Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
26.09. klo 15:00 Flying Finns -junnumaastot Ilmoittautuneet
Flying Finns	
		
#	Nimi	Seura
P9 1km		
1301	Leo Sabat	Kuopion Reipas
1302	Akseli Tarkiainen	Joroisten Urheilijat
1303	Elias Tiisanoja	Keuruun Kisailijat
1304	Kevin Niittyviita	Lahden Ahkera
1305	Eetu Kitinmäki	Nummen Kipinä
1306	Elis Träskelin	Vasa IS
1307	Kaarlo Orhanen	Kurikan Ryhti
1308	Touko Raunio	Kyrön Voima
1309	Pyry Hiula	Kauhajoen Karhu
1310	Eeli Savukoski	Keuruun Kisailijat
1311	Olle Julin	IF VOM
1312	Daniel Tuunainen	Kauhajoen Karhu
1313	Viljo Oja-Nisula	Kauhajoen Karhu
1314	Alex Hermans	IF VOM
1315	Luie Nordström	Malax IF
1316	Melwin Kock	IK Falken
1317	Vilho Pentilä	Kauhajoen Karhu
1318	Vidar Björndahl	Malax IF
1319	Hannes Vakkuri	Kauhajoen Karhu
1320	Topias Riskula	Teuvan Rivakka
1321	Max Harju	Teuvan Rivakka
1322	Alex Lundfors	Malax IF
1323	Leevi Perälä	Teuvan Rivakka
1324	Liam Hermans	IF VOM
1325	Aapeli Lehtola	Kauhajoen Karhu
1326	Roni Tyynelä	Vähänkyrön Viesti
1327	Nico Tyynelä	Vähänkyrön Viesti
1328	Aarre Antila	Jurvan Urheilijat

T9 1km		
1201	Maja Snickars	IF Kraft
1202	Lumi-Kukka Saaranen	Viitasaaren Viesti
1203	Ada Puhakka	Karhulan Katajaiset
1204	Olivia Ukonmaanaho	Oulun Pyrintö
1205	Lumia Keski-Kokko	Jalasjärven Jalas
1206	Melinda Snickars	IF Kraft
1207	Mette Häkkinen	Punkalaitumen Kunto
1208	Fanni Kiukkonen	Kauhajoen Karhu
1209	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1210	Alisa Taponen	Helsingin Jyry
1211	Lilja Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1212	Signe Träskelin	Malax IF
1213	Aada-Emilia Ankkuri	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1214	Elviira Latomäki	Kauhajoen Karhu
1215	Minttu Patana	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1216	Oona Muhonen	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1217	Netta Kallio	Kauhajoen Karhu
1218	Vilma Samppala	Kauhajoen Karhu
1219	Sofia Koski	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1220	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire
1221	Alissa Naski	Nakkilan Vire
1222	Lotta Parviainen	Nurmijärven Yleisurheilu
1223	Elvira Nordmyr	IF VOM
1224	Pinja Kuoppala	Kauhajoen Karhu
1225	Anna Ollikainen	Nurmijärven Yleisurheilu
1226	Neea Koivisto	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1227	Siiri Ikäläinen	Ylivieskan Kuula
1228	Hanna Sjöberg	IF VOM
1229	Ellen Krook	Malax IF
1230	Elli Loukko	Kauhajoen Karhu
1231	Ylva Wikblom	IF Nykarlebynejden
1232	Ida Ehrs	IF VOM
1233	Sini Lappalainen	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1234	Sundvik Siri	IF Nykarlebynejden
1235	Sofia Piirainen	Alavuden Urheilijat
1236	Alva Stråka	IF Nykarlebynejden
1237	Sanni Peura	Kauhajoen Karhu
1238	Siiri Mustalahti	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1239	Kaisla Salo	Karkkilan Pojat
1240	Kielo Salo	Karkkilan Pojat
1241	Elli Ristiluoma	Kurikan Ryhti

