Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
18.01. klo 10:00 Avoimet pm-hallit Ilmoittautuneet
18.-19.1. Avoimet pm-hallit, Joensuu

15.1. klo 23.59 mennessä ilmoittautuneita urheilijoita 364 joilla 1111 lajisuoritusta. Alla oleva lista on päivittäin, ensin tulee lauantain lajit ja kaikkien lauantain lajien jälkeen sunnuntain lajit.

Ilmoittautuminen on nyt päättynyt. Virheistä osallistujalistassa voi laittaa tietoa osoitteeseen [email protected]

Eräjaot ja viimeisin lista osallistujista löytyy osoitteesta live.tuloslista.com

                          
M 60m
Viljami Hietaharju        Jyväskylän Kenttäurheilijat
Santeri Örn               Polvijärven Urheilijat
Pekka Sinkkonen           Helsingfors IFK
Rasmus Lehikoinen         Joensuun Kataja
Kalle Salminen            Joensuun Kataja
Otto Pulkkinen            Imatran Urheilijat
Joose Paajanen            Joensuun Kataja
Erno Mehtonen             Savonlinnan Riento
Richard Liemula           Kuopion Reipas
Niko Mutikainen           Savonlinnan Riento
Joonas Liukkonen          Juvan Urheilijat
Lauri Hietaharju          Joensuun Kataja
Santeri Tanner            Länsi-Uudenmaan Urheilijat
Elias Sopo                Kuopion Reipas
                          
M 400m
Santeri Tanner            Länsi-Uudenmaan Urheilijat
                          
M 1500m
Jukka Rahkonen            Polvijärven Urheilijat
Jussi Karkkulainen        Pyhäselän Urheilijat
                          
M Pituus
Otto Pulkkinen            Imatran Urheilijat
Joose Paajanen            Joensuun Kataja
Richard Liemula           Kuopion Reipas
Juhani Ryynänen           Juuan Urheilijat
Jimi Huuho                Pyhäselän Urheilijat
                          
N 60m
Neea Käyhkö               Savonlinnan Riento
Milla Pirkkalainen        Savonlinnan Riento
Jaana Sieviläinen         Joensuun Kataja
Senni Salminen            Imatran Urheilijat
Hanna Siiskonen           Joensuun Kataja
Riika Tirkkonen           Joensuun Kataja
Sara Francis              Kiuruveden Urheilijat
Veera Holopainen          Kaavin Kaiku
Jenna Riikonen            Joensuun Kataja
Hilla Mikkilä             Imatran Urheilijat
Nelli Anttonen            Imatran Urheilijat
Niina Karttunen           Savonlinnan Riento
Helmi Kortetmaa           Kannuksen Ura
Laura Risto               Kuopion Reipas
Mette Baas                Veitsiluodon Kisaveikot
                          
N 400m
Annina Walling            Kuopion Reipas
Veera Mensonen            Maaningan Mahti
                          
N 1500m
Maria Murtorinne-Taskinen Kuopion Reipas
Pihla Hokkanen            Kuopion Reipas
Laura Karkkulainen        Pyhäselän Urheilijat
Peppi Ahponen             Pyhäselän Urheilijat
                          
N Korkeus
Neea Käyhkö               Savonlinnan Riento
Hilla Mikkilä             Imatran Urheilijat
Jenni Komulainen          Kuopion Reipas
Milka Riiali              Imatran Urheilijat
Minttu Mattinen           Lappeenrannan Urheilu-Miehet
                          
N Pituus
Milla Pirkkalainen        Savonlinnan Riento
Milka Riiali              Imatran Urheilijat
Minttu Mattinen           Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Marika Partinen           Joensuun Kataja
Essi Vehmaa               Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Noora Tiainen             Lappeenrannan Urheilu-Miehet
                          
T9 40m
Milja Pyykkö              Liperin Taimi
Selma Purmonen            Liperin Taimi
Amanda Mononen            Joensuun Kataja
Alissa Kivelä             Polvijärven Urheilijat
Meea Varonen              Polvijärven Urheilijat
Venja Hiltunen            Outokummun Partio
Ella Poutiainen           Outokummun Partio
Hilma Parkkinen           Joensuun Kataja
Heidi Ruusuvuori          Liperin Taimi
Olivia Kaarto             Joensuun Kataja
Helmi Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Vinka Pyylampi            Joensuun Kataja
Lotta Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Neea Hyttinen             Joensuun Kataja
Liisa Keskisalo           Joensuun Kataja
Mette Fincke              Joensuun Kataja
Senja Kuiri               Polvijärven Urheilijat
Sanni Lehikoinen          Joensuun Kataja
Anette Alastalo           Pyhäselän Urheilijat
Anni Hyttinen             Polvijärven Urheilijat
Elle Laakkonen            Pyhäselän Urheilijat
Lila Laakkonen            Pyhäselän Urheilijat
Eevi Jormanainen          Joensuun Kataja
Ella Lämsä                Joensuun Kataja
Essi Lämsä                Joensuun Kataja
Ella Sieberns             Joensuun Kataja
Aava Seppänen             Joensuun Kataja
                          
T9 1000m
Milja Pyykkö              Liperin Taimi
Amanda Mononen            Joensuun Kataja
Hilma Parkkinen           Joensuun Kataja
Vinka Pyylampi            Joensuun Kataja
Liisa Keskisalo           Joensuun Kataja
Mette Fincke              Joensuun Kataja
Sanni Lehikoinen          Joensuun Kataja
Anette Alastalo           Pyhäselän Urheilijat
Eevi Jormanainen          Joensuun Kataja
Sanni Piitulainen         Joensuun Kataja
Ella Sieberns             Joensuun Kataja
Helmi Kuronen             Pyhäselän Urheilijat
                          
T9 Pituus
Milja Pyykkö              Liperin Taimi
Selma Purmonen            Liperin Taimi
Amanda Mononen            Joensuun Kataja
Alissa Kivelä             Polvijärven Urheilijat
Meea Varonen              Polvijärven Urheilijat
Venja Hiltunen            Outokummun Partio
Ella Poutiainen           Outokummun Partio
Heidi Ruusuvuori          Liperin Taimi
Olivia Kaarto             Joensuun Kataja
Helmi Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Vinka Pyylampi            Joensuun Kataja
Lotta Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Neea Hyttinen             Joensuun Kataja
Liisa Keskisalo           Joensuun Kataja
Mette Fincke              Joensuun Kataja
Senja Kuiri               Polvijärven Urheilijat
Sanni Lehikoinen          Joensuun Kataja
Anette Alastalo           Pyhäselän Urheilijat
Lila Laakkonen            Pyhäselän Urheilijat
Eevi Jormanainen          Joensuun Kataja
Helmi Halmepuro           Joensuun Kataja
Ella Sieberns             Joensuun Kataja
Helmi Kuronen             Pyhäselän Urheilijat
                          
T9 Kuula
Selma Purmonen            Liperin Taimi
Alissa Kivelä             Polvijärven Urheilijat
Venja Hiltunen            Outokummun Partio
Ella Poutiainen           Outokummun Partio
Olivia Kaarto             Joensuun Kataja
Helmi Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Lotta Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Neea Hyttinen             Joensuun Kataja
Anette Alastalo           Pyhäselän Urheilijat
Anni Hyttinen             Polvijärven Urheilijat
Elle Laakkonen            Pyhäselän Urheilijat
Lila Laakkonen            Pyhäselän Urheilijat
Helmi Halmepuro           Joensuun Kataja
                          
