Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
15.01. klo 11:00 Urheiluoppilaitosten Hallimestaruuskilpailut Ilmoittautuneet
M22 60 m                            15.01  11:20

1   1  37 Topias Laine                            2001 HKV           
1   2  82 Pietari Valoranta                       2000 JyväskKU      
1   3  10 Leevi-Kalle Heikkilä                    2003 JyväskKU      
1   4  81 Matias Tulokas                          2003 IFSibboV      
1   5  40 Richard Liemula                         2002 KuopRei       
1   6   5 Aki Häkkinen                            2001 JyväskKU      
1   7  56 Arttu Peltola                           2002 JyväskKU      
1   8  23 Lassi Kaukonen                          2001 HKV           
1   9  85 Batuhan Yildirim                        2001 HIFK          
1  10  27 Juho Koivisto                           2003 JyväskKU      
1  11  72 Elias Sopo                              2001 KuopRei       
1  12  39 Rasmus Lehikoinen                       2003 JoensKa       
1  13  43 Valtteri Louko                          2003 LapVi         
1  14   6 Lassi Hakonen                           2003 JyväskKU      
1  15   9 Mauno Havukorpi                         2001 VihdVie       
1  16  73 Jonatan Sperryn                              EspTa         

M22 300 m                           15.01  13:10

1   1  37 Topias Laine                            2001 HKV           
1   2  82 Pietari Valoranta                       2000 JyväskKU      
1   3  35 Tomi Laakso                             2002 TapE          
1   4  41 Dani Lirkki                             2002 JyväskKU      
1   5  23 Lassi Kaukonen                          2001 HKV           
1   6   6 Lassi Hakonen                           2003 JyväskKU      
1   7   9 Mauno Havukorpi                         2001 VihdVie       
1   8  73 Jonatan Sperryn                              EspTa         

M22 800 m                           15.01  12:30

1   1  75 Santeri Suutala                              LapVi         
1   2  81 Matias Tulokas                          2003 IFSibboV      
1   3  16 Juho Järvinen                           2001 KarstKi       

M22 60 m aj                         15.01  11:00

1   1  26 Jonatan Kinnunen                        2002 JyväskKU      
1   2  85 Batuhan Yildirim                        2001 HIFK          
1   3  78 Atte Timgren                            2002 HKV           
1   4  35 Tomi Laakso                             2002 TapE          
1   5  14 Eero Ilomäki                            2001 HIFK          

M22 Korkeus                         15.01  13:30

1   1  65 Leo Rautiainen                          2003 KU-58         
1   2  55 Eetu Paasikivi                          2003 JoensKa       

M22 Seiväs                          15.01  11:05

1   1  77 Niklas Tallqvist                        2003 BorgåAk       
1   2  18 Otto Junnila                            2003 IFSibboV      
1   3  79 Juuso Toivonen                          2000 AhtU          

M22 Pituus                          15.01  11:15

1   1  40 Richard Liemula                         2002 KuopRei       
1   2  78 Atte Timgren                            2002 HKV           
1   3  65 Leo Rautiainen                          2003 KU-58         
1   4  76 Aaro Syväniemi                          2003 IlmajKi       
1   5  80 Ville Toivonen                          2002 ÄhtU          

M22 Kolmiloikka                     15.01  13:00

1   1  66 Luukas Saari                            2002 JyväskKU      

M22 Kuula                           15.01  12:00

1   1  61 Antti Pränni                            2001 TFEspoo       
1   2  14 Eero Ilomäki                            2001 HIFK          
1   3  26 Jonatan Kinnunen                        2002 JyväskKU      
1   4  38 Janne Läspä                             2002 KaustPV       
1   5  74 Hermanni Suutala                             LapVi         

