Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
18.01. klo 16:00 Öppna NÅID HALL mästerskapen i 9-15 årsklasser Ilmoittautuneet
P11 60 m

	Tommy Carlsson		EsboIF	9,47	9,47
	David Ekholm		IFRaseb		
	Oliver Hallikainen	BorgåAk		
	Patrik Hillberg		EsboIF		
	Jakob Holmberg		IFRaseb		
	Tobias Isaksson		BorgåAk		
	Adrian Jakobsson	EsboIF	8,87	8,87
	Kevin Jansson		EsboIF		
	Anton Karell		SjundeåIF		
	Tobias Tallqvist	BorgåAk		
	Vincent Winberg		IFRaseb		

P11 1000 m

	Oliver Hallikainen	BorgåAk		
	Anton Karell		SjundeåIF		
	Nikolas Manner		EsboIF		
	Anton Pennanen		EsboIF	3,16,86	3,16,86

P11 1000 m gång

	Voima Kenttä		IFRaseb		

P11 Längd

	David Ekholm		IFRaseb		
	Oliver Hallikainen	BorgåAk		
	Patrik Hillberg		EsboIF		
	Jakob Holmberg		IFRaseb		
	Tobias Isaksson		BorgåAk		
	Anton Karell		SjundeåIF		
	Tobias Tallqvist	BorgåAk		
	Vincent Winberg		IFRaseb		

P11 Kula

	Tommy Carlsson		EsboIF		
	David Ekholm		IFRaseb		
	Kevin Hildén		IFSibboV		
	Jakob Holmberg		IFRaseb		
	Tobias Isaksson		BorgåAk		
	Adrian Jakobsson	EsboIF		
	Casper Jansson		HangöIK		
	Tobias Tallqvist	BorgåAk		
	Vincent Winberg		IFRaseb		

P13 60 m

	Emil Alhopuro		EspTa	9,30	9,30
	Evert Engberg		HIFK		
	Edvin Holmberg		IFRaseb		
	Kasper Hortling		HIFK	10,16	10,05
	Albert Isaksson		BorgåAk		
	Elmer Keinänen		EsboIF	9,19	9,19
	Jens-Aarne Kero		IFRaseb		
	Toni Konsin		EsboIF	8,40	8,40
	Kaspian Lindholm	EsboIF		
	Max Nyberg		IFRaseb		
	Max Sjöström		IFRaseb		8,67
	Kaarlo Strandström	IFSibboV		
	Max Sundholm		EsboIF		
	Veikko Valovirta	EspTa		8,98
	Teodor Veselinovic	EspTa		

P13 1000 m

	Benjamin Björklöf	IFRaseb		
	Evert Engberg		HIFK		
	Anton Eriksson		HKV		
	Lukas Forsman		IFRaseb		
	Ohto Heiskanen		HKV		
	Elmer Keinänen		EsboIF		3,50,69
	Jens-Aarne Kero		IFRaseb		
	Toni Konsin		EsboIF		
	Melvin Sandberg		ÅIFK		
	Kaarlo Strandström	IFSibboV		
	Max Sundholm		EsboIF		
	Joel Tulikoura		EsboIF		

P13 2000 m gång

	Bernard Sjöblom		HIFK		

P13 Höjd

	Benjamin Björklöf	IFRaseb		
	Ohto Heiskanen		HKV		
	Kasper Hortling		HIFK	118	118
	Aron Häyrynen		HKV	132	135
	Viljam Jauhiainen	HIFK		
	Elmer Keinänen		EsboIF	135	138
	Bernard Sjöblom		HIFK		
	Veikko Valovirta	EspTa		135

P13 Kula

	Jonas Andreasen		HKV
	Ohto Heiskanen		HKV		
	Kasper Hortling		HIFK	7,16	7,16
	Aarni Ikäheimo		EspTa		
	Albert Isaksson		BorgåAk		
	Viljam Jauhiainen	HIFK		
	Elmer Keinänen		EsboIF	6,84	6,84
	Jens-Aarne Kero		IFRaseb		
	Max Nyberg		IFRaseb		
	Bernard Sjöblom		HIFK		
	Max Sundholm		EsboIF		
	Teodor Veselinovic	EspTa		
	Wictor Werner		IFRaseb		8,15

