Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
01.07. klo 17:00 Pohjois-Karjalan 9-15-v. pm-moniottelut Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneet (myös sähköpostitse tulleet), yhteensä 114 urheilijaa.

P11 3-ottelu
10	Leevi Partanen	Joensuun Kataja	
41	Matias Pietarinen	Liperin Taimi	
55	Topias Poutiainen	Outokummun Partio	
56	Tomi Koponen	Outokummun Partio	
71	Joona Mustonen	Polvijärven Urheilijat	
90	Arttu Kylmänen	Pyhäselän Urheilijat	
T11 3-ottelu
11	Miina Vatanen	Joensuun Kataja	
12	Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja	
13	Mette Oinonen	Joensuun Kataja	
32	Maiju Saraniemi	Lieksan Urheilijat	
42	Aada Holopainen	Liperin Taimi	
43	Venla Pyykkö	Liperin Taimi	
44	Elli Halonen	Liperin Taimi	
91	Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat
12 4-ottelu
67	Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat	
68	Leevi Tanskanen	Polvijärven Urheilijat	
T12 4-ottelu
39	Martta Muuttoranta	Liperin Taimi	
40	Else Lehmus	Liperin Taimi
69	Sointu Kuiri	Polvijärven Urheilijat	
70	Krista Ohtonen	Polvijärven Urheilijat	
89	Jasmin Huuho	Pyhäselän Urheilijat	
P13 4-ottelu
1	Topias Mustonen	Joensuun Kataja	
2	Onni Nyyssönen	Joensuun Kataja	
3	Otso Nyyssönen	Joensuun Kataja	
31	Martti Saraniemi	Lieksan Urheilijat	
33	Eino Eskelinen	Liperin Taimi	
34	Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi	
35	Aapo Heikkinen	Liperin Taimi	
54	Ville Keronen	Outokummun Partio		
T13 4-ottelu
4	Vilma Vatanen	Joensuun Kataja	
5	Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja
6	Nella Voutilainen	Joensuun Kataja	
7	Mimmi Marttinen	Joensuun Kataja	
8	Mandi Mäkinen	Joensuun Kataja	
9	Kerttu Kaihola	Joensuun Kataja	
36	Sonja Purmonen	Liperin Taimi	
37	Elina Ruusuvuori	Liperin Taimi	
38	Elina Likhanova	Liperin Taimi		
87	Aino Kiiskinen	Pyhäselän Urheilijat	
88	Nea Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat	
P9 3-ottelu
22	Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja
61	Eino Turunen	Outokummun Partio	
77	Miika Hirvonen	Polvijärven Urheilijat	
78	Eetu Jolkkonen	Polvijärven Urheilijat	
79	Jasper Mustonen	Polvijärven Urheilijat
107	Eeli Alastalo	Pyhäselän Urheilijat	
108	Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat	
109	Joel Puustinen	Pyhäselän Urheilijat	
T9 3-ottelu
23	Olivia Kaarto	Joensuun Kataja	
24	Sara Keränen	Joensuun Kataja	
25	Mette Fincke	Joensuun Kataja	
26	Sanni Lehikoinen	Joensuun Kataja	
27	Eevi Jormanainen	Joensuun Kataja
28	Vinka Pyylampi	Joensuun Kataja	
50	Selma Purmonen	Liperin Taimi	
51	Milja Pyykkö	Liperin Taimi	
52	Kerttu Vatanen	Liperin Taimi	
53	Heidi Ruusuvuori	Liperin Taimi	
62	Ella Poutiainen	Outokummun Partio	
63	Venja Hiltunen	Outokummun Partio	
64	Olga Piipponen	Outokummun Partio	
65	Essi Niiranen	Outokummun Partio	
66	Iina Ahonen	Outokummun Partio	
80	Meea Varonen	Polvijärven Urheilijat	
81	Alissa Kivelä	Polvijärven Urheilijat	
82	Helmi Tanskanen	Polvijärven Urheilijat	
83	Nea Holopainen	Polvijärven Urheilijat	
84	Lotta Tanskanen	Polvijärven Urheilijat	
85	Pihla Karttunen	Polvijärven Urheilijat	
86	Senja Kuiri	Polvijärven Urheilijat	
110	Anette Alastalo	Pyhäselän Urheilijat	
111	Helmi Kuronen	Pyhäselän Urheilijat	
112	Lilja Kervinen	Pyhäselän Urheilijat	
113	Lila Laakkonen	Pyhäselän Urheilijat	
114	Elle Laakkonen	Pyhäselän Urheilijat	
P10 3-ottelu
19	Toivo Takanen	Joensuun Kataja	
20	Nooa Turunen	Joensuun Kataja
29	Aapo Ryynänen	Juuan Urheilijat	
45	Antto Pietarinen	Liperin Taimi	
46	Kalle Torssonen	Liperin Taimi	
57	Väinö Turunen	Outokummun Partio	
72	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat	
73	Veeti Hirvonen	Polvijärven Urheilijat	
74	Vili Hyvärinen	Polvijärven Urheilijat	
96	Marlo Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat	
97	Peetu Alastalo	Pyhäselän Urheilijat	
98	Niro Immonen	Pyhäselän Urheilijat	
99	Max Valtonen	Pyhäselän Urheilijat	
T10 3-ottelu
21	Sanni Manninen	Joensuun Kataja
47	Hertta Vatanen	Liperin Taimi	
48	Sara Noponen	Liperin Taimi	
49	Milla Kakkonen	Liperin Taimi		
58	Annika Ristola	Outokummun Partio	
59	Viida Hiltunen	Outokummun Partio	
60	Aino Numminen	Outokummun Partio	
75	Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat	
76	Venla Huttunen	Polvijärven Urheilijat	
100	Miisa Puustinen	Pyhäselän Urheilijat	
101	Julia Parviainen	Pyhäselän Urheilijat	
102	Ronja Eronen	Pyhäselän Urheilijat	
103	Heini Kuronen	Pyhäselän Urheilijat	
104	Jade Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat	
105	Ida-Liina Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat	
106	Siiri Tahvanainen	Pyhäselän Urheilijat		
P14 5-ottelu
15	Eeli Mustonen	Joensuun Kataja	
95	Aku Alastalo	Pyhäselän Urheilijat	
T14 5-ottelu
16	Oona Kareinen	Joensuun Kataja
17	Venla Simonen	Joensuun Kataja	
18	Kiira Kiiskinen	Joensuun Kataja
30	Aada Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat	
P15 5-ottelu
92	Roope Maaninka	Pyhäselän Urheilijat	
93	Roope Turunen	Pyhäselän Urheilijat		
T15 5-ottelu
14	Riikka Jokinen	Joensuun Kataja
94	Sara-Sofia Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat