Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
am-kilpailut
01.09. klo 17:30 Aluemestaruusviestit, Eteläinen- ja Kaakkoinen alue Ilmoittautuneet
M 4x100m 
Heinolan Isku 
Janakkalan Jana 
Helsingfors IFK 
Hyvinkään seudun Urheilijat
Helsingin Tarmo 
IF Sibbo-Vargarna 
Kenttäurheilijat -58 
Helsingin Kisa-Veikot 
Esbo IF 1
Esbo IF 2

M DMR 
Hyvinkään seudun Urheilijat
Lahden Ahkera 

N 4x100m 
Janakkalan Jana 
Helsingfors IFK 
IF Sibbo-Vargarna 
Kenttäurheilijat -58 
Helsingin Kisa-Veikot 
Esbo IF
Viipurin Urheilijat 

N DMR 
Runners Club 
Espoon Tapiot 
Helsingin Kisa-Veikot 
Lahden Ahkera 
Nurmijärven Yleisurheilu 

P15 4x100m 
IF Raseborg 
Riihimäen Kisko 1
Riihimäen Kisko 2
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 
Uudenmaan Yleisurheilu 
Vantaan Salamat 
Borgå Akilles 
Hyvinkään seudun Urheilijat
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Esbo IF 
Lahden Ahkera 

P15 4x800m 
IF Raseborg 
Riihimäen Kisko 1
Riihimäen Kisko 2
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 
Borgå Akilles 
Kenttäurheilijat -58 
Helsingin Kisa-Veikot 1 
Helsingin Kisa-Veikot 2
Esbo IF 
Keravan Urheilijat 

T15 4x100m 
Helsingfors IFK 
Tampereen Pyrintö 
IF Raseborg 
Riihimäen Kisko 1
Riihimäen Kisko 2
Helsingfors IFK 
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 
Hyvinkään seudun Urheilijat 1
Hyvinkään seudun Urheilijat 2
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Espoon Tapiot 4
Espoon Tapiot 5
Sjundeå IF 
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Valkealan Kajo 
Esbo IF 1
Esbo IF 2
Lahden Ahkera 1
Lahden Ahkera 2
Keravan Urheilijat 1
Keravan Urheilijat 2
Nurmijärven Yleisurheilu 
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

T15 4x800m 
IF Raseborg 
Riihimäen Kisko 
Hyvinkään seudun Urheilijat
Espoon Tapiot 
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Esbo IF 
Lahden Ahkera 
Keravan Urheilijat 
Nurmijärven Yleisurheilu 
Viipurin Urheilijat 

M17 4x100m 
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 
Länsi-Uudenmaan Urheilijat 
Espoon Tapiot 
IF Sibbo-Vargarna 1
IF Sibbo-Vargarna 2
Helsingin Kisa-Veikot 
Lahden Ahkera 
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

M17 3x800m 
Länsi-Uudenmaan Urheilijat 
Espoon Tapiot 
IF Sibbo-Vargarna 
Helsingin Kisa-Veikot 
Lahden Ahkera 
Viipurin Urheilijat 

N17 4x100m 
Janakkalan Jana 
Helsingfors IFK 
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 
Vantaan Salamat 
Borgå Akilles 1
Borgå Akilles 2
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Sjundeå IF 
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Kirkkonummen Urheilijat 
Valkealan Kajo 
Esbo IF 
Lahden Ahkera 

N17 3x800m 
Helsingfors IFK 
Borgå Akilles 
Helsingin Tarmo 
Espoon Tapiot 
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Tapanilan Erä 
Esbo IF 
Lahden Ahkera 
Viipurin Urheilijat 

M19 4x100m 
Lahden Ahkera 

M19 3x800m 
Karhulan Katajaiset 
Kenttäurheilijat -58 
Lahden Ahkera 
Keravan Urheilijat 
Viipurin Urheilijat 

N19 4x100m 
Helsingfors IFK 
Riihimäen Kisko 
Karhulan Urheilijat 
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 
Hyvinkään seudun Urheilijat
Helsingin Kisa-Veikot 
Tapanilan Erä 

N19 3x800m 
Riihimäen Kisko 
Karhulan Urheilijat 
Espoon Tapiot 
M 4x400m 
Helsingfors IFK 
Helsingin Tarmo 
IF Sibbo-Vargarna 
Kenttäurheilijat -58 
Helsingin Kisa-Veikot 
Esbo IF 1
Esbo IF 2

4x1500m sekaviesti
Espoon Tapiot 

N 4x400m 
Helsingfors IFK 
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 
Helsingin Kisa-Veikot 
Esbo IF 
Lahden Ahkera 
Nurmijärven Yleisurheilu 
Viipurin Urheilijat 

P15 4x80m aitaviesti
Riihimäen Kisko 
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 
Vantaan Salamat 
Borgå Akilles 
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot 
Esbo IF 

T15 4x80m aitaviesti
Helsingfors IFK 
Riihimäen Kisko 1
Riihimäen Kisko 2
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 
Hyvinkään seudun Urheilijat 1
Hyvinkään seudun Urheilijat 2
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Lahden Ahkera 
Nurmijärven Yleisurheilu 
Viipurin Urheilijat 

M17 4x300m 
Riihimäen Kisko 
Länsi-Uudenmaan Urheilijat 
Espoon Tapiot 
IF Sibbo-Vargarna 
Helsingin Kisa-Veikot 
Lahden Ahkera 
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

M17 4x100m aitaviesti
Espoon Tapiot 
IF Sibbo-Vargarna 
Viipurin Urheilijat 

N17 4x300m 
Janakkalan Jana 
Helsingfors IFK 
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 
Vantaan Salamat 
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Helsingin Tarmo 3
Espoon Tapiot 
Sjundeå IF 
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Esbo IF 1
Esbo IF 2
Lahden Ahkera 
Keravan Urheilijat 1
Keravan Urheilijat 2

N17 4x100m aitaviesti
Helsingfors IFK 
Helsingin Kisa-Veikot 
M19 4x400m 
Lahden Ahkera 

N19 4x400m 
Helsingfors IFK 
Riihimäen Kisko 
Helsingin Kisa-Veikot 
Tapanilan Erä 
Lahden Ahkera 
N19 4x100m aitaviesti
Riihimäen Kisko 
Helsingfors IFK 
Helsingin Kisa-Veikot