Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
07.06. klo 17:00 UKK avoimet kilpailut Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus


Nro

Nimi (Sukunimi Etunimi)

Seura

SB

PB


 P7 40m 
  Jooa Takkunen Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
  Urho Uschanow Raision Kuula   
  Ilmari Paasikas Kiukaisten Kisailijat   
  Sulo Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
  Kasperi Saarinen Laitilan Jyske   
  Alexander Leivo Kalannin Vankka   
  Voitto Pärkö Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
 
 P7 Pallonheitto 
  Jooa Takkunen Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
  Urho Uschanow Raision Kuula   
  Ilmari Paasikas Kiukaisten Kisailijat   
  Sulo Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
  Kasperi Saarinen Laitilan Jyske   
  Alexander Leivo Kalannin Vankka   
  Voitto Pärkö Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
 
 T7 40m 
  Laura Vähä-Kouvola Vehmaan Kiisto   
  Elsa Katvesoja Vehmaan Kiisto   
  Venla Lorjo Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
  Aino Tättilä Kalannin Vankka   
 
 T7 Pallonheitto 
  Laura Vähä-Kouvola Vehmaan Kiisto   
  Elsa Katvesoja Vehmaan Kiisto   
  Venla Lorjo Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
 
 T9 40m 
  Niina Paasikas Kiukaisten Kisailijat 7,11 7,11 
  Viola Pärkö Uudenkaupungin Kenttäkarhut 8,42 8,42 
  Odelia Suutari Uudenkaupungin Kenttäkarhut 8,38 8,38 
  Jasmin Vaskelainen Laitilan Jyske 6,94 6,94 
  Emilia Suominen Kalannin Vankka 7,35 7,35 
  Fanni Paasio Kalannin Vankka 7,34 7,34 
  Villiina Raitanen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 8,39 8,29 
  Ilona Järvinen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 8,29 8,29 
  Viola Soini Kalannin Vankka 7,25 7,24 
  Inka Virtanen Kalannin Vankka 8,08 7,62 
  Mila-Marissa Vaskelainen Laitilan Jyske 7,17 7,17 
  Senni Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 8,04 7,92 
 
 T9 Keihäs 
  Niina Paasikas Kiukaisten Kisailijat   
  Mila Mäkinen Porin Yleisurheilu   
  Odelia Suutari Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
  Emilia Suominen Kalannin Vankka   
  Fanni Paasio Kalannin Vankka   
  Villiina Raitanen Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
  Ilona Järvinen Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
  Viola Soini Kalannin Vankka   
  Senni Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
  Emma Tättilä Kalannin Vankka   
 
 P9 40m 
  Iisak Vainio Uudenkaupungin Kenttäkarhut 6,59 6,59 
  Joonatan Jalonen Eurajoen Veikot 7,43 7,06 
 
 P9 Keihäs 
  Iisak Vainio Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
 
 T11 60m 
  Olivia Suutari Uudenkaupungin Kenttäkarhut 10,63 10,60 
  Kiia Mäkinen Porin Yleisurheilu 10,28 10,28 
  Emma Helminen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 9,15 9,15 
  Sara Honkakangas Laitilan Jyske 10,32 10,32 
  Alisa Sormunen Uudenkaupungin Kenttäkarhut  9,70 
  Emma Laine Uudenkaupungin Kenttäkarhut  10,45 
  Netta Virtanen Kalannin Vankka 10,12 10,12 
  Elli Tättilä Kalannin Vankka 10,72 10,72 
 
 T11 Pituus 
  Olivia Suutari Uudenkaupungin Kenttäkarhut 3,18 3,21 
  Emma Helminen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 4,02 4,02 
  Sara Honkakangas Laitilan Jyske 3,50 3,50 
  Alisa Sormunen Uudenkaupungin Kenttäkarhut  3,64 
  Emma Laine Uudenkaupungin Kenttäkarhut 3,26 3,31 
  Netta Virtanen Kalannin Vankka 3,35 3,35 
  Elli Tättilä Kalannin Vankka 3,12 3,29 
  Helmi Äärelä Nakkilan Vire 3,74 3,84 
  Niina Paasikas Kiukaisten Kisailijat 3,28 3,28 
 
