Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
27.05. klo 18:00 LähiTapiolan Nuorisokisat Ilmoittautuneet
T7 40m
   Aino Tättilä         Kalannin Vankka
   Iina Uusitalo        Laitilan Jyske
   Estelle Palmroth     Laitilan Jyske
   Roosa Patron         Mynämäen Isku
   Hilda Mattila        Naantalin Löyly
   Helga Eskola         Nousiaisten Susi
   Minea Lehto          Raision Kuula
   Sofia Leppäniemi     Raision Kuula
   Lenita Perkiö        Vehmaan Kiisto
   Laura Vähä-Kouvola   Vehmaan Kiisto
   Elsa Katvesoja       Vehmaan Kiisto
   Viola Leino
   Taimi Laiho
T7 Pituus
   Aino Tättilä         Kalannin Vankka
   Iina Uusitalo        Laitilan Jyske
   Estelle Palmroth     Laitilan Jyske
   Aino Vuoriaho        Laitilan Jyske
   Roosa Patron         Mynämäen Isku
   Hilda Mattila        Naantalin Löyly
   Minea Lehto          Raision Kuula
   Sofia Leppäniemi     Raision Kuula
   Lenita Perkiö        Vehmaan Kiisto
   Laura Vähä-Kouvola   Vehmaan Kiisto
   Elsa Katvesoja       Vehmaan Kiisto
   Viola Leino
   Taimi Laiho
T7 Pallonheitto
   Aino Tättilä         Kalannin Vankka
   Iina Uusitalo        Laitilan Jyske
   Estelle Palmroth     Laitilan Jyske
   Aino Vuoriaho        Laitilan Jyske
   Roosa Patron         Mynämäen Isku
   Hilda Mattila        Naantalin Löyly
   Helga Eskola         Nousiaisten Susi
   Minea Lehto          Raision Kuula
   Sofia Leppäniemi     Raision Kuula
   Lenita Perkiö        Vehmaan Kiisto
   Laura Vähä-Kouvola   Vehmaan Kiisto
   Elsa Katvesoja       Vehmaan Kiisto
   Viola Leino
   Taimi Laiho
P7 40m
   Ilmari Paasikas      Kiukaisten Kisailijat
   Jimi Mäntysalo       Laitilan Jyske
   Eino Uusitalo        Laitilan Jyske
   Vihtori Rantapere    Laitilan Jyske
   Kasperi Saarinen     Laitilan Jyske
   Peetu Oksanen        Raision Kuula
   Jooa Takkunen        Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Voitto Pärkö         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Viljami Lehtiranta
P7 Pituus
   Ilmari Paasikas      Kiukaisten Kisailijat
   Jimi Mäntysalo       Laitilan Jyske
   Eino Uusitalo        Laitilan Jyske
   Vihtori Rantapere    Laitilan Jyske
   Kasperi Saarinen     Laitilan Jyske
   Peetu Oksanen        Raision Kuula
   Jooa Takkunen        Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Voitto Pärkö         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Viljami Lehtiranta
P7 Pallonheitto
   Ilmari Paasikas      Kiukaisten Kisailijat
   Jimi Mäntysalo       Laitilan Jyske
   Eino Uusitalo        Laitilan Jyske
   Vihtori Rantapere    Laitilan Jyske
   Kasperi Saarinen     Laitilan Jyske
   Peetu Oksanen        Raision Kuula
   Jooa Takkunen        Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Voitto Pärkö         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Viljami Lehtiranta
P9 40m
   Joonatan Jalonen     Eurajoen Veikot
   Akseli Heinonen      Laitilan Jyske
   Peetu Tanhuanpää     Laitilan Jyske
   Severi Saarinen      Laitilan Jyske
   Noel Raiskinmäki     Laitilan Jyske
   Alfred Yli-Antola    Laitilan Jyske
   Iisak Vainio         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Juuso Laine          Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Oliver Aalto         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Tuomo Kalpi          Vehmaan Kiisto
   Aleksi Viitanen
   Nipa Leino
P9 Pituus
   Akseli Heinonen      Laitilan Jyske
   Peetu Tanhuanpää     Laitilan Jyske
   Severi Saarinen      Laitilan Jyske
   Noel Raiskinmäki     Laitilan Jyske
   Iisak Vainio         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Oliver Aalto         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Tuomo Kalpi          Vehmaan Kiisto
   Aarno Lapila         Vehmaan Kiisto
   Aleksi Viitanen
   Nipa Leino
P9 Kuula
   Akseli Heinonen      Laitilan Jyske
   Peetu Tanhuanpää     Laitilan Jyske
   Severi Saarinen      Laitilan Jyske
   Alfred Yli-Antola    Laitilan Jyske
