Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
SM-kilpailut
15.02. klo 15:00 SM-hallit Ilmoittautuneet
M 60 m

0	Konsta Alatupa	Kokkolan Työväen Urheilijat		
0	Jonathan Brace	Esbo IF		
0	Mike Changala	Esbo IF		
0	Christoffer Envall	IK Falken		
0	Emmanuel Hitilasha	Lahden Ahkera		
0	Tuukka Huuskola	Esbo IF		
0	Riku Illukka	Vantaan Salamat		
0	Willem Kajander	Borgå Akilles		
0	Viktor Kantele	Borgå Akilles		
0	Sampo Kiviharju	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
0	Aleksi Lehto	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
0	Joona Luotonen	IF Sibbo-Vargarna		
0	Erno Mehtonen	Savonlinnan Riento		
0	Ville Myllymäki	Kankaanpään Seudun Leisku		
0	Ilari Mäkinen	Helsingfors IFK		
0	Pavel Mäkinen	Helsingfors IFK		
0	Heikki Nieminen	Janakkalan Jana		
0	Arttu Paananen	Esbo IF		
0	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Samuel Purola	Oulun Pyrintö		
0	Roope Saarinen	Esbo IF		
0	Kalle Salminen	Joensuun Kataja		
0	Samuli Samuelsson	Ikaalisten Urheilijat		
0	Eino Vuori	Hämeenlinnan Tarmo		

M 200 m

0	Ville Aarnivala	Tampereen Pyrintö		
0	Erik Back	Helsingfors IFK		
0	Jonathan Brace	Esbo IF		
0	Christoffer Envall	IK Falken		
0	Mikael Granqvist	IF Sibbo-Vargarna		
0	Eero Helppolainen	Porin Tarmo		
0	Eero Hirvinen	Kankaanpään Seudun Leisku		
0	Tuukka Huuskola	Esbo IF		
0	Riku Illukka	Vantaan Salamat		
0	Filiph Johansson	Gamlakarleby IF		
0	Elias Jrad	Kenttäurheilijat -58		
0	Viljami Kaasalainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Willem Kajander	Borgå Akilles		
0	Niko Kangasoja	Oulun Pyrintö		
0	Lassi Kaukonen	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Jonatan Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Sampo Kiviharju	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Oskari Lehtonen	Nurmijärven Yleisurheilu		
0	Matias Linkoaho	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Erno Mehtonen	Savonlinnan Riento		
0	Pavel Mäkinen	Helsingfors IFK		
0	Tommi Mäkinen	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Samuel Purola	Oulun Pyrintö		
0	Ilari Ryyppö	Tampereen Urheilijat -38		
0	Roope Saarinen	Esbo IF		
0	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Asseri Välimäki	Noormarkun Nopsa		
0	Eemeli Välimäki	Noormarkun Nopsa		

M 400 m

0	Ville Aarnivala	Tampereen Pyrintö		
0	Erik Back	Helsingfors IFK		
0	Niklas Björkenheim	Esbo IF		
0	Juuso Hassi	Oriveden Ponnistus		
0	Filiph Johansson	Gamlakarleby IF		
0	Elias Jrad	Kenttäurheilijat -58		
0	Jouko Juntunen	Tampereen Pyrintö		
0	Ville Lampinen	Kenttäurheilijat -58		
0	Jaakko Lehtilä	Tampereen Pyrintö		
0	Matias Linkoaho	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Samuli Losoi	Tampereen Pyrintö		
0	Atte Nevala	Kenttäurheilijat -58		
0	Juho Pirskanen	Kuopion Reipas		
0	Kalle Raitala	Tampereen Pyrintö		
0	Ilari Ryyppö	Tampereen Urheilijat -38		
0	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö		
0	Asseri Välimäki	Noormarkun Nopsa		
0	Eemeli Välimäki	Noormarkun Nopsa		
0	Christian Vänttinen	Naantalin Löyly		

