Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
seuracup
03.06. klo 17:30 Seuracupin 1. piiriosakilpailu (KymY ja LasY) Ilmoittautuneet
P11 60m	
Eppu Kärkkäinen	Pyhtään Yritys
Timo Kivikangas	Orimattilan Jymy
Joona Puukka	Iitin Pyrintö
Eino Kunnas	Iitin Pyrintö
Vilhelmi Rainio	Heinolan Isku
Tuomas Rikka	Karhulan Katajaiset
Valtteri Halonen	Karhulan Katajaiset
Daniel Wennerstrand	Karhulan Urheilijat
Aatu Puustinen	Valkealan Kajo
Sisu Kalliomäki	Valkealan Kajo
Lenni Ala-Krekola	Valkealan Kajo
Verneri Marttila	Lahden Ahkera
	
P11 1000m	
Aamos Huppunen	Iitin Pyrintö
Elmeri Nyström	Pyhtään Yritys
Valtteri Karjalainen	Orimattilan Jymy
Arttu Järvinen	Iitin Pyrintö
Jimi Pasanen	Heinolan Isku
Viljami Nurminen	Karhulan Katajaiset
Akseli Nurmi	Karhulan Katajaiset
Leo Rajaniemi	Lahden Ahkera
Joona Niinikangas	Valkealan Kajo
Jaakko Kauppinen	Vehkalahden Veikot
	
P11 Pituus	
Niklas Broder	Heinolan Isku
Taavi Rytkölä	Iitin Pyrintö
Vilppu Pirinen	Iitin Pyrintö
Justus Luostarinen	Karhulan Katajaiset
Oskari Syväranta	Lahden Ahkera
Petja Ettanen	Karhulan Urheilijat
Dominic Haga	Valkealan Kajo
Verneri Marttila	Lahden Ahkera
Ukko Lehto	Pyhtään Yritys
	
P11 Kiekko	
Ville Kivikangas	Orimattilan Jymy
Pyry Ingers	Iitin Pyrintö
Leevi Hyypiä	Iitin Pyrintö
Tuomas Pääkkönen	Heinolan Isku
Urho Grönvall	Karhulan Katajaiset
Vilho Rasi	Karhulan Urheilijat
Markus Vainio	Lahden Ahkera
	
P11 4x50m viesti	
Karhulan Katajaiset Karhulan Katajaiset	Karhulan Katajaiset
Valkealan Kajo Valkealan Kajo	
Lahden Ahkera Lahden Ahkera	Lahden Ahkera
Heinolan Isku Heinolan Isku	Heinolan Isku
Pyhtään Yritys Pyhtään Yritys	Pyhtään Yritys
	
T11 60m	
Iida Heino	Pyhtään Yritys
Isla Rehn	Orimattilan Jymy
Fiona Puolakanaho	Orimattilan Jymy
Hulda Huppunen	Iitin Pyrintö
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku
Inka Räsänen	Karhulan Katajaiset
Maria Tasa	Vehkalahden Veikot
Fiona Rissanen	Karhulan Urheilijat
Emma Alila	Karhulan Urheilijat
Vilma Karhu	Valkealan Kajo
Vilma Ryytty	Lahden Ahkera
Olga Riikonen	Lahden Ahkera
Janni Savolainen	Lahden Ahkera
	
T11 1000m	
Kiira Alastalo	Karhulan Urheilijat
Sofia Mustonen	Orimattilan Jymy
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku
Sonja Lahti	Karhulan Katajaiset
Aava Hytti	Karhulan Katajaiset
Mona Pasanen	Lahden Ahkera
Jenni Tuominen	Lahden Ahkera
Hilla Tuominen	Lahden Ahkera
	
T11 Pituus	
Matilda Karhu	Valkealan Kajo
Elsa Kemppainen	Nastolan Naseva
Siiri Ovaska	Orimattilan Jymy
Sonja Muotka	Orimattilan Jymy
Venla Kananen	Heinolan Isku
Iiris Laaksonen	Karhulan Katajaiset
Vesta Ivanova	Karhulan Katajaiset
Laura Huopainen	Karhulan Katajaiset
Veera Tuupanen	Karhulan Urheilijat
Siiri Tuupanen	Karhulan Urheilijat
Zehra Köksal	Karhulan Urheilijat
Laura Jyrkiäinen	Valkealan Kajo
Pinja Pasi	Vehkalahden Veikot
Iida Salonen	Lahden Ahkera
Piitu Tourunen	Lahden Ahkera
Anni Pärtty	Vehkalahden Veikot
Eveliina Parviainen	Vehkalahden Veikot
	
