Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
28.04. klo 12:00 Avoimet pohjois-pohjanmaan piirin maastojuoksut Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneita yhteensä 130.

M Maantiejuoksu
	Tuomas Aho	Limingan Niittomiehet
	Joona Holappa	Limingan Niittomiehet
	Samuli Hussa	Limingan Niittomiehet
	Kari Poutiainen	Limingan Niittomiehet
	Matias Tiiro	Limingan Niittomiehet
	Miika Lotvonen	Laitasaaren Veto
	Antti Männikkö	Oulu
	Mikko Rahkola	Pudasjärven Urheilijat
	Miika Tenhunen	Nivalan Urheilijat

N Maantiejuoksu		
	Ella Reinikainen	Limingan Niittomiehet
	Riikka Tulppo	Pudasjärven Urheilijat
	Jenni Keränen	Oulun Pyrintö
	Marika Krohns	Pudasjärven Urheilijat
	Mari Laakkonen	Pudasjärven Urheilijat
	Krista Lindholm	Pudasjärven Urheilijat
	Katriina Autti	Kuivasjärven Aura
	Heidi Kokko	Kuivasjärven Aura
	Raija Poutiainen	Kuivasjärven Aura

P9 1000m		
	August Schmitt	Laitasaaren Veto
	Vilho Schmitt	Laitasaaren Veto
	Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö
	Eero Seväkivi	Laitasaaren Veto

T9 1000m		
	Amanda Niemi	Oulun Pyrintö
	Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö
	Eevi Tulppo	Limingan Niittomiehet
	Milja Tihinen	Laitasaaren Veto
	Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö
	Sofi Rinta	Laitasaaren Veto
	Iina-Emilia Häyry	Limingan Niittomiehet
	Inka Niemelä	Limingan Niittomiehet
	Isla Koivikko	Kuivasjärven Aura
	Eevi Juka	Laitasaaren Veto
	Kielo Haapalahti	Oulun Pyrintö
	Emmi Niemi	Kuivasjärven Aura

P10 1000m		
	Veeti Rahkolin	Limingan Niittomiehet
	Matias Tihinen	Laitasaaren Veto
	Veeti Kiviranta	Oulun Pyrintö
	Heikki Seväkivi	Laitasaaren Veto

T10 1000m		
	Peppi Paakkola	Limingan Niittomiehet
	Inka Koivikko	Kuivasjärven Aura
	Martta Tuomikoski	Laitasaaren Veto
	Selma Mäkikangas	Oulaisten Huima

P11 1000m		
	Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö
	Dani Vaarala	Oulun Pyrintö
	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö

T11 1000m		
	Viia Vanhanen	Pudasjärven Urheilijat
	Kaisla Passlin	Limingan Niittomiehet
	Kiia Kellola	Raahen Vesa
	Mariia Dekhtiar	Limingan Niittomiehet
	Emma Juntunen	Suomussalmen Rasti
	Milla Hämäläinen	Kuivasjärven Aura

P12 1000m		
	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet
	Jaakko Parkkila	Pudasjärven Urheilijat
	Otso Kylmänen	Kuivasjärven Aura
	Kalle Passoja	Kuivasjärven Aura

T12 1000m		
	Anniina Jernvall	Kempeleen Kiri
	Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet
	Sara Säkkinen	Limingan Niittomiehet
	Isla Mehtälä	Kuivasjärven Aura
	Siiri Kukkola	Kuivasjärven Aura
	Pipsa Palatsi	Oulun Pyrintö
	Iida Niemi	Kuivasjärven Aura

P13 2000m		
	Iisakki Siira	Limingan Niittomiehet
	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö
	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö
	Topi Kuorelehto	Limingan Niittomiehet
	Vili Vanhanen	Pudasjärven Urheilijat
	Otto Passoja	Kuivasjärven Aura

