Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
01.12. klo 16:00 Valo Intersport -hallit Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus				
Nro	Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	SB	PB
P9 150m				
	Jaakko Keränen	Asikkalan Raikas		
	Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Oskari KauppinenLahden Ahkera		
	Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera		
	Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		
	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera		
	Elmo Ojala	Lahden Ahkera		
	Jimi Lindroos	Nastolan Naseva		
	Roni Hynninen	Hartolan Voima		
	Otso Seppälä	Joutsan Pommi		
	Kaapo Luste	Nastolan Naseva		
	Eeli Heiska	Turun Urheiluliitto		
P9 600m				
1	Jaakko Keränen	Asikkalan Raikas		
2	Otso Seppälä	Joutsan Pommi		
3	Oskari KauppinenLahden Ahkera		
4	Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera		
5	Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		
6	Elmo Ojala	Lahden Ahkera		
7	Jimi Lindroos	Nastolan Naseva		
8	Kaapo Luste	Nastolan Naseva		
9	Nici Salonen	Padasjoen Yritys		
10	Eeli Heiska	Turun Urheiluliitto		
P9 Korkeus				
	Jaakko Keränen	Asikkalan Raikas		
	Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Oskari KauppinenLahden Ahkera		
	Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		
	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera		
	Elmo Ojala	Lahden Ahkera		
	Jimi Lindroos	Nastolan Naseva		
	Eeli Heiska	Turun Urheiluliitto		
	Nici Salonen	Padasjoen Yritys		
P9 Seiväs				
	Jyvä-Kasperi Koskela Riihimäen Kisko		
P9 Kuula				
	Jaakko Keränen	Asikkalan Raikas		
	Nooa Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Oskari KauppinenLahden Ahkera		
	Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera		
	Jooa Korhonen	Lahden Ahkera		
	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera		
	Elmo Ojala	Lahden Ahkera		
	Jimi Lindroos	Nastolan Naseva		
	Roni Hynninen	Hartolan Voima		
	Otso Seppälä	Joutsan Pommi		
	Nici Salonen	Padasjoen Yritys		
T9 150m				
	Veera Eskelinen	Lahden Ahkera		
	Laila Özkilkic	Lahden Ahkera		
	Ella Sjöblom	Nastolan Naseva		
	Erika Tervonen	Nastolan Naseva		
	Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva		
	Vilma Karhu	Nastolan Naseva		
	Hertta-Liina Tuominen Lahden Ahkera		
	Iisa Tuominen	Lahden Ahkera		
	Jade Virkkunen	Asikkalan Raikas		
	Xena Virkkunen	Asikkalan Raikas		
	Elli Heinonen	Nastolan Naseva		
	Luna Enqvist	Nastolan Naseva		
	Ronja Tuominen	Lahden Ahkera		
	Lumi Terviö	Lahden Ahkera		
T9 600m				
1	Ada Puhakka	Karhulan Katajaiset	2.12,24	2.12,24
2	Laila Özkilkic	Lahden Ahkera		
3	Hertta-Liina Tuominen Lahden Ahkera		
4	Ronja Tuominen	Lahden Ahkera		
5	Lumi Terviö	Lahden Ahkera		
6	Ella Sjöblom	Nastolan Naseva		
7	Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva		
8	Vilma Karhu	Nastolan Naseva		
9	Elli Heinonen	Nastolan Naseva		
T9 Korkeus				
	Veera Eskelinen	Lahden Ahkera		
	Ella Sjöblom	Nastolan Naseva		
	Erika Tervonen	Nastolan Naseva	90	90
	Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva		
	Vilma Karhu	Nastolan Naseva		
	Hertta-Liina Tuominen Lahden Ahkera		
	Iisa Tuominen	Lahden Ahkera		
	Jade Virkkunen	Asikkalan Raikas		
	Elli Heinonen	Nastolan Naseva		
	Hilda Marttila	Lahden Ahkera		
	Jasmiina Kärkkäinen Nastolan Naseva		
	Ronja Tuominen	Lahden Ahkera		