P9 40m
Miika Hirvonen            Polvijärven Urheilijat
Leo Siitonen              Joensuun Kataja
Eetu Jolkkonen            Polvijärven Urheilijat
Jasperi Mustonen          Polvijärven Urheilijat
Taisto Jouhki             Liperin Taimi
Joel Puustinen            Pyhäselän Urheilijat
Jami Kukkonen             Juuan Urheilijat
Elias Siekkinen           Keiteleen Nuju
Veikko Venäläinen         Pyhäselän Urheilijat
Tomi Rajala               Joensuun Kataja
Max Mikkonen              Joensuun Kataja
Niko Timonen              Pyhäselän Urheilijat
Miio Toivanen             Pyhäselän Urheilijat
Roope Niemelä             Pyhäselän Urheilijat
                          
P9 1000m
Miika Hirvonen            Polvijärven Urheilijat
Pietu Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
Santtu Piitulainen        Joensuun Kataja
Jami Kukkonen             Juuan Urheilijat
                          
P9 Pituus
Miika Hirvonen            Polvijärven Urheilijat
Leo Siitonen              Joensuun Kataja
Eetu Jolkkonen            Polvijärven Urheilijat
Jasperi Mustonen          Polvijärven Urheilijat
Taisto Jouhki             Liperin Taimi
Joel Puustinen            Pyhäselän Urheilijat
Pietu Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
Hugo Lasaroff             Joensuun Kataja
Joona Kuiri               Polvijärven Urheilijat
Jami Kukkonen             Juuan Urheilijat
Elias Siekkinen           Keiteleen Nuju
Niko Timonen              Pyhäselän Urheilijat
Roope Niemelä             Pyhäselän Urheilijat
                          
P9 Kuula
Eetu Jolkkonen            Polvijärven Urheilijat
Pietu Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
Hugo Lasaroff             Joensuun Kataja
Elias Siekkinen           Keiteleen Nuju
Veikko Venäläinen         Pyhäselän Urheilijat
Joel Puustinen            Pyhäselän Urheilijat
Niko Timonen              Pyhäselän Urheilijat
Roope Niemelä             Pyhäselän Urheilijat
                          
P10 60m
Toivo Takanen             Joensuun Kataja
Niro Immonen              Pyhäselän Urheilijat
Antto Pietarinen          Liperin Taimi
Max Valtonen              Pyhäselän Urheilijat
Marlo Tuhkanen            Pyhäselän Urheilijat
Veeti Hirvonen            Polvijärven Urheilijat
Vili Hyvärinen            Polvijärven Urheilijat
Marc Palahí               Joensuun Kataja
Peetu Alastalo            Pyhäselän Urheilijat
Ate Jokinen               Liperin Taimi
Aapo Ryynänen             Juuan Urheilijat
Ilmari Kemppi             Joensuun Kataja
Lauri Pietarinen          Liperin Taimi
Tatu Ryynänen             Joensuun Kataja
Miika Sivonen             Pyhäselän Urheilijat
                          
P10 1000m
Marlo Tuhkanen            Pyhäselän Urheilijat
Vili Hyvärinen            Polvijärven Urheilijat
Ate Jokinen               Liperin Taimi
Voitto Voutilainen        Joensuun Kataja
Aleksis Kivelä            Polvijärven Urheilijat
Vilho Haimakainen         Kuopion Reipas
Tatu Ryynänen             Joensuun Kataja
Nooa Turunen              Joensuun Kataja
Max Valtonen              Pyhäselän Urheilijat
                          
P10 Pituus
Toivo Takanen             Joensuun Kataja
Antto Pietarinen          Liperin Taimi
Veeti Hirvonen            Polvijärven Urheilijat
Marc Palahí               Joensuun Kataja
Peetu Alastalo            Pyhäselän Urheilijat
Ate Jokinen               Liperin Taimi
Lauri Pietarinen          Liperin Taimi
Aleksis Kivelä            Polvijärven Urheilijat
Miikka Piipponen          Pyhäselän Urheilijat
Miika Sivonen             Pyhäselän Urheilijat
                          
P10 Kuula
Toivo Takanen             Joensuun Kataja
Max Valtonen              Pyhäselän Urheilijat
Marlo Tuhkanen            Pyhäselän Urheilijat
Veeti Hirvonen            Polvijärven Urheilijat
Ate Jokinen               Liperin Taimi
Aapo Ryynänen             Juuan Urheilijat
Lauri Pietarinen          Liperin Taimi
Miikka Piipponen          Pyhäselän Urheilijat
Simo Härkönen             Polvijärven Vauhti
Petrus Kuronen            Polvijärven Vauhti
Nooa Turunen              Joensuun Kataja
                          
T10 60m
Julia Parviainen          Pyhäselän Urheilijat
Siiri Tahvanainen         Pyhäselän Urheilijat
Ronja Eronen              Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli                 Polvijärven Urheilijat
Annika Ristola            Outokummun Partio
Viida Hiltunen            Outokummun Partio
Aino Numminen             Outokummun Partio
Helmi Kiiskinen           Kuopion Reipas
Jade Nousiainen           Pyhäselän Urheilijat
Heini Kuronen             Pyhäselän Urheilijat
Sanni Manninen            Joensuun Kataja
                          
T10 1000m
Siiri Tahvanainen         Pyhäselän Urheilijat
Jade Nousiainen           Pyhäselän Urheilijat
Janna Turunen             Joroisten Urheilijat
Sara Noponen              Liperin Taimi
Senni Ryhänen             Joensuun Kataja
Heini Kuronen             Pyhäselän Urheilijat
                          
T10 Pituus
Julia Parviainen          Pyhäselän Urheilijat
Siiri Tahvanainen         Pyhäselän Urheilijat
Ronja Eronen              Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli                 Polvijärven Urheilijat
Annika Ristola            Outokummun Partio
Viida Hiltunen            Outokummun Partio
Aino Numminen             Outokummun Partio
Helmi Kiiskinen           Kuopion Reipas
Jade Nousiainen           Pyhäselän Urheilijat
Sara Noponen              Liperin Taimi
Senni Ryhänen             Joensuun Kataja
Ida-Liina Hyvönen         Pyhäselän Urheilijat
Miisa Puustinen           Pyhäselän Urheilijat
                          
T10 Kuula
Ronja Eronen              Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli                 Polvijärven Urheilijat
Annika Ristola            Outokummun Partio
Aino Numminen             Outokummun Partio
Janna Turunen             Joroisten Urheilijat
Iida Kakkonen             Polvijärven Urheilijat
Hanne Juntunen            Pyhäselän Urheilijat
Aino Pesonen              Liperin Taimi
Ida-Liina Hyvönen         Pyhäselän Urheilijat
Miisa Puustinen           Pyhäselän Urheilijat
                          
P11 60m
Matias Pietarinen         Liperin Taimi
Leevi Partanen            Joensuun Kataja
Joel Piiroinen            Tuupovaaran Urheilijat
Tomi Koponen              Outokummun Partio
Arttu Kylmänen            Pyhäselän Urheilijat
Veeti Laakkonen           Pyhäselän Urheilijat
Paavo Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
                          
P11 1000m
Tomi Koponen              Outokummun Partio
Toivo Parkkinen           Joensuun Kataja
                          
P11 Pituus
Matias Pietarinen         Liperin Taimi
Leevi Partanen            Joensuun Kataja
Joel Piiroinen            Tuupovaaran Urheilijat
Tomi Koponen              Outokummun Partio
Arttu Kylmänen            Pyhäselän Urheilijat
Paavo Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
Topias Poutiainen         Outokummun Partio
                          
P11 Kuula
Matias Pietarinen         Liperin Taimi
Leevi Partanen            Joensuun Kataja
Joel Piiroinen            Tuupovaaran Urheilijat
Veeti Laakkonen           Pyhäselän Urheilijat
Paavo Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
Topias Poutiainen         Outokummun Partio
Joona Mustonen            Polvijärven Urheilijat
                          