   Iisak Vainio         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Oliver Aalto         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Tuomo Kalpi          Vehmaan Kiisto
   Aarno Lapila         Vehmaan Kiisto
   Aleksi Viitanen
T9 40m
   Kerttu Kordelin      Kalannin Vankka
   Fanni Paasio         Kalannin Vankka
   Viola Soini          Kalannin Vankka
   Emilia Suominen      Kalannin Vankka
   Emma Tättilä         Kalannin Vankka
   Inka Virtanen        Kalannin Vankka
   Niina Paasikas       Kiukaisten Kisailijat
   Kerttu Matikainen    Laitilan Jyske
   Neela Ihanmäki       Laitilan Jyske
   Mila-Marissa VaskelaiLaitilan Jyske
   Jasmin Vaskelainen   Laitilan Jyske
   Elviira Rantapere    Laitilan Jyske
   Linda Lampolahti     Laitilan Jyske
   Wilma Mattila        Maskun Kataja
   Devine Agbontaen     Raision Kuula
   Inka Vastamäki       Rauman Urheilijat
   Viola Pärkö          Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Odelia Suutari       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Ilona Järvinen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Villiina Raitanen    Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Senni Heinonen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Mirella Manner       Vehmaan Kiisto
T9 Pituus
   Kerttu Kordelin      Kalannin Vankka
   Fanni Paasio         Kalannin Vankka
   Viola Soini          Kalannin Vankka
   Emilia Suominen      Kalannin Vankka
   Emma Tättilä         Kalannin Vankka
   Inka Virtanen        Kalannin Vankka
   Niina Paasikas       Kiukaisten Kisailijat
   Kerttu Matikainen    Laitilan Jyske
   Neela Ihanmäki       Laitilan Jyske
   Mila-Marissa VaskelaiLaitilan Jyske
   Jasmin Vaskelainen   Laitilan Jyske
   Elviira Rantapere    Laitilan Jyske
   Linda Lampolahti     Laitilan Jyske
   Wilma Mattila        Maskun Kataja
   Devine Agbontaen     Raision Kuula
   Inka Vastamäki       Rauman Urheilijat
   Viola Pärkö          Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Odelia Suutari       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Ilona Järvinen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Villiina Raitanen    Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Senni Heinonen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Mirella Manner       Vehmaan Kiisto
T9 Kuula
   Kerttu Kordelin      Kalannin Vankka
   Fanni Paasio         Kalannin Vankka
   Viola Soini          Kalannin Vankka
   Emilia Suominen      Kalannin Vankka
   Emma Tättilä         Kalannin Vankka
   Inka Virtanen        Kalannin Vankka
   Niina Paasikas       Kiukaisten Kisailijat
   Kerttu Matikainen    Laitilan Jyske
   Neela Ihanmäki       Laitilan Jyske
   Elviira Rantapere    Laitilan Jyske
   Linda Lampolahti     Laitilan Jyske
   Wilma Mattila        Maskun Kataja
   Devine Agbontaen     Raision Kuula
   Odelia Suutari       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Ilona Järvinen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Villiina Raitanen    Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Senni Heinonen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Mirella Manner       Vehmaan Kiisto
P11 60m
   Veeti Laine          Kalannin Vankka
   Einari Vuorela       Laitilan Jyske
   Onni Salminen        Laitilan Jyske
   Thomas Lampolahti    Laitilan Jyske
   Hugo Yli-Antola      Laitilan Jyske
   Niklas Lehtinen      Lapin Salama
   Eelis Eskola         Nousiaisten Susi
   Manuel Ojala         Rauman Urheilijat
   Robert Saarela       Rauman Urheilijat
   Frans Heinonen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Joonas Heinonen      Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Niilo Lännistö       Vehmaan Kiisto
   Paavo Kalpi          Vehmaan Kiisto
   Sebastian Vuoristo   Vehmaan Kiisto
P11 Pituus
   Veeti Laine          Kalannin Vankka
   Einari Vuorela       Laitilan Jyske
   Onni Salminen        Laitilan Jyske