 T11 Kiekko 
  Olivia Suutari Uudenkaupungin Kenttäkarhut 20,73 20,73 
  Kiia Mäkinen Porin Yleisurheilu 24,52 24,52 
  Emma Helminen Uudenkaupungin Kenttäkarhut  20,03 
  Sara Honkakangas Laitilan Jyske 11,46 11,46 
  Elli Tättilä Kalannin Vankka 16,48 16,52 
  Helmi Äärelä Nakkilan Vire 22,30 22,30 
  Mila Mäkinen Porin Yleisurheilu 23,37 23,37 
  Lumina Uschanow Raision Kuula 19,89 19,89 
  Venla Katvesoja Vehmaan Kiisto 20,40 20,40 
  Venla Manner Turun Urheiluliitto 25,12 25,12 
  Senja Kärhä Loimaan Voima 18,70 18,70 
 
 T11 Keihäs 
  Olivia Suutari Uudenkaupungin Kenttäkarhut 19,12 20,89 
  Emma Helminen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 21,85 22,53 
  Sara Honkakangas Laitilan Jyske 22,45 22,45 
  Elli Tättilä Kalannin Vankka 15,79 17,20 
  Helmi Äärelä Nakkilan Vire 16,90 16,90 
  Lumina Uschanow Raision Kuula 19,64 19,64 
  Venla Katvesoja Vehmaan Kiisto 18,71 18,71 
 
 P11 60m 
  Robert Saarela Rauman Urheilijat 8,78 8,78 
  Gabriel Raitanen Uudenkaupungin Kenttäkarhut  10,04 
  Veeti Laine Kalannin Vankka 10,35 10,35 
  Frans Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 12,60 12,60 
  Joonas Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 11,10 11,10 
  Sebastian Vuoristo Vehmaan Kiisto 10,35 10,35 
  Onni Salminen Laitilan Jyske 9,65 9,34 
  Niklas Lehtinen Lapin Salama 10,03 10,03 
 
 P11 Pituus 
  Robert Saarela Rauman Urheilijat 4,13 4,13 
  Gabriel Raitanen Uudenkaupungin Kenttäkarhut  3,51 
  Veeti Laine Kalannin Vankka 3,24 3,30 
  Frans Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 2,71 2,76 
  Joonas Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 3,22 3,22 
  Onni Salminen Laitilan Jyske 4,21 4,21 
  Niklas Lehtinen Lapin Salama 3,69 3,78 
  Niilo Lännistö Vehmaan Kiisto 3,88 4,13 
 
 P11 Kiekko 
  Veeti Laine Kalannin Vankka  13,95 
  Frans Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 22,05 23,10 
  Joonas Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 25,61 25,61 
  Sebastian Vuoristo Vehmaan Kiisto   
  Niklas Lehtinen Lapin Salama 22,60 22,60 
  Niilo Lännistö Vehmaan Kiisto  21,88 
  Veikko Vähä-Kouvola Vehmaan Kiisto  16,47 
  Roope Kirjavainen Turun Urheiluliitto 21,68 23,92 
  Niklas Ojanen Turun Urheiluliitto  23,33 
 
 P11 Keihäs 
  Gabriel Raitanen Uudenkaupungin Kenttäkarhut  12,52 
  Veeti Laine Kalannin Vankka 21,31 21,43 
  Frans Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 18,02 18,02 
  Joonas Heinonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 20,83 21,47 
  Roope Kirjavainen Turun Urheiluliitto 26,79 26,79 
  Niklas Ojanen Turun Urheiluliitto 23,24 23,24 
 
 T13 60m 
  Rania Toivonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 8,53 8,53 
  Ellen Lahtivuo Vehmaan Kiisto  10,53 
  Venla Virtanen Kalannin Vankka 9,49 9,30 
  Matilda Mehto Naantalin Löyly 9,09 9,09 
  Anni Saarinen Kalannin Vankka  10,03 
  Melissa Palmroth Laitilan Jyske 9,15 9,15 
  Aada Vuoriaho Laitilan Jyske 9,01 9,01 
  Nuppu Vuorela Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
 
 T13 Pituus 
  Rania Toivonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 4,48 4,55 
  Ellen Lahtivuo Vehmaan Kiisto 3,57 3,57 
  Venla Virtanen Kalannin Vankka  3,59 
  Anni Saarinen Kalannin Vankka   
  Melissa Palmroth Laitilan Jyske  4,00 
  Aada Vuoriaho Laitilan Jyske  4,06 
 