T11 60m
Venla Pyykkö              Liperin Taimi
Mette Oinonen             Joensuun Kataja
Aada Holopainen           Liperin Taimi
Miina Vatanen             Joensuun Kataja
Maiju Hirvonen            Pyhäselän Urheilijat
Tuuli Kämäräinen          Kuopion Reipas
Siiri Kontkanen           Pyhäselän Urheilijat
Netta Paloheimo           Kerimäen Urheilijat
Aada Kauhanen             Heinäveden Yleisurheilijat
Jade Kaasinen             Joensuun Kataja
Venla Siekkinen           Keiteleen Nuju
Emma Räsänen              Joensuun Kataja
                          
T11 1000m
Venla Pyykkö              Liperin Taimi
Mette Oinonen             Joensuun Kataja
Miina Vatanen             Joensuun Kataja
Maiju Hirvonen            Pyhäselän Urheilijat
Peppilotta Eronen         Joensuun Kataja
Linda Mononen             Joensuun Kataja
Noora Hukka               Joensuun Kataja
Elli Halonen              Liperin Taimi
Netta Paloheimo           Kerimäen Urheilijat
                          
T11 Pituus
Venla Pyykkö              Liperin Taimi
Mette Oinonen             Joensuun Kataja
Aada Holopainen           Liperin Taimi
Miina Vatanen             Joensuun Kataja
Maiju Hirvonen            Pyhäselän Urheilijat
Tuuli Kämäräinen          Kuopion Reipas
Siiri Kontkanen           Pyhäselän Urheilijat
Noora Hukka               Joensuun Kataja
Elli Halonen              Liperin Taimi
Netta Paloheimo           Kerimäen Urheilijat
Aada Kauhanen             Heinäveden Yleisurheilijat
Venla Siekkinen           Keiteleen Nuju
                          
T11 Kuula
Mette Oinonen             Joensuun Kataja
Aada Holopainen           Liperin Taimi
Miina Vatanen             Joensuun Kataja
Peppilotta Eronen         Joensuun Kataja
Venla Siekkinen           Keiteleen Nuju
                          
P12 60m
Renne Kankkunen           Liperin Taimi
Jerkko Kinnunen           Pyhäselän Urheilijat
Niilo Pelli               Polvijärven Urheilijat
Oskari Pakarinen          Pyhäselän Urheilijat
Jeremias Tuhkanen         Pyhäselän Urheilijat
Leevi Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Aapo Rautiainen           Kiihtelysvaaran Urheilijat
Atro Kärkinen             Liperin Taimi
Aleksi Tanskanen          Pyhäselän Urheilijat
Topias Juntunen           Pyhäselän Urheilijat
                          
P12 1000m
Renne Kankkunen           Liperin Taimi
Jeremias Tuhkanen         Pyhäselän Urheilijat
Leevi Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Atro Kärkinen             Liperin Taimi
                          
P12 Korkeus
Renne Kankkunen           Liperin Taimi
Niilo Pelli               Polvijärven Urheilijat
Leevi Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Aapo Rautiainen           Kiihtelysvaaran Urheilijat
                          
P12 Kolmiloikka
Renne Kankkunen           Liperin Taimi
Jerkko Kinnunen           Pyhäselän Urheilijat
Oskari Pakarinen          Pyhäselän Urheilijat
Atro Kärkinen             Liperin Taimi
                          
P12 Keihäs
Renne Kankkunen           Liperin Taimi
Niilo Pelli               Polvijärven Urheilijat
Oskari Pakarinen          Pyhäselän Urheilijat
Aleksi Tanskanen          Pyhäselän Urheilijat
Onni Ohvanainen           Pyhäselän Urheilijat
                          
T12 60m
Nuuna Piipponen           Joensuun Kataja
Noora Savolainen          Maaningan Mahti
Sointu Kuiri              Polvijärven Urheilijat
Jasmin Huuho              Pyhäselän Urheilijat
Marianne Puustinen        Pyhäselän Urheilijat
                          
T12 1000m
Jasmin Huuho              Pyhäselän Urheilijat
Nea Tuomainen             Joroisten Urheilijat
Marianne Puustinen        Pyhäselän Urheilijat
                          
T12 Korkeus
Sointu Kuiri              Polvijärven Urheilijat
Martta Muuttoranta        Liperin Taimi
Anna-Katariina Keronen    Outokummun Partio
Elina Rönkkö              Varpaisjärven Vire
Marianne Puustinen        Pyhäselän Urheilijat
                          
T12 Kolmiloikka
Nuuna Piipponen           Joensuun Kataja
Sointu Kuiri              Polvijärven Urheilijat
Jasmin Huuho              Pyhäselän Urheilijat
Nea Tuomainen             Joroisten Urheilijat
Anna-Katariina Keronen    Outokummun Partio
Elina Rönkkö              Varpaisjärven Vire
Sara Ehrnrooth            Juvan Urheilijat
                          
T12 Keihäs
Martta Muuttoranta        Liperin Taimi
Helmi Huopalainen         Valkealan Kajo
                          
T13 60m
Mimmi Marttinen           Joensuun Kataja
Kerttu Kaihola            Joensuun Kataja
Sonja Purmonen            Liperin Taimi
Viivi Rahkonen            Polvijärven Urheilijat
Hanna Mustonen            Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Emma Kröger               Joensuun Kataja
Elina Ruusuvuori          Liperin Taimi
Eva Puustinen             Polvijärven Urheilijat
Vilma Vatanen             Joensuun Kataja
Elina Likhanova           Liperin Taimi
Nea Nousiainen            Pyhäselän Urheilijat
Iina Kukkonen             Juuan Urheilijat
Aino Kiiskinen            Pyhäselän Urheilijat
                          
T13 1000m
Kerttu Kaihola            Joensuun Kataja
Hanna Mustonen            Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Emma Kröger               Joensuun Kataja
Elina Ruusuvuori          Liperin Taimi
Vilma Vatanen             Joensuun Kataja
Nea Nousiainen            Pyhäselän Urheilijat
Iiris Voutilainen         Joensuun Kataja
Iina Kukkonen             Juuan Urheilijat
                          
T13 Korkeus
Mimmi Marttinen           Joensuun Kataja
Sonja Purmonen            Liperin Taimi
Hanna Mustonen            Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Elina Ruusuvuori          Liperin Taimi
Vilma Vatanen             Joensuun Kataja
Elina Likhanova           Liperin Taimi
Iiris Voutilainen         Joensuun Kataja
Anni Törrönen             Siilinjärven Ponnistus
Aino Kiiskinen            Pyhäselän Urheilijat
                          
T13 Kolmiloikka
Mimmi Marttinen           Joensuun Kataja
Kerttu Kaihola            Joensuun Kataja
Sonja Purmonen            Liperin Taimi
Viivi Rahkonen            Polvijärven Urheilijat
Hanna Mustonen            Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Elina Likhanova           Liperin Taimi
Iiris Voutilainen         Joensuun Kataja
Noora Kakkonen            Polvijärven Urheilijat
                          
T13 Keihäs
Sonja Purmonen            Liperin Taimi
Vilma Vatanen             Joensuun Kataja
Noora Kakkonen            Polvijärven Urheilijat
Emmi Pitkäkangas          Alajärven Ankkurit
Aino Kiiskinen            Pyhäselän Urheilijat
                          
P13 60m
Eevert Happonen           Kuopion Reipas
Kaapo Ikonen              Liperin Taimi
Topias Mustonen           Joensuun Kataja
Petja Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Eino Eskelinen            Liperin Taimi
Topi Heikkinen            Kuopion Reipas
Aleksanteri Sippola       Liperin Taimi
Vinski Hynninen           Joensuun Kataja
Otso Nyyssönen            Joensuun Kataja
Onni Nyyssönen            Joensuun Kataja
Lenni Paloheimo           Kerimäen Urheilijat
                          
P13 1000m
Topias Mustonen           Joensuun Kataja
Vinski Hynninen           Joensuun Kataja
Aapo Heikkinen            Liperin Taimi
Eeli Häikiö               Liperin Taimi
Lenni Paloheimo           Kerimäen Urheilijat
                          
