Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
06.02. klo 17:00 Pikamatkat ja kuula Ilmoittautuneet
M 60 m                            06.02  18:05

1   3     Thanakon Singpet                        2002 LapinlVe      
1   4     Santeri Tanner                          1996 LänsiUU       
1   5     Richard Liemula                         2002 KuopRei       

M 200 m                           06.02  18:40

1   3     Väinö Klemola                           1982 KuopRei       
1   4     Richard Liemula                         2002 KuopRei       
1   5     Lauri Saarelainen                       2004 KuopRei       
2   2     Elias Sopo                              2001 KuopRei       
2   3     Santeri Tanner                          1996 LänsiUU       
2   4     Viljami Kaasalainen                     1995 JyväskKU      
2   5     Lauri Hietaharju                        1996 JoensKa       

Erä 1
1   3     Väinö Klemola                           1982 KuopRei       
1   4     Richard Liemula                         2002 KuopRei       
1   5     Lauri Saarelainen                       2004 KuopRei       
Erä 2
2   2     Elias Sopo                              2001 KuopRei       
2   3     Santeri Tanner                          1996 LänsiUU       
2   4     Viljami Kaasalainen                     1995 JyväskKU      
2   5     Lauri Hietaharju                        1996 JoensKa       

M17 60 m                            06.02  18:05

1   2     Samuel Kiflie Beka                      2004 KuopRei       
1   6     Lauri Saarelainen                       2004 KuopRei       

M17 Kuula                           06.02  17:10

1   1     Riku Tenhunen                           2004 SiilPo        

P15 60 m                            06.02  17:48

1   2     Samu Hyvönen                            2006 KuopRei       
1   3     Eelis Turunen                           2006 KuopRei       
1   4     Elmer Vauhkonen                         2006 LapinlVe      
1   5     Veeti Paavola                           2005 SiilPo        

P15 200 m                           06.02  18:15

1   2     Samu Hyvönen                            2006 KuopRei       
1   3     Eevert Happonen                         2007 KuopRei       
1   4     Elmer Vauhkonen                         2006 LapinlVe      
1   5     Eelis Turunen                           2006 KuopRei       

P15 Kuula                           06.02  17:35

1   1     Veeti Paavola                           2005 SiilPo        

P13 60 m                            06.02  17:48

1   6     Eevert Happonen                         2007 KuopRei       

P13 Kuula                           06.02  17:35

1   1     Elias Vanhanen                          2007 KuopRei       
1   2     Samuli Romakkaniemi                     2008 KuopRei       

P11 60 m                            06.02  17:40

1   1     Viljo Niiranen                          2010 KuopRei       
1   2     Juho Kamunen                            2010 KiuruvU       
1   3     Mathias Asikainen                       2010 KuopRei       
1   4     Veeti Valtanen                          2009 KuopRei       
1   5     Lauri Launonen                          2010 KuopRei       
1   6     Miika Savolainen                        2010 KuopRei       
1   7     Vilho Haimakainen                       2010 KuopRei       

P11 Kuula                           06.02  18:20

1   1     Vilho Haimakainen                       2010 KuopRei       
1   2     Lauri Launonen                          2010 KuopRei       
1   3     Mathias Asikainen                       2010 KuopRei       
1   4     Leo Sabat                               2011 KuopRei       
1   5     Miika Savolainen                        2010 KuopRei       
1   6     Viljo Niiranen                          2010 KuopRei       
1   7     Peetu Savolainen                        2012 KuopRei       
1   8     Veeti Valtanen                          2009 KuopRei       
1   9     Juho Kamunen                            2010 KiuruvU       

P9 60 m                            06.02  17:18

1   3     Uuro Ruotsalainen                       2013 KuopRei       
1   4     Leo Sabat                               2011 KuopRei       
1   5     Topias Saastamoinen                     2011 KuopRei       
1   6     Peetu Savolainen                        2012 KuopRei       

M30 60 m                            06.02  17:10

1   4     Harri Kulo                                   KuopRei       

M40 60 m                            06.02  17:10

1   3     Jouni Hyvönen                                KuopRei       

M40 200 m                           06.02  18:50

1   4     Jouni Hyvönen                                KuopRei       

M45 60 m                            06.02  17:10

1   5     Jukka Nissinen                               KuopRei       

M50 60 m                            06.02  17:10

1   2     Heikki Savolainen                            KuopRei       
1   6     Tomi Julkunen                                KuopRei       