 T13 Kiekko 
  Rania Toivonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 39,59 39,59 
  Ellen Lahtivuo Vehmaan Kiisto 20,93 20,93 
  Venla Virtanen Kalannin Vankka 15,12 16,22 
  Matilda Mehto Naantalin Löyly 33,46 33,46 
  Melissa Palmroth Laitilan Jyske 22,19 22,19 
  Aada Vuoriaho Laitilan Jyske 30,53 31,26 
  Sara Soini Kalannin Vankka 27,00 29,76 
  Miina Valtonen Paimion Urheilijat 21,11 21,11 
  Maya-Maria Hautala Turun Urheiluliitto 32,21 32,21 
  Pinja Kärhä Loimaan Voima 40,58 40,58 
  Venla Kärhä Loimaan Voima 28,35 30,63 
  Nuppu Vuorela Uudenkaupungin Kenttäkarhut   
 
 T13 Keihäs 
  Rania Toivonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 33,01 33,37 
  Ellen Lahtivuo Vehmaan Kiisto  20,99 
  Venla Virtanen Kalannin Vankka  15,41 
  Matilda Mehto Naantalin Löyly  18,17 
  Aada Vuoriaho Laitilan Jyske 26,50 28,57 
  Maya-Maria Hautala Turun Urheiluliitto 32,45 32,45 
  Aada Lautanala Vehmaan Kiisto  16,88 
 
 P13 60m 
  Kustaa Salmela Kalannin Vankka  9,25 
  Luukas Lehtinen Lapin Salama 8,85 8,80 
 
 P13 Pituus 
  Kustaa Salmela Kalannin Vankka   
  Luukas Lehtinen Lapin Salama 4,77 4,77 
 
 P13 Kiekko 
  Kustaa Salmela Kalannin Vankka 28,46 28,46 
  Luukas Lehtinen Lapin Salama 27,71 27,71 
  Artturi Gauffin Kaarinan Ura 27,00 27,00 
  Riku Naula Turun Urheiluliitto 37,15 37,15 
  Benjamin Vuoristo Vehmaan Kiisto 14,85 14,85 
 
 P13 Keihäs 
  Kustaa Salmela Kalannin Vankka  35,00 
  Riku Naula Turun Urheiluliitto  26,15 
  Benjamin Vuoristo Vehmaan Kiisto  23,99 
  Niklas Välilä Maarian Mahti 31,82 32,92 
  Kasperi Puhakka Naantalin Löyly  26,67 
 
 T15 100m 
  Mea Toivonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 13,57 13,57 
  Iida Pohjalainen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 13,98 13,98 
  Julia Saarinen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 13,53 13,40 
  Emmi Pohjolainen Lauttakylän Luja  13,97 
  Nea Salonen Vehmaan Kiisto 15,01 15,01 
  Janette Jussila Uudenkaupungin Kenttäkarhut  14,09 
 
 T15 Pituus 
  Mea Toivonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut  4,68 
  Iida Pohjalainen Uudenkaupungin Kenttäkarhut  4,49 
  Julia Saarinen Uudenkaupungin Kenttäkarhut  4,59 
  Emmi Pohjolainen Lauttakylän Luja  4,65 
  Nea Salonen Vehmaan Kiisto  4,20 
  Janette Jussila Uudenkaupungin Kenttäkarhut  4,54 
 
 T15 Kiekko 
  Mea Toivonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 31,16 37,88 
  Iida Pohjalainen Uudenkaupungin Kenttäkarhut  29,06 
  Janette Jussila Uudenkaupungin Kenttäkarhut  20,06 
  Ellen Uschanow Raision Kuula 36,09 38,40 
  Vilma Valtonen Paimion Urheilijat 26,16 26,16 
  Pinja Naula Turun Urheiluliitto 40,62 48,22 
  Anette Saalismaa Pudasjärven Urheilijat  43,70 
  Eevi-Maria Hautala Turun Urheiluliitto   
 
 T15 Keihäs 
  Mea Toivonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 37,23 38,50 
  Iida Pohjalainen Uudenkaupungin Kenttäkarhut 32,68 33,06 
  Emmi Pohjolainen Lauttakylän Luja 35,50 40,14 
  Nea Salonen Vehmaan Kiisto 23,92 23,92 
  Janette Jussila Uudenkaupungin Kenttäkarhut  25,42 
  Ellen Uschanow Raision Kuula  35,13 
  Eevi-Maria Hautala Turun Urheiluliitto   
 
 P15 Pituus 
  Väinö Vähä-Kouvola Vehmaan Kiisto  5,12 
 
 P15 Kiekko 
  Juho Suominen Piikkiön Kehitys 44,91 44,91 
  

#

Nimi

Seura

SB

PB




© 2019 - Amptech Oy - Tuloslista 1.1.3.11 - 07.06.2019 13.23.30