Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
SM-kilpailut
27.09. klo 11:00 SM-maastot Ilmoittautuneet
SM-maastot su 27.9.20 		
#	Nimi	Seura
N 10km		
301	Annemari Kiekara	Pudasjärven Urheilijat
302	Janica Rauma	Turun Urheiluliitto
303	Johanna Peiponen	Rovaniemen Lappi
304	Nina Chydenius	Gamlakarleby IF
305	Susanna Saapunki	Pudasjärven Urheilijat
306	Oona Kettunen	Karhulan Katajaiset
307	Taru Häyrinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
309	Natalia Nylund	Lahden Ahkera
310	Suvi Selvenius	Helsingin Kisa-Veikot
311	Mira Tuominen	Forssan Salama
312	Riikka Tulppo	Pudasjärven Urheilijat
313	Aino Niemi	Turun Urheiluliitto
314	Veera Mantere	Pudasjärven Urheilijat
315	Krista Lindholm	Pudasjärven Urheilijat
316	Malin Enlund	Gamlakarleby IF
317	Alexandra Enlund	Vasa IS
318	Laura Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat
319	Sofia Muinonen	Espoon Tapiot
320	Marie Sippus	IF VOM
321	Anne Rajaniemi	Lahden Ahkera
322	Heidi Maaranen	Kuopion Reipas
323	Katri Niemistö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
324	Anna-Elina Heikkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
325	Henna Vanhanen	Pudasjärven Urheilijat
326	Anna Vuorimaa	Turun Urheiluliitto
327	Saara Nikander	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
N 4km		
201	Janica Rauma	Turun Urheiluliitto
202	Johanna Peiponen	Rovaniemen Lappi
203	Oona Kettunen	Karhulan Katajaiset
204	Annemari Kiekara	Pudasjärven Urheilijat
205	Sara Kuivisto	Borgå Akilles
206	Kaisa Tyni	Pyhtään Yritys
207	Nina Chydenius	Gamlakarleby IF
208	Susanna Saapunki	Pudasjärven Urheilijat
209	Sandra Eriksson	IK Falken
210	Suvi Selvenius	Helsingin Kisa-Veikot
211	Henna Vanhanen	Pudasjärven Urheilijat
212	Venla Mäkäräinen	Kuopion Reipas
213	Hennariikka Rahkola	IF Länken
214	Johanna Sällinen	Turun Urheiluliitto
215	Kaisa Honkaharju	Kälviän Tarmo
216	Elisa Sihvola	Viipurin Urheilijat
217	Iida Haataja	Oulun Pyrintö
218	Viivi Lankinen	Turun Urheiluliitto
219	Maija Sianoja	Vammalan seudun Voima
220	Jenni Lautiala	Salon Vilpas
221	Moona Latvala	Helsingin Kisa-Veikot
222	Oona-Mari Hakulinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
223	Pihla Tiilikainen	Viipurin Urheilijat
224	Päivi Knutar	Kälviän Tarmo
225	Jenny Patana	Seinäjoen Seudun Urheilijat
226	Anni Räty	Turun Urheiluliitto
227	Katja Blunden	Helsingin Kisa-Veikot
228	Mona Jäppinen	Helsingin Kisa-Veikot
229	Roosa Hämäläinen	Kälviän Tarmo
230	Satu Rautiainen	Äänekosken Urheilijat
231	Mira Tuominen	Forssan Salama
232	Veronica Kengo	IF Nykarlebynejden
233	Emma Jalkanen	Borgå Akilles
234	Camilla Niemi	Viipurin Urheilijat
235	Veronika Virtapohja	Tampereen Pyrintö
M 10km		
101	Jaakko Piesanen	Saarijärven Pullistus
102	Frédéric Tranchand	Turun Toverit
103	Miika Tenhunen	Nivalan Urheilijat
104	Antti-Pekka Niinistö	Lahden Ahkera
105	Jaakko Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