T11 Kiekko	
Adalmiina Rainio	Heinolan Isku
Tanja Muotka	Orimattilan Jymy
Aino Alanko	Heinolan Isku
Valma Rauhasalo	Karhulan Katajaiset
Hilma Rauhasalo	Karhulan Katajaiset
Anni Olli	Karhulan Katajaiset
Emma Tervo	Karhulan Urheilijat
Emilia Lehtinen	Karhulan Urheilijat
Helmi Huopalainen	Valkealan Kajo
Helmi Kalliomäki	Valkealan Kajo
	
T11 4x50m viesti	
Karhulan Katajaiset II Karhulan Katajaiset II	Karhulan Katajaiset
Karhulan Katajaiset I Karhulan Katajaiset I	Karhulan Katajaiset
Valkealan Kajo Valkealan Kajo	
Lahden Ahkera II Lahden Ahkera II	Lahden Ahkera
Lahden Ahkera I Lahden Ahkera I	Lahden Ahkera
Vehkalahden Veikot Vehkalahden Veikot	
Heinolan Isku Heinolan Isku	Heinolan Isku
Orimattilan Jymy Orimattilan Jymy	Orimattilan Jymy
Karhulan Urheilijat II Karhulan Urheilijat II	Karhulan Urheilijat
Karhulan Urheilijat I Karhulan Urheilijat I	Karhulan Urheilijat
	
T13 60m	
Sofia Puolakanaho	Orimattilan Jymy
Jenni Seppälä	Iitin Pyrintö
Hertta Niemi	Iitin Pyrintö
Hilla Martikainen	Iitin Pyrintö
Vanessa Värilä	Heinolan Isku
Venla Nykänen	Karhulan Katajaiset
Erin Kellola	Karhulan Katajaiset
Kira Kaipiainen	Karhulan Katajaiset
Kerttu Ren	Valkealan Kajo
Elina Niinikangas	Valkealan Kajo
Satu Kuokka	Vehkalahden Veikot
Angelina Rissanen	Karhulan Urheilijat
Ella Kopra	Karhulan Urheilijat
Nelli Kokkonen	Vehkalahden Veikot
Jade Toivola	Lahden Ahkera
Alexandra Vilander	Lahden Ahkera
	
T13 1000m	
Aino Ahonen	Heinolan Isku
Åsa Rehn	Orimattilan Jymy
Saara Huppunen	Iitin Pyrintö
Martta Huppunen	Iitin Pyrintö
Pihla Kallio	Karhulan Katajaiset
Iisa Auranen	Karhulan Katajaiset
Elsa Stadig	Valkealan Kajo
Alisa Norokorpi	Valkealan Kajo
Ellen Kruuse	Karhulan Urheilijat
Vilja Läderberg	Lahden Ahkera
	
T13 Korkeus	
Lola Kuisma	Iitin Pyrintö
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku
Linda Sallinen	Orimattilan Jymy
Saana Tapio	Iitin Pyrintö
Iiris Niemi	Iitin Pyrintö
Nanna Huvinen	Heinolan Isku
Minea Nurminen	Karhulan Katajaiset
Niia-Sofia Auranen	Karhulan Katajaiset
Irem Köksal	Karhulan Urheilijat
Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera
	
T13 Keihäs	
Aino Salo	Iitin Pyrintö
Silja Salovaara	Orimattilan Jymy
Amanda Sallinen	Orimattilan Jymy
Oona Ojala	Iitin Pyrintö
Noora Ojala	Iitin Pyrintö
Ansa Liikkanen	Iitin Pyrintö
Jenni Väänänen	Lahden Ahkera
Kiira Johansson	Heinolan Isku
Pihla Suntio	Karhulan Katajaiset
Sara Suhonen	Valkealan Kajo
Arianna Kortelainen	Valkealan Kajo
Nelli Åström	Karhulan Urheilijat
Neea Lanki	Vehkalahden Veikot
Alisa Rauhamaa	Lahden Ahkera
	
T13 4x100m viesti	
Karhulan Katajaiset II Karhulan Katajaiset II	Karhulan Katajaiset
Karhulan Katajaiset I Karhulan Katajaiset I	Karhulan Katajaiset
Valkealan Kajo Valkealan Kajo	
Lahden Ahkera II Lahden Ahkera II	Lahden Ahkera
Lahden Ahkera I Lahden Ahkera I	Lahden Ahkera
Heinolan Isku Heinolan Isku	Heinolan Isku
Orimattilan Jymy Orimattilan Jymy	Orimattilan Jymy
Karhulan Urheilijat Karhulan Urheilijat	Karhulan Urheilijat
	