N22 60 m                            15.01  11:35

1   1  45 Mette Lukin                             2000 KuopRei       
1   2  64 Nita Rasi                               2003 PihtipTui     
1   3  70 Sara Siltala                            2001 HKV           
1   4   7 Wilhelmiina Harju                       2002 JyväskKU      
1   5  24 Saara Keskitalo                         2000 EspTa         
1   6  59 Emmi Pennanen                           2002 JyväskKU      
1   7  67 Heidi Salminen                          2003 JyväskKU      
1   8  28 Laura Koivisto                          2001 JyväskKU      
1   9  83 Oona Vasilev                            2003 TapE          
1  10  42 Siiri Lithovius                         2002 LimNM         
1  11  60 Sandra Piippo-Pinho                     2002 HIFK          
1  12   4 Petra Häggqvist                         2001 HKV           
1  13  53 Kaisa Mikander                          2000 EsboIF        
1  14  13 Veera Holopainen                        2002 KaavKai       
1  15  52 Jessica Miettinen                       1998 JoensKa       
1  16  29 Jenna Kokkonen                          2001 KajKi         
1  17  54 Tessa Moisio                            2003 KaipVi        
1  18  34 Amanda Kulju                            2003 JyväskKU      
1  19  69 Sofia Shashkina                         2003 HKV           
1  20  46 Aliisa Luukkainen                       2000 SavonlRie     
1  21  64 Nita Rasi                                    PihtipTui     
1  22  67 Heidi Salminen                               JyväskKU      

N22 300 m                           15.01  13:20

1   1  45 Mette Lukin                             2000 KuopRei       
1   2  11 Mari Heinonen                           2000 KajKi         
1   3   4 Petra Häggqvist                         2001 HKV           
1   4  44 Iida Lounela                            2003 HKV           
1   5  13 Veera Holopainen                        2002 KaavKai       

N22 800 m                           15.01  12:50

1   1  49 Sanni Markkanen                         2003 HKV           
1   2  51 Elina Mettälä                           2003 HKV           
1   3  31 Krista Korhonen                         2003 HKV           

N22 3000 m                          15.01  13:40

1   1  22 Saana Karttunen                              KuopRei       
1   2  12 Essi Hietula                            2003 TapE          

N22 60 m aj                         15.01  11:10

1   1  24 Saara Keskitalo                         2000 EspTa         
1   2  68 Rosa Salonen                            2002 KU-58         
1   3  62 Janika Pulkkinen                        2001 SavonlRie     
1   4  11 Mari Heinonen                           2000 KajKi         
1   5  48 Vilma Mäki                              2002 AlavU         
1   6  19 Jessica Kähärä                          2001 MikkKV        

N22 Korkeus                         15.01  12:30

1   1  21 Essi Kärhä                              2002 NurmijYU      
1   2  64 Nita Rasi                               2003 PihtipTui     
1   3  68 Rosa Salonen                            2002 KU-58         
1   4  34 Amanda Kulju                            2003 JyväskKU      
1   5  64 Nita Rasi                                    PihtipTui     

N22 Seiväs                          15.01  11:05

1   1  71 Oosa Siukonen                           2001 JyväskKU      
1   2  86 Gea Zitting                             2003 JyväskKU      
1   3   8 Olivia Härkönen                         2002 VeitsilKV     

N22 Pituus                          15.01  13:00

1   1   7 Wilhelmiina Harju                       2002 JyväskKU      
1   2  28 Laura Koivisto                          2001 JyväskKU      
1   3  42 Siiri Lithovius                         2002 LimNM         
1   4  53 Kaisa Mikander                          2000 EsboIF        
1   5  52 Jessica Miettinen                       1998 JoensKa       
1   6  29 Jenna Kokkonen                          2001 KajKi         
1   7  54 Tessa Moisio                            2003 KaipVi        
1   8  46 Aliisa Luukkainen                       2000 SavonlRie     

N22 Kuula                           15.01  12:00

1   1  20 Emilia Kangas                                SeinäjsU      
1   2  70 Sara Siltala                            2001 HKV           
1   3  47 Nea Luukkonen                           2003 PuumVi        
1   4  36 Olivia Lähdesmäki                       2002 JyväskKU      
1   5  63 Viivi Raatikainen                       2003 ÄänekU        
1   6  50 Nellinoora Maunula                      2003 HIFK          
1   7   3 Anni Grekula                            2000 RaahVe        
1   8   1 Kaisu Eskelinen                         2000 MaanMa        
1   9  84 Mimosa Wirkkala                         2000 ToholU        
1  10  30 Peppi Koppanen                               TammRy