Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
18.01. klo 12:00 Junior Indoor Meeting - JIM Ilmoittautuneet
Lista päivitetty 17.1. klo 10:50


N 60m		
82	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
92	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
90	Nea Huvila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
91	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
89	Janina Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
313	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38
25	Sofia Järvelin	Alavuden Urheilijat
86	Johanna Kalho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
287	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä
96	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
97	Kerttu Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat
88	Milla Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
94	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
85	Jasmine Kortelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
93	Amanda Kulju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
79	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
101	Anna Lee	Jyväskylän Kenttäurheilijat
77	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
83	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
76	Emmi Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
290	Veera Möttönen	Raahen Vesa
78	Nea-Mari Neziri	Jyväskylän Kenttäurheilijat
84	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
99	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
284	Aino Pikki	Pihtiputaan Tuisku
264	Irina Potinoja	Lohtajan Veikot
305	Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento
80	Gia Reinholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Jaana Saarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
87	Suvi-Tuuli Saarnio	Jyväskylän Kenttäurheilijat
98	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
73	Kirsti Siekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
75	Leena Tenhu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
74	Anne Virkalahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
38	Simone Wiklund	IF Nykarlebynejden
81	Anne Yli-Olli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
N 200m		
82	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
92	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
91	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
313	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38
25	Sofia Järvelin	Alavuden Urheilijat
86	Johanna Kalho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
96	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
94	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
93	Amanda Kulju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
79	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
101	Anna Lee	Jyväskylän Kenttäurheilijat
77	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
78	Nea-Mari Neziri	Jyväskylän Kenttäurheilijat
84	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
80	Gia Reinholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
105	Susanna Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Jaana Saarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
87	Suvi-Tuuli Saarnio	Jyväskylän Kenttäurheilijat
104	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
73	Kirsti Siekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
75	Leena Tenhu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Pihla Tuhkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
74	Anne Virkalahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
38	Simone Wiklund	IF Nykarlebynejden
81	Anne Yli-Olli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
N 800m		
107	Sara Sorri	Jyväskylän Kenttäurheilijat
M 60m		
53	Lassi Hakonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
279	Juuso Hassi	Oriveden Ponnistus
61	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
58	Aki Häkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
312	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö
45	Luukas Kemppainen	Joutsan Pommi
59	Jonatan Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
57	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
48	Aku Kulju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
52	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
51	Juhani Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
39	Joona Luotonen	IF Sibbo-Vargarna
49	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
321	Mikke Paajanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
54	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
60	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
55	Tuomas Rouvali	Jyväskylän Kenttäurheilijat
63	Luukas Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
62	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
285	Joonas Tikkanen	Pyhäjärven Pohti
56	Julius Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
50	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
M 200m		
53	Lassi Hakonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
279	Juuso Hassi	Oriveden Ponnistus
58	Aki Häkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
64	Jussi Joukainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
65	Viljami Kaasalainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
59	Jonatan Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
57	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
48	Aku Kulju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
66	Veikko Laari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
52	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
67	Rikhard Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
51	Juhani Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
68	Dani Lirkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
49	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
27	Nico Mäenpää	Gamlakarleby IF
321	Mikke Paajanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
54	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
60	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
63	Luukas Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
62	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
285	Joonas Tikkanen	Pyhäjärven Pohti
50	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
275	Asseri Välimäki	Noormarkun Nopsa
276	Eemeli Välimäki	Noormarkun Nopsa
M 800m		
280	Lauri Hassi	Oriveden Ponnistus
72	Derow Husen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
69	Jussi Huuskonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
36	Onni Ikonen	Hankasalmen Hanka
312	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö
70	Luukas Kontro	Jyväskylän Kenttäurheilijat
277	Valtteri Sillanpää	Noormarkun Nopsa
28	Väinö Venetjoki	Gamlakarleby IF
29	Joni Virkkala	Gamlakarleby IF
71	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P9 150m		
219	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
221	Peetu Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
211	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
220	Konsta Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
223	Eero Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
244	Lauri Skyttä	Kouvolan Urheilijat
17	Joona Soiluaho	Äänekosken Urheilijat
222	Eetu Vesiaho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P9 Pituus		
219	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
221	Peetu Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
211	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
253	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera
304	Jooas Oittinen	Saarijärven Pullistus
223	Eero Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
244	Lauri Skyttä	Kouvolan Urheilijat
17	Joona Soiluaho	Äänekosken Urheilijat
258	Juuso Suokko	Lapuan Virkiä
222	Eetu Vesiaho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P9 Kuula		
219	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
221	Peetu Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
211	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
18	Otto Makkonen	Äänekosken Urheilijat
253	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera
304	Jooas Oittinen	Saarijärven Pullistus
223	Eero Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
244	Lauri Skyttä	Kouvolan Urheilijat
258	Juuso Suokko	Lapuan Virkiä
222	Eetu Vesiaho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T9 150m		
225	Iita Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
319	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
224	Mirella Lundell	Jyväskylän Kenttäurheilijat
19	Veera Manner	Äänekosken Urheilijat
226	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
252	Hertta-Liina Tuominen	Lahden Ahkera
216	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
217	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T9 Pituus		
225	Iita Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
262	Iiris Elomaa	Laukaan Urheilijat
319	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
274	Seela Kallioinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
224	Mirella Lundell	Jyväskylän Kenttäurheilijat
19	Veera Manner	Äänekosken Urheilijat
226	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
227	Ronja Schulman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
252	Hertta-Liina Tuominen	Lahden Ahkera
216	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T9 Kuula		
225	Iita Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
262	Iiris Elomaa	Laukaan Urheilijat
319	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
19	Veera Manner	Äänekosken Urheilijat
226	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
216	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T10 60m		
212	Sofia Gavriliuk	Jyväskylän Kenttäurheilijat
196	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
214	Enni Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
311	Petra Lähteelä	Suolahden Urho
14	Silja Nyholm	Äänekosken Urheilijat
242	Maissi Peltoniemi	Kaustisen Pohjan-Veikot
215	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
213	Inka Rautiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
291	Helmi Siitonen	Ristiinan Urheilijat
15	Matilda Syri	Äänekosken Urheilijat
205	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T10 1000m		
319	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
238	Ella Mettälä	Kauhajoen Karhu
215	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
16	Alma Salonen	Äänekosken Urheilijat
15	Matilda Syri	Äänekosken Urheilijat
252	Hertta-Liina Tuominen	Lahden Ahkera
205	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
216	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
217	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T10 Korkeus		
26	Silva Hynönen	Alavuden Urheilijat
196	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
311	Petra Lähteelä	Suolahden Urho
14	Silja Nyholm	Äänekosken Urheilijat
242	Maissi Peltoniemi	Kaustisen Pohjan-Veikot
205	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
217	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T10 Kolmiloikka		
26	Silva Hynönen	Alavuden Urheilijat
196	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
218	Saimi Muhonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
291	Helmi Siitonen	Ristiinan Urheilijat
205	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T10 Junnukeihäs		
319	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
26	Silva Hynönen	Alavuden Urheilijat
196	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
311	Petra Lähteelä	Suolahden Urho
218	Saimi Muhonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
215	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
205	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
216	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P10 60m		
208	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
210	Jiri Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