P13 60m	
Luka Halme	Orimattilan Jymy
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku
Aatu Räsänen	Karhulan Katajaiset
Santtu Kekkonen	Lahden Ahkera
Luca Borg	Karhulan Urheilijat
Nuutti Virtanen	Valkealan Kajo
Touko Tarvonen	Lahden Ahkera
	
P13 1000m	
Paolo Lähde	Karhulan Katajaiset
Tuukka Salmi	Lahden Ahkera
Daniel Hänninen	Karhulan Urheilijat
Otso Kaukonen	Lahden Ahkera
Tiitus Rytkölä	Iitin Pyrintö
Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku
Veikka Porkka	Karhulan Katajaiset
Eetu Autio	Karhulan Katajaiset
Tatu Aalto	Karhulan Urheilijat
Eino Mannonen	Valkealan Kajo
Konsta Väisänen	Lahden Ahkera
Samuel Pasanen	Lahden Ahkera
	
P13 Korkeus	
Jesper Lehtinen	Heinolan Isku
Elias Kemppainen	Nastolan Naseva
Aaro Kivilevo	Orimattilan Jymy
Jesse Tuomainen	Iitin Pyrintö
Valtteri Partanen	Karhulan Katajaiset
Kristian Lehtinen	Karhulan Urheilijat
Kasper Pulkkinen	Valkealan Kajo
Lauri Kontkanen	Valkealan Kajo
Saku Puustinen	Lahden Ahkera
	
P13 Keihäs	
Niilo Kemppainen	Nastolan Naseva
Anselmi Rainio	Heinolan Isku
Perttu Grönvall	Karhulan Katajaiset
Väinö Rasi	Karhulan Urheilijat
Sebastian Attenberg	Karhulan Urheilijat
Juho Soikkeli	Valkealan Kajo
Jesper Huovinen	Lahden Ahkera
Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera
Tobias Moreno	Lahden Ahkera
	
P13 4x100m viesti	
Karhulan Katajaiset Karhulan Katajaiset	Karhulan Katajaiset
Valkealan Kajo Valkealan Kajo	
Lahden Ahkera II Lahden Ahkera II	Lahden Ahkera
Lahden Ahkera I Lahden Ahkera I	Lahden Ahkera
Heinolan Isku Heinolan Isku	
Karhulan Urheilijat Karhulan Urheilijat	Karhulan Urheilijat
	
T15 100m	
Helmiliina Malin	Heinolan Isku
Juuli Yli-Lahti	Orimattilan Jymy
Sini Rajaniemi	Lahden Ahkera
Iida Luoma-Aho	Iitin Pyrintö
Crista Ingers	Iitin Pyrintö
Marlena Nieminen	Karhulan Katajaiset
Salma Mäntynen	Karhulan Katajaiset
Ada Hartonen	Karhulan Katajaiset
Anna Heimonen	Valkealan Kajo
Olivia Ettanen	Karhulan Urheilijat
Nea Mäkelä	Valkealan Kajo
Milka Ukkonen	Lahden Ahkera
Alice Koskelainen	Lahden Ahkera
	
T15 2000m	
Nea Rehn	Orimattilan Jymy
Kerttu Niemi	Iitin Pyrintö
Viivi Värilä	Heinolan Isku
Mette Nurminen	Karhulan Katajaiset
Maria Wennerstrand	Karhulan Urheilijat
Minttu Kaukonen	Lahden Ahkera
Sanni Koivisto	Lahden Ahkera
Ea Vuori	Lahden Ahkera
Veera Väisänen	Lahden Ahkera
	
T15 Seiväs	
Aada Sipiläinen	Orimattilan Jymy
Jenna Tapio	Iitin Pyrintö
Eevi Lehtinen	Karhulan Katajaiset
Alisa Miettinen	Karhulan Urheilijat
Edith Rantala	Lahden Ahkera
	
T15 Kuula	
Leia Lommi	Karhulan Urheilijat
Saana Nieminen	Orimattilan Jymy
Joanna Puukka	Iitin Pyrintö
Nea Ojala	Iitin Pyrintö
Iita Alanko	Heinolan Isku
Maria Suntio	Karhulan Katajaiset
Heidi Nieminen	Karhulan Katajaiset
Sohvi Laine	Lahden Ahkera
Ilona Saarikunnas	Lahden Ahkera
Siiri Petäjäsaari	Valkealan Kajo
	
T15 4x100m viesti	
Karhulan Katajaiset Karhulan Katajaiset	Karhulan Katajaiset
Lahden Ahkera Lahden Ahkera	Lahden Ahkera
Heinolan Isku Heinolan Isku	Heinolan Isku
Orimattilan Jymy Orimattilan Jymy	Orimattilan Jymy
Karhulan Urheilijat Karhulan Urheilijat	Karhulan Urheilijat
	
