Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
01.09. klo 17:00 Harju Cup 4 Ilmoittautuneet
M 100m		
		
38	Lassi Hakonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
37	Viljami Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
36	Juhani Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat
223	Valtteri Louko		Lapuan Virkiä
23	Joona Luotonen		IF Sibbo-Vargarna
40	Daniel Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
241	Joonas Tikkanen		Pyhäjärven Pohti
		
M 400m		
		
208	Konsta Alatupa		Kokkolan Työväen Urheilijat
17	Jarmo Eromäki		Haukivuoren Kisailijat
234	Lauri Hassi		Oriveden Ponnistus
26	Lauri Hietaharju	Joensuun Kataja
250	Aleksi Lehto		Seinäjoen Seudun Urheilijat
36	Juhani Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat
23	Joona Luotonen		IF Sibbo-Vargarna
39	Iiro Surkka		Jyväskylän Kenttäurheilijat
241	Joonas Tikkanen		Pyhäjärven Pohti
12	Jani-Matti Tuomela	Alajärven Ankkurit
		
M 800m		
		
234	Lauri Hassi		Oriveden Ponnistus
216	Walte Hautala		Lahden Ahkera
214	Niklas Heikkilä		Kuusankosken Urheiluseura
228	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
220	Samu Heikkonen		Lappeenrannan Urheilu-Miehet
28	Mikko Hirvonen		Joensuun Kataja
31	Onni Huovinen		Joensuun Kataja
41	Jussi Huuskonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
15	Onni Ikonen		Hankasalmen Hanka
215	Leevi Kallio		Lahden Ahkera
204	Antton Koivisto		Kenttäurheilijat -58
43	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat
22	Lasse Minkkinen		IF Raseborg
226	Tuukka Mäkinen		Lauttakylän Luja
270	Aleksi Nokkanen		Viipurin Urheilijat
213	Jussi Raittinen		Kurikan Ryhti
29	Teemu Ruippo		Joensuun Kataja
30	Juho Savolainen		Joensuun Kataja
233	Elias Tuominen		Naantalin Löyly
42	Leevi Tähtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
18	Niko Viljola		Helsingin Kisa-Veikot
27	Otto Vilpponen		Joensuun Kataja
13	Joni Virkkala		Gamlakarleby IF
		
M 10000m		
		
267	Antti Hyttinen		Vaajakosken Kuohu
44	Aleksi Niemelä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
231	Antti Nisonen		Mikkelin Kilpa-Veikot
265	Marko Palohuhta		Ullavan Kilpa
264	Valtteri Virtanen	Turun Weikot Yleisurheilu
		
M 110m aidat		
		
217	Joni Järvinen		Lahden Ahkera
229	Valtteri Kalliokulju	Liedon Parma
46	Elmo Lakka		Jyväskylän Kenttäurheilijat
45	Ilari Manninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
47	Juuso Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat
198	Pyry Santahuhta		Kankaanpään Seudun Leisku
		
M 200m aidat		
		
242	Vesa Kittilä		Pyhäjoen Wirta
		
M Korkeus		
		
266	Aleksi Klemola		Ullavan Kilpa
255	Daniel Kosonen		Tampereen Pyrintö
1	Valtteri Mattila	Äänekosken Urheilijat
274	Mika Polku		Virtain Urheilijat
		
M Kolmiloikka		
		
210	Ilpo Kantanen		Kuopion Reipas
224	Oskari Käpyaho		Lapuan Virkiä
48	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
268	Niko Simola		Vammalan seudun Voima
		
M Kuula		
		
240	Eero Ahola		Porin Yleisurheilu
263	Nico Oksanen		Turun Urheiluliitto
		
M Keihäs		
		
235	Juuso Hassi		Oriveden Ponnistus
211	Taneli Juutinen		Kuopion Reipas
199	Juho Järvinen		Karstulan Kiva
230	Toni Keränen		Limingan Niittomiehet
2	Jami Kinnunen		Äänekosken Urheilijat
19	Topias Laine		Helsingin Kisa-Veikot
203	Leevi Lindi		Keiteleen Kunto
202	Janne Läspä		Kaustisen Pohjan-Veikot
227	Jere Salo		Lauttakylän Luja
212	Juho Takanen		Kuortaneen Kunto
261	Teemu Wirkkala		Toholammin Urheilijat
		