106	Arttu Vattulainen	Joensuun Kataja
107	Fredric Portin	Vasa IS
108	Niklas Wihlman	Turun Urheiluliitto
109	Jarkko Järvenpää	Tampereen Pyrintö
110	Aki Nummela	Helsingin Kisa-Veikot
111	Mikko Patana	Seinäjoen Seudun Urheilijat
112	Antti Ihamäki	Alajärven Ankkurit
113	Ari-Pekka Lassila	Vetelin Urheilijat
114	Juuso Hakala	Turun Urheiluliitto
115	Jonathan Kilpelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
116	Jyrki Holmström	Pudasjärven Urheilijat
117	Jonatan Lindqvist	Larsmo IF
118	Jaakko Kero	Turun Urheiluliitto
119	Victor Lövdal	Vasa IS
120	Jan Kaas	Gamlakarleby IF
121	Joonas Kuisma	Teivo Stayers
122	Markus Hämäläinen	Espoon Tapiot
123	Darby Thomas	Turun Urheiluliitto
124	Ali Abdulrahman	Turun Urheiluliitto
125	Jukka Kero	Turun Urheiluliitto
126	Jukka Rahkonen	Polvijärven Urheilijat
127	Miika Takala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Mika Sällinen	Gamlakarleby IF
129	Matti Uusitalo	Kuivasjärven Aura
130	Joonas Harjamäki	Helsingin Kisa-Veikot
131	Björn Sandler	IK Falken
132	Jussi Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat
133	Reijo Ronnila	Heinolan Isku
134	Eero Markkila	Kurikan Ryhti
135	Juho Ylinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Jukka Salo	Karkkilan Pojat
137	Konsta Puutio	Gamlakarleby IF
138	Antti Kartano	Ilmajoen Kisailijat
139	Henrik Goesch	Turun Urheiluliitto
140	Andras Pauko	Jyväskylän Kenttäurheilijat
141	Jani Ylisaukko-Oja	Rovaniemen Roadrunners
142	Kalle Linnasaari	Turun Urheiluliitto
143	Mikko Rahkola	Pudasjärven Urheilijat
144	Aku Nikander	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
145	Matti Rauma	Turun Urheiluliitto
M 4km		
1	Topi Raitanen	Helsingin Kisa-Veikot
2	Samu Mikkonen	Joensuun Kataja
3	Eero Saleva	Helsingin Kisa-Veikot
4	Martti Siikaluoma	Lahden Ahkera
5	Hannu Granberg	Lahden Ahkera
6	Otto Kaario	Jyväskylän Kenttäurheilijat
7	Miika Tenhunen	Nivalan Urheilijat
8	Wilho Hautala	Lahden Ahkera
9	Jarkko Järvenpää	Tampereen Pyrintö
10	Julius Mäkinen	Tampereen Pyrintö
11	Aki Nummela	Helsingin Kisa-Veikot
13	Jaakko Leinonen	Ylikiimingin Nuijamiehet
14	Harri Hietamäki	Vasa IS
15	Jari Vanhanen	Sjundeå IF
16	Jarkko Ronkainen	Vaasan Vasama
17	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
18	Joakim Träskelin	Vasa IS
19	Jonas Ingo	Vasa IS
20	Darby Thomas	Turun Urheiluliitto
21	Joona Sointu	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
22	Joni Virkkala	Gamlakarleby IF
23	Antti Ihamäki	Alajärven Ankkurit
24	Antti Ranta-Aho	Vasa IS
25	Joonas Hytönen	Rauman Urheilijat
26	Eero Vuollet	Posion Pyrintö
27	Jussi Huuskonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
28	Joonas Harjamäki	Helsingin Kisa-Veikot
29	Asmo Ahola	Endurance Ultrarunning Team Finland
30	Jussi Raittinen	Kurikan Ryhti
31	Lasse Minkkinen	IF Raseborg
32	Juuso Hakala	Turun Urheiluliitto