207	Samuli Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
206	Aaron Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
211	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
12	Tuukka Mikkonen	Äänekosken Urheilijat
209	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
257	Joona Suokko	Lapuan Virkiä
186	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
261	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat
303	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus
13	Arttu Vuorinen	Äänekosken Urheilijat
P10 1000m		
208	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
210	Jiri Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
206	Aaron Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
12	Tuukka Mikkonen	Äänekosken Urheilijat
186	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P10 Korkeus		
208	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
233	Atte Leino	Kangasalan Urheilijat -68
12	Tuukka Mikkonen	Äänekosken Urheilijat
209	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
261	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat
13	Arttu Vuorinen	Äänekosken Urheilijat
P10 Kolmiloikka		
208	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
233	Atte Leino	Kangasalan Urheilijat -68
209	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
13	Arttu Vuorinen	Äänekosken Urheilijat
P10 Junnukeihäs		
208	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
207	Samuli Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
206	Aaron Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
233	Atte Leino	Kangasalan Urheilijat -68
209	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
261	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat
T11 150m		
200	Noora Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
204	Ella Harni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
197	Pihla Hyyppä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
198	Aino Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
196	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
310	Kristina Kuokkanen	Suolahden Urho
199	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
201	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
183	Anna Njie	Jyväskylän Kenttäurheilijat
195	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
202	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
194	Lucinda Smith	Jyväskylän Kenttäurheilijat
11	Peppi Soiluaho	Äänekosken Urheilijat
232	Iida Tamminen	Kaipolan Vire
T11 60m aidat		
200	Noora Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
260	Veera Elomaa	Laukaan Urheilijat
204	Ella Harni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
203	Emma Heberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
197	Pihla Hyyppä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
273	Saga Kallioinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
255	Jenna-Justiina Mäenpää	Lappajärven Veikot
181	Stefania Novik	Jyväskylän Kenttäurheilijat
37	Vilma Salo	Hartolan Voima
194	Lucinda Smith	Jyväskylän Kenttäurheilijat
11	Peppi Soiluaho	Äänekosken Urheilijat
T11 Pituus		
200	Noora Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
302	Sara Haapakoski	Saarijärven Pullistus
204	Ella Harni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
197	Pihla Hyyppä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
198	Aino Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
273	Saga Kallioinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
310	Kristina Kuokkanen	Suolahden Urho
199	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
183	Anna Njie	Jyväskylän Kenttäurheilijat
181	Stefania Novik	Jyväskylän Kenttäurheilijat
195	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
37	Vilma Salo	Hartolan Voima
194	Lucinda Smith	Jyväskylän Kenttäurheilijat
11	Peppi Soiluaho	Äänekosken Urheilijat
232	Iida Tamminen	Kaipolan Vire
T11 Kuula		
166	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
260	Veera Elomaa	Laukaan Urheilijat
196	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
199	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
183	Anna Njie	Jyväskylän Kenttäurheilijat
181	Stefania Novik	Jyväskylän Kenttäurheilijat
37	Vilma Salo	Hartolan Voima
24	Hanna Siirilä	Alajärven Ankkurit
232	Iida Tamminen	Kaipolan Vire
205	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T11 1000m kävely		
201	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
195	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
205	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P11 150m		
190	Julius Auvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
167	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
191	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Roope Jalasaho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
189	Eetu Keto-Tokoi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
188	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
237	Anton Lindgren	Karstulan Kiva
174	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
301	Elias Oittinen	Saarijärven Pullistus
186	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P11 60m aidat		
190	Julius Auvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
167	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
257	Joona Suokko	Lapuan Virkiä
236	Iivari Tiihonen	Kangasniemen Kalske
P11 Pituus		
190	Julius Auvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
167	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
191	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Roope Jalasaho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
189	Eetu Keto-Tokoi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
188	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
301	Elias Oittinen	Saarijärven Pullistus
257	Joona Suokko	Lapuan Virkiä
236	Iivari Tiihonen	Kangasniemen Kalske
P11 Kuula		
167	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