M 800 m

0	Lauri Hassi	Oriveden Ponnistus		
0	Niklas Heikkilä	Kuusankosken Urheiluseura		
0	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
0	Panu Jantunen	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
0	Lassi Kuva	Lahden Ahkera		
0	Antton Launto	Sauvon Urheilijat		
0	Jaakko Lehtilä	Tampereen Pyrintö		
0	Mikko Rahkola	Pudasjärven Urheilijat		
0	Jussi Raittinen	Kurikan Ryhti		
0	Alex Rauhala	Vasa IS		
0	Joonas Rinne	Saarijärven Pullistus		
0	Tuomo Salonen	Espoon Tapiot		
0	Elias Tuominen	Naantalin Löyly		
0	Eelis Uitto	Viipurin Urheilijat		
0	Niko Viljola	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Joni Virkkala	Gamlakarleby IF		

M 1500 m

0	Tuure Haapanen	Turun Urheiluliitto		
0	Niklas Heikkilä	Kuusankosken Urheiluseura		
0	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
0	Samu Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Samuli Hussa	Limingan Niittomiehet		
0	Konsta Hämäläinen	Joensuun Kataja		
0	Panu Jantunen	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Ossi Kekki	Lahden Ahkera		
0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
0	Robin Kronqvist	IK Falken		
0	Antton Launto	Sauvon Urheilijat		
0	Samu Mikkonen	Joensuun Kataja		
0	Tuomas Puputti	IF Raseborg		
0	Joonas Rinne	Saarijärven Pullistus		
0	Tuomo Salonen	Espoon Tapiot		
0	Martti Siikaluoma	Lahden Ahkera		

M 3000 m

0	Hannu Granberg	Lahden Ahkera		
0	Samu Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Mikko Hirvonen	Joensuun Kataja		
0	Samuli Hussa	Limingan Niittomiehet		
0	Konsta Hämäläinen	Joensuun Kataja		
0	Antti Ihamäki	Alajärven Ankkurit		
0	Jussi Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat		
0	Ossi Kekki	Lahden Ahkera		
0	Mika Kotiranta	Joensuun Kataja		
0	Robin Kronqvist	IK Falken		
0	Samu Mikkonen	Joensuun Kataja		
0	Aki Nummela	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Jaakko Piesanen	Saarijärven Pullistus		
0	Topi Raitanen	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Eero Saleva	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Martti Siikaluoma	Lahden Ahkera		
0	Miika Tenhunen	Nivalan Urheilijat		
0	Arttu Vattulainen	Joensuun Kataja		
0	Niklas Wihlman	Turun Urheiluliitto		

M 60 m aj

0	Juuso Hassi	Oriveden Ponnistus		
0	Viktor Kantele	Borgå Akilles		
0	Elmo Lakka	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Pyry Santahuhta	Kankaanpään Seudun Leisku		
0	Otto Seppälä	Lamminpään Korpi		
0	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

M 300 m aj

0	Jonni Blomqvist	Borgå Akilles		
0	Markus Hurri	Liedon Parma		
0	Tuomas Lehtonen	Liedon Parma		
0	Edward Lindberg	IF Sibbo-Vargarna		
0	Samuli Raikunen	Liedon Parma		
0	Jussi Raittinen	Kurikan Ryhti		
0	Pekka Sinkkonen	Helsingfors IFK		
0	Kalle Stylman	Liedon Parma		
0	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Anton Tallbacka	Helsingfors IFK		
0	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö		

M 5000 m kävely

0	Joni Hava	Espoon Tapiot		
0	Sajan Irincheev	Espoon Tapiot		
0	Jarkko Kinnunen	Jalasjärven Jalas		
0	Elmo Koivunen	Esbo IF		
0	Matias Korpela	Turun Urheiluliitto		
0	Jaakko Määttänen	Espoon Tapiot		
0	Veli-Matti Partanen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

M Korkeus

0	Jesse Huttunen	Savitaipaleen Urheilijat		
0	Aleksi Klemola	Ullavan Kilpa		
0	Daniel Kosonen	Tampereen Pyrintö		
0	Arttu Mattila	Äänekosken Urheilijat		
0	Valtteri Mattila	Äänekosken Urheilijat		
0	Matias Mustonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
0	Valtteri Välimäki	Uudenkaupungin Kenttäkarhut		
0	Ville Waher	Turun Urheiluliitto		