M50 200 m                           06.02  18:50

1   2     Heikki Savolainen                            KuopRei       
1   5     Tomi Julkunen                                KuopRei       

M50 Kuula                           06.02  17:10

1   1     Tomi Julkunen                                KuopRei       
1   2     Pauli  Havukainen                            JoensKa       

M55 200 m                           06.02  18:50

1   3     Jukka Kaukola                                KuopRei       

M55 Kuula                           06.02  17:10

1   1     Arto  Tapaninen                              KuopRei       

M60 60 m                            06.02  17:10

1   2     Tuomo Jääskeläinen                           KuopRei       
1   3     juhani ryynänen                              JuuanU        

M60 200 m                           06.02  18:50

2   2     Tuomo Jääskeläinen                           KuopRei       
2   3     juhani ryynänen                              JuuanU        

Erä 2
2   2     Tuomo Jääskeläinen                           KuopRei       
2   3     juhani ryynänen                              JuuanU        

M60 Kuula                           06.02  17:10

1   1     Juha Häkkinen                                KuopRei       

M65 60 m                            06.02  17:10

1   4     Kalevi Häkkinen                              KuopRei       

M70 60 m                            06.02  17:10

1   5     Heikki Pesonen                               KuopRei       
1   6     Mikko Häiväläinen                            KuopRei       
1   7     Paavo Muhonen                                JuuanU        

M70 200 m                           06.02  18:50

2   4     Heikki Pesonen                               KuopRei       
2   5     Mikko Häiväläinen                            KuopRei       

Erä 2
2   4     Heikki Pesonen                               KuopRei       
2   5     Mikko Häiväläinen                            KuopRei       

M70 Kuula                           06.02  17:10

1   1     Mauri Laaksonen                              KuopRei       

N 60 m                            06.02  17:55

1   2     Titta Mehtänen                          1995 TampPy        
1   3     Jessica Miettinen                       1998 JoensKa       
1   4     Sara Francis                            2000 KiuruvU       
1   5     Maria Räsänen                           1992 LapinlVe      
1   6     Helmi Kortetmaa                         1998 KannU         
2   3     Mette Lukin                             2000 KuopRei       
2   4     Minttu Eskelinen                        2004 IisVi         

Erä 1
1   2     Titta Mehtänen                          1995 TampPy        
1   3     Jessica Miettinen                       1998 JoensKa       
1   4     Sara Francis                            2000 KiuruvU       
1   5     Maria Räsänen                           1992 LapinlVe      
1   6     Helmi Kortetmaa                         1998 KannU         
Erä 2
2   3     Mette Lukin                             2000 KuopRei       
2   4     Minttu Eskelinen                        2004 IisVi         

N 200 m                           06.02  18:35

1   4     Mette Lukin                             2000 KuopRei       
1   5     Tilda Korhonen                          2004 SiilPo        

N17 60 m                            06.02  17:55

2   2     Tilda Korhonen                          2004 SiilPo        
2   5     Emma Kammonen                           2004 SiilPo        

Erä 2
2   2     Tilda Korhonen                          2004 SiilPo        
2   5     Emma Kammonen                           2004 SiilPo        

N17 Kuula                           06.02  17:10

1   1     Emma Kammonen                           2004 SiilPo        

T15 60 m                            06.02  17:52

1   1     Kerttu Miettinen                        2005 KuopRei       
1   2     Elina Kiiskinen                         2006 KuopRei       
1   3     Jemina Herranen                         2005 KuopRei       
1   4     Nea Savolainen                          2006 MaanMa        
1   5     Nea Vartiainen                          2006 KuopRei       
1   6     Maija Lahtela                           2006 KuopRei       

T15 200 m                           06.02  18:15

1   2     Noora Savolainen                        2008 MaanMa        
1   3     Nea Savolainen                          2006 MaanMa        
1   4     Jemina Herranen                         2005 KuopRei       
1   5     Tuuli Kämäräinen                        2009 KuopRei       
2   2     Hanna Sipponen                          2007 KuopRei       
2   3     Nea Vartiainen                          2006 KuopRei       
2   4     Maija Lahtela                           2006 KuopRei       
2   5     Elina Kiiskinen                         2006 KuopRei       