P15 60 m

	Enir Bedretdin		EsboIF	8,78	8,78
	Simon Ekholm		IFRaseb		
	William Forstén		EsboIF		9,22
	Kalle Hirvi		KirkkonU		
	Thomas Isaksson		BorgåAk		
	Kevin Jansson		HangöIK		
	Waltteri Koenkytö	EspTa		
	Rado Lindberg		EsboIF	7,74	7,74
	Viljam Nylund		ÅIFK	8,24	8,06
	Eerik Nyyssönen		EspTa		
	Samuel Puustinen	BorgåAk		
	Eetu Rantala		LänsiUU	7,60	7,60
	Elliot Schmidt		BorgåAk		
	Tumi Siranko		VantSa	8,12	8,12
	Rasmus Tenkanen		IFRaseb		
	Einari Tiainen		VantSa		
	Luka Veselinovic	EspTa		
	Max Wrede		EsboIF		
	Oliver Öhman		IFRaseb		
	Jonatan Österholm	EsboIF		8,39

P15 800 m

	Simon Björklöf		IFRaseb		
	Oliver Carlsson		EsboIF		
	William Forstén		EsboIF		
	Samuel Puustinen	BorgåAk		

P15 3000 m gång

	Pekka Peltola		EsboIF		

P15 Längd

	Alec Ekblom		BorgåAk		
	Simon Ekholm		IFRaseb	4,77	4,77
	Kalle Hirvi		KirkkonU		
	Thomas Isaksson		BorgåAk		
	Kevin Jansson		HangöIK		
	Rado Lindberg		EsboIF		5,13
	Eerik Nyyssönen		EspTa		
	Samuel Puustinen	BorgåAk		
	Elliot Schmidt		BorgåAk		
	Rasmus Tenkanen		IFRaseb		
	Einari Tiainen		VantSa		
	Luka Veselinovic	EspTa		

P15 Kula

	Simon Björklöf		IFRaseb		
	Aatu Kangasniemi	NurmijYU		
	Pekka Peltola		EsboIF		
	Samuel Puustinen	BorgåAk		
	Jasper Vilén		EsboIF		
	Filip Wikholm		IFRaseb		

P9 40 m

	Kevin Eskelin		HangöIK		
	Mikael Lukkarinen	HangöIK		9,02
	Sebastian Nyberg	IFRaseb		
	Serafim Tsubarev	SjundeåIF		
	Xander Wikman		HangöIK		

P9 600 m

	Mikael Lukkarinen	HangöIK		3,33,79
	Xander Wikman		HangöIK		

P9 600 m gång

	Elmo Kenttä		IFRaseb		
	Xander Wikman		HangöIK		

P9 Längd

	Kevin Eskelin		HangöIK		
	Rasmus Forsman		IFRaseb		
	Mikael Lukkarinen	HangöIK		2,23
	Sebastian Nyberg	IFRaseb		
	Xander Wikman		HangöIK		

F11 60 m

	Vera Ahlfors		HIFK	9,67	9,67
	Fanny Finell		BorgåAk		
	Linnea Lindström	EsboIF		
	Alina Lundqvist		SjundeåIF		
	Emma Pelli		SjundeåIF		
	Eevi Pohjansaro		HIFK		
	Saga Saarikoski		HangöIK		10,76
	Linnea Salmi		EsboIF		
	Freja Österlund		HangöIK		10,66

F11 1000 m

	Eevi Pohjansaro		HIFK		

F11 Längd

	Vera Ahlfors		HIFK	3,79	3,79
	Elin Baarman		IFRaseb		
	Fanny Finell		BorgåAk		
	Alina Lundqvist		SjundeåIF		
	Erin Meinander		HangöIK		
	Emma Pelli		SjundeåIF		
	Eevi Pohjansaro		HIFK		
	Saga Saarikoski		HangöIK		3,30
	Signe Skog		SjundeåIF		
	Freja Österlund		HangöIK		3,36

F11 Kula

	Vera Ahlfors		HIFK	5,73	5,73
	Elin Baarman		IFRaseb		
	Fanny Finell		BorgåAk		
	Charlotte Knape		IFSibboV 8,33	8,33
	Erin Meinander		HangöIK		
	Emma Pelli		SjundeåIF		
	Eevi Pohjansaro		HIFK		
	Signe Skog		SjundeåIF		
	Freja Österlund		HangöIK		4,79