	Lumi Terviö	Lahden Ahkera		
T9 Seiväs				
	Ada Puhakka	Karhulan Katajaiset		
T9 Kuula				
	Veera Eskelinen	Lahden Ahkera		
	Laila Özkilkic	Lahden Ahkera		
	Ella Sjöblom	Nastolan Naseva		
	Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva		
	Vilma Karhu	Nastolan Naseva		
	Hertta-Liina Tuominen Lahden Ahkera		
	Jade Virkkunen	Asikkalan Raikas		
	Xena Virkkunen	Asikkalan Raikas		
	Elli Heinonen	Nastolan Naseva		
	Ada Puhakka	Karhulan Katajaiset	4,97	4,97
	Hilda Marttila	Lahden Ahkera		4,9
	Jasmiina Kärkkäinen Nastolan Naseva		
	Ronja Tuominen	Lahden Ahkera		
	Lumi Terviö	Lahden Ahkera		
P11 150m				
	Verneri MarttilaLahden Ahkera		21,75
	Markus Vainio	Lahden Ahkera		
	Leo Rajaniemi	Lahden Ahkera		
	Casper Penttilä	Lahden Ahkera		
	Niilo KemppainenNastolan Naseva		
	Juho Taavila	Nastolan Naseva		
	Eric Rinne	Lahden Ahkera		
	Rasmus Rautavirta Lahden Ahkera		
P11 600m				
1	Verneri MarttilaLahden Ahkera		
2	Leo Rajaniemi	Lahden Ahkera		
3	Casper Penttilä	Lahden Ahkera		
4	Eric Rinne	Lahden Ahkera		
5	Rasmus Rautavirta Lahden Ahkera		
6	Kalle Karimäki	Lahden Ahkera		
7	Niilo KemppainenNastolan Naseva		
8	Juho Taavila	Nastolan Naseva		
P11 Korkeus				
	Casper Penttilä	Lahden Ahkera		
	Niilo KemppainenNastolan Naseva		
	Juho Taavila	Nastolan Naseva		
	Eric Rinne	Lahden Ahkera		
	Rasmus Rautavirta Lahden Ahkera		
P11 Kuula				
	Markus Vainio	Lahden Ahkera		
	Leo Rajaniemi	Lahden Ahkera		
	Niilo KemppainenNastolan Naseva		
	Juho Taavila	Nastolan Naseva		
	Eric Rinne	Lahden Ahkera		
	Rasmus Rautavirta Lahden Ahkera		
	Kalle Karimäki	Lahden Ahkera		
T11 150m				
	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		
	Olivia Ollikka	Lahden Ahkera		
	Vilma Salo	Hartolan Voima		
	Janni SavolainenLahden Ahkera		
	Vilma Ryytty	Lahden Ahkera		
	Oona Tuuri	Lahden Ahkera		
	Sara Holkeri	Lahden Ahkera		29,6
	Rosalina Rantalainen Nastolan Naseva		
	Suvi Reunanen	Nastolan Naseva		
	Meja Koskinen	Lahden Ahkera		
	Anna-Maija Keränen Asikkalan Raikas		
	Enni Notkonen	Lahden Ahkera		
	Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
	Olivia Miller	Hartolan Voima		
	Isla Rehn	Orimattilan Jymy		
	Amanda Nivala	Nastolan Naseva		
T11 600m				
1	Janni SavolainenLahden Ahkera		
2	Vilma Ryytty	Lahden Ahkera		
3	Oona Tuuri	Lahden Ahkera		
4	Meja Koskinen	Lahden Ahkera		
5	Enni Notkonen	Lahden Ahkera		
6	Rosalina Rantalainen Nastolan Naseva		
7	Suvi Reunanen	Nastolan Naseva		
8	Iida Piispanen	Nastolan Naseva		
T11 Korkeus				
	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		
	Olivia Ollikka	Lahden Ahkera		
	Vilma Salo	Hartolan Voima		
	Janni SavolainenLahden Ahkera		
	Oona Tuuri	Lahden Ahkera		
	Sara Holkeri	Lahden Ahkera		100
	Rosalina Rantalainen Nastolan Naseva		
	Anna-Maija Keränen Asikkalan Raikas		
	Enni Notkonen	Lahden Ahkera		
	Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
	Olivia Miller	Hartolan Voima		
T11 Kuula				
	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		
	Vilma Salo	Hartolan Voima		
	Janni Savolainen	Lahden Ahkera		
	Vilma Ryytty	Lahden Ahkera		
	Oona Tuuri	Lahden Ahkera		
	Rosalina Rantalainen Nastolan Naseva		
	Anna-Maija Keränen Asikkalan Raikas		
	Enni Notkonen	Lahden Ahkera		
	Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
	Olivia Miller	Hartolan Voima		
P13 200m				
	Matias Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Topias Tervonen	Nastolan Naseva		
