Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
20.07. klo 10:00 Vääksy Games Ilmoittautuneet
P7 40m
	Daniel Breilin		Asikkalan Raikas		
	Rene Hynninen		Hartolan Voima		
	Aleksi Kaasinen		Lahden Ahkera		
	Aleksi Tuomisto		Asikkalan Raikas		
	Tuure Rytkölä		Iitin Pyrintö		
	Teemu Kauppinen		Lahden Ahkera		
	Eetu Koivusaari		Asikkalan Raikas	
	Niilo Nuutinen		Valkealan Kajo			
P7 Pituus
	Daniel Breilin		Asikkalan Raikas		
	Rene Hynninen		Hartolan Voima		
	Aleksi Kaasinen		Lahden Ahkera		
	Aleksi Tuomisto		Asikkalan Raikas		
	Tuure Rytkölä		Iitin Pyrintö		
	Teemu Kauppinen		Lahden Ahkera		
	Eetu Koivusaari		Asikkalan Raikas	
	Niilo Nuutinen		Valkealan Kajo			
P7 Kuula
	Daniel Breilin		Asikkalan Raikas		
	Rene Hynninen		Hartolan Voima		
	Aleksi Kaasinen		Lahden Ahkera		
	Aleksi Tuomisto		Asikkalan Raikas		
	Teemu Kauppinen		Lahden Ahkera		
	Eetu Koivusaari		Asikkalan Raikas	
	Niilo Nuutinen		Valkealan Kajo			
T7 40m
	Lilja Salminen		Asikkalan Raikas		
	Lumi Terviö		Lahden Ahkera		
	Ida Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat		
	Kaisla Haapalainen	Asikkalan Raikas		
	Venla Nieminen		Asikkalan Raikas		
T7 Pituus
	Lilja Salminen		Asikkalan Raikas		
	Lumi Terviö		Lahden Ahkera		
	Ida Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat		
	Kaisla Haapalainen	Asikkalan Raikas		
	Venla Nieminen		Asikkalan Raikas		
T7 Kuula
	Lilja Salminen		Asikkalan Raikas		
	Lumi Terviö		Lahden Ahkera		
	Ida Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat		
	Kaisla Haapalainen	Asikkalan Raikas		
	Venla Nieminen		Asikkalan Raikas		
P9 40m
	Jere Kupari		Asikkalan Raikas		
	Patrik Rantala		Littoisten Työväen Urheilijat	7,47	7,47
	Oliver Penttilä		Lahden Ahkera			8,00	8,00
	Onni Tolvanen		Asikkalan Raikas		
	Voitto Salminen		Asikkalan Raikas		
	Romeo Uotila		Valkealan Kajo			7,17	7,17
	Roni Hynninen		Hartolan Voima			7,68	7,68
	Tomas Mäkinen		Lahden Ahkera			7,27	7,27
	Tiitus Rytkölä		Iitin Pyrintö			7,28	7,28
	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera			7,18	7,18
	Nooa Nieminen		Asikkalan Raikas		7,17	7,17
P9 1000m
	Jere Kupari		Asikkalan Raikas		
	Onni Tolvanen		Asikkalan Raikas		
	Voitto Salminen		Asikkalan Raikas		
	Romeo Uotila		Valkealan Kajo				4.18,96
	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera				4.27,26
P9 Pituus
	Jere Kupari		Asikkalan Raikas		
	Patrik Rantala		Littoisten Työväen Urheilijat	3,32	3,32
	Onni Tolvanen		Asikkalan Raikas		
	Voitto Salminen		Asikkalan Raikas		
	Romeo Uotila		Valkealan Kajo			3,37	3,37
	Roni Hynninen		Hartolan Voima			2,63	2,63
	Tomas Mäkinen		Lahden Ahkera			3,45	3,45
	Tiitus Rytkölä		Iitin Pyrintö			3,05	3,05
	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera			3,33	3,33
	Nooa Nieminen		Asikkalan Raikas		3,13
P9 Kuula
	Valtteri Haanpää	Viialan Valtti			6,63	6,63
	Patrik Rantala		Littoisten Työväen Urheilijat	5,59	5,59
	Voitto Salminen		Asikkalan Raikas		
	Tomas Mäkinen		Lahden Ahkera			6,19	6,19
	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera			6,57	6,57
	Nooa Nieminen		Asikkalan Raikas			5,54
P9 Kiekko
	Jere Kupari		Asikkalan Raikas		
	Valtteri Haanpää	Viialan Valtti		
	Patrik Rantala		Littoisten Työväen Urheilijat		
	Oliver Penttilä		Lahden Ahkera		
	Onni Tolvanen		Asikkalan Raikas		
	Voitto Salminen		Asikkalan Raikas		
	Tomas Mäkinen		Lahden Ahkera		
	Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera		
	Nooa Nieminen		Asikkalan Raikas		