191	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Roope Jalasaho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
188	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
233	Atte Leino	Kangasalan Urheilijat -68
317	Eppu Mäntylä	Vähänkyrön Viesti
301	Elias Oittinen	Saarijärven Pullistus
192	Reino Rantanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
22	Veeti Saarimäki	Ähtärin Urheilijat
193	Eino Vuoristo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P11 1000m kävely		
191	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
318	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
P12 60m		
167	Onni Erkkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
168	Urho Järvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
7	Ville Kankainen	Äänekosken Urheilijat
6	Joona Liimatainen	Äänekosken Urheilijat
241	Sulo Peltoniemi	Kaustisen Pohjan-Veikot
270	Juho Tonteri	Mikkelin Kilpa-Veikot
169	Verne Torikka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
282	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset
P12 1000m		
170	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P12 Korkeus		
170	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
7	Ville Kankainen	Äänekosken Urheilijat
241	Sulo Peltoniemi	Kaustisen Pohjan-Veikot
171	Lauri Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
169	Verne Torikka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P12 Kolmiloikka		
148	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
7	Ville Kankainen	Äänekosken Urheilijat
270	Juho Tonteri	Mikkelin Kilpa-Veikot
P12 Junnukeihäs		
7	Ville Kankainen	Äänekosken Urheilijat
172	Leevi Kumpumäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
173	Daniel Pollari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
20	Aatu Saarimäki	Ähtärin Urheilijat
21	Atte Saarimäki	Ähtärin Urheilijat
22	Veeti Saarimäki	Ähtärin Urheilijat
T12 60m		
175	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
231	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
23	Viola Jokiaho	Ähtärin Urheilijat
178	Marikki Karsten	Jyväskylän Kenttäurheilijat
8	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat
298	Meea Oikari	Saarijärven Pullistus
164	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Alina Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Netta Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
272	Veera Pöyry	Mikkelin Kilpa-Veikot
180	Martta Rasmus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
249	Vilma Ryytty	Lahden Ahkera
320	Ida Saarinen	Vilppulan Veikot
177	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
299	Iina Suomäki	Saarijärven Pullistus
250	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera
248	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera
300	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
271	Silja Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot
176	Viivi Väätänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T12 1000m		
175	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
47	Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi
23	Viola Jokiaho	Ähtärin Urheilijat
164	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
9	Elsa Sihvonen	Äänekosken Urheilijat
248	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera
251	Jenni Tuominen	Lahden Ahkera
271	Silja Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot
T12 Korkeus		
175	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
231	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
230	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire
10	Iina Manner	Äänekosken Urheilijat
181	Stefania Novik	Jyväskylän Kenttäurheilijat
298	Meea Oikari	Saarijärven Pullistus
160	Netta Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
249	Vilma Ryytty	Lahden Ahkera
320	Ida Saarinen	Vilppulan Veikot
177	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
247	Janni Savolainen	Lahden Ahkera
299	Iina Suomäki	Saarijärven Pullistus
248	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera
T12 Kolmiloikka		
175	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
47	Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi
231	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
23	Viola Jokiaho	Ähtärin Urheilijat
8	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat
272	Veera Pöyry	Mikkelin Kilpa-Veikot
177	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
250	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera
300	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
271	Silja Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot
182	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T12 Junnukeihäs		
175	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
8	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat
10	Iina Manner	Äänekosken Urheilijat
183	Anna Njie	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
165	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
247	Janni Savolainen	Lahden Ahkera
250	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera
176	Viivi Väätänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T13 200m		
157	Jenny Grönholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
142	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
156	Joanna Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
309	Pihla Lähteelä	Suolahden Urho
3	Juulia Nyholm	Äänekosken Urheilijat
246	Celina Salonen	Lahden Ahkera
155	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
146	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
245	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera
T13 60m aidat		
158	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
256	Linnea Hirvelä	Lapuan Virkiä
4	Sini Issakainen	Äänekosken Urheilijat
269	Silja Kallioinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
235	Anna-Riikka Klemola	Kangasniemen Kalske
142	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
156	Joanna Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