M Seiväs

0	Juho Alasaari	Laihian Luja		
0	Tommi Holttinen	Someron Esa		
0	Jere Keskinen	Vaasan Toverit		
0	Johan-Antti Kivilahti	Haapajärven Kiilat		
0	Urho Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
0	Anton Kunnas	IF Sibbo-Vargarna		
0	Mikko Paavola	Alajärven Ankkurit		
0	Olli Rannikko	Nokian Urheilijat		
0	Jami Siira	Tampereen Pyrintö		
0	Eetu Turakainen	Turun Urheiluliitto		
0	Leo Uusimäki	Kenttäurheilijat -58		
0	Einari Välimäki	Noormarkun Nopsa		
0	Tomas Wecksten	Karhulan Urheilijat		

M Pituus

0	Iikka Alingue	Janakkalan Jana		
0	Janne Etelämäki	Kuortaneen Kunto		
0	Eero Haapala	Viipurin Urheilijat		
0	Konsta Kauppinen	Orimattilan Jymy		
0	Pyry Keränen	Karkkilan Pojat		
0	Topias Koukkula	Kangasalan Urheilijat-68		
0	Joona Luotonen	IF Sibbo-Vargarna		
0	Miika Mäkinen	Riihimäen Kisko		
0	Kristian Pulli	Viipurin Urheilijat		
0	Tuomas Rouvali	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Julius Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Joska Tommola	Lahden Ahkera		
0	Arttu Tyystjärvi	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Valtteri Välläri	Janakkalan Jana		

M Kolmiloikka

0	Iikka Alingue	Janakkalan Jana		
0	Tuomas Kaukolahti	Kenttäurheilijat -58		
0	Simo Lipsanen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Veikko Nugraha	Espoon Tapiot		
0	Daniel Ofosu	Turun Weikot Yleisurheilu		
0	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Niko Simola	Vammalan seudun Voima		
0	Daniel Sjölind	IF Åsarna		
0	Antti Tiekso	Turun Weikot Yleisurheilu		
0	Arttu Tyystjärvi	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

M Kuula

0	Eero Ahola	Porin Yleisurheilu		
0	Arttu Kangas	Kankaanpään Seudun Leisku		
0	Samuli Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Lauri Lindqvist	Siilinjärven Ponnistus		
0	Niklas Loukola	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
0	Nico Oksanen	Turun Urheiluliitto		
0	Tomas Söderlund	IF Raseborg		
0	Panu Tirkkonen	Keiteleen Kunto		
0	Mikko Toiviainen	Loimaan Jankko		

M 4 x 300 m

0	Esbo IF 1		
0	Gamlakarleby IF 1		
0	Helsingfors IFK 1		
0	Helsingin Kisa-Veikot 1		
0	IF Sibbo-Vargarna 1		
0	Jyväskylän Kenttä-Urheilijat 1		
0	Jyväskylän Kenttä-Urheilijat 2		
0	Jyväskylän Kenttä-Urheilijat 3		
0	Kenttäurheilijat-58 1		
0	Liedon Parma 1		
0	Noormarkun Nopsa 1		
0	Tampereen Pyrintö 1		
0	Tampereen Pyrintö 2		
0	Tampereen Pyrintö 3		
0	Turun Urheiluliitto 1		