P13 Korkeus
Kaapo Ikonen              Liperin Taimi
Topias Mustonen           Joensuun Kataja
Eino Eskelinen            Liperin Taimi
Aapo Heikkinen            Liperin Taimi
                          
P13 Kolmiloikka
Eino Eskelinen            Liperin Taimi
Aleksanteri Sippola       Liperin Taimi
Otso Nyyssönen            Joensuun Kataja
Roope Matveinen           Joensuun Kataja
                          
P13 Keihäs
Eevert Happonen           Kuopion Reipas
Kaapo Ikonen              Liperin Taimi
Topias Mustonen           Joensuun Kataja
Aleksanteri Sippola       Liperin Taimi
Roope Matveinen           Joensuun Kataja
Aleksi Kinnunen           Suolahden Urho
Miko Sivonen              Pyhäselän Urheilijat
                          
T14 60m
Jonna Aalto               Joensuun Kataja
Jessica Pappinen          Joensuun Kataja
Siiri Ratilainen          Polvijärven Urheilijat
Nea Savolainen            Maaningan Mahti
Kiira Kiiskinen           Joensuun Kataja
Bea Tanskanen             Polvijärven Urheilijat
Sara Martikainen          Joensuun Kataja
Olivia Panhelainen        Joensuun Kataja
Venla Simonen             Joensuun Kataja
Lotta Granit              Sotkamon Jymy
Jenna Oikarinen           Sotkamon Jymy
Moona Heikkinen           Jyväskylän Kenttäurheilijat
Oona Kareinen             Joensuun Kataja
Aada Rautiainen           Kiihtelysvaaran Urheilijat
                          
T14 800m
Kiira Kiiskinen           Joensuun Kataja
Venla Simonen             Joensuun Kataja
Aada Rautiainen           Kiihtelysvaaran Urheilijat
Iina Hyttinen             Joensuun Kataja
                          
T14 Korkeus
Siiri Ratilainen          Polvijärven Urheilijat
Sara Martikainen          Joensuun Kataja
Lotta Granit              Sotkamon Jymy
Jenna Oikarinen           Sotkamon Jymy
Moona Heikkinen           Jyväskylän Kenttäurheilijat
Oona Kareinen             Joensuun Kataja
Aada Rautiainen           Kiihtelysvaaran Urheilijat
Moona Mertanen            Polvijärven Urheilijat
Elina Kiiskinen           Kuopion Reipas
                          
T14 Kolmiloikka
Siiri Ratilainen          Polvijärven Urheilijat
Olivia Panhelainen        Joensuun Kataja
Venla Simonen             Joensuun Kataja
Oona Kareinen             Joensuun Kataja
                          
T14 Keihäs
Jenna Oikarinen           Sotkamon Jymy
Moona Heikkinen           Jyväskylän Kenttäurheilijat
Iina Hyttinen             Joensuun Kataja
Elina Kiiskinen           Kuopion Reipas
Sallamari Leskinen        Liperin Taimi
Eena Pesonen              Liperin Taimi
Ira Hirvonen              Outokummun Partio
Fanny Taira               Kurikan Ryhti
                          
P14 60m
Eelis Turunen             Kuopion Reipas
Elmer Vauhkonen           Lapinlahden Veto
Eeli Mustonen             Joensuun Kataja
Viljami Tuunanen          Polvijärven Urheilijat
Toni Juntunen             Pyhäselän Urheilijat
                          
P14 800m
Eeli Mustonen             Joensuun Kataja
Aku Alastalo              Pyhäselän Urheilijat
Toni Juntunen             Pyhäselän Urheilijat
                          
P14 Korkeus
Eeli Mustonen             Joensuun Kataja
Aku Alastalo              Pyhäselän Urheilijat
                          
P14 Keihäs
Eeli Mustonen             Joensuun Kataja
Henri Pitkäkangas         Alajärven Ankkurit
Isko Kovanen              Joensuun Kataja
Juho Eskelinen            Tuupovaaran Urheilijat
Otto Bengtsson            Liperin Taimi
Petro Ruponen             Liperin Taimi
                          
T15 60m
Eevi Kettunen             Polvijärven Urheilijat
Aino Pyykkö               Lieksan Urheilijat
Suvi Vehomäki             Sulkavan Urheilijat -41
Venla Savolainen          Imatran Urheilijat
Saana Turunen             Sotkamon Jymy
Nelly Frilander           Joensuun Kataja
Aino Eronen               Juuan Urheilijat
Sara-Sofia Hyvönen        Pyhäselän Urheilijat
                          
T15 800m
Eevi Kettunen             Polvijärven Urheilijat
Venla Savolainen          Imatran Urheilijat
                          
T15 Kolmiloikka
Elina Valta               Pyhäselän Urheilijat
Sara-Sofia Hyvönen        Pyhäselän Urheilijat
                          
T15 Keihäs
Säde Turunen              Tuupovaaran Urheilijat
Elina Valta               Pyhäselän Urheilijat
Sara-Sofia Hyvönen        Pyhäselän Urheilijat
                          
P15 60m
Eero Mauro                Lieksan Urheilijat
Aatu Hartikainen          Savonlinnan Riento
Rasmus Vehmaa             Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Roope Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
                          
P15 800m
Eemeli Hirvonen           Liperin Taimi
                          
P15 Korkeus
Roope Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
Miro Mutanen              Polvijärven Urheilijat
                          
P15 Kolmiloikka
Aatu Hartikainen          Savonlinnan Riento
                          
N17 60m
Tiia Säde                 Joensuun Kataja
Aava Kipinä               Joensuun Kataja
Veera Kauhanen            Joensuun Kataja
Stina Pesonen             Kuopion Reipas
Saara Himanen             Juvan Urheilijat
Emma Halonen              Savonlinnan Riento
Siiri Pirinen             Juvan Urheilijat
Veera Häkkinen            Joensuun Kataja
Helmi Laine               Savonlinnan Riento
Emma Kammonen             Siilinjärven Ponnistus
Siiri Nyyssönen           Joensuun Kataja
Elsi Laakkonen            Joensuun Kataja
Tilda Korhonen            Siilinjärven Ponnistus
Meeri Riiali              Imatran Urheilijat
Aada Kokko                Joensuun Kataja
Peppi-Rosa Penttinen      Joensuun Kataja
Anniina Kuukka            Imatran Urheilijat
Reetta Ryynänen           Joensuun Kataja
Aada Heiskanen            Savonlinnan Riento
                          
N17 400m
Tiia Säde                 Joensuun Kataja
Aava Kipinä               Joensuun Kataja
Veera Kauhanen            Joensuun Kataja
Veera Häkkinen            Joensuun Kataja
Heidi Tyrväinen           Savonlinnan Riento
                          
N17 1500m
Sini Rahkonen             Polvijärven Urheilijat
Venla Häkkinen            Joensuun Kataja
Veera Helkama             Salon Vilpas
Cindy Ahponen             Pyhäselän Urheilijat
Eevi Kettunen             Polvijärven Urheilijat
Pilvi Turunen             Tuupovaaran Urheilijat
Salla Ahonen              Imatran Urheilijat
                          
N17 Korkeus
Stina Pesonen             Kuopion Reipas
Emma Kammonen             Siilinjärven Ponnistus
Reetta Ryynänen           Joensuun Kataja
Anni Konnu                Imatran Urheilijat
Janitaa Junttanen         Varkauden Kenttä-Veikot
                          
N17 Pituus
Tiia Säde                 Joensuun Kataja
Stina Pesonen             Kuopion Reipas
Saara Himanen             Juvan Urheilijat
Emma Kammonen             Siilinjärven Ponnistus
Siiri Nyyssönen           Joensuun Kataja
Anniina Kuukka            Imatran Urheilijat
Reetta Ryynänen           Joensuun Kataja
Pilvi Turunen             Tuupovaaran Urheilijat
Anni Konnu                Imatran Urheilijat
                          
