Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
26.02. klo 17:30 Avoimet pm-hallikilpailut Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneet, avoimet pm-hallikisat 26.2.2020
Päivitetty 24.2.

	Nimi		Seura	SB	PB

N 60m				
	Mimmi Ahonen	Puumalan Viri	8,48	8,35
	Hilla Mikkilä	Imatran Urheilijat	9,03	9,03
	Milka Riiali	Imatran Urheilijat		8,22

N Kuula				
	Hilla Mikkilä	Imatran Urheilijat	7,72	7,72
	Venla Pirinen	Parikkalan Urheilijat	8,98	9,08
	Henna Sallinen	Savonlinnan Riento	14,25	14,44

N Keihäs				
	Meri Elomaa	Tampereen Pyrintö	39,60	39,60
	Siiri Elomaa	Tampereen Pyrintö	49,70	49,70
	Hilla Mikkilä	Imatran Urheilijat		
	Venla Pirinen	Parikkalan Urheilijat	34,58	34,58
	Meri Rautamies	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

M 1000m				
	Dmitrii Golubev	Svetogorsk		
	Mika Karkkonen	Imatran Urheilijat		

M Kuula				
	Tommi Viskari	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	12,10	13,37

M Keihäs				
	Markus Rajaniemi	Lahden Ahkera	57,35	57,35
	Timo Riikonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	44,40	46,20
	Vili Valtonen	Imatran Urheilijat	69,03	69,03

P11 60m				
	Joona Niinikangas	Valkealan Kajo	9,41	9,41
	Lenni Ruti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,21	10,21
	Tatu Valtonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,16	10,16

P11 1000m				
	Pavel Karpov	Svetogorsk		
	Elmeri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		
	Vladislav Krasilnikov	Svetogorsk		
	Semien Makaseev	Svetogorsk		
	Lenni Ruti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Romeo Uotila	Valkealan Kajo		
	Tatu Valtonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

P11 Pituus				
	Elmeri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		3,30
	Joona Niinikangas	Valkealan Kajo	3,92	3,92
	Lenni Ruti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		3,46

P11 Keihäs				
	Juho Hukkanen	Vehmaisten Urheilijat	29,77	29,77
	Atte Hukkanen	Vehmaisten Urheilijat	15,64	15,64
	Justus Mäkinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Lenni Ruti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	17,36	17,36
	Romeo Uotila	Valkealan Kajo	23,01	23,01

T11 60m				
	Veera Hermunen	Valkealan Kajo		
	Neela Hänninen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,12	10,12
	Laura Jyrkiäinen	Valkealan Kajo	9,46	9,46
	Vilma Karhu	Valkealan Kajo		10,74
	Helmi Koivisto	Imatran Urheilijat		
	Rebecca Raijas	Imatran Urheilijat		
	Saana Reponen	Imatran Urheilijat		
	Olga Salnikova	Svetogorsk		
	Helmi Siitonen	Ristiinan Urheilijat	9,29	9,29
	Salla Tarkiainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,65	9,65

T11 1000m				
	Diana Ivanova	Svetogorsk		
	Helmi Koivisto	Imatran Urheilijat		
	Sonja Lahti	Karhulan Katajaiset		
	Rebecca Raijas	Imatran Urheilijat		
	Saana Reponen	Imatran Urheilijat		
	Olga Salnikova	Svetogorsk		
	Valentina Tropina	Svetogorsk		

T11 Pituus				
	Veera Hermunen	Valkealan Kajo		2,85
	Neela Hänninen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		3,22
	Diana Ivanova	Svetogorsk		
	Laura Jyrkiäinen	Valkealan Kajo	3,97	3,97
	Vilma Karhu	Valkealan Kajo		3,00
	Helmi Koivisto	Imatran Urheilijat		
	Rebecca Raijas	Imatran Urheilijat		
	Saana Reponen	Imatran Urheilijat		
	Linnea Ruti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		2,87
	Helmi Siitonen	Ristiinan Urheilijat	3,73	3,73
	Salla Tarkiainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

T11 Keihäs				
	Laura Jyrkiäinen	Valkealan Kajo	15,03	15,03
	Sonja Lahti	Karhulan Katajaiset	19,31	19,31
	Linnea Ruti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	11,99	11,99

T13 60m				
	Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat	9,42	9,42
	Iida Heino	Pyhtään Yritys	8,88	8,88
	Veera Heinonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,47	9,47
	Josefina Holopainen	Imatran Urheilijat		
	Jade Hänninen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,57	9,57
	Janette Kaplas	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,38	9,38
	Matilda Karhu	Valkealan Kajo		10,34
	Kiira Karttunen	Imatran Urheilijat	8,97	8,97
	Sara Kyllönen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,89	8,89
	Emma Könönen	Imatran Urheilijat	9,19	9,19
	Nele-Liis Mei	Juvan Urheilijat		10,27
	Emma Moilanen	Imatran Urheilijat		
	Elina Niinikangas	Valkealan Kajo	9,74	9,74
	Erika Pellinen	Imatran Urheilijat	9,45	9,45
	Saana Pellinen	Vehkalahden Veikot	10,14	10,14
	Veera Pöyry	Mikkelin Kilpa-Veikot	9,06	9,06
	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera	9,27	9,27
	Milja Vakkila	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,39	9,39

T13 1000m				
	Elizaveta Burchina	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Iida Karhunen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Emma Könönen	Imatran Urheilijat		4.21,76
	Nele-Liis Mei	Juvan Urheilijat		
	Veera Pöyry	Mikkelin Kilpa-Veikot		
	Antonina Sevostianova	Svetogorsk		
	Alisa Soliankira	St.Petersburg		
	Anastasiia Zaikina	Svetogorsk		

T13 Pituus				
	Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat	3,92	3,92
	Iida Heino	Pyhtään Yritys	4,63	4,63
	Veera Heinonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,89	3,89
	Josefina Holopainen	Imatran Urheilijat	3,77	3,77
	Jade Hänninen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,88	3,88
	Matilda Karhu	Valkealan Kajo	3,86	3,86
	Kiira Karttunen	Imatran Urheilijat		
	Emma Könönen	Imatran Urheilijat	4,10	4,10
	Emma Moilanen	Imatran Urheilijat		
	Elina Niinikangas	Valkealan Kajo		3,33
	Erika Pellinen	Imatran Urheilijat	4,14	4,14
	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera	3,85	3,85
	Milja Vakkila	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4,13	4,13

T13 Kuula				
	Elizaveta Burchina	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat	8,37	8,37
	Janette Kaplas	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,02	8,02
	Aino Kinnunen	Suolahden Urho	6,13	6,13
	Sara Kyllönen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		5,89
	Veera Pöyry	Mikkelin Kilpa-Veikot	8,73	8,73
	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera		

T13 Keihäs				
	Helmi Huopalainen	Valkealan Kajo	23,95	23,95
	Janette Kaplas	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	19,54	19,54
	Matilda Karhu	Valkealan Kajo	12,66	12,66
	Saana Pellinen	Vehkalahden Veikot	20,41	20,41
	Veera Pöyry	Mikkelin Kilpa-Veikot	25,92	25,92
	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera	27,06	27,06

P13 60m				
	Vini Aarnikko	Imatran Urheilijat		10,05
	Miska Anttonen	Imatran Urheilijat	9,42	9,42
	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho		10,42
	Topi Kopsa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,03	10,03
	Vsevolod Lukianenkov	Svetogorsk		
	Ivan Zhuikov	Svetogorsk		

P13 1000m				
	Miska Anttonen	Imatran Urheilijat		
	Mihail Fiedorov	Svetogorsk		
	Johannes Kääriö	Savonlinnan Riento		
	Vsevolod Lukianenkov	Svetogorsk		
	Ivan Zhuikov	Svetogorsk		

P13 Pituus				
	Vini Aarnikko	Imatran Urheilijat	3,89	3,89
	Miska Anttonen	Imatran Urheilijat	3,50	3,50
	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho		

P13 Kuula				
	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho	10,12	10,12
	Tatu Valtonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

P13 Keihäs				
	Aarni Elomaa	Tampereen Pyrintö	36,34	36,34
	Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho	43,69	43,69

T15 60m				
	Silja Häkämies	Ylämaan Pyrkijät		9,22
	Sofia Inkinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,02	10,02
	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö	8,41	8,41
	Miisa Reponen	Imatran Urheilijat		
	Hanna Sedig	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,57	8,57
	Liinu Urpalainen	Vehkalahden Veikot	9,57	9,57
	Siiri Väyrynen	Imatran Urheilijat		9,79

T15 1000m				
	Margarita Ianenko	St.Petersburg		
	Viktoriia Kalaida	Svetogorsk		
	Jenna Pellinen	Vehkalahden Veikot		
	Matilda Salonen	Savonlinnan Riento		
	Siiri Väyrynen	Imatran Urheilijat		4.00,75