P10 1km		
1501	Leevi Kiukkonen	Kauhajoen Karhu
1502	Eemeli Taponen	Helsingin Jyry
1503	Topias Leinonen	Nurmijärven Yleisurheilu
1504	Jussi Niemelä	Kauhajoen Karhu
1505	Justus Lehtinen	Kauhajoen Karhu
1506	Akseli Änäkkälä	Salon Vilpas
1507	Henrik Hjerpe	Vasa IS
1508	Elias Åkerlund	Gamlakarleby IF
1509	Elwin Fröding	Malax IF
1510	Niko Kytöharju	Kauhajoen Karhu
1511	Alvar Sorvari	Kalajoen Junkkarit
1512	Joonatan Jaatinen	Kalajoen Junkkarit
1513	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat
1514	Kasper Ekonoja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1515	Veeti Sorvari	Kalajoen Junkkarit
1516	Herkko Heikkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1517	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1518	Roni Rantala	Alavuden Urheilijat
1519	Riku-Matti Uitto	Kauhavan Wisa
1520	Akseli Kangas	Kauhavan Wisa

T10 1km		
1401	Janna Turunen	Joroisten Urheilijat
1402	Manna Keski-Kokko	Jalasjärven Jalas
1403	Petra Rautiainen	Äänekosken Urheilijat
1404	Saga Markén	IF VOM
1405	Ellinor Forsman	IF Nykarlebynejden
1406	Ella Mettälä	Kauhajoen Karhu
1407	Siiri Latva-Hirvelä	Kurikan Ryhti
1408	Neela Kallio	Kauhajoen Karhu
1409	Anna Krihvel	Alavuden Urheilijat
1410	Janette Tarkiainen	Heinolan Isku
1411	Emmi Mäkijuoni	Kauhajoen Karhu
1412	Natalie Eklund	IF VOM
1413	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1414	Juliana Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1415	Alicia Isaksson	IF Nykarlebynejden
1416	Saimi Muhonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1417	Sundvik Agnes	IF Nykarlebynejden
1418	Hilla Nousiainen	Kauhajoen Karhu
1419	Julia Nordman	Vasa IS
1420	Miida Viinikka	Ähtärin Urheilijat
1421	Alisa Koskinen	Ähtärin Urheilijat
1422	Justiina Koivisto	Ähtärin Urheilijat
1423	Fanni Mäki-Jyllilä	Kurikan Ryhti

P11 2km		
1701	Jere Mourujärvi	Nurmijärven Yleisurheilu
1702	Konsta Kalliomäki	Kauhajoen Karhu
1703	Johannes Orhanen	Kurikan Ryhti
1704	Kent Lindholm	Lovisa Tor
1705	Eetu Tuunainen	Kauhajoen Karhu
1706	Aaro Haapamäki	Kauhajoen Karhu
1707	Kasper Naski	Nakkilan Vire
1708	Arttu Rantala	Nakkilan Vire
1709	Onni Unkuri	Nakkilan Vire
1710	Hannes Wägar	IF Femman
1711	Teemu Jauhiainen	Viipurin Urheilijat
1712	Elmeri Turunen	Kauhajoen Karhu
1713	Elia Katajalaakso	Kannuksen Ura
1714	Joakim Savinainen	Kurikan Ryhti
1715	Milo Äyrämö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1716	Aaro Lakso	Laihian Luja
1717	Ilmari Saari	Ähtärin Urheilijat
1718	Joonatan Kotkaniemi	Alavuden Urheilijat
1719	Eric Rinne	Lahden Ahkera
1720	Onni Antila	Jurvan Urheilijat
1721	Leo Rajaniemi	Lahden Ahkera