F13 60 m

	Nelly Alhopuro		EspTa		
	Frida Blomfelt		EsboIF	9,23	9,23
	Odessa Eller		EsboIF		9,54
	Filippa Frölander-Ulf	EsboIF		
	Mathilda Granvik	EsboIF	8,94	8,94
	Nadia Hietaharju	HangöIK		
	Fanny Holm		IFSibboV	9,11
	Sara Hämelin		EsboIF		9,21
	Ronja Kempas		ViipU		
	Alva Kollin		EsboIF		
	Alina Nyholm		BorgåAk		
	Ella Pohjansaro		HIFK		
	Olivia Rautiainen	EspTa		8,89
	Elle Saari		EspTa		
	Sara Seppänen		IFSibboV		
	Emilia Siggberg		EsboIF		8,84
	Frida Sjöblom		IFRaseb		
	Kaisa Skön		IFSibboV		
	Rebecka Smedman		EsboIF		8,89
	Ida Stenfors		IFSibboV		
	Erika Tallqvist		BorgåAk		
	Liv Wikström		EsboIF		
	Alice Zweygberg		EsboIF		
	Minea Österlund		HangöIK		9,78

F13 1000 m

	Frida Blomfelt		EsboIF		
	Cinja Borgström		IFSibboV		
	Taika Henttonen		HKV	3,28,41	3,28,41
	Nadia Hietaharju	HangöIK		
	Brenda Jalkanen		BorgåAk		3,40,00
	Livia Kytömaa		EspTa		3,30,81
	Veronica Lindberg	IFSibboV		
	Maiju Mäkelä		VantSa		
	Alina Nyholm		BorgåAk		
	Elin Tillander		IFSibboV		

F13 2000 m gång

	Noelle Kollin		EsboIF		
	Matilda Pennanen	EsboIF		

F13 Höjd

	Erin Björklöf		IFRaseb		
	Frida Blomfelt		EsboIF		
	Cinja Borgström		IFSibboV		
	Odessa Eller		EsboIF		125
	Mathilda Granvik	EsboIF	,	
	Sara Hämelin		EsboIF		
	Veronica Lindberg	IFSibboV		
	Enya Meinander		HangöIK		
	Ella Pohjansaro		HIFK		
	Olivia Rautiainen	EspTa		129
	Veera Seppälä		HKV		123
	Frida Sjöblom		IFRaseb		128
	Elin Tillander		IFSibboV		
	Alice Zweygberg		EsboIF		
	Minea Österlund		HangöIK		120

F13 Kula

	Erin Björklöf		IFRaseb		
	Jessica Björksten	LiljIK		
	Frida Blomfelt		EsboIF		
	Mathilda Granvik	EsboIF		
	Nadia Hietaharju	HangöIK		
	Sara Hämelin		EsboIF		8,35
	Ronja Kempas		ViipU		
	Leia Lommi		KarhU		
	Enya Meinander		HangöIK		
	Natalie Saarinen	EspTa	10,76	11,48
	Emilia Siggberg		EsboIF		
	Frida Sjöblom		IFRaseb		
	Rebecka Smedman		EsboIF		8,80
	Ida Stenfors		IFSibboV		
	Erika Tallqvist		BorgåAk		
	Wilma Werner		IFRaseb		8,15
	Minea Österlund		HangöIK		6,09

F15 60 m

	Sara Ahlfors		HIFK	8,46	8,46
	Emelie Avellan		EsboIF		
	Helmi Berndtson		HIFK		9,08
	Fanny Böhling		BorgåAk		
	Saara Eriksson		HIFK		
	Ida Finell		BorgåAk		
	Julia Franzen		IFSibboV		
	Carolina Friman		IFRaseb		
	Tara Hatakka		VantSa	9,53	9,53
	Magdaleena Havukorpi	VihdVie		
	Siina-Maria Heinänen	HangöIK		
	Neela Hietaharju	HangöIK		
	Nathalie Jakobsson	EsboIF		8,74
	Nella Jäppinen		HIFK	9,60	9,60
	Meaminea Kerkelä	ViipU	9,29	
	Fanny Kero		IFRaseb		
	Elinda Koivula		HIFK		8,51
	Olivia Kollin		EsboIF		
	Olivia Laukkoski	ViipU		9,68
	Lotta Lehtimäki		IFSibboV		
	Lilli Lehto		ViipU	8,79	8,79
	Malin Lindroth		EsboIF		
	Anni Napari		VihdVie		
	Marlena Nieminen	KarhKa	8,55	8,33
	Alexandra Nylund	EsboIF		8,89
	Madelaine Nyman		IFRaseb		
	Lilly Riksman		EsboIF		8,58
	Erika Ruotsalainen	ViipU		8,78
	Ella Råstedt		EsboIF		
	Aliisa Saarinen		LänsiUU		
	Kaisla Salmi		HIFK	9,63	9,63
	Susanna Sibakov		ViipU		
	Ylva Sivaro		SjundeåIF		
	Vivian Tran		HIFK		8,22
	Ella Westerlund		EsboIF		
	Leonie Winell		EsboIF		8,26