	Oliver Koskelainen Lahden Ahkera		
	Tobias Moreno	Lahden Ahkera		
	Touko Tarvonen	Lahden Ahkera		
	Saku Puustinen	Lahden Ahkera		
	Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera		
	Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
	Eemeli Rautavirta Lahden Ahkera		
	Benedict SeppäläJoutsan Pommi		
	Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot	29,47	
	Santtu Kekkonen	Lahden Ahkera		
	Edvard Lindroos	Nastolan Naseva		
P13 600m				
1	Konsta Vuorela	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
2	Eemeli Rautavirta Lahden Ahkera		
3	Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot	1.49,65	
4	Topias Tervonen	Nastolan Naseva	1.50,48	1.50,48
5	Joonas Kumpulainen Orimattilan Jymy		
P13 Seiväs				
	Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
	Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko		245
	Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko		285
	Olavi Halonen	Hyvinkään seudun Urheilijat	300
	Jusa Niemi	Riihimäen Kisko		
P13 Pituus				
	Matias Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Oliver Koskelainen Lahden Ahkera		
	Tobias Moreno	Lahden Ahkera		
	Touko Tarvonen	Lahden Ahkera		
	Saku Puustinen	Lahden Ahkera		
	Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera		
	Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
	Eemeli Rautavirta Lahden Ahkera		
	Benedict SeppäläJoutsan Pommi		
	Tuomas Räkköläinen Janakkalan Jana		
P13 Kuula				
	Matias Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Topias Tervonen	Nastolan Naseva		
	Oliver Koskelainen Lahden Ahkera		
	Tobias Moreno	Lahden Ahkera		
	Touko Tarvonen	Lahden Ahkera		
	Saku Puustinen	Lahden Ahkera		
	Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera		
	Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
	Eemeli Rautavirta Lahden Ahkera		
	Benedict SeppäläJoutsan Pommi		
	Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot	8,4	
	Santtu Kekkonen	Lahden Ahkera		
	Matias Räkköläinen Janakkalan Jana		
T13 200m				
	Moona Ylitalo	Nastolan Naseva		
	Helmiina Saarikunnas Lahden Ahkera		
	Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas		
	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera		
	Ella Väisänen	Asikkalan Raikas		
	Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera		
	Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera		
	Jade Toivola	Lahden Ahkera		
	Emmi Riissanen	Nastolan Naseva		
	Emina Mykkänen	Nastolan Naseva		
	Alexandra Vilander Lahden Ahkera		
	Silja Niemi	Mäntsälän Urheilijat		
	Neela Notkonen	Lahden Ahkera		
	Saana Laine	Nastolan Naseva		
	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire		
	Sofia Rinne	Lahden Ahkera		
	Åsa Rehn	Orimattilan Jymy		
	Elsa Stadig	Valkealan Kajo		
	Celina Salonen	Nastolan Naseva	29,54	29,54
	Inka Peltola	Vehmaisten Urheilijat		
T13 600m				
1	Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera		
2	Neela Notkonen	Lahden Ahkera		
3	Sofia Rinne	Lahden Ahkera		
4	Hilla Tuominen	Lahden Ahkera		
5	Hanna Mustonen	Mäntsälän Urheilijat		
6	Celina Salonen	Nastolan Naseva	1.51,07	1.51,07
7	Emmi Piispanen	Nastolan Naseva		
8	Elsa Stadig	Valkealan Kajo		
9	Maiju Mäkelä	Vantaan Salamat		
10	Inka Peltola	Vehmaisten Urheilijat		
T13 Seiväs				
	Lumi Kenttä	IF Raseborg	305	305
	Tähkä-Alina Koskela Riihimäen Kisko		