N17 Keihäs
Helmi Laine               Savonlinnan Riento
Reetta Ryynänen           Joensuun Kataja
Minttu Turunen            Kuopion Reipas
                          
M17 60m
Sakari Vallius            Joensuun Kataja
Lauri Honkanen            Imatran Urheilijat
Sisu Mikkilä              Imatran Urheilijat
Aatu Holopainen           Joensuun Kataja
Pietari Sippola           Liperin Taimi
Jimi Alastalo             Pyhäselän Urheilijat
Miro Tanninen             Joensuun Kataja
Topi Huttunen             Vieremän Koitto
Matias Ahtinen            Joensuun Kataja
                          
M17 400m
Pietari Sippola           Liperin Taimi
Onni Huovinen             Joensuun Kataja
                          
M17 1500m
Ilmari Lehmus             Joensuun Kataja
Aleksi Nokkanen           Viipurin Urheilijat
                          
M17 Korkeus
Eetu Paasikivi            Joensuun Kataja
                          
M17 Pituus
Sakari Vallius            Joensuun Kataja
Lauri Honkanen            Imatran Urheilijat
Sisu Mikkilä              Imatran Urheilijat
Aatu Holopainen           Joensuun Kataja
Jimi Alastalo             Pyhäselän Urheilijat
Miro Tanninen             Joensuun Kataja
Topi Huttunen             Vieremän Koitto
Arttu Heilala             Raahen Vesa
Kasperi Vehmaa            Lappeenrannan Urheilu-Miehet
                          
N19 Keihäs
Venla Pirinen             Parikkalan Urheilijat
Tuuli Turunen             Tuupovaaran Urheilijat
                          
N 200m
Neea Käyhkö               Savonlinnan Riento
Milla Pirkkalainen        Savonlinnan Riento
Hanna Siiskonen           Joensuun Kataja
Riika Tirkkonen           Joensuun Kataja
Sara Francis              Kiuruveden Urheilijat
Veera Holopainen          Kaavin Kaiku
Jenna Riikonen            Joensuun Kataja
Nelli Anttonen            Imatran Urheilijat
Niina Karttunen           Savonlinnan Riento
Helmi Kortetmaa           Kannuksen Ura
Mette Baas                Veitsiluodon Kisaveikot
Annina Walling            Kuopion Reipas
Essi Vehmaa               Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Mari Heinonen             Kajaanin Kipinä
Jenna Kokkonen            Kajaanin Kipinä
Tanja Kokkonen            Lappeenrannan Urheilu-Miehet
                          
N 800m
Ella Kainulainen          Savonlinnan Riento
                          
N 3000m
Laura Karkkulainen        Pyhäselän Urheilijat
Peppi Ahponen             Pyhäselän Urheilijat
Miia Ruhkanen             Kuopion Reipas
Anne-Marika Partanen      Kuopion Reipas
Lotta Tarvainen           Joensuun Kataja
Satu Hyytiäinen           Joensuun Kataja
                          
N 60m aidat
Neea Käyhkö               Savonlinnan Riento
Niina Karttunen           Savonlinnan Riento
Minttu Mattinen           Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Marika Partinen           Joensuun Kataja
Essi Vehmaa               Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Noora Tiainen             Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Tanja Kokkonen            Lappeenrannan Urheilu-Miehet
                          
N Kolmiloikka
Milla Pirkkalainen        Savonlinnan Riento
Noora Tiainen             Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Riikka Pitkänen           Savonlinnan Riento
                          
N Kuula
Neea Käyhkö               Savonlinnan Riento
Milla Pirkkalainen        Savonlinnan Riento
Minttu Mattinen           Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Tuuli Turunen             Tuupovaaran Urheilijat
Tuuli Kinnunen            Joensuun Kataja
                          
M 200m
Viljami Hietaharju        Jyväskylän Kenttäurheilijat
Pekka Sinkkonen           Helsingfors IFK
Erno Mehtonen             Savonlinnan Riento
Richard Liemula           Kuopion Reipas
Lauri Hietaharju          Joensuun Kataja
Santeri Tanner            Länsi-Uudenmaan Urheilijat
                          
M 800m
Roni Tirkkonen            Joensuun Kataja
Mika Kotiranta (jänis)    Joensuun Kataja
                          
M 3000m
Jussi Karkkulainen        Pyhäselän Urheilijat
Samuel Auvinen            Joensuun Kataja
Mikko Hirvonen            Joensuun Kataja
Janne Natri               Joensuun Kataja
Jiri Karjalainen          Joensuun Kataja
Aleksi Karpinen           Laitasaaren Veto
Konsta Hämäläinen         Joensuun Kataja
Samu Heikkonen            Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Lari Parkkinen            Joensuun Kataja
Mika Kotiranta (jänis)    Joensuun Kataja
                          
M Kolmiloikka
Jimi Huuho                Pyhäselän Urheilijat
                          
T9 200m
Milja Pyykkö              Liperin Taimi
Amanda Mononen            Joensuun Kataja
Alissa Kivelä             Polvijärven Urheilijat
Venja Hiltunen            Outokummun Partio
Ella Poutiainen           Outokummun Partio
Hilma Parkkinen           Joensuun Kataja
Olivia Kaarto             Joensuun Kataja
Vinka Pyylampi            Joensuun Kataja
Mette Fincke              Joensuun Kataja
Sanni Lehikoinen          Joensuun Kataja
Lila Laakkonen            Pyhäselän Urheilijat
Eevi Jormanainen          Joensuun Kataja
Sara Keränen              Joensuun Kataja
Helmi Kuronen             Pyhäselän Urheilijat
Elle Laakkonen            Pyhäselän Urheilijat
                          
T9 60m aidat
Milja Pyykkö              Liperin Taimi
Lotta Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Mette Fincke              Joensuun Kataja
Vinka Pyylampi            Joensuun Kataja
Elle Laakkonen            Pyhäselän Urheilijat
                          
T9 Korkeus
Milja Pyykkö              Liperin Taimi
Anette Alastalo           Pyhäselän Urheilijat
Eevi Jormanainen          Joensuun Kataja
Mette Fincke              Joensuun Kataja
                          
T9 Kolmiloikka
Milja Pyykkö              Liperin Taimi
Olivia Kaarto             Joensuun Kataja
Vinka Pyylampi            Joensuun Kataja
                          
T9 Keihäs
Milja Pyykkö              Liperin Taimi
Selma Purmonen            Liperin Taimi
Anette Alastalo           Pyhäselän Urheilijat
                          
P9 200m
Miika Hirvonen            Polvijärven Urheilijat
Leo Siitonen              Joensuun Kataja
Eetu Jolkkonen            Polvijärven Urheilijat
Joel Puustinen            Pyhäselän Urheilijat
Roope Niemelä             Pyhäselän Urheilijat
                          
P9 60m aidat
Miika Hirvonen            Polvijärven Urheilijat
Jasperi Mustonen          Polvijärven Urheilijat
                          
P9 Korkeus
Pietu Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
Hugo Lasaroff             Joensuun Kataja
                          
P9 Kolmiloikka
Pietu Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
Hugo Lasaroff             Joensuun Kataja
                          
P9 Keihäs
Eetu Jolkkonen            Polvijärven Urheilijat
Pietu Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
Hugo Lasaroff             Joensuun Kataja
                          
T10 200m
Julia Parviainen          Pyhäselän Urheilijat
Siiri Tahvanainen         Pyhäselän Urheilijat
Ronja Eronen              Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli                 Polvijärven Urheilijat
Annika Ristola            Outokummun Partio
Viida Hiltunen            Outokummun Partio
Aino Numminen             Outokummun Partio
Amanda Keronen            Outokummun Partio
Jade Nousiainen           Pyhäselän Urheilijat
Janna Turunen             Joroisten Urheilijat
Vilja Kuronen             Joroisten Urheilijat
Sanni Manninen            Joensuun Kataja
                          