F15 800 m

	Ida Finell		BorgåAk		
	Julia Franzen		IFSibboV		
	Jill Friberg		IFRaseb		
	Neela Hietaharju	HangöIK		
	Jonna Jäkkö		LänsiUU		
	Fanny Kero		IFRaseb		
	Ronja Orivuori		ViipU		
	Matilda Silfver		IFRaseb		
	Jenna Tarvo		EspTa		2,31,22
	Ella Westerlund		EsboIF		


F15 Längd

	Emelie Bergholm		IFRaseb		
	Helmi Berndtson		HIFK		3,89
	Fanny Böhling		BorgåAk		
	Jill Friberg		IFRaseb		
	Carolina Friman		IFRaseb		
	Tara Hatakka		VantSa		3,91
	Siina-Maria Heinänen	HangöIK		
	Nella Jäppinen		HIFK		
	Malin Karell		SjundeåIF		
	Lumi Kenttä		IFRaseb		
	Meaminea Kerkelä	ViipU		
	Elinda Koivula		HIFK		4,92
	Kira Koskiniemi		HKV		
	Aava Lajunen		VantSa		
	Olivia Laukkoski	ViipU		3,90
	Lotta Lehtimäki		IFSibboV		
	Malin Lindroth		EsboIF		
	Anni Napari		VihdVie		
	Alexandra Nylund	EsboIF		
	Madelaine Nyman		IFRaseb		
	Teresa Perttilä		HIFK		
	Erika Ruotsalainen	ViipU		4,48
	Ella Råstedt		EsboIF		
	Kaisla Salmi		HIFK	3,93	3,93
	Matilda Silfver		IFRaseb		
	Ylva Sivaro		SjundeåIF		
	Jenna Vakkilainen	VantSa		5,02
	Liv Wikström		EsboIF		
	Leonie Winell		EsboIF		

F15 Kula

	Sara Ahlfors		HIFK	10,55	10,55
	Emelie Bergholm		IFRaseb		
	Tara Hatakka		VantSa		
	Siru Huuskola		KeskiUYU		
	Aino Ikäheimo		EspTa		
	Nella Jäppinen		HIFK		
	Malin Karell		SjundeåIF		
	Kira Koskiniemi		HKV		
	Aava Lajunen		VantSa		
	Lilli Lehto		ViipU		
	Noora Niininen		EspTa		
	Julia Nystrand		EsboIF		11,73
	Ella Råstedt		EsboIF		
	Kaisla Salmi		HIFK	7,42	7,42
	Jenna Vakkilainen	VantSa		9,33

F9 40 m

	Ada Ahlfors		HIFK	7,85	7,85
	Kira Jansson		HangöIK		
	Emilia Karlsson		HangöIK		8,00
	Peppi Kempas		ViipU		
	Emma Nyman		IFRaseb		
	Noomi Rimpelä		HIFK		8,15

F9 600 m

	Ada Ahlfors		HIFK		
	Emilia Karlsson		HangöIK		
	Elin Nyholm		BorgåAk		
	Noomi Rimpelä		HIFK		

F9 Längd

	Ada Ahlfors		HIFK	2,75	2,75
	Kira Jansson		HangöIK		
	Emilia Karlsson		HangöIK		3,01
	Peppi Kempas		ViipU		
	Elin Nyholm		BorgåAk		
	Emma Nyman		IFRaseb		
	Noomi Rimpelä		HIFK		2,81