T13 Pituus				
	Moona Ylitalo	Nastolan Naseva		
	Helmiina Saarikunnas Lahden Ahkera		
	Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas		
	Ella Väisänen	Asikkalan Raikas		
	Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera		
	Jade Toivola	Lahden Ahkera		
	Emmi Riissanen	Nastolan Naseva		
	Silja Niemi	Mäntsälän Urheilijat		
	Neela Notkonen	Lahden Ahkera		
	Saana Laine	Nastolan Naseva		
	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire		
	Celina Salonen	Nastolan Naseva		
	Hanna Mustonen	Mäntsälän Urheilijat		
	Olivia Ollikka	Lahden Ahkera		
	Sofia Puolakanaho Orimattilan Jymy		
	Lumi Kenttä	IF Raseborg		
T13 Kuula				
	Helmiina Saarikunnas Lahden Ahkera		
	Jenni Väänänen	Lahden Ahkera		
	Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera		
	Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera		
	Jade Toivola	Lahden Ahkera		
	Emmi Riissanen	Nastolan Naseva		
	Emina Mykkänen	Nastolan Naseva		
	Silja Niemi	Mäntsälän Urheilijat		
	Neela Notkonen	Lahden Ahkera		
	Saana Laine	Nastolan Naseva		
	Celina Salonen	Nastolan Naseva		
	Emmi Piispanen	Nastolan Naseva		
	Jessica Björksten Liljendal IK		
P15 200m				
	Anton RiihilahtiAsikkalan Raikas		
	Emil Hamström	Kenttäurheilijat -58		
	Onni Rustholkarhu Lahden Ahkera		
	Eliel Mulari	Karhulan Katajaiset		
	Veikko Sundberg	Karhulan Katajaiset		
	Eerik Mäkelä	Lahden Ahkera		
	Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Nuutti Ahtola	Valkealan Kajo		
	Joonas Palmu	Valkealan Kajo		
	Eino Mannonen	Valkealan Kajo		
	Teemu Mälkiä	Lahden Ahkera		
	Topi Taskinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
P15 800m				
1	Teemu Mälkiä	Lahden Ahkera		
2	Joonas Palmu	Valkealan Kajo		
3	Eino Mannonen	Valkealan Kajo		
P15 Seiväs				
	Eerik Mäkelä	Lahden Ahkera		
	Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Atte Tuominen	Lahden Ahkera	300	300
P15 Pituus				
	Anton RiihilahtiAsikkalan Raikas		
	Emil Hamström	Kenttäurheilijat -58		
	Onni Rustholkarhu Lahden Ahkera		
	Eerik Mäkelä	Lahden Ahkera		
	Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Teemu Mälkiä	Lahden Ahkera		
	Topi Taskinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
	Atte Tuominen	Lahden Ahkera	4,49	4,61
	Samuel Shams	Kenttäurheilijat -58	5,87	5,87
P15 Kuula				
	Onni Rustholkarhu Lahden Ahkera		
	Eliel Mulari	Karhulan Katajaiset	13,08	13,08
	Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Akseli Helminen	Lahden Ahkera		
T15 200m				
	Alice Koskelainen Lahden Ahkera		
	Emelia Kariola	Lahden Ahkera		
	Ella Haapasalo	Lahden Ahkera		
	Nea Rehn	Orimattilan Jymy		
	Milka Ukkonen	Lahden Ahkera		
	Edith Rantala	Lahden Ahkera		
	Ea Vuori	Lahden Ahkera		
T15 Seiväs				
	Edith Rantala	Lahden Ahkera		
	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima		
	Isla Sokoff	Hyvinkään seudun Urheilijat		
	Vilja-Matilda Koskela Riihimäen Kisko		
	Vanessa LindbergRiihimäen Kisko		330
	Emmi Hietanen	Riihimäen Kisko		
T15 Pituus				
	Alice Koskelainen Lahden Ahkera		
	Emelia Kariola	Lahden Ahkera		
	Ella Haapasalo	Lahden Ahkera		
	Edith Rantala	Lahden Ahkera		
	Kiia Korander	Vihdin Viesti		
T15 Kuula				
	Alice Koskelainen Lahden Ahkera		
	Edith Rantala	Lahden Ahkera		
	Kiia Korander	Vihdin Viesti		
	Tiina Järvinen	Lahden Ahkera		
	Viivi Kupiainen	Hartolan Voima		
	Sohvi Laine	Lahden Ahkera