   Thomas Lampolahti    Laitilan Jyske
   Hugo Yli-Antola      Laitilan Jyske
   Niklas Lehtinen      Lapin Salama
   Eelis Eskola         Nousiaisten Susi
   Manuel Ojala         Rauman Urheilijat
   Robert Saarela       Rauman Urheilijat
   Frans Heinonen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Joonas Heinonen      Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Niilo Lännistö       Vehmaan Kiisto
   Paavo Kalpi          Vehmaan Kiisto
   Sebastian Vuoristo   Vehmaan Kiisto
   Veikko Vähä-Kouvola  Vehmaan Kiisto
P11 Keihäs
   Veeti Laine          Kalannin Vankka
   Einari Vuorela       Laitilan Jyske
   Onni Salminen        Laitilan Jyske
   Thomas Lampolahti    Laitilan Jyske
   Hugo Yli-Antola      Laitilan Jyske
   Niklas Lehtinen      Lapin Salama
   Eelis Eskola         Nousiaisten Susi
   Manuel Ojala         Rauman Urheilijat
   Frans Heinonen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Joonas Heinonen      Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Niilo Lännistö       Vehmaan Kiisto
   Sebastian Vuoristo   Vehmaan Kiisto
   Veikko Vähä-Kouvola  Vehmaan Kiisto
T11 60m
   Minttu Kordelin      Kalannin Vankka
   Elli Tättilä         Kalannin Vankka
   Netta Virtanen       Kalannin Vankka
   Maija Wallenius      Kiukaisten Kisailijat
   Isla Reivo           Laitilan Jyske
   Sara Honkakangas     Laitilan Jyske
   Aino Hyytiä          Laitilan Jyske
   Julia Mäntysalo      Laitilan Jyske
   Venla Aaltonen       Mynämäen Isku
   Liisa Hämäläinen     Mynämäen Isku
   Vanessa Kataja       Nousiaisten Susi
   Siiri Päivärinta     Nousiaisten Susi
   Oluwakemi Onilude    Raision Kuula
   Alexia Myllymäki     Rauman Urheilijat
   Ilona Nordman        Rauman Urheilijat
   Emma Helminen        Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Olivia Suutari       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Minea Manner         Vehmaan Kiisto
T11 Pituus
   Minttu Kordelin      Kalannin Vankka
   Elli Tättilä         Kalannin Vankka
   Netta Virtanen       Kalannin Vankka
   Maija Wallenius      Kiukaisten Kisailijat
   Isla Reivo           Laitilan Jyske
   Sara Honkakangas     Laitilan Jyske
   Aino Hyytiä          Laitilan Jyske
   Julia Mäntysalo      Laitilan Jyske
   Venla Aaltonen       Mynämäen Isku
   Liisa Hämäläinen     Mynämäen Isku
   Nella Lahtonen       Mynämäen Isku
   Vanessa Kataja       Nousiaisten Susi
   Siiri Päivärinta     Nousiaisten Susi
   Oluwakemi Onilude    Raision Kuula
   Alexia Myllymäki     Rauman Urheilijat
   Ilona Nordman        Rauman Urheilijat
   Emma Helminen        Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Olivia Suutari       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Emma Laine           Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Minea Manner         Vehmaan Kiisto
   Milja Aaltonen       Vehmaan Kiisto
   Minttu Aaltonen      Vehmaan Kiisto
   Venla Katvesoja      Vehmaan Kiisto
T11 Keihäs
   Minttu Kordelin      Kalannin Vankka
   Elli Tättilä         Kalannin Vankka
   Netta Virtanen       Kalannin Vankka
   Maija Wallenius      Kiukaisten Kisailijat
   Isla Reivo           Laitilan Jyske
   Sara Honkakangas     Laitilan Jyske
   Aino Hyytiä          Laitilan Jyske
   Julia Mäntysalo      Laitilan Jyske
   Liisa Hämäläinen     Mynämäen Isku
   Nella Lahtonen       Mynämäen Isku
   Vanessa Kataja       Nousiaisten Susi
   Oluwakemi Onilude    Raision Kuula
   Alexia Myllymäki     Rauman Urheilijat
   Ilona Nordman        Rauman Urheilijat
   Emma Helminen        Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Olivia Suutari       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Minea Manner         Vehmaan Kiisto
   Venla Katvesoja      Vehmaan Kiisto
T13 60m
   Venla Virtanen       Kalannin Vankka
   Emilia Muuvila       Kiukaisten Kisailijat
   Kiia Ihanmäki        Laitilan Jyske
   Aada Vuoriaho        Laitilan Jyske
   Josefiina Vainio-KailLaitilan Jyske
