Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
17.08. klo 12:00 Sisu huipentuma ja viestit Lappi ja Länsi-Pohja Ilmoittautuneet
T9 40m
Iiirs Saari	        Pohjan Koitto		
Saaga Saniola	        Pohjan Koitto	
Justiina Aho	        Pohjan Koitto	
Lotta Saloniemi	        Alatornion Pirkat	
Linnea Saksi	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Eden Sieppi	        Pohjan Koitto
Aino Lamsijärvi	        Aavasaksan Urheilijat
	
T9 1000m
Justiina Aho	        Pohjan Koitto	
Eden Sieppi	        Pohjan Koitto	
Seela Oinas	        Pohjan Koitto	
Aino Lamsijärvi	        Aavasaksan Urheilijat
	
T9 Pituus
Iiirs Saari	        Pohjan Koitto		
Saaga Saniola	        Pohjan Koitto	
Justiina Aho	        Pohjan Koitto	
Lotta Saloniemi	        Alatornion Pirkat	
Linnea Saksi	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Eden Sieppi	        Pohjan Koitto
Aino Lamsijärvi	        Aavasaksan Urheilijat
	
T9 Kuula
Justiina Aho	        Pohjan Koitto		
Linnea Saksi	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Sofianna Lassila	Pohjan Koitto	
Aino Lamsijärvi	        Aavasaksan Urheilijat
	
T9 4x400m viesti
Pohjan Koitto 
		
P9 40m
Kalle Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot	

P9 1000m
Kalle Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot	

P9 Pituus
Kalle Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot	

P9 Kuula
Kalle Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot
	
P11 60m
Paulus Aho	       Lapin Lukko		
Nikolai Mursu	       Pohjan Koitto	
Nuutti Säily	       Lapin Lukko	
Niilo Höynälänmaa      Lapin Lukko	
Llyod Ojo	       Lapin Lukko	
Onni Hirsivaara	       Veitsiluodon Kisaveikot
Topias Välimaa	       Aavasaksan Urheilijat		
Akseli Lamsijärvi      Aavasaksan Urheilijat

P11 1000m
Niilo Höynälänmaa      Lapin Lukko	
Onni Hirsivaara	       Veitsiluodon Kisaveikot	
Sebastian Palojärvi    Pohjan Koitto
Topias Välimaa	       Aavasaksan Urheilijat		
Akseli Lamsijärvi      Aavasaksan Urheilijat

P11 Pituus
Paulus Aho	       Lapin Lukko		
Nikolai Mursu	       Pohjan Koitto	
Nuutti Säily	       Lapin Lukko	
Niilo Höynälänmaa      Lapin Lukko	
Llyod Ojo	       Lapin Lukko	
Onni Hirsivaara	       Veitsiluodon Kisaveikot	
Sebastian Palojärvi    Pohjan Koitto
Topias Välimaa	       Aavasaksan Urheilijat		
Akseli Lamsijärvi      Aavasaksan Urheilijat

P11 Kuula
Paulus Aho	       Lapin Lukko		
Nikolai Mursu	       Pohjan Koitto	
Llyod Ojo	       Lapin Lukko		
Onni Hirsivaara	       Veitsiluodon Kisaveikot
Topias Välimaa	       Aavasaksan Urheilijat		
Akseli Lamsijärvi      Aavasaksan Urheilijat

P11 1000m
Topias Välimaa	       Aavasaksan Urheilijat		
Akseli Lamsijärvi      Aavasaksan Urheilijat

P11 4x50m 
Lapin Lukko

P11 4x600m 
Lapin Lukko

T11 60m
Iiirs Saari	       Pohjan Koitto		
Saaga Saniola	       Pohjan Koitto	
Ainu Tölli	       Pohjan Koitto		
Nelli Poikela	       Pohjan Koitto	
Dagmar Kontiosalo      Pohjan Koitto	
Justiina Aho	       Pohjan Koitto	
Lotta Saloniemi	       Alatornion Pirkat	
Lidia Sieppi	       Pohjan Koitto
Aina Lakkapää	       Aavasaksan Urheilijat		
Jenni Lamsijärvi       Aavasaksan Urheilijat		


T11 Pituus
Ainu Tölli	       Pohjan Koitto	
Nelli Poikela	       Pohjan Koitto	
Dagmar Kontiosalo      Pohjan Koitto	
Lidia Sieppi	       Pohjan Koitto
Aina Lakkapää	       Aavasaksan Urheilijat		
Jenni Lamsijärvi       Aavasaksan Urheilijat		


T11 Kuula
Ainu Tölli	       Pohjan Koitto		
Lidia Sieppi	       Pohjan Koitto	
Nelli Poikela	       Pohjan Koitto
Aina Lakkapää	       Aavasaksan Urheilijat		
Jenni Lamsijärvi       Aavasaksan Urheilijat		

T11 1000m
Aina Lakkapää	       Aavasaksan Urheilijat		
Jenni Lamsijärvi       Aavasaksan Urheilijat		


T11 4x50m viesti
Pohjan Koitto 1 		
Pohjan Koitto 2 
		
T11 4x600m viesti
Pohjan Koitto
  			
P13 60m
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto
	
P13 Pituus
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto	
Isak Emanuelsson
			
P13 Kuula
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto
	
T13 60m
Olivia Laine	        Pohjan Koitto	
Anniina Piipponen	Veitsiluodon Kisaveikot	
Sandra Öqvist	        Pohjan Koitto		
Helmi Kunnari	        Pohjan Koitto	
Lotta Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot	
Anni Lintelä	        Pohjan Koitto	
Ella Martimo	        Veitsiluodon Kisaveikot	

T13 1000m
Sointu Oinas	        Pohjan Koitto	
Laura Ojala	        Pohjan Koitto	
Jonna Perkkiö	        Alatornion Pirkat		
Heta Ruotsala	        Pohjan Koitto	
Hilpi Ruotsala	        Pohjan Koitto
	
T13 Pituus
Olivia Laine	        Pohjan Koitto	
Anniina Piipponen	Veitsiluodon Kisaveikot	
Sandra Öqvist	        Pohjan Koitto		
Helmi Kunnari	        Pohjan Koitto	
Lotta Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot	
Ella Martimo	        Veitsiluodon Kisaveikot	
Sointu Oinas	        Pohjan Koitto
	
T13 Kuula
Helmi Kunnari	        Pohjan Koitto	
Anni Lintelä	        Pohjan Koitto	
Emma Lesharkole	        Pohjan Koitto	

T13 4x100m viesti
Pohjan Koitto 1  		
Pohjan Koitto 2 		
Veitsiluodon Kisaveikot 
		
T13 4x600m viesti
Pohjan Koitto 1 		
Pohjan Koitto 2 		
Veitsiluodon Kisaveikot 
	
T13 4x60m aitaviesti
Pohjan Koitto 
		
T15 100m
Siiri Poikela	       Pohjan Koitto	
Nea Salo	       Alatornion Pirkat
	
T15 Pituus
Siiri Poikela	       Pohjan Koitto	
Nea Salo	       Alatornion Pirkat		
Lotta Saksi	       Veitsiluodon Kisaveikot	
Sara Niukkanen	       Pohjan Koitto
	
T15 Kuula
Lotta Saksi	       Veitsiluodon Kisaveikot
	
T15 4x100m viesti
Pohjan Koitto 
		
T15 4x80m aitaviesti
Pohjan Koitto 
		
P15 100m
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto