Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
SM-kilpailut
29.02. klo 10:00 SM-hallimoniottelut Ilmoittautuneet
M 7-ottelu
2	Victor Fagerholm		Borgå Akilles
3	Viktor Kantele			Borgå Akilles
13	Hans-Christian Hausenberg	ESTONIA	(UP)
33	Andri Fannar Gíslason		ICELAND	(UP)
34	Ísak Óli Traustason		ICELAND	(UP)
36	Otto Ylöstalo			IF Sibbo-Vargarna
58	Petri Lemmetyinen		Kenttäurheilijat -58
59	Leo Uusimäki			Kenttäurheilijat -58
61	Petri Ihander			Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
74	Elmo Savola			Lappajärven Veikot
139	Ville Kattelus			Ylihärmän Junkkarit

M22 7-ottelu
31	Jere Liskojärvi			Helsingin Tarmo
91	Joni Heikkinen			Oulun Pyrintö

M19 7-ottelu
1	Ville Toivonen			Ähtärin Urheilijat
40	Jonatan Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
108	Juho Kahelin			Tampereen Pyrintö

M17 7-ottelu
10	Jonathan Lindroos		Espoon Tapiot
24	Johannes Mäkelä			Helsingin Kisa-Veikot
25	Paavo Niinikoski		Helsingin Kisa-Veikot
41	Joonas Lapinkero		Jyväskylän Kenttäurheilijat
53	Otto Hiivola			Kalannin Vankka
60	Leo Rautiainen			Kenttäurheilijat -58
62	Miro Heikkonen			Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
71	Akseli Hyytiä			Laitilan Jyske
82	Manu Mäenpää			Lempäälän Kisa Yleisurheilu
109	Jere Haapalainen		Tampereen Pyrintö
110	Konsta Kankainen		Tampereen Pyrintö
131	Väinö Vähä-Kouvola		Vehmaan Kiisto

T15 5-ottelu
Ryhmä 1
6	Ella Råstedt			Esbo IF	
21	Elinda Koivula			Helsingfors IFK	
28	Kira Koskiniemi			Helsingin Kisa-Veikot	
29	Edesa Gashi			Helsingin Kisa-Veikot	
30	Terhi Vehko			Helsingin Kisa-Veikot	
32	Elena Taskinen			Helsingin Tarmo	
42	Moona Heikkinen			Jyväskylän Kenttäurheilijat	
63	Lumia Laakso			Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	
66	Neela Notkonen			Lahden Ahkera	
67	Alisa Rauhamaa			Lahden Ahkera	
76	Anne-Karin Kilkki		Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
83	Ella-Sofia Hyövelä		Liedon Parma	
98	Annika Vilen			Riihimäen Kisko	
134	Lilli Lehto			Viipurin Urheilijat	
135	Erika Ruotsalainen		Viipurin Urheilijat	
136	Saana Säilä			Viipurin Urheilijat	
Ryhmä 2			
11	Ruusu Saarela			Espoon Tapiot	
12	Kaisa Kivinen			Espoon Tapiot	
14	Alisa Koivukangas		Evijärven Urheilijat	
19	Sara Ahlfors			Helsingfors IFK	
20	Teresa Perttilä			Helsingfors IFK	
27	Kerttu Niemi			Helsingin Kisa-Veikot	
44	Pirkko Järvikylä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
45	Vilja Liimatainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
65	Vilja Hautaniemi		Lahden Ahkera	
72	Lotta Metsärinta		Laitilan Jyske	
75	Janna-Juulia Mäenpää		Lappajärven Veikot	
84	Vilma Rönnemaa			Liedon Parma	
87	Ronja Huppunen			Maarian Mahti	
99	Elsa Mattila			Riihimäen Kisko	
126	Aava Lajunen			Vantaan Salamat	
127	Emma Väänänen			Vantaan Salamat	
Ryhmä 3		
16	Vilma Kerälä			Hämeenlinnan Tarmo	
17	Aino Aalto			Hämeenlinnan Tarmo	
18	Aino Ojaniemi			Hämeenlinnan Tarmo	
26	Siiri Siirtola			Helsingin Kisa-Veikot	
43	Iida Pajunen			Jyväskylän Kenttäurheilijat	
68	Helmiina Saarikunnas		Lahden Ahkera	
85	Saimi Lithovius			Limingan Niittomiehet	
89	Elizabeth Fogde			Malax IF	
94	Sara-Sofia Hyvönen		Pyhäselän Urheilijat	
105	Saima Kossa			Sauvon Urheilijat	
111	Anni Kantola			Tampereen Pyrintö	
112	Iida Kujanpää			Tampereen Pyrintö	
128	Jenna Vakkilainen		Vantaan Salamat	
132	Anna-Sofia Orajärvi		Veitsiluodon Kisaveikot	
133     Iina Rantonen                   Viipurin Urheilijat