33	Leevi Keronen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
34	Björn Sandler	IK Falken
35	Mathias Hall	Vasa IS
36	Kari Poutiainen	Limingan Niittomiehet
37	Ossi Kekki	Lahden Ahkera
38	Mikko Hirvonen	Joensuun Kataja
39	Mikko Rahkola	Pudasjärven Urheilijat
40	Niklas Lainto	Turun Urheiluliitto
41	Niklas Wihlman	Turun Urheiluliitto
42	Olli Toivola	Joensuun Kataja
43	Matti Rauma	Turun Urheiluliitto
44	Jukka Kero	Turun Urheiluliitto
45	Otto Loukkalahti	IF Raseborg
46	Jussi Eskola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
47	Pauli Mäkelä	Kälviän Tarmo
48	Robert Hagström	Gamlakarleby IF
49	Lassi Hopeasalo	Teivo Stayers
50	Robert Kengo	IF Nykarlebynejden
51	Samuli Hussa	Limingan Niittomiehet
52	Samuli Mattila	Hämeenlinnan Tarmo
53	Tuomas Puputti	IF Raseborg
54	Tuomas Aho	Limingan Niittomiehet
55	Panu Jantunen	Helsingin Kisa-Veikot
56	Juho Ylinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
57	Roope Hyvärinen	Rauman Urheilijat
58	Teppo Syrjälä	Tampereen Pyrintö
59	Henrik Goesch	Turun Urheiluliitto
60	Aleksi Niemi	Tampereen Pyrintö
61	Jesse Laukkarinen	Helsingin Kisa-Veikot
62	Ali Abdulrahman	Turun Urheiluliitto
63	Juha Järvelä	Kurikan Ryhti
T15 4km		
1101	Saana Lappalainen	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1102	Elma Hannikainen	Helsingin Kisa-Veikot
1103	Selene Rossi	Espoon Tapiot
1104	Eva Peltopuro	Vantaan Salamat
1105	Miina Kilpeläinen	Viipurin Urheilijat
1106	Pinja Yläharju	Puumalan Viri
1107	Annika Koistinen	Turun Urheiluliitto
1108	Sini-Minea Saarikoski	Keravan Urheilijat
1109	Ea Vuori	Lahden Ahkera
1110	Ronja Orivuori	Viipurin Urheilijat
1111	Sini Hietamäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1112	Linnea Kero	Turun Urheiluliitto
1113	Maija Oksa	Viialan Valtti
1114	Tiitu Hjerppe	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1115	Sirja Tyystjärvi	Vähänkyrön Viesti
1116	Emilia Reinikainen	Kalajoen Junkkarit
1117	Linda Hyöty	Malax IF
1118	Aino Anttila	Nakkilan Vire
1119	Ella Rajamäki	Turun Urheiluliitto
1120	Milla Utriainen	Kaustisen Pohjan-Veikot
1121	Aava Lajunen	Vantaan Salamat
1122	Ella Huuskonen	Kurikan Ryhti
1123	Emma Korhonen	IF Femman
1124	Alisa Emaldynova	Salon Vilpas
1125	Viia Vuorikoski	Lahden Ahkera
1126	Sara Parviainen	Nurmijärven Yleisurheilu
1127	Nataliya Rozhnova	Viipurin Urheilijat
1128	Wilma Hjerpe	IF Femman
1129	Signe Jakobsson	IF Nykarlebynejden
1130	Noora Niininen	Espoon Tapiot
1131	Enni Tammilehto	Espoon Tapiot
1132	Oona Saarimäki	Ähtärin Urheilijat
1133	Venla Virrantuomi	Helsingin Kisa-Veikot
1134	Tilde Stråka	IF Nykarlebynejden
1135	Sofia Rinne	Lahden Ahkera
1136	Veera Väisänen	Lahden Ahkera
1137	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat
1138	Katarina Krapf	Helsingin Kisa-Veikot
1139	Eveliina Kujala	Limingan Niittomiehet
1140	Johanna Häggkvist	IF Kraft
1141	Kia Suni	Espoon Tapiot
1142	Emilia Liljeqvist	IF Nykarlebynejden