N 60 m

0	Carita Barsk	Espoon Tapiot		
0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
0	Eveliina Bogdanoff	Kuivasjärven Aura		
0	Matilda Bogdanoff	Helsingfors IFK		
0	Minea Fogelholm	Espoon Tapiot		
0	Sara Francis	Kiuruveden Urheilijat		
0	Annika Haverinen	Kajaanin Kipinä		
0	Säde Honkala	Turun Urheiluliitto		
0	Petra Häggqvist	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Jandeh Jallow	Oulun Pyrintö		
0	Sofia Järvelin	Alavuden Urheilijat		
0	Merituuli Jääskeläinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Lotta Kemppinen	Helsingfors IFK		
0	Saara Keskitalo	Espoon Tapiot		
0	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Jenna Kokkonen	Kajaanin Kipinä		
0	Tanja Kokkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Anniina Kortetmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Johanna Kylmänen	Raision Kuula		
0	Maisa Laakso	Vasa IS		
0	Linda Leveelahti	Helsingfors IFK		
0	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö		
0	Sanni Mahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Olivia Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Evelina Ojaniittu	Turun Weikot Yleisurheilu		
0	Eeva Paavilainen	Turun Weikot Yleisurheilu		
0	Henriikka Parpala	Helsingfors IFK		
0	Veera Pudas	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Aino Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Anna Pursiainen	Espoon Tapiot		
0	Maria Räsänen	Lapinlahden Veto		
0	Elisabet Salmela	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Netta Salo	Savonlinnan Riento		
0	Jasmin Showlah	Helsingfors IFK		
0	Anni Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Sara Siltala	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Alina Strömberg	Larsmo IF		
0	Sonja Stång	Kuivasjärven Aura		
0	Emma Tainio	Paimion Urheilijat		
0	Tiia Tammisalo	Esbo IF		
0	Milja Thureson	Turun Toverit		
0	Essi Vehmaa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		

N 200 m

0	Mette Baas	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Minea Fogelholm	Espoon Tapiot		
0	Sara Francis	Kiuruveden Urheilijat		
0	Säde Honkala	Turun Urheiluliitto		
0	Julia Ihantola	Espoon Tapiot		
0	Jandeh Jallow	Oulun Pyrintö		
0	Sofia Järvelin	Alavuden Urheilijat		
0	Merituuli Jääskeläinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Laura Kemppainen	Pohjan Koitto		
0	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Jenna Kokkonen	Kajaanin Kipinä		
0	Anniina Kortetmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Helmi Kortetmaa	Kannuksen Ura		
0	Kira Kruuti	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Johanna Kylmänen	Raision Kuula		
0	Anniina Laitinen	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Anne-Mari Lehtiö	Kenttäurheilijat -58		
0	Linda Leveelahti	Helsingfors IFK		
0	Sanni Mahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Nea Mattila	Helsingfors IFK		
0	Evelina Ojaniittu	Turun Weikot Yleisurheilu		
0	Veera Pudas	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Aino Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Anna Pursiainen	Espoon Tapiot		
0	Martta Rautala	Viipurin Urheilijat		
0	Maria Räsänen	Lapinlahden Veto		
0	Elisabet Salmela	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Netta Salo	Savonlinnan Riento		
0	Jasmina Showlah	Helsingfors IFK		
0	Sara Siltala	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Alina Strömberg	Larsmo IF		
0	Emma Tainio	Paimion Urheilijat		
0	Milja Thureson	Turun Toverit		
0	Taru Väisänen	Oulun Pyrintö		
0	Simone Wiklund	IF Nykarlebynejden		

N 400 m

0	Mette Baas	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö		
0	Annika Hannola	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Riina Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Erin Karjalahti	Nurmijärven Yleisurheilu		
0	Laura Kemppainen	Pohjan Koitto		
0	Kira Kruuti	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Sara Kuivisto	Borgå Akilles		
0	Viivi Lehikoinen	Helsingfors IFK		
0	Veera Mattila	Vammalan seudun Voima		
0	Eveliina Määttänen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
0	Eveliina Ojala	Soinin Sisu		
0	Siiri Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Sini Rajaniemi	Lahden Ahkera		
0	Martta Rautala	Viipurin Urheilijat		
0	Iina Takkula	Kuivasjärven Aura		
0	Milja Thureson	Turun Toverit		
0	Noora Toivo	Toijalan Vauhti		
0	Viola Westling	Turun Urheiluliitto		