T9 40m
	Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera		
	Veera Hermunen		Kouvolan Urheilijat		7,31	7,31
	Iisa Tuominen		Lahden Ahkera			7,63	7,63
	Linda Breilin		Asikkalan Raikas		
	Meea Haapalainen	Lahden Ahkera		
	Loviisa Vartiainen	Asikkalan Raikas		
	Irina Vilenius		Nastolan Naseva			8,05	8,05
	Vilma Nuutinen		Valkealan Kajo			7,51	7,51
	Ellakaisa Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Helmi Haapalainen	Asikkalan Raikas		
	Xena Virkkunen		Asikkalan Raikas		7,81	7,81
	Jade Virkkunen		Asikkalan Raikas		8,03	7,83
	Emma Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat		7,63	7,63
T9 1000m
	Lilja Salminen		Asikkalan Raikas		
	Petra Rautiainen	Äänekosken Urheilijat		4.14,74	4.14,74
	Linda Breilin		Asikkalan Raikas		
	Vilma Nuutinen		Valkealan Kajo		
	Ellakaisa Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Emma Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat		4.39,61	4.39,61
T9 Pituus
	Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera		
	Sonja Muotka		Orimattilan Jymy		3,15	3,15
	Veera Hermunen		Kouvolan Urheilijat		3,24	3,24
	Iisa Tuominen		Lahden Ahkera			2,73	2,84
	Meea Haapalainen	Lahden Ahkera		
	Vilma Nuutinen		Valkealan Kajo			2,45	2,45
	Ellakaisa Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Helmi Haapalainen	Asikkalan Raikas			
	Xena Virkkunen		Asikkalan Raikas			2,63
	Jade Virkkunen		Asikkalan Raikas			2,79
	Emma Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat		2,98	2,98
T9 Kuula
	Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera		
	Senja Kärhä		Loimaan Voima			7,74	7,74
	Irina Vilenius		Nastolan Naseva		
	Vilma Nuutinen		Valkealan Kajo			3,55	3,55
	Ellakaisa Nieminen	Asikkalan Raikas		
	Helmi Haapalainen	Asikkalan Raikas		
	Xena Virkkunen		Asikkalan Raikas		
	Jade Virkkunen		Asikkalan Raikas		
	Emma Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat		4,43	4,43
T9 Kiekko
	Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera		
	Xena Virkkunen		Asikkalan Raikas		
	Jade Virkkunen		Asikkalan Raikas		
	Senja Kärhä		Loimaan Voima		
	Helmi Haapalainen	Asikkalan Raikas		
	Emma Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat		
P11 60m
	Oliver Vartiainen	Asikkalan Raikas		
	Casper Penttilä		Lahden Ahkera		
	Taavi Rytkölä		Iitin Pyrintö			9,39	9,39
	Joona Niinikangas	Valkealan Kajo			9,35	9,35
P11 1000m
	Oliver Vartiainen	Asikkalan Raikas		
	Olli Uusitalo		Kangasalan Urheilijat -68	3.38,77	3.38,77
	Joona Niinikangas	Valkealan Kajo			3.38,53	3.38,53
P11 Korkeus
	Casper Penttilä		Lahden Ahkera			108	108
	Taavi Rytkölä		Iitin Pyrintö			118	118
P11 Kuula
	Olli Uusitalo		Kangasalan Urheilijat -68	5,14
	Joona Niinikangas	Valkealan Kajo			6,38	6,38
P11 Kiekko
	Pauli Järvikylä		Konneveden Urheilijat		16,67	16,67
	Olli Uusitalo		Kangasalan Urheilijat -68	20,31	20,31
T11 60m
	Olivia Miller		Hartolan Voima			10,66	10,66
	Kiira Kilpinen		Lempäälän Kisa Yleisurheilu	10,57	10,57
	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,34	9,34
	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,87	10,87
	Anni Olli		Karhulan Katajaiset		9,70	9,70
	Laura Jyrkiäinen	Valkealan Kajo			9,34	9,34
	Viivi Viikilä		Lahden Ahkera			11,04	11,04
	Elina Yli-Talonen	Sysmän Sisu		
	Minttu Marttila		Lahden Ahkera			9,94	9,94
	Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		9,20	9,15
T11 1000m
	Jenni Tuominen		Lahden Ahkera			3.46,54	3.46,54
	Minttu Marttila		Lahden Ahkera				4.07,88
	Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat		4.01,19	4.01,19
T11 Korkeus
	Olivia Miller		Hartolan Voima			106	106
	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	126	126
	Anni Olli		Karhulan Katajaiset		128	128
	Viivi Viikilä		Lahden Ahkera				95
	Minttu Marttila		Lahden Ahkera			101	101
T11 Kuula
	Charlotte Knape		IF Sibbo-Vargarna		7,61	7,61
	Olivia Miller		Hartolan Voima			5,23	5,23
	Kiira Kilpinen		Lempäälän Kisa Yleisurheilu	6,97	6,97
	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,23	7,23
	Laura Jyrkiäinen	Valkealan Kajo			6,06	6,06
	Viivi Viikilä		Lahden Ahkera			6,25	6,25
	Elina Yli-Talonen	Sysmän Sisu				4,98
	Minttu Marttila		Lahden Ahkera			4,98	4,98
	Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat	6,27		6,27
T11 Kiekko
	Tanja Muotka		Orimattilan Jymy		24,57	24,57
	Charlotte Knape		IF Sibbo-Vargarna		19,19	19,19
	Olivia Miller		Hartolan Voima		
	Kiira Kilpinen		Lempäälän Kisa Yleisurheilu	15,61	18,40
	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	21,07	21,07
	Laura Jyrkiäinen	Valkealan Kajo			14,84	14,84
	Viivi Viikilä		Lahden Ahkera			11,49	11,49
	Minttu Marttila		Lahden Ahkera		
	Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat			9,98
P13 60m
	Olli Hovatov		Asikkalan Raikas		9,19	9,19
	Juho Soikkeli		Valkealan Kajo			8,93	8,93
	Valtteri Vasama		Nurmijärven Yleisurheilu	9,41	9,41
	Veeti Yli-Talonen	Sysmän Sisu			10,37
	Matias Nieminen		Asikkalan Raikas			9,31
	Eelis Hynninen		Hartolan Voima			9,74	9,74
	Pyry Nieminen		Asikkalan Raikas		9,37
P13 1000m
	Patrik Rautiainen	Äänekosken Urheilijat		3.21,92	3.21,92
P13 Korkeus
	Olli Hovatov		Asikkalan Raikas		104
	Matias Nieminen		Asikkalan Raikas		109
	Pyry Nieminen		Asikkalan Raikas		130
P13 Kuula
	Tomi Kuusisto		Turun Urheiluliitto		9,51	9,51
	Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera			9,95	9,95
	Valtteri Vasama		Nurmijärven Yleisurheilu	9,54	9,54
	Veeti Yli-Talonen	Sysmän Sisu		
	Matias Nieminen		Asikkalan Raikas		
	Pyry Nieminen		Asikkalan Raikas		
P13 Kiekko
	Aatu Kangasniemi	Nurmijärven Yleisurheilu	59,36	59,36
	Mico Lampinen		Someron Esa			57,38	57,38
	Tomi Kuusisto		Turun Urheiluliitto		35,85	35,85
	Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera			27,02	27,02
	Juho Soikkeli		Valkealan Kajo			24,00	24,00
	Valtteri Vasama		Nurmijärven Yleisurheilu		20,80
	Matias Nieminen		Asikkalan Raikas		19,97	19,97
	Pyry Nieminen		Asikkalan Raikas		21,48	21,48
T13 60m
	Jenna Koivusaari	Asikkalan Raikas		
	Pamela Rantala		Littoisten Työväen Urheilijat		9,49
	Sanni Jokela		Alavuden Urheilijat		9,17	9,17
	Iris Naukkarinen	Asikkalan Raikas		
	Elina Niinikangas	Valkealan Kajo			9,47	9,47
	Iisa Jääskeläinen	Orimattilan Jymy		
	Elviira Jaalama		Hämeenlinnan Tarmo		9,42	9,42
	Ella Väisänen		Asikkalan Raikas		8,93	8,93
	Lara Virkkunen		Asikkalan Raikas		9,28	9,28
	Jenni Väänänen		Lahden Ahkera			8,38	8,38
T13 1000m
	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		3.57,25
	Elviira Jaalama		Hämeenlinnan Tarmo			4.02,55
	Neela Notkonen		Lahden Ahkera			3.21,99	3.21,99
T13 Korkeus
	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat		126	126
	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	139	140
	Pamela Rantala		Littoisten Työväen Urheilijat	121	122
	Elviira Jaalama		Hämeenlinnan Tarmo		126	126
	Ella Väisänen		Asikkalan Raikas		
	Lara Virkkunen		Asikkalan Raikas		135	135