N 5-ottelu
7	Jessica Rautelin		Esbo IF
35	María Rún Gunnlaugsdóttir	ICELAND	(UP)
46	Elisa Oksanen			Jyväskylän Kenttäurheilijat

N22 5-ottelu
4	Amanda Liljendal		Borgå Akilles
15	Nathalie Westman		Gamlakarleby IF
37	Sanni Säntti			Ilmajoen Kisailijat
57	Janette Hanski			Karhulan Urheilijat
77	Minttu Mattinen			Lappeenrannan Urheilu-Miehet
95	Veera Möttönen			Raahen Vesa
113	Olivia Mäkinen			Tampereen Pyrintö
125	Wera Hudd			Vaasan Toverit
138	Miina Palonen			Viitasaaren Viesti

N19 5-ottelu
38	Hilla Mikkilä			Imatran Urheilijat
86	Siiri Lithovius			Limingan Niittomiehet
93	Laura Lepistö			Porin Yleisurheilu
100	Henna Jalovaara			Riihimäen Kisko
106	Neea Käyhkö			Savonlinnan Riento
114	Maiju Saukkosaari		Tampereen Pyrintö
115	Venla Väliharju			Tampereen Pyrintö
123	Maria Peura			Tervolan Terävä
137	Lotta Joenpolvi			Viipurin Urheilijat

N17 5-ottelu
8	Ina Appelqvist			Esbo IF
9	Ella Paukku			Esbo IF
22	Aino Koskela			Helsingfors IFK
23	Iina Holopainen			Helsingfors IFK
39	Reetta Ryynänen			Joensuun Kataja
47	Riikka Savolainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
48	Amanda Kulju			Jyväskylän Kenttäurheilijat
49	Johanna Nieminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
52	Tessa Moisio			Kaipolan Vire
54	Jasmin Salenius			Kangasniemen Kalske
55	Maria Suntio			Karhulan Katajaiset
56	Gita Reinholm			Karhulan Katajaiset
69	Juulia Inkinen			Lahden Ahkera
70	Veera Koskinen			Lahden Ahkera
73	Carolina Grönroos		Laitilan Jyske
78	Elisa Hilska			Lappeenrannan Urheilu-Miehet
79	Milja Mahlavuori		Lappeenrannan Urheilu-Miehet
81	Emmi Pohjolainen		Lauttakylän Luja
90	Henni Liimatta			Maskun Kataja
92	Eveliina Lehtola		Oulun Pyrintö
101	Helmi Lievonen			Riihimäen Kisko
102	Vanessa Lindberg		Riihimäen Kisko
107	Emma Kammonen			Siilinjärven Ponnistus
116	Vilma Itälinna			Tampereen Pyrintö
117	Sanni Lento			Tampereen Pyrintö
118	Lotta Mäkelä			Tampereen Pyrintö
119	Jenna Saarilahti		Tampereen Pyrintö
120	Vilma Väliharju			Tampereen Pyrintö
121	Saga Vanninen			Tampereen Pyrintö
124	Saana Peura			Tervolan Terävä
129	Takwa Adam			Vantaan Salamat

P15 5-ottelu
5	Samuel Puustinen		Borgå Akilles
50	Lassi Nalkki			Jyväskylän Kenttäurheilijat
51	Luukas Kyrönlahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat
64	Konsta Keijonen			Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
80	Aleksi Hilska			Lappeenrannan Urheilu-Miehet
88	René-Peter Vuorio		Maarian Mahti
96	Sami Porrasoja			Raision Kuula
97	Taavi Tuominen			Raision Kuula
103	Jusa Niemi			Riihimäen Kisko
104	Juho Mantila			Riihimäen Kisko
122	Konsta Tynkkynen		Tampereen Pyrintö
130	Tumi Siranko			Vantaan Salamat