N 800 m

0	Marika Aarnio	Turun Weikot Yleisurheilu		
0	Nathalie Blomqvist	IK Falken		
0	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö		
0	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Emilia Jousimaa	Esbo IF		
0	Jonna Julin	IF Nykarlebynejden		
0	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Ronja Koskela	Kuivasjärven Aura		
0	Ella Koskiniemi	Espoon Tapiot		
0	Pinja Kotinurmi	Lahden Ahkera		
0	Sara Kuivisto	Borgå Akilles		
0	Roosa Lahtinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Viivi Lankinen	Turun Urheiluliitto		
0	Moona Latvala	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Maria Murtorinne-Taskinen	Kuopion Reipas		
0	Lotta Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Janette Niemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Kirsi Pekkanen	Kuopion Reipas		
0	Erika Utriainen	Veitsiluodon Kisaveikot		
0	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Heidi Voutilainen	Espoon Tapiot		
0	Viola Westling	Turun Urheiluliitto		

N 1500 m

0	Nathalie Blomqvist	IK Falken		
0	Katri Gauriloff	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
0	Linnea Harala	Someron Esa		
0	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Mona Jäppinen	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Ilona Mononen	Lahden Ahkera		
0	Maria Murtorinne-Taskinen	Kuopion Reipas		
0	Johanna Peiponen	Rovaniemen Lappi		
0	Kaisa Tyni	Pyhtään Yritys		
0	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		

N 3000 m

0	Nina Chydenius	Gamlakarleby IF		
0	Anna Haataja	Oulun Pyrintö		
0	Iida Haataja	Oulun Pyrintö		
0	Emma Hakala	Espoon Tapiot		
0	Oona-Mari Hakulinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Linnea Harala	Someron Esa		
0	Taru Häyrinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
0	Mona Jäppinen	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Laura Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat		
0	Annemari Kiekara	Pudasjärven Urheilijat		
0	Pinja Kotinurmi	Lahden Ahkera		
0	Krista Lindholm	Pudasjärven Urheilijat		
0	Anne-Marika Partanen	Kuopion Reipas		
0	Johanna Peiponen	Rovaniemen Lappi		
0	Camilla Richardsson	Vasa IS		
0	Sara-Elise Ruokonen	Kuusjoen Humu		
0	Katarina Skräddar	Helsingin Jyry		
0	Kaisa Tyni	Pyhtään Yritys		
0	Amanda Virtanen	Turun Urheiluliitto		

N 60 m aj

0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
0	Eveliina Bogdanoff	Kuivasjärven Aura		
0	Matilda Bogdanoff	Helsingfors IFK		
0	Julia Enarvi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Lotta Harala	Tampereen Pyrintö		
0	Mari Heinonen	Kajaanin Kipinä		
0	Reetta Hurske	Tampereen Pyrintö		
0	Reetta Hämäläinen	Lahden Ahkera		
0	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Saara Keskitalo	Espoon Tapiot		
0	Sanni Kettunen	Salon Vilpas		
0	Tanja Kokkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Petra-Sofia Laakso	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Nooralotta Neziri	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Ella Nisula	Kuivasjärven Aura		
0	Heidi Parikka	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Marika Partinen	Joensuun Kataja		
0	Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento		
0	Jessica Rautelin	Esbo IF		
0	Janette Rinne	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Anni Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Sonja Stång	Kuivasjärven Aura		
0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		
0	Essi Vehmaa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Lotta Vento	Turun Urheiluliitto		

N 300 m aj

0	Annika Hannola	Helsingin Kisa-Veikot		
0	Mari Heinonen	Kajaanin Kipinä		
0	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Erin Karjalahti	Nurmijärven Yleisurheilu		
0	Mathilda Kvist	Vasa IS		
0	Viivi Lehikoinen	Helsingfors IFK		
0	Laura Loponen	Oulun Pyrintö		
0	Veera Mattila	Vammalan seudun Voima		
0	Eveliina Määttänen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
0	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Meeri Salomaa	Esbo IF		
0	Noora Toivo	Toijalan Vauhti		
0	Simone Wiklund	IF Nykarlebynejden		

N 3000 m kävely

0	Peppi Ahponen	Pyhäselän Urheilijat		
0	Elina Heikkinen	Oulun Pyrintö		
0	Anniina Kivimäki	Lapuan Virkiä		
0	Venla Laiho	Laitilan Jyske		
0	Sanna Mäenpää	Lapuan Virkiä		
0	Elisa Neuvonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
0	Venla-Nora Nirkkonen	Turun Weikot Yleisurheilu		
0	Ellen Seisto	Espoon Tapiot		
0	Heta Veikkola	Lapuan Virkiä		