T10 60m aidat
Julia Parviainen          Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli                 Polvijärven Urheilijat
Viida Hiltunen            Outokummun Partio
Jade Nousiainen           Pyhäselän Urheilijat
Senni Ryhänen             Joensuun Kataja
Vilja Kuronen             Joroisten Urheilijat
Martta Seppänen           Joroisten Urheilijat
Ida-Liina Hyvönen         Pyhäselän Urheilijat
                          
T10 Korkeus
Julia Parviainen          Pyhäselän Urheilijat
Siiri Tahvanainen         Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli                 Polvijärven Urheilijat
Viida Hiltunen            Outokummun Partio
Amanda Keronen            Outokummun Partio
Jade Nousiainen           Pyhäselän Urheilijat
Sara Noponen              Liperin Taimi
Vilja Kuronen             Joroisten Urheilijat
Martta Seppänen           Joroisten Urheilijat
Ida-Liina Hyvönen         Pyhäselän Urheilijat
                          
T10 Seiväs
Sara Noponen              Liperin Taimi
                          
T10 Kolmiloikka
Siiri Tahvanainen         Pyhäselän Urheilijat
Ronja Eronen              Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli                 Polvijärven Urheilijat
Annika Ristola            Outokummun Partio
Viida Hiltunen            Outokummun Partio
Sara Noponen              Liperin Taimi
Vilja Kuronen             Joroisten Urheilijat
Martta Seppänen           Joroisten Urheilijat
Ida-Liina Hyvönen         Pyhäselän Urheilijat
Miisa Puustinen           Pyhäselän Urheilijat
                          
T10 Keihäs
Ronja Eronen              Pyhäselän Urheilijat
Annika Ristola            Outokummun Partio
Janna Turunen             Joroisten Urheilijat
Iida Kakkonen             Polvijärven Urheilijat
Hanne Juntunen            Pyhäselän Urheilijat
Aino Pesonen              Liperin Taimi
Martta Seppänen           Joroisten Urheilijat
Ida-Liina Hyvönen         Pyhäselän Urheilijat
Miisa Puustinen           Pyhäselän Urheilijat
                          
P10 200m
Toivo Takanen             Joensuun Kataja
Niro Immonen              Pyhäselän Urheilijat
Max Valtonen              Pyhäselän Urheilijat
Veeti Hirvonen            Polvijärven Urheilijat
Vili Hyvärinen            Polvijärven Urheilijat
Marc Palahí               Joensuun Kataja
Peetu Alastalo            Pyhäselän Urheilijat
Ate Jokinen               Liperin Taimi
Aleksis Kivelä            Polvijärven Urheilijat
Patrik Hirvonen           Joensuun Kataja
Tatu Ryynänen             Joensuun Kataja
Miika Sivonen             Pyhäselän Urheilijat
                          
P10 60m aidat
Toivo Takanen             Joensuun Kataja
Antto Pietarinen          Liperin Taimi
Vili Hyvärinen            Polvijärven Urheilijat
Aleksis Kivelä            Polvijärven Urheilijat
Patrik Hirvonen           Joensuun Kataja
                          
P10 Korkeus
Toivo Takanen             Joensuun Kataja
Antto Pietarinen          Liperin Taimi
Peetu Alastalo            Pyhäselän Urheilijat
Lauri Pietarinen          Liperin Taimi
Aleksis Kivelä            Polvijärven Urheilijat
Max Valtonen              Pyhäselän Urheilijat
                          
P10 Seiväs
Aapo Ryynänen             Juuan Urheilijat
Voitto Voutilainen        Joensuun Kataja
                          
P10 Kolmiloikka
Toivo Takanen             Joensuun Kataja
Aapo Ryynänen             Juuan Urheilijat
Aleksis Kivelä            Polvijärven Urheilijat
                          
P10 Keihäs
Toivo Takanen             Joensuun Kataja
Antto Pietarinen          Liperin Taimi
Marlo Tuhkanen            Pyhäselän Urheilijat
Veeti Hirvonen            Polvijärven Urheilijat
Peetu Alastalo            Pyhäselän Urheilijat
Aapo Ryynänen             Juuan Urheilijat
Aleksis Kivelä            Polvijärven Urheilijat
Simo Härkönen             Polvijärven Vauhti
Patrik Hirvonen           Joensuun Kataja
Kalle Torssonen           Liperin Taimi
                          
T11 200m
Venla Pyykkö              Liperin Taimi
Mette Oinonen             Joensuun Kataja
Miina Vatanen             Joensuun Kataja
Maiju Hirvonen            Pyhäselän Urheilijat
Tuuli Kämäräinen          Kuopion Reipas
Elli Halonen              Liperin Taimi
Pinja Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
Nea Puurunen              Siilinjärven Ponnistus
Lotta Peltola             Joensuun Kataja
Maiju Saraniemi           Lieksan Urheilijat
                          
T11 60m aidat
Mette Oinonen             Joensuun Kataja
Miina Vatanen             Joensuun Kataja
Maiju Hirvonen            Pyhäselän Urheilijat
Noora Hukka               Joensuun Kataja
Elli Halonen              Liperin Taimi
Pinja Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
Lotta Peltola             Joensuun Kataja
Maiju Saraniemi           Lieksan Urheilijat
Aada Kauhanen             Heinäveden Yleisurheilijat
                          
T11 Korkeus
Mette Oinonen             Joensuun Kataja
Miina Vatanen             Joensuun Kataja
Peppilotta Eronen         Joensuun Kataja
Linda Mononen             Joensuun Kataja
Noora Hukka               Joensuun Kataja
Pinja Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
Maiju Saraniemi           Lieksan Urheilijat
Josefiina Kauhanen        Joensuun Kataja
                          
T11 Seiväs
Mette Oinonen             Joensuun Kataja
Peppilotta Eronen         Joensuun Kataja
Linda Mononen             Joensuun Kataja
                          
T11 Kolmiloikka
Venla Pyykkö              Liperin Taimi
Mette Oinonen             Joensuun Kataja
Linda Mononen             Joensuun Kataja
Pinja Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
                          
T11 Keihäs
Venla Pyykkö              Liperin Taimi
Aada Holopainen           Liperin Taimi
Miina Vatanen             Joensuun Kataja
Peppilotta Eronen         Joensuun Kataja
Linda Mononen             Joensuun Kataja
Pinja Stenberg            Pyhäselän Urheilijat
Nea Puurunen              Siilinjärven Ponnistus
Maiju Saraniemi           Lieksan Urheilijat
Josefiina Kauhanen        Joensuun Kataja
                          
P11 200m
Tomi Koponen              Outokummun Partio
Arttu Kylmänen            Pyhäselän Urheilijat
Paavo Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
Toivo Parkkinen           Joensuun Kataja
Topias Poutiainen         Outokummun Partio
                          
P11 60m aidat
Matias Pietarinen         Liperin Taimi
Leevi Partanen            Joensuun Kataja
Tomi Koponen              Outokummun Partio
Arttu Kylmänen            Pyhäselän Urheilijat
Joona Mustonen            Polvijärven Urheilijat
                          
P11 Korkeus
Leevi Partanen            Joensuun Kataja
Tomi Koponen              Outokummun Partio
Joona Mustonen            Polvijärven Urheilijat
                          
P11 Seiväs
Leevi Partanen            Joensuun Kataja
Arttu Kylmänen            Pyhäselän Urheilijat
                          
P11 Kolmiloikka
Matias Pietarinen         Liperin Taimi
Leevi Partanen            Joensuun Kataja
Tomi Koponen              Outokummun Partio
Arttu Kylmänen            Pyhäselän Urheilijat
Paavo Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
Topias Poutiainen         Outokummun Partio
                          
