Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
10.01. klo 15:00 Seiväshypyn talvikarnevaalit Ilmoittautuneet
10.1.2020		
M Seiväs	B-ryhmä klo 18:30	
15	Erkko Laukia	Tapanilan Erä
49	Petri Ihander	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
60	Timi Katila	Tapanilan Erä
P11 Seiväs	klo 15:00	
30	Jyvä-Kasperi Koskela	Riihimäen Kisko
40	Niilo Talonen	Someron Esa
48	Paavo Virkki	Someron Esa
52	Robin Helenius	Turun Urheiluliitto
55	Samu Tulasalo	Tampereen Pyrintö
64	Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot
70	Voima Kenttä	IF Raseborg
P13 Seiväs	klo 15:00	
42	Olavi Kiiski	Karhulan Katajaiset
T13 Seiväs	klo 15:00	
4	Alisa Miettinen	Karhulan Urheilijat
10	Eevi Lehtinen	Karhulan Katajaiset
18	Frida Blomfelt	Esbo IF
58	Sora Kenttä	IF Raseborg
P15 Seiväs	klo 15:00	
1	Aatu Sihvonen	Karhulan Katajaiset
50	Pietari Hallikainen	Kaavin Kaiku
T15 Seiväs	klo 15:00	
2	Aino Pyykkö	Lieksan Urheilijat
19	Heidi Nyrhinen	Vähänkyrön Viesti
24	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot
35	Lumi Kenttä	IF Raseborg
53	Saara Virkki	Someron Esa
62	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
63	Tuuli Saraniemi	Lieksan Urheilijat
67	Vilja-Matilda Koskela	Riihimäen Kisko
M17 Seiväs	klo 18:30 	
6	Atte Tuominen	Lahden Ahkera
7	Eeli Heikkilä	Turun Urheiluliitto
8	Eerik Mäkelä	Lahden Ahkera
41	Niklas Tallqvist	Borgå Akilles
43	Oliver Helenius	Turun Urheiluliitto
45	Oskari Henttinen	Kokemäen Kova-Väki Yleisurheilu
47	Otto Junnila	IF Sibbo-Vargarna
N17 Seiväs	klo 18:30 	
17	Fanny Ojala	Seinäjoen Seudun Urheilijat
31	Kiia Brandes	Hyvinkään seudun Urheilijat
34	Lotta Sariola	Someron Esa
36	Maija Boren	Lieksan Urheilijat
38	Minttu Peltonen	Kokemäen Kova-Väki Yleisurheilu
39	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
65	Vanessa Lindberg	Riihimäen Kisko
69	Vilma Mikkola	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
M19 Seiväs	klo 18:30 	
28	Joonatan Kemppainen	Pihtiputaan Tuisku
56	Severi Niittymäki	Savonlinnan Riento
N19 Seiväs	klo 18:30 	
13	Emmi Uusitalo	Karkkilan Pojat
32	Kiia Jullenmaa	Porin Yleisurheilu
44	Olivia Härkönen	Veitsiluodon Kisaveikot
68	Vilma Hannula	Karhulan Katajaiset
M22 Seiväs	klo 18:30 	
5	Anton Kunnas	IF Sibbo-Vargarna
9	Eetu Turakainen	Turun Urheiluliitto
23	Iiro Suutarinen	Ähtärin Urheilijat
33	Leo Uusimäki	Kenttäurheilijat -58
N22 Seiväs	klo 18:30 	
51	Pinja Koivumäki	Lauttakylän Luja
		
11.1.2020	klo 18:30	
M Seiväs	A-ryhmä	
5	Anton Kunnas	IF Sibbo-Vargarna
9	Eetu Turakainen	Turun Urheiluliitto
26	Jere Keskinen	Vaasan Toverit
27	Johan-Antti Kivilahti	Haapajärven Kiilat
29	Juho Alasaari	Laihian Luja
33	Leo Uusimäki	Kenttäurheilijat -58
37	Mikko Paavola	Alajärven Ankkurit
61	Tommi Holttinen	Someron Esa
N Seiväs		
11	Elina Lampela	Oulun Pyrintö
12	Emma Rovasalo	Hyvinkään seudun Urheilijat
14	Enna Hassinen	Oulun Pyrintö
16	Essi Melender	Vaasan Vasama
21	Henriikka Könönen	Kuivasjärven Aura
32	Kiia Jullenmaa	Porin Yleisurheilu
54	Saga Andersson	Esbo IF
57	Silja Andersson	Esbo IF
		
12.1.2020	klo 10:00	
P11 Seiväs		
30	Jyvä-Kasperi Koskela	Riihimäen Kisko
40	Niilo Talonen	Someron Esa
48	Paavo Virkki	Someron Esa
52	Robin Helenius	Turun Urheiluliitto
64	Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot
70	Voima Kenttä	IF Raseborg
P13 Seiväs		
42	Olavi Kiiski	Karhulan Katajaiset
T13 Seiväs		
10	Eevi Lehtinen	Karhulan Katajaiset
18	Frida Blomfelt	Esbo IF
58	Sora Kenttä	IF Raseborg
59	Tähkä-Alina Koskela	Riihimäen Kisko
P15 Seiväs		
50	Pietari Hallikainen	Kaavin Kaiku
T15 Seiväs		
2	Aino Pyykkö	Lieksan Urheilijat
19	Heidi Nyrhinen	Vähänkyrön Viesti
20	Helmi Eklund	Espoon Tapiot
22	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö
24	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot
25	Jemina Nikkanen	Savonlinnan Riento
35	Lumi Kenttä	IF Raseborg
53	Saara Virkki	Someron Esa
62	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
63	Tuuli Saraniemi	Lieksan Urheilijat
67	Vilja-Matilda Koskela	Riihimäen Kisko
M17 Seiväs		
3	Akseli Hyytiä	Laitilan Jyske
6	Atte Tuominen	Lahden Ahkera
7	Eeli Heikkilä	Turun Urheiluliitto
8	Eerik Mäkelä	Lahden Ahkera
41	Niklas Tallqvist	Borgå Akilles
43	Oliver Helenius	Turun Urheiluliitto
45	Oskari Henttinen	Kokemäen Kova-Väki Yleisurheilu
46	Otto Hiivola	Kalannin Vankka
47	Otto Junnila	IF Sibbo-Vargarna
66	Verneri Vesala	Forssan Salama
N17 Seiväs		
12	Emma Rovasalo	Hyvinkään seudun Urheilijat
17	Fanny Ojala	Seinäjoen Seudun Urheilijat
31	Kiia Brandes	Hyvinkään seudun Urheilijat
34	Lotta Sariola	Someron Esa
36	Maija Boren	Lieksan Urheilijat
38	Minttu Peltonen	Kokemäen Kova-Väki Yleisurheilu
39	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
65	Vanessa Lindberg	Riihimäen Kisko
69	Vilma Mikkola	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
M19 Seiväs		
28	Joonatan Kemppainen	Pihtiputaan Tuisku
56	Severi Niittymäki	Savonlinnan Riento
N19 Seiväs		
13	Emmi Uusitalo	Karkkilan Pojat
16	Essi Melender	Vaasan Vasama
44	Olivia Härkönen	Veitsiluodon Kisaveikot
68	Vilma Hannula	Karhulan Katajaiset