Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
28.05. klo 18:00 Op Oulu Tiistaikisa I Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus

Nro	Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	SB	PB

M 5000m kävely
28	Lauri Tossavainen	Savonlinnan Riento
		
N 5000m kävely
17	Eevi-Inkeri Tossavainen	Savonlinnan Riento		
19	Elina Heikkinen	Oulun Pyrintö		

T9 Pituus
Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö		
Kielo Haapalahti	Oulun Pyrintö		
Amanda Niemi	Oulun Pyrintö		
Ella Pasuri	Kiimingin Urheilijat		
Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
Olivia Ukonmaanaho	Oulun Pyrintö	
	
T9 Kuula
Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö		
Kielo Haapalahti	Oulun Pyrintö		
Amanda Niemi	Oulun Pyrintö		
Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
Olivia Ukonmaanaho	Oulun Pyrintö	
	
P9 Pituus
Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö		3,69
Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		
Riko Mäntyranta	Kuivasjärven Aura		
Nooa Kneckt	Oulun Pyrintö	
	
P9 Kuula
Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö		4,05
Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		
Nooa Kneckt	Oulun Pyrintö
		
P11 Korkeus
Aleksi Pohjola	Oulun Pyrintö		
Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö	
	
P11 Kuula
Aleksi Pohjola	Oulun Pyrintö		
Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Ville Nurminen	Oulun Pyrintö		
Joona Juuso	Kiimingin Urheilijat		
Onni Savolainen	Kuivasjärven Aura
		
P11 1000m kävely
1	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
2	Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
3	Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö
		
T11 Korkeus
Veera Ahokas	Oulun Pyrintö	
	
T11 Kuula
Veera Ahokas	Oulun Pyrintö		
Emilia Kärkkäinen	Oulun Pyrintö	
	
P13 Pituus
Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Oskari Hyykoski	Oulun Pyrintö		
Topi Timonen	Oulun Pyrintö		
Arsi Lehtola	Oulun Pyrintö		
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
Ronni Mäntyranta	Kuivasjärven Aura		
Jaakko Parkkila	Pudasjärven Urheilijat	
	
P13 Kuula
Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Topi Timonen	Oulun Pyrintö		
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
Jaakko Parkkila	Pudasjärven Urheilijat		
Onni Kukkonen	Oulun Pyrintö
		
P13 2000m kävely
7	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö
		
T13 Pituus
Aino-Maisa Järvenpää	Oulun Pyrintö	
	
T13 Kuula
Jenna Kamula	Kiimingin Urheilijat		
Iina Pasuri	Kiimingin Urheilijat		
Jutta Kovaniemi	Oulun Pyrintö	
	
T13 2000m kävely
5	Jutta Kovaniemi	Oulun Pyrintö	
	
T15 Korkeus
Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		
Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		
Janette Malila	Limingan Niittomiehet		
Bettina Siltala	Oulun Pyrintö		
Iina-Reeta Kaikkonen	Oulun Pyrintö		
Siiri Lithovius	Limingan Niittomiehet
		
T15 Kuula
Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
Essi Niskala	Oulun Pyrintö		
Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		
Essi Parkkila	Pudasjärven Urheilijat
		
T15 3000m kävely
12	Aino-Maria Tossavainen	Savonlinnan Riento		
13	Anna Kokko	Kuivasjärven Aura
		
P15 Korkeus
Ilmari Tervaskanto	Oulun Pyrintö		
Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		
Veeti Saarela	Oulun Pyrintö		
Aapo Savola	Oulun Pyrintö
		
P15 Kuula
Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		
Veeti Saarela	Oulun Pyrintö		
Aapo Savola	Oulun Pyrintö	
	
N17 Pituus
Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		
Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
Veera Paasovaara	Oulun Pyrintö		
Siiri Hihnala	Oulun Pyrintö		
Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
Sonja Stång	Kuivasjärven Aura		5,26
Essi Niskala	Oulun Pyrintö		
Ella Niskala	Oulun Pyrintö		
Krista Sjögren	Oulun Pyrintö
		
N17 Kuula
Mira Kanniainen	Oulun Pyrintö		
Siiri Lithovius	Limingan Niittomiehet
		
M17 Pituus
Ilmari Tervaskanto	Oulun Pyrintö		
Otto Turunen	Oulun Pyrintö