	Jenni Väänänen		Lahden Ahkera			137	137
 	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves
T13 Kuula
	Jenna Koivusaari	Asikkalan Raikas		
	Venla Kärhä		Loimaan Voima			10,91	10,91
	Pinja Kärhä		Loimaan Voima			12,37	12,37
	Jessica Björksten	Borgå Akilles			10,87	10,87
	Hilma Polvela		Asikkalan Raikas		
	Roosa Haanpää		Viialan Valtti			11,35	11,35
	Pamela Rantala		Littoisten Työväen Urheilijat	9,62	9,62
	Sanni Jokela		Alavuden Urheilijat		11,26	11,26
	Iris Naukkarinen	Asikkalan Raikas		
	Elina Niinikangas	Valkealan Kajo			6,10	6,10
	Iisa Jääskeläinen	Orimattilan Jymy		
	Ella Väisänen		Asikkalan Raikas		
	Jenni Väänänen		Lahden Ahkera			9,36	9,36
T13 Kiekko
	Jenna Koivusaari	Asikkalan Raikas		
	Venla Kärhä		Loimaan Voima			31,97	31,97
	Pinja Kärhä		Loimaan Voima			43,55	43,55
	Jessica Björksten	Borgå Akilles			30,32	30,32
	Hilma Polvela		Asikkalan Raikas		18,48
	Roosa Haanpää		Viialan Valtti			33,34	33,34
	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat		22,01	22,05
	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	26,85	26,85
	Pamela Rantala		Littoisten Työväen Urheilijat		30,88
	Sanni Jokela		Alavuden Urheilijat		32,23	32,23
	Iris Naukkarinen	Asikkalan Raikas		
	Lara Virkkunen		Asikkalan Raikas		
	Jenni Väänänen		Lahden Ahkera			28,05	28,05
P15 100m
	Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera			14,16	14,16
	Nuutti Ahtola		Valkealan Kajo			13,55	13,55
	Anton Mustonen		Lahden Ahkera			12,61	12,43
P15 2000m
 	Veeti Jokela		Alavuden Urheilijat
P15 Korkeus
	Atte Tuominen		Lahden Ahkera			156	156
P15 Seiväs
	Eerik Mäkelä		Lahden Ahkera			390	390
	Eelis Hynninen		Hartolan Voima			240	240
	Pyry Nieminen		Asikkalan Raikas			140
	Atte Tuominen		Lahden Ahkera			280	280
P15 Kuula
	Anselmi Koskela		Riihimäen Kisko			13,41	13,41
	Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera			11,20	11,20
P15 Kiekko
	Anselmi Koskela		Riihimäen Kisko			44,64	44,64
	Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera			38,81	38,81
T15 100m
	Nea Halttunen		Asikkalan Raikas		
	Neela Notkonen		Lahden Ahkera				15,09
	Birgit Tuomola		Lahden Ahkera			15,64	15,64
	Emilia Vilander		Asikkalan Raikas			14,13
	Jenni Väänänen		Lahden Ahkera			13,74	13,74
T15 2000m
	Ellen Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	8.32,86	8.32,86
	Nea Halttunen		Asikkalan Raikas			8.26,91
T15 Korkeus
	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat		166	166
	Sofia Niemi		Karhulan Katajaiset		139	139
	Nea Halttunen		Asikkalan Raikas			135
T15 Seiväs
	Vilja-Matilda Koskela	Riihimäen Kisko			280	285
	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat		351	351
 	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves
T15 Kuula
	Emmi Malo		Lopen Urheilijat		10,82	10,82
	Anette Saalismaa	Pudasjärven Urheilijat		14,30	14,54
	Nina Suonamo		Karhulan Katajaiset		9,60	9,60
	Tuuli Kammonen		Mikkelin Kilpa-Veikot		9,68	9,68
	Tiina Järvinen		Lahden Ahkera			13,30	13,30
	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat		11,07	11,07
	Birgit Tuomola		Lahden Ahkera			9,31	9,31
	Emilia Vilander		Asikkalan Raikas		
T15 Kiekko
	Pinja Muotka		Orimattilan Jymy		34,12	34,12
	Alice Koskelainen	Lahden Ahkera			36,21	36,21
	Emmi Malo		Lopen Urheilijat		32,90
	Anette Saalismaa	Pudasjärven Urheilijat		47,33	47,33
	Tuuli Kammonen		Mikkelin Kilpa-Veikot		27,63	27,63
	Birgit Tuomola		Lahden Ahkera			32,40	32,40
	Emilia Vilander		Asikkalan Raikas		20,68	20,68