   Melissa Palmroth     Laitilan Jyske
   Patricia Kataja      Nousiaisten Susi
   Rania Toivonen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Ellen Lahtivuo       Vehmaan Kiisto
T13 Korkeus
   Venla Virtanen       Kalannin Vankka
   Emilia Muuvila       Kiukaisten Kisailijat
   Lumia Reivo          Laitilan Jyske
   Kiia Ihanmäki        Laitilan Jyske
   Aada Vuoriaho        Laitilan Jyske
   Josefiina Vainio-KailLaitilan Jyske
   Melissa Palmroth     Laitilan Jyske
   Patricia Kataja      Nousiaisten Susi
   Rania Toivonen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Mimosa Manner        Vehmaan Kiisto
T13 Kiekko
   Sofia Talvensaari    Kalannin Vankka
   Sara Soini           Kalannin Vankka
   Venla Virtanen       Kalannin Vankka
   Kiia Ihanmäki        Laitilan Jyske
   Aada Vuoriaho        Laitilan Jyske
   Melissa Palmroth     Laitilan Jyske
   Enni Haulisto        Turun Urheiluliitto
   Rania Toivonen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Ellen Lahtivuo       Vehmaan Kiisto
P13 60m
   Martti Wallenius     Kiukaisten Kisailijat
   Elias Hyytiä         Laitilan Jyske
   Luukas Lehtinen      Lapin Salama
   Oluwashina Onilude   Raision Kuula
   Aleksi Ahlfors       Rauman Urheilijat
   Ami Hyvönen          Uudenkaupungin Kenttäkarhut
P13 Korkeus
   Martti Wallenius     Kiukaisten Kisailijat
   Elias Hyytiä         Laitilan Jyske
   Oluwashina Onilude   Raision Kuula
   Aleksi Ahlfors       Rauman Urheilijat
   Ami Hyvönen          Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Benjamin Vuoristo    Vehmaan Kiisto
P13 Kiekko
   Martti Wallenius     Kiukaisten Kisailijat
   Elias Hyytiä         Laitilan Jyske
   Luukas Lehtinen      Lapin Salama
   Oluwashina Onilude   Raision Kuula
   Aleksi Ahlfors       Rauman Urheilijat
   Ami Hyvönen          Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Benjamin Vuoristo    Vehmaan Kiisto
T15 100m
   Sofia Määttä         Eurajoen Veikot
   Verna Vuorela        Laitilan Jyske
   Jenina Luotonen      Laitilan Jyske
   Carolina Grönroos    Laitilan Jyske
   Ella Hemmilä         Laitilan Jyske
   Aamu Airisto         Laitilan Jyske
   Annika Laulumaa      Laitilan Jyske
   Julia Saarinen       Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Iida Pohjalainen     Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Mea Toivonen         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Aino Karsila         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Nea Salonen          Vehmaan Kiisto
T15 Korkeus
   Verna Vuorela        Laitilan Jyske
   Jenina Luotonen      Laitilan Jyske
   Carolina Grönroos    Laitilan Jyske
   Ella Hemmilä         Laitilan Jyske
   Aamu Airisto         Laitilan Jyske
   Annika Uusiperhe     Piikkiön Kehitys
   Mea Toivonen         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
T15 Keihäs
   Sofia Talvensaari    Kalannin Vankka
   Verna Vuorela        Laitilan Jyske
   Jenina Luotonen      Laitilan Jyske
   Carolina Grönroos    Laitilan Jyske
   Ella Hemmilä         Laitilan Jyske
   Aamu Airisto         Laitilan Jyske
   Lumia Reivo          Laitilan Jyske
   Kiia Ihanmäki        Laitilan Jyske
   Aada Vuoriaho        Laitilan Jyske
   Iida Pohjalainen     Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Mea Toivonen         Uudenkaupungin Kenttäkarhut
   Nea Salonen          Vehmaan Kiisto
P15 100m
   Otto Hiivola         Kalannin Vankka
   Akseli Hyytiä        Laitilan Jyske
   Max Hyttilä          Laitilan Jyske
   Luukas Lehtinen      Lapin Salama
   Väinö Vähä-Kouvola   Vehmaan Kiisto
P15 Korkeus
   Otto Hiivola         Kalannin Vankka
   Akseli Hyytiä        Laitilan Jyske
   Max Hyttilä          Laitilan Jyske
   Väinö Vähä-Kouvola   Vehmaan Kiisto
P15 Keihäs
   Otto Hiivola         Kalannin Vankka
   Akseli Hyytiä        Laitilan Jyske
   Akseli Heinonen      Laitilan Jyske
   Max Hyttilä          Laitilan Jyske
   Väinö Vähä-Kouvola   Vehmaan Kiisto