1143	Riikka Jokinen	Joensuun Kataja
1144	Minea Näsi	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1145	Olivia Kumara	Vähänkyrön Viesti
1146	Ellen Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1147	Ella Tuomaala	Vähänkyrön Viesti
1148	Tilde Nordman	Vasa IS
1149	Jenna Vakkilainen	Vantaan Salamat
1150	Venla Koivula	Laihian Luja
1151	Emma Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot
1152	Meeri Kurttila	Mikkelin Kilpa-Veikot
1153	Heidi Paasonen	Mikkelin Kilpa-Veikot
1154	Ilona Pelli	Mikkelin Kilpa-Veikot
1155	Netta Nieminen	Vammalan seudun Voima
1156	Aida Koivisto	Evijärven Urheilijat
1157	Sissi Oikkonen	Lapin Lukko
P15 4km		
1001	Lauri Nokkala	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1002	Luukas Kontro	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1003	Anton Packalen	Helsingin Kisa-Veikot
1004	Jussi Ankelo	Kalannin Vankka
1005	Anssi Mustonen	Koiviston Kipinä
1006	Joona Heiskanen	Kenttäurheilijat -58
1007	Sisu Moilanen	Turun Urheiluliitto
1008	Santtu Heiskanen	Kenttäurheilijat -58
1009	Oliver Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot
1010	Kasper Biskop	Gamlakarleby IF
1011	Lauri Hiisvirta	Vaasan Vasama
1012	Kasper Björkbacka	Vetelin Urheilijat
1013	Arno Hautaniemi	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1059	Santtu Aho	Kaustisen Pohjan-Veikot
1014	Olli Lindroos	Noormarkun Nopsa
1015	René-Peter Vuorio	Maarian Mahti
1016	Isak Finskas	IF Femman
1017	Matias Mällinen	Oulun NMKY:n Urheilijat
1018	Niilo Mölsä	Porvoon Urheilijat
1019	Miro Heikkilä	Gamlakarleby IF
1020	Topi Raunio	Kyrön Voima
1021	Noa Korhonen	Oulun Pyrintö
1022	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö
1023	Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö
1024	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö
1025	Sisu Peltoniemi	Kaustisen Pohjan-Veikot
1026	Jimi Rousu	Gamlakarleby IF
1027	Eelis Kuusjärvi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
1028	Josue Perez Rosello	Kenttäurheilijat -58
1029	Noah Sjöblom	IF Femman
1030	Iisakki Jussinmäki	Halsuan Toivo
1031	Oliver Nordberg	IF Kraft
1032	Lauri Kilpeläinen	Piikkiön Kehitys
1033	Melker Wikblom	IF Nykarlebynejden
1034	Juho Hyyryläinen	Vaalan Karhu
1035	Eero Ranta	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
1036	Jesse Salo	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
1037	Mika Kärkkäinen	Kauhavan Wisa
1038	Ville Korhonen	Keravan Urheilijat
1039	Veeti Savolainen	Keravan Urheilijat
1040	Patrik Rautiainen	Äänekosken Urheilijat
1041	Roni-Eemil Norrbacka	Asikkalan Raikas
1042	Valtteri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät
1043	Niilo Kotiranta	Ylämaan Pyrkijät
1044	Tero Korpi	Kenttäurheilijat -58
1045	Henri Säisä	Iisalmen Visa
1046	Florian Fritzén	IF Raseborg
1048	Jaakko Siltala	Helsingin Kisa-Veikot
1049	Samuel Pasanen	Lahden Ahkera