N 100m		
		
258	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö
209	Eveliina Bogdanoff	Kuivasjärven Aura
60	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
256	Pinja Heinonen		Tampereen Pyrintö
55	Janina Jaatinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva
54	Kerttu Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
52	Laura Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat
257	Ilona Luoma		Tampereen Pyrintö
57	Sini Lällä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
59	Sanni Mahonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
61	Roosa Mähönen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
269	Laura Ollikainen	Varkauden Kenttä-Veikot
62	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
51	Siiri Rainio		Jyväskylän Kenttäurheilijat
63	Heta Rasinkangas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
53	Gia Reinholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat
20	Janette Rinne		Helsingin Kisa-Veikot
50	Suvi-Tuuli Saarnio	Jyväskylän Kenttäurheilijat
58	Oosa Siukonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
32	Riika Tirkkonen		Joensuun Kataja
49	Pihla Tuhkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
24	Jenna Tuominen		Ilmajoen Kisailijat
56	Aino Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 400m		
		
251	Veera Perälä		Seinäjoen Seudun Urheilijat
239	Jenna-Emilia Piirainen	Pohjan Koitto
51	Siiri Rainio		Jyväskylän Kenttäurheilijat
65	Venla Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 800m		
		
276	Pihla Aro		Tampereen Pyrintö
66	Jenna Maukonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
67	Heini Rytkönen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
14	Ida-Sofia Simola	Hämeenlinnan Tarmo
		
N 100m aidat		
		
209	Eveliina Bogdanoff	Kuivasjärven Aura
256	Pinja Heinonen		Tampereen Pyrintö
269	Laura Ollikainen	Varkauden Kenttä-Veikot
63	Heta Rasinkangas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 200m aidat		
		
68	Heidi Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Korkeus		
		
205	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat
57	Sini Lällä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
218	Venla Pulkkanen		Lahden Ahkera
		
N Kolmiloikka		
		
60	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
61	Roosa Mähönen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
271	Riina Palonen		Viitasaaren Viesti
195	Sini Sanaslahti		Kaipolan Vire
69	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Keihäs		
		
259	Meri Elomaa		Tampereen Pyrintö
260	Siiri Elomaa		Tampereen Pyrintö
275	Linda Huhtala		Yläneen Kiri
252	Jelena Jaakkola		Soinin Sisu
262	Jatta-Mari Jääskeläinen	Turun Urheiluliitto
219	Jenni Kangas		Lahden Ahkera
197	Suvi Kemppainen		Kajaanin Kipinä
221	Saara Lipsanen		Lappeenrannan Urheilu-Miehet
254	Miia Makkonen		Sysmän Sisu
71	Sanni Nokelainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
33	Heidi Nokelainen	Joensuun Kataja
16	Heli Pynnönen		Hankasalmen Hanka
70	Inka Sinivuori		Jyväskylän Kenttäurheilijat
244	Julia Valtanen		Rauman Urheilijat
3	Roosa Ylönen		Äänekosken Urheilijat
		
P9 3-ottelu		
		
168	Ruben Hakkarainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
167	Nuutti Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
163	Topias Koskiahde	Jyväskylän Kenttäurheilijat
165	Sisu Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat
164	Eero Sinkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 3-ottelu		
		
177	Saana Brandt		Jyväskylän Kenttäurheilijat
273	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
172	Miina Hänninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
173	Aada Hänninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Lilja Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
169	Mirella Lundell		Jyväskylän Kenttäurheilijat
176	Sylvia Manninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Sara Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat
170	Pinja Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 3-ottelu		
		
139	Julius Auvinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
143	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
146	Oskari Heinonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
142	Jiri Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
138	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
144	Samuli Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
141	Lenni Suomalainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
147	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
225	Topi Turpeinen		Laukaan Urheilijat
8	Arttu Vuorinen		Äänekosken Urheilijat
		
T11 3-ottelu		
		
157	Sofia Gavriliuk		Jyväskylän Kenttäurheilijat
149	Peppi Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
207	Emilia Jauhiainen	Kiuruveden Urheilijat
148	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
152	Saimi Muhonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat
155	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Stefania Novik		Jyväskylän Kenttäurheilijat
151	Lilja Rantanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
156	Inka Rautiainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
158	Anni Sahindal		Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Venla Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Lucinda Smith		Jyväskylän Kenttäurheilijat
9	Peppi Soiluaho		Äänekosken Urheilijat
150	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat
10	Ilona Wegelius		Äänekosken Urheilijat
		
P13 60m		
		
110	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat
109	Roope Jalasaho		Jyväskylän Kenttäurheilijat
106	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
104	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
105	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat
4	Arsi Niskanen		Äänekosken Urheilijat
102	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
107	Lauri Sinkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
108	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat
237	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset
		