N Korkeus

0	Gabriela Kosonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot		
0	Miia Lindholm	Helsingfors IFK		
0	Sini Lällä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Elin Pajunen	IF Åsarna		
0	Venla Pulkkanen	Lahden Ahkera		
0	Laura Rautanen	Vilppulan Veikot		
0	Linda Sandblom	HIK Friidrott		
0	Miia Sillman	Tampereen Pyrintö		
0	Heta Tuuri	Lahden Ahkera		
0	Viivi Voutilainen	Turun Urheiluliitto		
0	Ilona Äyräväinen	Karhulan Katajaiset		

N Seiväs

0	Saga Andersson	Esbo IF		
0	Pinja Koivumäki	Lauttakylän Luja		
0	Henriikka Könönen	Kuivasjärven Aura		
0	Elina Lampela	Oulun Pyrintö		
0	Vanessa Lindberg	Riihimäen Kisko		
0	Essi Melender	Vaasan Vasama		
0	Wilma Murto	Salon Vilpas		
0	Laura Ollikainen	Varkauden Kenttä-Veikot		
0	Emma Rovasalo	Hyvinkään seudun Urheilijat		

N Pituus

0	Katja Kangas	Pohjan Koitto		
0	Anne-Mari Lehtiö	Kenttäurheilijat -58		
0	Nea Lento	Tampereen Pyrintö		
0	Jessica Miettinen	Joensuun Kataja		
0	Emmi Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Olivia Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Roosa Määttälä	Kokkolan Veikot		
0	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Marika Partinen	Joensuun Kataja		
0	Gia Reinholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Sini Sanaslahti	Kaipolan Vire		
0	Miia Sillman	Tampereen Pyrintö		
0	Aino Tapio	IF Sibbo-Vargarna		
0	Paula Vihtalahti	Noormarkun Nopsa		

N Kolmiloikka

0	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Lotta Kirvesmies	Mikkelin Kilpa-Veikot		
0	Elina Kostiainen	Vihdin Viesti		
0	Pinja Kössi	Paimion Urheilijat		
0	Janita Leppäranta	Kristiinan Urheilijat		
0	Tilda Lipasti	Helsingfors IFK		
0	Jessica Miettinen	Joensuun Kataja		
0	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Ella Nisula	Kuivasjärven Aura		
0	Maria Peura	Tervolan Terävä		
0	Emma Pullola	Vaasan Vasama		
0	Gia Reinholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Senni Salminen	Imatran Urheilijat		

N Kuula

0	Suvi Arvela	Vehmaan Kiisto		
0	Kaisu Eskelinen	Maaningan Mahti		
0	Janette Hanski	Karhulan Urheilijat		
0	Suvi Helin	Tampereen Pyrintö		
0	Eucabeth Kivikangas	Alajärven Ankkurit		
0	Sanni Kuparinen	Janakkalan Jana		
0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Jessica Meriheinä	Liljendal IK		
0	Senja Mäkitörmä	Varpaisjärven Vire		
0	Eveliina Rouvali	Kuopion Reipas		
0	Henna Sallinen	Savonlinnan Riento		
0	Linn Sund	Vasa IS		
0	Tiia Tirkkonen	Keiteleen Kunto		

N 4 x 300 m

0	Espoon Tapiot 1		
0	Helsingfors IFK 1		
0	Helsingin Kisa-Veikot 1		
0	Jyväskylän Kenttä-Urheilijat 1		
0	Jyväskylän Kenttä-Urheilijat 2		
0	Jyväskylän Kenttä-Urheilijat 3		
0	Jyväskylän Kenttä-Urheilijat 4		
0	Lahden Ahkera 1		
0	Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1		
0	Oulun Pyrintö 1		
0	Tampereen Pyrintö 1		
0	Tampereen Pyrintö 2		
0	Tampereen Pyrintö 3		
0	Turun Urheiluliitto 1		
0	Vasa IS 1		
0	Veitsiluodon Kisa-Veikot 1