246	Celina Salonen	Lahden Ahkera
155	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
247	Janni Savolainen	Lahden Ahkera
146	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
245	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera
T13 Seiväs		
255	Jenna-Justiina Mäenpää	Lappajärven Veikot
159	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T13 Pituus		
157	Jenny Grönholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
297	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
145	Lumi Harjulehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
158	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
229	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire
4	Sini Issakainen	Äänekosken Urheilijat
235	Anna-Riikka Klemola	Kangasniemen Kalske
142	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
156	Joanna Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
164	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Alina Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Matilda Pietiläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Netta Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
246	Celina Salonen	Lahden Ahkera
155	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
163	Nelli Tuunanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
147	Oona Venäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T13 Kuula		
166	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Lumi Harjulehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
158	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
142	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
5	Iiris Kuorinki	Äänekosken Urheilijat
309	Pihla Lähteelä	Suolahden Urho
165	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
155	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
245	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera
T13 1000m kävely		
44	Maija Harju	Janakkalan Jana
230	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire
P13 200m		
149	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
295	Patrik Kinnunen	Saarijärven Pullistus
151	Aaro Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
152	Matti Laiho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
150	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
286	Jarkko Mikkonen	Pyhäjärven Pohti
113	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
267	Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
240	Atte Salminen	Kaustisen Pohjan-Veikot
135	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
270	Juho Tonteri	Mikkelin Kilpa-Veikot
P13 60m aidat		
149	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
150	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
267	Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
135	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P13 Seiväs		
150	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
135	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P13 Pituus		
149	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
295	Patrik Kinnunen	Saarijärven Pullistus
154	Sauli Kovanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1	Kasper Kuorinki	Äänekosken Urheilijat
151	Aaro Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
152	Matti Laiho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
150	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
240	Atte Salminen	Kaustisen Pohjan-Veikot
135	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
282	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset
P13 Kuula		
1	Kasper Kuorinki	Äänekosken Urheilijat
133	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
286	Jarkko Mikkonen	Pyhäjärven Pohti
113	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
267	Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
20	Aatu Saarimäki	Ähtärin Urheilijat
21	Atte Saarimäki	Ähtärin Urheilijat
283	Eetu Saramäki	Petäjäveden Petäjäiset
P13 1000m kävely		
154	Sauli Kovanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
296	Aapo Pimiä	Saarijärven Pullistus
P14 60m		
31	Valter Forsell	Gamlakarleby IF
33	Anton Hietapakka	Gamlakarleby IF
109	Tommi Järvenpää	Jyväskylän Kenttäurheilijat
108	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
132	Veeti Pakkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
113	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
239	Sisu Peltoniemi	Kaustisen Pohjan-Veikot
267	Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
134	Johannes Sell	Jyväskylän Kenttäurheilijat
234	Juuso Tiihonen	Kangasniemen Kalske
259	Mikko Turpeinen	Laukaan Urheilijat
P14 1000m		
1	Kasper Kuorinki	Äänekosken Urheilijat
135	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
259	Mikko Turpeinen	Laukaan Urheilijat
268	Eetu Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot
P14 Korkeus		
109	Tommi Järvenpää	Jyväskylän Kenttäurheilijat
108	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
132	Veeti Pakkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
239	Sisu Peltoniemi	Kaustisen Pohjan-Veikot
135	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P14 Kolmiloikka		
136	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
108	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
314	Oskari Kärki	Vaasan Vasama
132	Veeti Pakkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
135	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T14 60m		
308	Anni Feodoroff	Suolahden Urho
256	Linnea Hirvelä	Lapuan Virkiä
269	Silja Kallioinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
281	Milla Kangas	Oulun Pyrintö
137	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
40	Veera Ketonen	Ilmajoen Kisailijat
115	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
42	Susanna Kivioja	Ilmajoen Kisailijat
2	Iita Kononen	Äänekosken Urheilijat
142	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
138	Eevi Korhonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Veera Korpilauri	Jyväskylän Kenttäurheilijat