P11 Keihäs
Matias Pietarinen         Liperin Taimi
Leevi Partanen            Joensuun Kataja
Tomi Koponen              Outokummun Partio
Paavo Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
Topias Poutiainen         Outokummun Partio
Joona Mustonen            Polvijärven Urheilijat
                          
T12 200m
Nuuna Piipponen           Joensuun Kataja
Noora Savolainen          Maaningan Mahti
Sointu Kuiri              Polvijärven Urheilijat
Elina Rönkkö              Varpaisjärven Vire
Veera Kinnunen            Liperin Taimi
Marianne Puustinen        Pyhäselän Urheilijat
                          
T12 60m aidat
Nuuna Piipponen           Joensuun Kataja
Noora Savolainen          Maaningan Mahti
Jasmin Huuho              Pyhäselän Urheilijat
Martta Muuttoranta        Liperin Taimi
Sara Ehrnrooth            Juvan Urheilijat
                          
T12 Seiväs
Martta Muuttoranta        Liperin Taimi
                          
T12 Pituus
Nuuna Piipponen           Joensuun Kataja
Noora Savolainen          Maaningan Mahti
Sointu Kuiri              Polvijärven Urheilijat
Jasmin Huuho              Pyhäselän Urheilijat
Martta Muuttoranta        Liperin Taimi
Elina Rönkkö              Varpaisjärven Vire
Sara Ehrnrooth            Juvan Urheilijat
Veera Kinnunen            Liperin Taimi
Marianne Puustinen        Pyhäselän Urheilijat
                          
T12 Kuula
Nuuna Piipponen           Joensuun Kataja
Noora Savolainen          Maaningan Mahti
Jasmin Huuho              Pyhäselän Urheilijat
Martta Muuttoranta        Liperin Taimi
Elina Rönkkö              Varpaisjärven Vire
Sara Ehrnrooth            Juvan Urheilijat
Krista Ohtonen            Polvijärven Urheilijat
                          
P12 200m
Renne Kankkunen           Liperin Taimi
Jerkko Kinnunen           Pyhäselän Urheilijat
Jeremias Tuhkanen         Pyhäselän Urheilijat
Leevi Tanskanen           Polvijärven Urheilijat
Aapo Rautiainen           Kiihtelysvaaran Urheilijat
Atro Kärkinen             Liperin Taimi
Väinö Kuronen             Joroisten Urheilijat
Paavo Laasanen            Siilinjärven Ponnistus
                          
P12 60m aidat
Renne Kankkunen           Liperin Taimi
Niilo Pelli               Polvijärven Urheilijat
Oskari Pakarinen          Pyhäselän Urheilijat
Väinö Kuronen             Joroisten Urheilijat
                          
P12 Seiväs
Niilo Pelli               Polvijärven Urheilijat
Atro Kärkinen             Liperin Taimi
                          
P12 Pituus
Renne Kankkunen           Liperin Taimi
Jerkko Kinnunen           Pyhäselän Urheilijat
Niilo Pelli               Polvijärven Urheilijat
Oskari Pakarinen          Pyhäselän Urheilijat
Aapo Rautiainen           Kiihtelysvaaran Urheilijat
Paavo Laasanen            Siilinjärven Ponnistus
                          
P12 Kuula
Renne Kankkunen           Liperin Taimi
Jerkko Kinnunen           Pyhäselän Urheilijat
Niilo Pelli               Polvijärven Urheilijat
Oskari Pakarinen          Pyhäselän Urheilijat
Jeremias Tuhkanen         Pyhäselän Urheilijat
Aleksi Tanskanen          Pyhäselän Urheilijat
Väinö Kuronen             Joroisten Urheilijat
                          
P13 200m
Eevert Happonen           Kuopion Reipas
Topi Heikkinen            Kuopion Reipas
Aleksanteri Sippola       Liperin Taimi
Vinski Hynninen           Joensuun Kataja
Aapo Heikkinen            Liperin Taimi
Martti Saraniemi          Lieksan Urheilijat
                          
P13 60m aidat
Kaapo Ikonen              Liperin Taimi
Topias Mustonen           Joensuun Kataja
Eino Eskelinen            Liperin Taimi
Aleksanteri Sippola       Liperin Taimi
Otso Nyyssönen            Joensuun Kataja
Onni Nyyssönen            Joensuun Kataja
Aapo Heikkinen            Liperin Taimi
Martti Saraniemi          Lieksan Urheilijat
                          
P13 Seiväs
Topias Mustonen           Joensuun Kataja
                          
P13 Pituus
Eevert Happonen           Kuopion Reipas
Kaapo Ikonen              Liperin Taimi
Topias Mustonen           Joensuun Kataja
Eino Eskelinen            Liperin Taimi
Aleksanteri Sippola       Liperin Taimi
Vinski Hynninen           Joensuun Kataja
Otso Nyyssönen            Joensuun Kataja
Aapo Heikkinen            Liperin Taimi
Ville Keronen             Outokummun Partio
Roope Matveinen           Joensuun Kataja
                          
P13 Kuula
Kaapo Ikonen              Liperin Taimi
Topias Mustonen           Joensuun Kataja
Aleksanteri Sippola       Liperin Taimi
Aapo Heikkinen            Liperin Taimi
Ville Keronen             Outokummun Partio
Roope Matveinen           Joensuun Kataja
Martti Saraniemi          Lieksan Urheilijat
Miko Sivonen              Pyhäselän Urheilijat
                          
T13 200m
Mimmi Marttinen           Joensuun Kataja
Eva Puustinen             Polvijärven Urheilijat
Vilma Vatanen             Joensuun Kataja
Elina Likhanova           Liperin Taimi
Nea Nousiainen            Pyhäselän Urheilijat
Iiris Voutilainen         Joensuun Kataja
                          
T13 60m aidat
Mimmi Marttinen           Joensuun Kataja
Kerttu Kaihola            Joensuun Kataja
Sonja Purmonen            Liperin Taimi
Elina Ruusuvuori          Liperin Taimi
Vilma Vatanen             Joensuun Kataja
Elina Likhanova           Liperin Taimi
Iiris Voutilainen         Joensuun Kataja
Noora Kakkonen            Polvijärven Urheilijat
Nella Voutilainen         Joensuun Kataja
Aino Kiiskinen            Pyhäselän Urheilijat
                          
T13 Seiväs
Kerttu Kaihola            Joensuun Kataja
Elina Ruusuvuori          Liperin Taimi
Iiris Voutilainen         Joensuun Kataja
Nella Voutilainen         Joensuun Kataja
Aino Kiiskinen            Pyhäselän Urheilijat
                          
T13 Pituus
Mimmi Marttinen           Joensuun Kataja
Sonja Purmonen            Liperin Taimi
Elina Ruusuvuori          Liperin Taimi
Eva Puustinen             Polvijärven Urheilijat
Vilma Vatanen             Joensuun Kataja
Elina Likhanova           Liperin Taimi
Matilda Seppänen          Joroisten Urheilijat
Meeri Torssonen           Liperin Taimi
                          
T13 Kuula
Mimmi Marttinen           Joensuun Kataja
Sonja Purmonen            Liperin Taimi
Emma Kröger               Joensuun Kataja
Vilma Vatanen             Joensuun Kataja
Noora Kakkonen            Polvijärven Urheilijat
Matilda Seppänen          Joroisten Urheilijat
Meeri Torssonen           Liperin Taimi
                          
T14 200m
Jonna Aalto               Joensuun Kataja
Jessica Pappinen          Joensuun Kataja
Nea Savolainen            Maaningan Mahti
Kiira Kiiskinen           Joensuun Kataja
Bea Tanskanen             Polvijärven Urheilijat
Sara Martikainen          Joensuun Kataja
Olivia Panhelainen        Joensuun Kataja
Venla Simonen             Joensuun Kataja
Lotta Granit              Sotkamon Jymy
Moona Heikkinen           Jyväskylän Kenttäurheilijat
Oona Kareinen             Joensuun Kataja
Aada Rautiainen           Kiihtelysvaaran Urheilijat
                          
