Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
06.02. klo 17:30 Avoimet aitajuoksukilpailut Ilmoittautuneet
144 ilmoittautunutta, 178 lajisuoritusta

N 200m		
	Matilda Pennanen	EsboIF
	Molly Pastewka		EsboIF
	Sofie Westerberg	EsboIF
	Frida Blomfelt		EsboIF
	Matilda Lahti		EspTa
	Helmi Eklund		EspTa
	Elli Rantala		EspTa
	Aino Koskela		HIFK
	Laura Einamo		HIFK
	Saara Eriksson		HIFK
	Nora Koskela-Koivisto	HIFK
	Vilma Hakala		HIFK
	Linda Leveelahti	HIFK
	Vera Ahlfors		HIFK
	Sara Ahlfors		HIFK
	Vera Hedman		HelsJy
	Negah Ayyar		HelsJy
	Hasti Ayyar		HelsJy
	Sofia Halla		HelsJy
	Nella Eiroma		HKV
	Ruusu Koskela		HKV
	Naima Sainio		HKV
	Sirian Öhrnberg		HKV
	Laura Andberg		HKV
	Anniina Laitinen	HKV
	Kati Oikarinen		HKV
	Virve Riikonen		HelsTa
	Aava Nurme		HelsTa
	Vilja Valtakari		HelsTa
	Jessica Tuominen	HelsTa
	Christelle Traore	HelsTa
	Elena Taskinen		HelsTa
	Jenna Ryyppö		HelsTa
	Aili Pekkanen		HelsTa
	Ndey Njie		HelsTa
	Victoria Ljungqvist	HelsTa
	Pinja Liski		HelsTa
	Milka Koivukoski	HelsTa
	Tuulia Kiuru		HelsTa
	Riikka Kankare		HelsTa
	Liliana Catania		HelsTa
	Jenna Aarnio		HelsTa
	Aamu Peltonen		HelsTa
	Saara Rantanen		HyvSU
	Pihla Poikolainen	HyvSU
	Noora Hietala		HyvSU
	Virpi Vähäkangas	KerU
	Sini-Minea Saarikoski	KerU
	Mila Heikkonen		KeskiUYU
	Ea Vuori		LahdA
	Jonna Jäkkö		LänsiUU
	Aliisa Saarinen		LänsiUU
	Sonja Nousiainen	MikkKV
	Netta Salo		SavRie
N 1500m		
	Maisa Mikkola		HelsTa
	Alisa Hyrri		HelsTa
	Saima Helminen		HelsTa
	Maiju Mäkelä		VantSa
N 60m aidat		
	Janette Hanski		KarhU
	Reetta Hämäläinen	LahdA
	Sanni Kettunen		SalVil
	Jenni Eloranta		VihdVie
M 200m		
	Elliot Schmidt		BorgåAk
	Mike Changala		EsboIF
	Ville Ryhänen		EsboIF
	Joonas Jäppinen		EspTa
	Joa Järvenkylä		EspTa
	Miro Hottinen		EspTa
	Jevgeni Aleksandrov	HIFK
	Azim Ayaar		HelsJy
	Clarissa Crispino	HelsJy
	Anton Karppanen		HelsJy
	Leonardo Crispino	HelsJy
	Leonard Zakowski	HelsJy
	Jalo Pieskä		HelsJy
	Malik Nean		HelsJy
	Andreas Bergholm	HelsJy
	Iivari Kiviniemi	HelsJy
	Roope Suoniemi		HelsJy
	Jonathan Hyvärinen	HKV
	Lauri Kylmäpuro		HKV
	Teemu Aaltonen		HKV
	Christer Strömberg	HKV
	Valtteri Ahola		HKV
	Veijo Kylmäpuro		HKV
	Jan Särömaa		HKV
	Rahul Hyvönen		HelsTa
	Karim Jaiteh		HelsTa
	Joose Pasanen		HelsTa
	Kasperi Cederqvist	HyvSU