P15 100m	
Juho Oksman	Karhulan Katajaiset
Alex Martinsen	Karhulan Urheilijat
Julius Taipale	Karhulan Urheilijat
Juho Vartiainen	Orimattilan Jymy
Juho Aaltonen	Orimattilan Jymy
Lukas Hyypiä	Iitin Pyrintö
Veikko Sundberg	Karhulan Katajaiset
Lenni Haavisto	Karhulan Katajaiset
Nuutti Ahtola	Valkealan Kajo
Anton Mustonen	Lahden Ahkera
Jerry Savolainen	Lahden Ahkera
	
P15 2000m	
Roni Mustonen	Orimattilan Jymy
Arttu Mäkelä	Orimattilan Jymy
Luukas Huppunen	Iitin Pyrintö
Miro Naski	Karhulan Katajaiset
Aleksi Ahola	Karhulan Katajaiset
Kasper Lindeberg	Lahden Ahkera
Tuomas Stadig	Valkealan Kajo
Jyri Säyriö	Valkealan Kajo
Joonas Palmu	Valkealan Kajo
	
P15 Seiväs	
Onni Hannula	Karhulan Katajaiset
Atte Tuominen	Lahden Ahkera
Eerik Mäkelä	Lahden Ahkera
	
P15 Kuula	
Rasmus Heino	Orimattilan Jymy
Miska Johansson	Heinolan Isku
Anton Hagel	Karhulan Katajaiset
Joona Holkko	Karhulan Urheilijat
Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera
	
P15 4x100m viesti	
Karhulan Katajaiset Karhulan Katajaiset	Karhulan Katajaiset
Valkealan Kajo Valkealan Kajo	
Lahden Ahkera Lahden Ahkera	Lahden Ahkera
Valkealan Kajo Valkealan Kajo	Valkealan Kajo
Orimattilan Jymy Orimattilan Jymy	Orimattilan Jymy
	
M17 200m	
Wilho Korpela	Karhulan Katajaiset
Elmeri Nieminen	Orimattilan Jymy
Miki Kinni	Orimattilan Jymy
Aatu Haimi	Valkealan Kajo
Samuli Hänninen	Karhulan Urheilijat
Tuukka Koskinen	Lahden Ahkera
Elmeri Arvaja	Lahden Ahkera
Sakke Petäjäsaari	Valkealan Kajo
Juuso Pyyhtiä	Lahden Ahkera
Patrick Haga	Valkealan Kajo
Eemeli Keinänen	Valkealan Kajo
	
M17 Kolmiloikka	
Nuutti Nikula	Orimattilan Jymy
Ville Vihertö	Iitin Pyrintö
Otro Kettunen	Karhulan Katajaiset
Otto Erola	Karhulan Urheilijat
Manu Metsäkangas	Lahden Ahkera
Eelis Snåre	Lahden Ahkera
	
M17 Kuula	
Verne Vilkuna	Orimattilan Jymy
Teemu Peltola	Orimattilan Jymy
Veeti Luojukoski	Orimattilan Jymy
Joel Mäntynen	Karhulan Katajaiset
Tuukka Ingers	Lahden Ahkera
	
N17 200m	
Aino Sipiläinen	Orimattilan Jymy
Jenna Tuomainen	Iitin Pyrintö
Jenna Taipale	Heinolan Isku
Nella Hirvonen	Lahden Ahkera
Roosa Pirinen	Karhulan Katajaiset
Sade Lampila	Karhulan Katajaiset
Siiri Heikkilä	Karhulan Katajaiset
Vilma Hannula	Karhulan Katajaiset
Aliisa Lautala	Valkealan Kajo
Sofia Shashkina	Karhulan Urheilijat
Andra Kurvits	Valkealan Kajo
Senja Roos	Lahden Ahkera
Sandra Pahkala	Valkealan Kajo
	
N17 Kolmiloikka	
Heidi Jääskeläinen	Heinolan Isku
Siiri Karjalainen	Iitin Pyrintö
Kerttu Niiranen	Karhulan Katajaiset
Venla Laine	Lahden Ahkera
Anna Miettinen	Karhulan Urheilijat
	
N17 Kuula	
Tanja Parviainen	Heinolan Isku
Annukka Vainonen	Iitin Pyrintö
Senni Salorinne	Karhulan Katajaiset
Gita Reinholm	Karhulan Katajaiset
Juulia Inkinen	Lahden Ahkera
Nea Savola	Lahden Ahkera