P13 1000m		
		
113	Kasper Ekonoja		Jyväskylän Kenttäurheilijat
272	Miska Hokajärvi		Viitasaaren Viesti
112	Sauli Kovanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
104	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
111	Elias Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Pituus		
		
114	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
116	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
5	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat
106	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Sauli Kovanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
105	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat
4	Arsi Niskanen		Äänekosken Urheilijat
115	Daniel Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
111	Elias Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
237	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset
		
P13 Keihäs		
		
110	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
116	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
109	Roope Jalasaho		Jyväskylän Kenttäurheilijat
5	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat
253	Aleksi Kinnunen		Suolahden Urho
118	Leevi Kumpumäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
115	Daniel Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
107	Lauri Sinkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 60m		
		
127	Derja Dost		Jyväskylän Kenttäurheilijat
131	Jenny Grönholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat
246	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
6	Sini Issakainen		Äänekosken Urheilijat
201	Vilma Järvinen		Karstulan Kiva
125	Marikki Karsten		Jyväskylän Kenttäurheilijat
119	Jade Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
129	Mary Mehinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
248	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus
122	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
121	Alina Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Matilda Pietiläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
120	Netta Postila		Jyväskylän Kenttäurheilijat
130	Fiona Saarukka		Jyväskylän Kenttäurheilijat
126	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
124	Nelli Tuunanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
247	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
123	Lahja Vehkavuori	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 1000m		
		
132	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat
196	Elli Taini		Kaipolan Vire
133	Oona Venäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 Pituus		
		
35	Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi
246	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
6	Sini Issakainen		Äänekosken Urheilijat
135	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
119	Jade Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
7	Iina Manner		Äänekosken Urheilijat
248	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus
122	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
121	Alina Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Matilda Pietiläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
120	Netta Postila		Jyväskylän Kenttäurheilijat
132	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat
126	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
134	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat
124	Nelli Tuunanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
247	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
123	Lahja Vehkavuori	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 Keihäs		
		
137	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat
135	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
125	Marikki Karsten		Jyväskylän Kenttäurheilijat
7	Iina Manner		Äänekosken Urheilijat
134	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat
249	Hilda Viikilä		Saarijärven Pullistus
		
T15 100m		
		
91	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
81	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
83	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
89	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
88	Alisa Lyyra		Jyväskylän Kenttäurheilijat
90	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
86	Aurora Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
34	Veera Reponen		Joutsan Pommi
84	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat
85	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
87	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 800m		
		
93	Matilda Ryyppö		Jyväskylän Kenttäurheilijat
92	Melina Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 80m aidat		
		
98	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
91	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
94	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
99	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
83	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
96	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
85	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
97	Aino Tyynysniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
87	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Seiväs		
		
25	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves
94	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
205	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat
99	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
81	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat
62	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
58	Oosa Siukonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Keihäs		
		
98	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
101	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
206	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat
89	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
90	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
86	Aurora Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
222	Tuuli Summanen		Lappeenrannan Urheilu-Miehet
		
P15 100m		
		
78	Aleksi Hirvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
79	Tommi Järvenpää		Jyväskylän Kenttäurheilijat
80	Valtteri Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
77	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Seiväs		
		
79	Tommi Järvenpää		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Keihäs		
		
243	Otto Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä
245	Matias Viikilä		Saarijärven Pullistus
		
M17 110m aidat		
		
72	Juho Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat
73	Veeti Lettojärvi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
223	Valtteri Louko		Lapuan Virkiä
		
N17 100m aidat		
		
69	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N17 Keihäs		
		
260	Siiri Elomaa		Tampereen Pyrintö
238	Roosa Marin		Pihtiputaan Tuisku
76	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat
74	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
75	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ 100m		
		
183	Johanna Kalho		Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Suvi Kuukkanen-Raaska	Jyväskylän Kenttäurheilijat
188	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
190	Katja Sillgren		Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Leena Tenhu		Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Tessa Tillgren		Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Anne Virkalahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
189	Anne Yli-Olli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ 800m		
		
192	Jaana Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ Kolmiloikka		
		
188	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
194	Anette Mehtälä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
193	Tuire Mäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
190	Katja Sillgren		Jyväskylän Kenttäurheilijat
189	Anne Yli-Olli		Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M30+ 100m		
		
180	Mikko Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
232	Jorma Manninen		Mikkelin Kilpa-Veikot
178	Jukka Mononen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
181	Sami Mönkölä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
182	Veikko Nieminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Tapio Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M30+ 800m		
		
21	Mika Hyppönen	Hippoksen Maratonkerho
		
M30+ Kolmiloikka		
		
11	Tuukka Vuorinen	Äänekosken Urheilijat