T14 60m aidat
Jonna Aalto               Joensuun Kataja
Nea Savolainen            Maaningan Mahti
Venla Simonen             Joensuun Kataja
Moona Heikkinen           Jyväskylän Kenttäurheilijat
                          
T14 Pituus
Jonna Aalto               Joensuun Kataja
Nea Savolainen            Maaningan Mahti
Kiira Kiiskinen           Joensuun Kataja
Bea Tanskanen             Polvijärven Urheilijat
Sara Martikainen          Joensuun Kataja
Olivia Panhelainen        Joensuun Kataja
Lotta Granit              Sotkamon Jymy
Jenna Oikarinen           Sotkamon Jymy
Moona Heikkinen           Jyväskylän Kenttäurheilijat
Oona Kareinen             Joensuun Kataja
Aada Rautiainen           Kiihtelysvaaran Urheilijat
Iina Hyttinen             Joensuun Kataja
Moona Mertanen            Polvijärven Urheilijat
                          
T14 Kuula
Siiri Ratilainen          Polvijärven Urheilijat
Jenna Oikarinen           Sotkamon Jymy
Moona Heikkinen           Jyväskylän Kenttäurheilijat
Aada Rautiainen           Kiihtelysvaaran Urheilijat
Iina Hyttinen             Joensuun Kataja
Moona Mertanen            Polvijärven Urheilijat
Sallamari Leskinen        Liperin Taimi
Eena Pesonen              Liperin Taimi
Ira Hirvonen              Outokummun Partio
                          
P14 200m
Eelis Turunen             Kuopion Reipas
Elmer Vauhkonen           Lapinlahden Veto
Viljami Tuunanen          Polvijärven Urheilijat
Santeri Kekarainen        Joensuun Kataja
                          
P14 60m aidat
Eeli Mustonen             Joensuun Kataja
Santeri Kekarainen        Joensuun Kataja
                          
P14 Seiväs
Eeli Mustonen             Joensuun Kataja
Aku Alastalo              Pyhäselän Urheilijat
Santeri Kekarainen        Joensuun Kataja
                          
P14 Pituus
Eelis Turunen             Kuopion Reipas
Eeli Mustonen             Joensuun Kataja
Viljami Tuunanen          Polvijärven Urheilijat
Otto Bengtsson            Liperin Taimi
Topi Parviainen           Tuupovaaran Urheilijat
                          
P14 Kuula
Eeli Mustonen             Joensuun Kataja
Viljami Tuunanen          Polvijärven Urheilijat
Aku Alastalo              Pyhäselän Urheilijat
Juho Eskelinen            Tuupovaaran Urheilijat
Otto Bengtsson            Liperin Taimi
Topi Parviainen           Tuupovaaran Urheilijat
                          
T15 200m
Aada Heiskanen            Savonlinnan Riento
Eevi Kettunen             Polvijärven Urheilijat
Suvi Vehomäki             Sulkavan Urheilijat -41
Krista Karttunen          Polvijärven Urheilijat
Sara-Sofia Hyvönen        Pyhäselän Urheilijat
Emmi Heikkinen            Kajaanin Kipinä
                          
T15 60m aidat
Meeri Riiali              Imatran Urheilijat
Aada Heiskanen            Savonlinnan Riento
Eevi Kettunen             Polvijärven Urheilijat
Saana Turunen             Sotkamon Jymy
Sara-Sofia Hyvönen        Pyhäselän Urheilijat
                          
T15 Seiväs
Aino Pyykkö               Lieksan Urheilijat
Tuuli Saraniemi           Lieksan Urheilijat
                          
T15 Pituus
Meeri Riiali              Imatran Urheilijat
Suvi Vehomäki             Sulkavan Urheilijat -41
Saana Turunen             Sotkamon Jymy
Elina Valta               Pyhäselän Urheilijat
Sara-Sofia Hyvönen        Pyhäselän Urheilijat
                          
T15 Kuula
Saana Turunen             Sotkamon Jymy
Elina Valta               Pyhäselän Urheilijat
Sara-Sofia Hyvönen        Pyhäselän Urheilijat
                          
P15 200m
Kasperi Vehmaa            Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Eero Mauro                Lieksan Urheilijat
Aatu Hartikainen          Savonlinnan Riento
Rasmus Vehmaa             Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Roope Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
Roope Turunen             Pyhäselän Urheilijat
                          
P15 60m aidat
Kasperi Vehmaa            Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Aatu Hartikainen          Savonlinnan Riento
Rasmus Vehmaa             Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Roope Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
                          
P15 Seiväs
Miro Mutanen              Polvijärven Urheilijat
                          
P15 Pituus
Roope Turunen             Pyhäselän Urheilijat
                          
P15 Kuula
Roope Maaninka            Pyhäselän Urheilijat
Miro Mutanen              Polvijärven Urheilijat
                          
N17 200m
Tiia Säde                 Joensuun Kataja
Aava Kipinä               Joensuun Kataja
Veera Kauhanen            Joensuun Kataja
Emma Halonen              Savonlinnan Riento
Veera Häkkinen            Joensuun Kataja
Tilda Korhonen            Siilinjärven Ponnistus
Reetta Ryynänen           Joensuun Kataja
                          
N17 800m
Venla Häkkinen            Joensuun Kataja
Veera Helkama             Salon Vilpas
Pilvi Turunen             Tuupovaaran Urheilijat
Pinja Laasanen            Siilinjärven Ponnistus
Nella Voutilainen         Joensuun Kataja
                          
N17 3000m
Cindy Ahponen             Pyhäselän Urheilijat
                          
N17 60m aidat
Siiri Nyyssönen           Joensuun Kataja
Peppi-Rosa Penttinen      Joensuun Kataja
                          
N17 Seiväs
Maija Boren               Lieksan Urheilijat
                          
N17 Kolmiloikka
Tiia Säde                 Joensuun Kataja
Aava Kipinä               Joensuun Kataja
Emma Kammonen             Siilinjärven Ponnistus
Siiri Nyyssönen           Joensuun Kataja
Pilvi Turunen             Tuupovaaran Urheilijat
Nenna Helppolainen        Pielaveden Sampo
                          
N17 Kuula
Aava Kipinä               Joensuun Kataja
Emma Kammonen             Siilinjärven Ponnistus
Reetta Ryynänen           Joensuun Kataja
Janna Huuho               Pyhäselän Urheilijat
Vienna Kettunen           Pyhäselän Urheilijat
                          
M17 200m
Aatu Holopainen           Joensuun Kataja
Pietari Sippola           Liperin Taimi
Jimi Alastalo             Pyhäselän Urheilijat
Matias Ahtinen            Joensuun Kataja
                          
M17 800m
Onni Huovinen             Joensuun Kataja
Ilmari Lehmus             Joensuun Kataja
Aleksi Nokkanen           Viipurin Urheilijat
Otto Vilpponen            Joensuun Kataja
Valtteri Mäkelä           Kiihtelysvaaran Urheilijat
                          
M17 60m aidat
Sakari Vallius            Joensuun Kataja
Miro Tanninen             Joensuun Kataja
Martti Hyvärinen          Lappeenrannan Urheilu-Miehet
                          
M17 Seiväs
Martti Hyvärinen          Lappeenrannan Urheilu-Miehet
                          
M17 Kolmiloikka
Sakari Vallius            Joensuun Kataja
Aatu Holopainen           Joensuun Kataja
Jimi Alastalo             Pyhäselän Urheilijat
Miro Tanninen             Joensuun Kataja
Topi Huttunen             Vieremän Koitto
Eetu Paasikivi            Joensuun Kataja
                          
M17 Kuula
Niklas Hyvönen            Pyhäselän Urheilijat