T11 2km		
1601	Aino Tarkiainen	Joroisten Urheilijat
1602	Lea Snickars	IF Kraft
1603	Matilda Hermans	IF VOM
1604	Vilma Pentilä	Kauhajoen Karhu
1605	Malva Björndahl	Malax IF
1606	Wilma Karlsson	IF VOM
1607	Oona Tuisku	Kauhajoen Karhu
1608	Lovisa Öling	IF VOM
1609	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1610	Anni Rohila	Rauman Urheilijat
1611	Elli Pihlaja	Kurikan Ryhti
1612	Eevi Korpela	Kauhajoen Karhu
1613	Helmi Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1614	Martta Oja-Nisula	Kurikan Ryhti
1615	Iida Yli-Nisula	Kurikan Ryhti
1616	Alisa Ristiluoma	Kurikan Ryhti

P12 2km		
1901	Joona Soininen	Esbo IF
1902	Santtu Mylläri	Teuvan Rivakka
1903	Hannes Bengs	IF Kraft
1904	Nyman Hugo	IF Kraft
1905	Sander Wikblom	IF Nykarlebynejden
1906	Otso Leinonen	Nurmijärven Yleisurheilu
1907	Eetu Muhonen	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1908	Lauri Peura	Kauhajoen Karhu
1909	Luka Kykyri	Kälviän Tarmo
1910	Arvid Kock	IK Falken
1911	Aleksi Jalasaho	Äänekosken Urheilijat
1912	Marius Ramstedt	IF Fyren
1913	Aarne Hannikainen	Helsingin Kisa-Veikot
1914	William Strandvall	IF Åsarna
1915	Samuli Saarikoski	Keravan Urheilijat
1916	Eeli Haverinen	Tampereen Pyrintö
1917	Oula Kuusiluoma	Parkanon Urheilijat

T12 2km		
1801	Minttu Meriläinen	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1802	Viola Jokiaho	Ähtärin Urheilijat
1803	Nyman Wilma	IF Kraft
1804	Lotta Kero	Turun Urheiluliitto
1805	Matilda Snickars	IF Kraft
1806	Winnie Markén	IF VOM
1807	Siiri Latomäki	Kauhajoen Karhu
1808	Brenda Jalkanen	Borgå Akilles
1809	Aliisa Riippi	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1810	Saana Kuoppala	Kauhajoen Karhu
1811	Ellen Kock	IK Falken
1812	Tessa Herronen	Kokkolan Veikot
1813	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1814	Jenni Palonen	Teuvan Rivakka
1815	Siiri Perälä	Teuvan Rivakka
1816	Adriana Pitkänen	Teuvan Rivakka
1817	Saara Saranpää	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1818	Minttu Saari	Ähtärin Urheilijat
1819	Saana Uitto	Kauhavan Wisa

P13 2km		
2101	Jens-Aarne Kero	IF Raseborg
2102	Jonne Mourujärvi	Nurmijärven Yleisurheilu
2103	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
2104	Iivar Häggman	IF VOM
2105	Kaleva Tyystjärvi	Vähänkyrön Viesti
2106	Otto Niemelä	Kauhajoen Karhu
2106	Arvid Hjerpe	Vasa IS
2107	Filip Fröding	IF Fyren
2108	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet
2109	Vili Hahto	Kenttäurheilijat -58
2110	Alvin Nordin	IF Kraft
2111	Joni Haapamäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat
2112	Adam Holm	IF Nykarlebynejden
2113	Eddie Wikblom	IF Nykarlebynejden
2114	Casper Holm	IF Fyren
2115	Ville Viitakoski	Mikkelin Kilpa-Veikot
2116	Emil Klemets	IK Falken
2117	Jani Tytärniemi	Reisjärven Pilke
2118	Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku

T13 2km		
2001	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat
2002	Inka Peltola	Lahden Ahkera
2003	Helmi Koskela	Ikaalisten Urheilijat
2004	Taimi Vallinoja	Helsingin Kisa-Veikot
2005	Emilia Palomäki	Nakkilan Vire
2006 	Elmiina Katajalaakso	Kannuksen Ura
2007	Tilda Sorvari	Kalajoen Junkkarit
2008	Nanna Kukkula	Kalannin Vankka
2009	Alma Junnikkala	Kalajoen Junkkarit
2010	Hilma Peura	Kauhajoen Karhu
2011	Annu Rantala	Alavuden Urheilijat