T13 2000m		
	Anessa Kisner	Kempeleen Kiri
	Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö
	Saimi Manninen	Suomussalmen Rasti
	Magnólia Auno Medeiros	Kuivasjärven Aura
	Siiri Kylmänen	Kuivasjärven Aura
	Anna Myllyniemi	Kuivasjärven Aura
	Alisa Okkonen	Kuivasjärven Aura
	Sura Seppänen	Suomussalmen Rasti
	Venla Siltala	Kuivasjärven Aura
	Sofie Schroderus	Kuivasjärven Aura

P14 Maantiejuoksu		
	Viljo Mäkikangas	Oulaisten Huima
	Paavo Niemelä	Limingan Niittomiehet

T14 Maantiejuoksu		
	Essi Parkkila	Pudasjärven Urheilijat
	Jenna Räisänen	Suomussalmen Rasti
	Emmi Rantala	Limingan Niittomiehet

P15 Maantiejuoksu		
	Jimi Kenttälä	Oulun Pyrintö
	Aarre Paukkeri	Limingan Niittomiehet
	Roope Klemola	OHS
	Arttu Savilaakso	Limingan Niittomiehet

T15 Maantiejuoksu		
	Hanna Soronen	Iin Yritys
	Meeri Korhonen	Oulun Pyrintö

M17 Maantiejuoksu		
	Johannes Helander	Limingan Niittomiehet
	Jiri Juntunen	Limingan Niittomiehet
	Juho Keränen	Oulun Pyrintö
	Antti Juvonen	Oulun Pyrintö
	Veikko Huuskonen	Posion Pyrintö
	Erno Virtanen	Posion Pyrintö
	Emil Huomo	Oulun Pyrintö
	Atte Ylipahkala	Kuivasjärven Aura

N17 Maantiejuoksu		
	Jenni Ojala	Pohjan Koitto
	Katariina Pyörälä	Iin Yritys
	Ronja Koskela	Kuivasjärven Aura

M19 Maantiejuoksu		
	Jani Juntunen	Limingan Niittomiehet
	Kalle Turunen	Limingan Niittomiehet
	Veeti Soikkeli	Oulun Pyrintö
	Teemu Pyörälä	Iin Yritys

N19 Maantiejuoksu		
	Lumi Laitinen	Oulun Pyrintö
	Marianne Myllylä	Kuusamon Erä-Veikot
	Olivia Koivuniemi	Kuivasjärven Aura

M40 Maantiejuoksu		
	Jorma Puurunen	Pudasjärven Urheilijat
	Matti Eskelinen	KeMaKi

M45 Maantiejuoksu		
	Marko Pekkarinen	Limingan Niittomiehet
	Tatu Korhonen	Limingan Niittomiehet
	Timo Kääriäinen	Limingan Niittomiehet
	Jani Määttä	Limingan Niittomiehet
	Hannu Niemelä	Limingan Niittomiehet

M50 Maantiejuoksu		
	Teuvo Kuusela	Kemi

M55 Maantiejuoksu		
	Taisto Latvalehto	Limingan Niittomiehet
	Taisto Puurunen	Oulunsuun Heitto

M60 Maantiejuoksu		
	Aulis Kaasinen	ONMKYU

M65 Maantiejuoksu		
	Pekka Kuivalainen	
	Juhani Ukonmaanaho	Ylikiimingin Nuijamiehet

M75 Maantiejuoksu		
	Heikki Paukkeri	KeMaKi

N40 Maantiejuoksu		
	Henna Vanhanen	Pudasjärven Urheilijat
	Saija Manninen	Suomussalmen Rasti
	Karoliina Kellola	Raahen Vesa

N45 Maantiejuoksu		
	Minna Laurila-Harju	Pudasjärven Urheilijat
	Päivi Lumijärvi	Limingan Niittomiehet

N50 Maantiejuoksu		
	Kati Kuivalainen	
	Satu Siika-aho	Oulunsuun Heitto

N55 Maantiejuoksu		
	Arja Lotvonen	Laitasaaren Veto

N65 Maantiejuoksu		
	Maija Kumpula	Haukiputaan Veikot