Erä 1
1   2     Noora Savolainen                        2008 MaanMa        
1   3     Nea Savolainen                          2006 MaanMa        
1   4     Jemina Herranen                         2005 KuopRei       
1   5     Tuuli Kämäräinen                        2009 KuopRei       
Erä 2
2   2     Hanna Sipponen                          2007 KuopRei       
2   3     Nea Vartiainen                          2006 KuopRei       
2   4     Maija Lahtela                           2006 KuopRei       
2   5     Elina Kiiskinen                         2006 KuopRei       

T15 Kuula                           06.02  17:35

1   1     Eveliina Sairanen                       2005 SiilPo        
1   2     Maija Lahtela                           2006 KuopRei       
1   3     Annika Venäläinen                       2006 KuopRei       
1   4     Nea Vartiainen                          2006 KuopRei       
1   5     Elina Kiiskinen                         2006 KuopRei       
1   6     Liinu Heiskanen                         2005 VierKoi       

T13 60 m                            06.02  17:43

1   1     Noora Savolainen                        2008 MaanMa        
1   2     Hanna Sipponen                          2007 KuopRei       
1   3     Kristiina Nevalainen                    2007 SiilPo        
1   4     Elle Vuohtoniemi                        2008 IisVi         
1   5     Sara Viljala                            2007 KuopRei       
1   6     Fanni Savolainen                        2008 KuopRei       
1   7     Sara-Marjut Kekkonen                    2008 SiilPo        

T13 Kuula                           06.02  17:35

1   1     Sara Viljala                            2007 KuopRei       
1   2     Elle Vuohtoniemi                        2008 IisVi         
1   3     Kristiina Nevalainen                    2007 SiilPo        
1   4     Fanni Savolainen                        2008 KuopRei       
1   5     Hanna Sipponen                          2007 KuopRei       
1   6     Sara-Marjut Kekkonen                    2008 SiilPo        
1   7     Noora Savolainen                        2008 MaanMa        

T11 60 m                            06.02  17:22

1   3     Pihla Mäkelä                            2010 KuopRei       
1   4     Tuuli Kämäräinen                        2009 KuopRei       
1   5     Hilma Oksanen                           2009 KuopRei       
2   2     Minttu Nyyssönen                        2010 KuopRei       
2   3     Minea Ruotsalainen                      2010 KuopRei       
2   4     Tinja Jalava                            2010 SiilPo        
2   5     Milja Hollmén                           2009 KuopRei       
2   6     Helmi Kiiskinen                         2010 KuopRei       

Erä 1
1   3     Pihla Mäkelä                            2010 KuopRei       
1   4     Tuuli Kämäräinen                        2009 KuopRei       
1   5     Hilma Oksanen                           2009 KuopRei       
Erä 2
2   2     Minttu Nyyssönen                        2010 KuopRei       
2   3     Minea Ruotsalainen                      2010 KuopRei       
2   4     Tinja Jalava                            2010 SiilPo        
2   5     Milja Hollmén                           2009 KuopRei       
2   6     Helmi Kiiskinen                         2010 KuopRei       

T11 Kuula                           06.02  17:35

1   1     Venla Vidgren                           2009 KuopRei       
1   2     Tinja Jalava                            2010 SiilPo        
1   3     Helmi Kiiskinen                         2010 KuopRei       
1   4     Minea Ruotsalainen                      2010 KuopRei       
1   5     Ruth Miettinen                          2009 KuopRei       
1   6     Minttu Nyyssönen                        2010 KuopRei       
1   7     Pihla Mäkelä                            2010 KuopRei       

T9 60 m                            06.02  17:22

1   2     Salla Tompuri                           2012 KuopRei       

N40 60 m                            06.02  17:55

2   6     Kirsi Mykkänen                               KuopRei       

Erä 2
2   6     Kirsi Mykkänen                               KuopRei       

N40 200 m                           06.02  18:35

1   3     Kirsi Mykkänen                               KuopRei       

N65 200 m                           06.02  18:50

2   1     Ritva-Liisa Mikkonen                         KuopRei