T15 Pituus				
	Emilia Huittinen	Imatran Urheilijat		4,41
	Silja Häkämies	Ylämaan Pyrkijät	4,51	4,51
	Senja Ojalainen	Imatran Urheilijat	3,97	4,00
	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö	4,75	4,75
	Miisa Reponen	Imatran Urheilijat	3,80	3,80
	Hanna Sedig	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4,59	4,85
	Veera Vallin	Imatran Urheilijat		3,20
	Siiri Väyrynen	Imatran Urheilijat	3,48	3,84

T15 Kuula				
	Miia Hottinen	Imatran Urheilijat	8,96	9,35
	Berit Mei	Juvan Urheilijat		
	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö	7,99	7,99
	Veera Vallin	Imatran Urheilijat		

T15 Keihäs				
	Marlena Nieminen	Karhulan Katajaiset	41,60	41,60
	Senja Ojalainen	Imatran Urheilijat	23,00	23,00
	Jenna Pellinen	Vehkalahden Veikot	18,86	18,86

P15 60m				
	Nuutti Ahtola	Valkealan Kajo		
	Nikita Alexsandrov	Svetogorsk		
	Nikita Gordeev	Svetogorsk		
	Anton Hagel	Karhulan Katajaiset	9,00	9,00
	Valtteri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		9,02
	Eeli Valtonen	Imatran Urheilijat		

P15 1000m				
	Daniil Afanasiev	Svetogorsk		
	Nikita Alexsandrov	Svetogorsk		
	Daniil Dmitriev	Svetogorsk		
	Danila Fedotov	Svetogorsk		
	Nikita Gordeev	Svetogorsk		
	Yrii Omutov	Svetogorsk		

P15 Pituus				
	Anton Hagel	Karhulan Katajaiset	3,77	4,00
	Akseli Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		
	Vilho Ojalainen	Imatran Urheilijat	3,62	3,62
	Eeli Valtonen	Imatran Urheilijat		

P15 Kuula				
	Ville Häkämies	Ylämaan Pyrkijät	7,95	7,95
	Valtteri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät	7,95	7,95
	Akseli Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		
	Teemu Sinkkonen	Imatran Urheilijat		

P15 Keihäs				
	Teemu Sinkkonen	Imatran Urheilijat		

N17 60m				
	Nelli Anttonen	Imatran Urheilijat	7,99	7,99
	Anni Konnu	Imatran Urheilijat	8,74	8,74
	Aliisa Lautala	Valkealan Kajo	8,68	8,60
	Marlena Nieminen	Karhulan Katajaiset	8,51	8,43
	Sandra Pahkala	Valkealan Kajo	8,86	8,79
	Meeri Riiali	Imatran Urheilijat	8,08	8,08
	Milla Uitti	Imatran Urheilijat	8,62	8,62

N17 1000m				
	Daria Fedotova	Svetogorsk		

N17 Pituus				
	Anni Konnu	Imatran Urheilijat	4,91	4,91
	Milla Uitti	Imatran Urheilijat	4,84	4,94

N17 Kuula				
	Daria Fedotova	Svetogorsk		
	Henna Pirinen	Parikkalan Urheilijat	10,00	10,11

N17 Keihäs				
	Siiri Elomaa	Tampereen Pyrintö	54,13	54,13
	Elisa Hilska	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	33,70	33,70
	Henna Pirinen	Parikkalan Urheilijat	34,88	34,88
	Vivian Suominen	Helsingfors IFK	57,98	57,98
	Sini Tiussa	Imatran Urheilijat	38,32	38,32

M17 60m				
	Lauri Honkanen	Imatran Urheilijat	7,52	7,52
	Sisu Mikkilä	Imatran Urheilijat	7,63	7,63

M17 1000m				
	Joonatan Vallin	Imatran Urheilijat		3.22,63

M17 Kuula				
	Lauri Honkanen	Imatran Urheilijat	10,16	10,16
	Sisu Mikkilä	Imatran Urheilijat		
	Viktor Zhabin	Imatran Urheilijat		

M17 Keihäs				
	Topi Hatakka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	46,39	46,39
	Viktor Zhabin	Imatran Urheilijat		

M19 Kuula				
	Eero Virtanen	Imatran Urheilijat	15,72	15,72

	Nimi	Seura	SB	PB