Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
11.05. klo 12:00 Etelä-Savon 9-15-vuotiaiden ja aikuisten pm-maastojuoksut Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneet 
Nro	Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	

T9 Maantiejuoksu
1	Vilja Kuronen	Joroisten Urheilijat		
2	Laura Suutarinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
3	Heta Räisänen	Joroisten Urheilijat		
4	Ida Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot		
5	Janna Turunen	Joroisten Urheilijat		
6	Linda Latikainen	Haukivuoren Kisailijat		
7	Martta Seppänen	Joroisten Urheilijat		
8	Taru Huovinen	Joroisten Urheilijat		
P9 Maantiejuoksu
11	Iivo Räisänen	Joroisten Urheilijat		
12	Viljami Laitinen	Pieksämäen Veikot		
13	Valtteri Toivonen	Kerimäen Urheilijat		
14	Jasper Vihavainen	Joroisten Urheilijat		
15	Veikko Suikki	Juvan Urheilijat		
16	Aapo Huupponen	Joroisten Urheilijat		
17	Oliver Viitanen	Kerimäen Urheilijat		
18	Akseli Tarkiainen	Joroisten Urheilijat		
19	Paavo Makkonen	Mäntyharjun Virkistys		
Hannes Nurmi	Mikkelin Kilpa-Veikot		
T10 Maantiejuoksu
21	Aino Tarkiainen	Joroisten Urheilijat		
22	Isla Mähönen	Rantasalmen Urheilijat		
23	Netta Paloheimo	Kerimäen Urheilijat		
24	Iida Pekkalin	Joroisten Urheilijat		
P10 Maantiejuoksu
31	Oskari Toivonen	Kerimäen Urheilijat		
32	Jooa Kantanen	Juvan Urheilijat		
33	Erik Naumanen	Joroisten Urheilijat		
34	Luca Kainulainen	Savonlinnan Riento		
35	Lenni Natunen	Joroisten Urheilijat		
P11 Maantiejuoksu
51	Väinö Kuronen	Joroisten Urheilijat		
52	Ahti Suikki	Juvan Urheilijat		
53	Johannes Kääriö	Sulkavan Urheilijat -41		
54	Alvi Jankko	Joroisten Urheilijat		
Topias Nurmi	Mikkelin Kilpa-Veikot		
T11 Maantiejuoksu
41	Nea Tuomainen	Joroisten Urheilijat		
42	Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
43	Sonja Suutarinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
44	Janika Kainulainen	Savonlinnan Riento		
45	Silja Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot		
46	Elina Naumanen	Joroisten Urheilijat		
T12 Maantiejuoksu
61	Neela Ombati	Mikkelin Kilpa-Veikot		
62	Hanna Naumanen	Joroisten Urheilijat		
63	Alisa Parkkonen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
64	Sini Pekkalin	Joroisten Urheilijat		
65	Silja Himanen	Juvan Urheilijat		
66	Taija Huovinen	Joroisten Urheilijat		
67	Peppi Seppänen	Kerimäen Urheilijat		
P12 Maantiejuoksu
71	Lauri Alm	Mikkelin Kilpa-Veikot		
72	Ville Viitakoski	Mikkelin Kilpa-Veikot		
73	Lenni Paloheimo	Kerimäen Urheilijat		
P13 Maantiejuoksu
85	Aapo Turtiainen	Kerimäen Urheilijat		
87	Santtu Rautio	Kerimäen Urheilijat		
86   Aku Huupponen	Joroisten Urheilijat		
T13 Maantiejuoksu
81	Oona Immonen	Savonlinnan Riento		
82	Oosa Kantanen	Juvan Urheilijat		
T14 Maantiejuoksu
91	Rita Räisänen	Joroisten Urheilijat		
92	Saaga Attenberg	Mikkelin Kilpa-Veikot		
93	Pinja Yläharju	Puumalan Viri		
P15 Maantiejuoksu
98	Jarmo Eromäki	Haukivuoren Kisailijat		
T15 Maantiejuoksu
96	Janina Vanhanen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
95    Aada Takkinen	Haukivuoren Kisailijat		
N Maantiejuoksu
101	Minna Hyvärinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
102	Kirsi Häyrinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
103	Marikki Melkinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Tea Huupponen			KUP
M Maantiejuoksu
111	Oskari Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot		
112	Antti Nisonen	Mikkelin Kilpa-Veikot