1050	Joonatan Hämäläinen	Sulkavan Urheilijat -41
1051	Samuel Kiviharju	Ilmajoen Kisailijat
1052	Rasmus Laapas	Nurmijärven Yleisurheilu
1053	Anton Sabel	IF Femman
1054	Valtteri Partanen	Karhulan Katajaiset
1055	Oliver Metsälä	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1056	Eetu Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot
1057	Ville Lemberg	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1058	Aleksi Hauhia	Seinäjoen Seudun Urheilijat
1059	Santtu Aho	Kaustisen Pohjan-Veikot
M17 4km		
801	Aleksi Nokkanen	Viipurin Urheilijat
802	Leonard Markén	IF VOM
803	Aarni Eijs	Salon Vilpas
804	Aleksi Rajaniemi	Lahden Ahkera
805	Justus Luonela	Lahden Ahkera
806	Ilmari Lehmus	Joensuun Kataja
807	Eemeli Katajalaakso	Kannuksen Ura
808	Aarre Paukkeri	Limingan Niittomiehet
809	Miki Niemensivu	Rauman Urheilijat
810	Petrus Genas	Vasa IS
811	Heikki Kumara	Laihian Luja
812	Aaron Häggman	IF VOM
813	Teemu Pihlajamäki	Lapuan Virkiä
814	Niko Mikkola	Porin Yleisurheilu
815	Christoffer Ingman	IF Raseborg
816	Otto Vilpponen	Joensuun Kataja
817	Emil Huomo	Oulun Pyrintö
818	Pietari Jussinmäki	Halsuan Toivo
819	Jani Simoinen	Halsuan Toivo
820	Atte Taipale	Vetelin Urheilijat
821	Juho Seppälä	Seinäjoen Seudun Urheilijat
822	Joona Heikkerö	Porvoon Urheilijat
823	Karlos Kemppaala	Viipurin Urheilijat
824	Miska Koponen	Viipurin Urheilijat
825	Roope Lemberg	Seinäjoen Seudun Urheilijat
826	Joel Vuohtoniemi	Viipurin Urheilijat
827	Kasper Lindeberg	Lahden Ahkera
828	Jussi Raasakka	Espoon Tapiot
829	Jacob Smeds	IF VOM
830	Jimi Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
831	Frans Mäki-Jyllilä	Kurikan Ryhti
832	Niklas Moilanen	Kuivasjärven Aura
833	Juuso Honkanen	Nastolan Naseva
834	Jakob Ehrs	IF VOM
835	Akseli Latvala	Kyrön Voima
836	Otto Hirvilampi	Ähtärin Urheilijat
837	Hiski Kaila	Nastolan Naseva
838	Elias Mäkinen	Tampereen Pyrintö
839	Elmeri Kero	Turun Urheiluliitto
840	Veikko Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot
841	Benjamin Tasa	Vehkalahden Veikot
842	Markus Saaranen	Joensuun Kataja
843	Elias Marjamäki	Tampereen Pyrintö
844	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö
845	Eetu Palvanen	Nastolan Naseva
N17 4km		
901	Ilona Mononen	Lahden Ahkera
902	Emilia Tala	Viipurin Urheilijat
903	Jenni Jaatinen	Kalajoen Junkkarit
904	Nora Kytäjä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
905	Muska Sanden	Salon Vilpas
906	Emma Ranta	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
907	Petriina Niininen	Nokian Urheilijat
908	Nelli Viskari	Valkealan Kajo
909	Veera Helkama	Salon Vilpas
910	Sini Rajaniemi	Lahden Ahkera
911	Vilma Pere	Euran Raiku
912	Venla Häkkinen	Joensuun Kataja
913	Maija Virtanen	Eurajoen Veikot
914	Carla Jalkanen	Borgå Akilles
915	Saimi Lupala	IF Raseborg
916	Melissa Kykyri	Kälviän Tarmo
917	Viola Gustafsson	Kauhavan Wisa
918	Taika Nurro	Rekolan Raikas
919	Aino Tengvall	Rekolan Raikas
920	Iiris Helander	Jyväskylän Kenttäurheilijat
921	Enni-Sofia Saari	Ylivieskan Kuula
922	Sini Rahkonen	Polvijärven Urheilijat
923	Kiia Paavola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
924	Venla Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
925	Jenni Ojala	Pohjan Koitto
926	Rosa Niittyviita	Lahden Ahkera
927	Henna Viitala	Lahden Ahkera
928	Meeri Korhonen	Kuivasjärven Aura
929	Ella Sorvisto	Kuivasjärven Aura
930	Anna-Maj Vierikko	Rekolan Raikas
931	Vilma Sorvisto	Kuivasjärven Aura
932	Krista Virtanen	Hämeenlinnan Tarmo
933	Helmiemilia Malin	Heinolan Isku
934	Anni Mylläri	Heinolan Isku
935	Hilja Rautkoski	Heinolan Isku
936	Viivi Värilä	Heinolan Isku
937	Emma Hietaranta	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
938	Ronja Koskela	Kuivasjärven Aura
939	Juulia Tala	Viipurin Urheilijat
940	Sini Karjalainen	Iisalmen Visa
941	Nora Koskela-Koivisto	Helsingfors IFK
942	Essi Hietula	Tapanilan Erä
943	Elsa Torvinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
944	Pauliina Koivuniemi	Vammalan seudun Voima
945	Emma Syväoja	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
946	Helmi Köykkä	Rekolan Raikas
947	Frida Häggkvist	IF Kraft
948	Nea Niemi	Porvoon Urheilijat
N19 4km		
701	Pinja Kotinurmi	Lahden Ahkera
702	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
703	Edith Eikkinen	Kenttäurheilijat -58
704	Lotta-Maria Maine	Lauttakylän Luja
705	Lotta Tarvainen	Joensuun Kataja
706	Janette Vänttinen	Porvoon Urheilijat
707	Veera Kontkanen	Joensuun Kataja
708	Aada Miskala	Mikkelin Kilpa-Veikot
709	Liisa Raasakka	Espoon Tapiot
710	Nathalie Blomqvist	IK Falken
711	Enni Katajalaakso	Kannuksen Ura
712	Aino Eno	Lauttakylän Luja
713	Milla Ala-Lahti	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
714	Tuuli Mäkinen	Lauttakylän Luja
715	Lotta Kurttila	Joensuun Kataja
716	Sara Niittyviita	Lahden Ahkera
717	Elna Rikkinen	Lahden Ahkera
718	Alisa Pennanen	Forssan Salama
719	Katariina Kärkkäinen	Iisalmen Visa
720	Pinja Lehtinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
721	Miia Ruhkanen	Kuopion Reipas
722	Kaisla Keiski	Gamlakarleby IF
723	Nea Kytäjä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
724	Miisa Mäkelä	Espoon Tapiot
725	Laura Laitila	Jalasjärven Jalas
726	Nelli Hiippavuori	Turun Urheiluliitto
727	Susanna Palomäki	Nakkilan Vire
M19 6km		
601	Eemil Helander	Jyväskylän Kenttäurheilijat
602	Walte Hautala	Lahden Ahkera
603	Samuel Auvinen	Joensuun Kataja
604	Tuure Haapanen	Turun Urheiluliitto
605	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
606	Oskari Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat
607	Matias Mononen	Lahden Ahkera
608	Samuli Kero	Vammalan seudun Voima
609	Niko Putkinen	Karhulan Katajaiset
610	Rasmus Krogell	Kenttäurheilijat -58
611	Ville-Valtteri Salonen	Nokian Urheilijat
612	Eemeli Kumara	Laihian Luja
613	Pyry Suojanen	Turun Urheiluliitto
614	Oskari Jacobsson	Keravan Urheilijat
615	Johannes Helander	Limingan Niittomiehet
616	Petteri Mattila	Kauhajoen Karhu
617	Oskari Lepistö	Liedon Luja
618	Juho Savolainen	Joensuun Kataja
619	Johannes Ehrs	IF VOM
620	Okko Tiilikainen	Viipurin Urheilijat
621	Veikko Huuskonen	Posion Pyrintö
622	Ville Lehtoniemi	Porvoon Urheilijat
623	Santeri Leikas	Jurvan Urheilijat
624	Veikka Saren	Someron Esa
625	Mikko Korpela	Kauhajoen Karhu
626	Lauri Syväranta	Lahden Ahkera
627	Veeti-Valtteri Soikkeli	Oulun Pyrintö
628	Onni Ikonen	Hankasalmen Hanka
629	Onni Mäkelä	Kälviän Tarmo
630	Alexander Ståhlberg	IF VOM
631	Roni Tirkkonen	Joensuun Kataja
632	Valtteri Luomala	Kauhavan Wisa
633	Junnu Korvenpää	Kenttäurheilijat -58
634	Juuso Hava	Kenttäurheilijat -58
635	Mustafe Muuse	Turun Urheiluliitto
N22 4km		
501	Sara-Elise Ruokonen	Kuusjoen Humu
502	Emma Katajalaakso	Kannuksen Ura
503	Venla Ranta	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
504	Anna Hyvärinen	Turun Urheiluliitto
505	Ilona Pulkkinen	Turun Weikot Yleisurheilu
506	Siiri Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat
507	Veera Mensonen	Maaningan Mahti
508	Viola Westling	Turun Urheiluliitto
509	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
510	Sara Kivenmäki	Kuortaneen Kunto
511	Cecilia Österblad	Vasa IS
512	Marika Aarnio	Turun Weikot Yleisurheilu
513	Andrea Lilja	Vasa IS
514	Heidi Kuuttinen	IF Kraft
515	Kaarina Lehtonen	Hyvinkään seudun Urheilijat
516	Reetta Joronen	Savonlinnan Riento
517	Helena Knaapi	Vasa IS
518	Evelina Ojaniittu	Turun Weikot Yleisurheilu
519	Lina Karlsson	Vasa IS
520	Henriikka Mälkönen	Espoon Tapiot
521	Lotta Penttinen	Espoon Tapiot
522	Heidi Plit	Espoon Tapiot
523	Liisa Timonen	Espoon Tapiot
524	Heidi Haapamäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
525	Aino Kuljukka	Lahden Ahkera
526	Emma Pasanen	Lahden Ahkera
527	Mona Af Forselles	Rekolan Raikas
528	Helmi Vuorimaa	Lahden Ahkera
M22 6km		
401	Wilho Hautala	Lahden Ahkera
402	Konsta Hämäläinen	Joensuun Kataja
403	Kevin Sandell	IK Falken
404	Antton Koivisto	Kenttäurheilijat -58
405	Juho-Kusti Sivosavi	Turun Weikot Yleisurheilu
406	Elias Kortelainen	Joensuun Kataja
407	Leevi Kallio	Lahden Ahkera
408	Tuukka Mäkinen	Lauttakylän Luja
409	Samu Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
410	Mika Kotiranta	Joensuun Kataja
411	Kevin Lindholm	Lovisa Tor
413	Nuutti Pirhonen	Turun Weikot Yleisurheilu
414	Remi Lindholm	Lovisa Tor
415	Jaakko Kotajärvi	Limingan Niittomiehet
417	Joose Nurmela	Limingan Niittomiehet
418	Markus Kasanen	Joensuun Kataja
419	Eetu Luoma	Limingan Niittomiehet
420	Lassi Kuva	Lahden Ahkera
421	Miikka Ojala	Kenttäurheilijat -58
422	Lassi Vuorinen	IF Raseborg
424	Alijan Danish	Kurikan Ryhti
425	Marko Alasaukko-Oja	Kenttäurheilijat -58
426	Atte Nokka	Oripään Vesa
427	Ville Vakkila	Lovisa Tor
#	Nimi	Seura