	Juho Kantoniemi		HyvSU
	Simo Laine		LänsiUU
	Markus Serenius		LänsiUU
	Oiva Ylä-Jarkko		LänsiUU
	Tumi Siranko		VantSa
	Elias Neuvonen		ViipU
M 1500m		
	Tapio Mäkelä		HelsJy
	Jonas Tufvesson	        HelsJy
	Saeed Kashani		HelsJy
	Jari Kinnunen		HelsJy
P11 60m aidat		
	Urho Aro		HKV
	Jussi Wesanko		HKV
	Julius Laakso		KeskiUYU
T11 60m aidat		
	Vera Ahlfors		HIFK
	Olivia Aaltonen		HKV
	Emilia Frösén		HKV
	Aili Pekkanen		HelsTa
P13 60m aidat		
	Teodor Veselinovic	EspTa
	Aarni Anttila		HKV
	Peik Riska		HKV
T13 60m aidat		
	Matilda Pennanen	EsboIF
	Frida Blomfelt		EsboIF
	Edit Palmén		EspTa
	Mia Flink		EspTa
	Matilda Lahti		EspTa
	Nella Eiroma		HKV
	Ruusu Koskela		HKV
	Naima Sainio		HKV
	Sirian Öhrnberg		HKV
	Anna Luht		HelsTa
	Saima Helminen		HelsTa
	Vilja Valtakari		HelsTa
	Jenna Ryyppö		HelsTa
	Victoria Ljungqvist	HelsTa
	Pinja Liski		HelsTa
	Milka Koivukoski	HelsTa
	Tuulia Kiuru		HelsTa
P15 60m aidat		
	Elliot Schmidt		BorgåAk
	Rado Lindberg		EsboIF
	Marius Henriksson	EsboIF
	Luka Veselinovic	EspTa
	Waltteri Koenkytö	EspTa
	Joa Järvenkylä		EspTa
	Miro Hottinen		EspTa
	Eero Sormunen		HKV
	Lauri Kylmäpuro		HKV
	Eeli Mäkelä		VantSa
	Einari Tiainen		VantSa
	Tumi Siranko		VantSa
	Samuel Koski		ViipU
	Elias Neuvonen		ViipU
T15 60m aidat		
	Emilia Chandras		EspTa
	Sara Forsström		EspTa
	Isabella Strömberg	EspTa
	Inkeri Paavola		EspTa
	Kaisa Kivinen		EspTa
	Martta Valtonen		EspTa
	Anni Nurminen		EspTa
	Aida Ahlholm		EspTa
	Jenna Tarvo		EspTa
	Elli Rantala		EspTa
	Ruusu Saarela		EspTa
	Sara Ahlfors		HIFK
	Edesa Gashi		HKV
	Kira Koskiniemi		HKV
	Siiri Siirtola		HKV
	Elena Taskinen		HelsTa
	Jenna Aarnio		HelsTa
	Evita Santala		KeskiUYU
	Lumia Laakso		KeskiUYU
	Mila Heikkonen		KeskiUYU
	Sanni Lehtonen		NurmijYU
	Emma Lehtonen		NurmijYU
	Magdaleena Havukorpi	VihdVie
M17 60m aidat		
	Jonatan Sperryn		EspTa
	Aapo Nikkola		HKV
	Lassi Pihlavisto	HKV
N17 60m aidat		
	Kerttu Valtonen		EspTa
	Aino Koskela		HIFK
	Laura Einamo		HIFK
	Nora Koskela-Koivisto	HIFK
	Linda Leveelahti	HIFK
	Noora Hietala		HyvSU
M35 60m aidat		
	Oki Vuonoranta		EsboIF
	Ville Ryhänen		EsboIF
N40 60m aidat		
	Pia Hannukainen		HelsTa
M50 60m aidat		
	Tommi Hovén		LapinjU
N55 60m aidat		
	Virve Riikonen		HelsTa
M60 60m aidat		
	Hannu Puttonen		KuntoP