43	Oona-Maria Köykkä	Ilmajoen Kisailijat
307	Emilia Markusbacka	Suolahden Urho
288	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä
41	Sanja Mäenpää	Ilmajoen Kisailijat
144	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
278	Sofia Puolakanaho	Orimattilan Jymy
141	Vilma Pykälinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
228	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire
46	Veera Reponen	Joutsan Pommi
143	Matilda Ryyppö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	Inari Semann	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
245	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera
119	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T14 1000m		
145	Lumi Harjulehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
123	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
130	Senni Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
143	Matilda Ryyppö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
147	Oona Venäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
146	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T14 Korkeus		
137	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
265	Sofia Kokko	Mikkelin Kilpa-Veikot
131	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
292	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus
129	Ella Saalasti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T14 Kolmiloikka		
124	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
281	Milla Kangas	Oulun Pyrintö
137	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
115	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
2	Iita Kononen	Äänekosken Urheilijat
315	Emma Pullola	Vaasan Vasama
228	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire
119	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T15 200m		
118	Vilma Honkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
266	Lotta Häkkänen	Mikkelin Kilpa-Veikot
120	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
281	Milla Kangas	Oulun Pyrintö
40	Veera Ketonen	Ilmajoen Kisailijat
115	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat
42	Susanna Kivioja	Ilmajoen Kisailijat
265	Sofia Kokko	Mikkelin Kilpa-Veikot
117	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
123	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
116	Alisa Lyyra	Jyväskylän Kenttäurheilijat
288	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä
41	Sanja Mäenpää	Ilmajoen Kisailijat
99	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
121	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
98	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
122	Aino Tyynysniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
119	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T15 60m aidat		
118	Vilma Honkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
124	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
265	Sofia Kokko	Mikkelin Kilpa-Veikot
117	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
254	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot
121	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T15 Seiväs		
243	Ilona Järvenpää	Keuruun Kisailijat
254	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot
T15 Pituus		
128	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
118	Vilma Honkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
266	Lotta Häkkänen	Mikkelin Kilpa-Veikot
120	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
127	Helmi Jauhiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
124	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
287	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä
40	Veera Ketonen	Ilmajoen Kisailijat
117	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
126	Iiris Koppinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
43	Oona-Maria Köykkä	Ilmajoen Kisailijat
289	Emilia Malinen	Pylkönmäen Yrittävä
288	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä
99	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
292	Lotta Perkiö	Saarijärven Pullistus
121	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
98	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
125	Selma Seppälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
293	Vilma-Riina Valkola	Saarijärven Pullistus
T15 Kuula		
128	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
118	Vilma Honkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
120	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
131	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
116	Alisa Lyyra	Jyväskylän Kenttäurheilijat
316	Ella Mäntylä	Vähänkyrön Viesti
294	Tilda Pimiä	Saarijärven Pullistus
130	Senni Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
125	Selma Seppälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
122	Aino Tyynysniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
T15 1000m kävely		
263	Veera Rantala	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
P15 200m		
30	Davin Flocco	Gamlakarleby IF
31	Valter Forsell	Gamlakarleby IF
32	Miro Heikkilä	Gamlakarleby IF
33	Anton Hietapakka	Gamlakarleby IF
109	Tommi Järvenpää	Jyväskylän Kenttäurheilijat
45	Luukas Kemppainen	Joutsan Pommi
70	Luukas Kontro	Jyväskylän Kenttäurheilijat
108	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
111	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
110	Lauri Liljavirta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
34	Jani Mäenpää	Gamlakarleby IF
35	Jimi Rousu	Gamlakarleby IF
322     Jerry Savolainen        Lahden Ahkera
234	Juuso Tiihonen	Kangasniemen Kalske
P15 60m aidat		
111	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P15 Pituus		
306	Aksu Kauppinen	Suolahden Urho
110	Lauri Liljavirta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
P15 Kuula		
109	Tommi Järvenpää	Jyväskylän Kenttäurheilijat
113	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Lassi Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat