Uudenmaan	Urheilijat	
120	Pellikka	Emma	Janakkalan	Jana	
					
NRO     P13	2 km		14:20		2 kierrosta
124	Mourujärvi	Jonne	Nurmijärven	Yleisurheilu	
125	Odiah	        Oiva	Porvoon	Urheilijat	
126	Tolsa	        Ilmari	Keski-Uudenmaan	Yleisurheilu	
127	Haaksluoto	Arttu	Riihimäen	Kisko	
128	Haaksluoto	Vilho	Riihimäen	Kisko	
					
NRO     T14	3 km		15:00		3 kierrosta
132	Parviainen	Sara	Nurmijärven	Yleisurheilu	
133	Lehtonen	Sanni	Nurmijärven	Yleisurheilu	
134	Lehtonen	Emma	Nurmijärven	Yleisurheilu	
135	Salmi	        Marianne	Mäntsälän	Urheilijat	
136	Uotinen	        Lara	Mäntsälän	Urheilijat	
137	Vuori	        Vanessa	Mäntsälän	Urheilijat	
					
NRO     P14	3 km		15:00		3 kierrosta
141	Kemppainen	Kasperi	Nurmijärven Yleisurheilu	
142	Mölsä	        Niilo	Porvoon	Urheilijat	
143	Laapas	        Rasmus	Nurmijärven Yleisurheilu	
144	Köpsi	        Emil	Nurmijärven Yleisurheilu	
145	Korhonen	Ville	Keravan	Urheilijat	
					
NRO     T15	3 km		15:00		3 kierrosta
149	Saarikoski	Sini-Minea	Keravan	Urheilijat	
150	Nikkinen	Saana	Länsi-Uudenmaan	Urheilijat	
					
NRO     P15	3 km		15:00		3 kierrosta
154	Haikola	        Eevert	Keski-Uudenmaan	Yleisurheilu	
155	Nikkinen	Hannes	Länsi-Uudenmaan	Urheilijat