Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
24.08. klo 12:00 pm-sisulisäviestit Ilmoittautuneet
P9 4 x 50 m

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Pihtiputaan Tuisku 1		
	Saarijärven Pullistus 1		
	Viitasaaren Viesti 1		
	Äänekosken Urheilijat		

P9 4 x 400 m

7	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
23	Pihtiputaan Tuisku 1		
30	Saarijärven Pullistus 1		
36	Viitasaaren Viesti 1		
42	Äänekosken Urheilijat	
	

P11 4 x 50 m

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Saarijärven Pullistus 1		
	Viitasaaren Viesti 1		
	Äänekosken Urheilijat		

P11 4 x 600 m

4	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
28	Saarijärven Pullistus 1		
35	Viitasaaren Viesti 1		
40	Äänekosken Urheilijat		

P13 4 x 100 m

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
	Pihtiputaan Tuisku 1		
	Saarijärven Pullistus 1		
	Äänekosken Urheilijat		

P13 4 x 600 m

5	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
12	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
22	Pihtiputaan Tuisku 1		
29	Saarijärven Pullistus 1		
41	Äänekosken Urheilijat		

P13 4 x 60 m aj

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		

P15 4 x 100 m

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		

P15 4 x 800 m

6	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
13	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		

P15 4 x 80 m aj

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		






T9 4 x 50 m

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
	Pihtiputaan Tuisku 1		
	Saarijärven Pullistus 1		
	Viitasaaren Viesti 1		
	Viitasaaren Viesti 2		
	Äänekosken Urheilijat		

T9 4 x 400 m

11	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
17	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
33	Saarijärven Pullistus 1		
38	Viitasaaren Viesti 1		
39	Viitasaaren Viesti 2		
45	Äänekosken Urheilijat			

T11 4 x 50 m

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
	Kaipolan Vire		
	Pihtiputaan Tuisku 1		
	Saarijärven Pullistus 1		
	Saarijärven Pullistus 2		
	Suolahden Urho		
	Viitasaaren Viesti 1		
	Äänekosken Urheilijat		

T11 4 x 600 m

8	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
14	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
18	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
20	Kaipolan Vire		
24	Pihtiputaan Tuisku 1		
31	Saarijärven Pullistus 1		
34	Saarijärven Pullistus 2		
37	Viitasaaren Viesti 1		
43	Äänekosken Urheilijat		

T13 4 x 100 m

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
	Pihtiputaan Tuisku 1		
	Pihtiputaan Tuisku 2		
	Saarijärven Pullistus 1		
	Suolahden Urho		
	Äänekosken Urheilijat		

T13 4 x 600 m

9	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
15	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
19	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
25	Pihtiputaan Tuisku 1		
32	Saarijärven Pullistus 1		
44	Äänekosken Urheilijat		

T13 4 x 60 m aj

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
	Pihtiputaan Tuisku 1		
	Pihtiputaan Tuisku 2		

T15 4 x 100 m

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 4		
	Kaipolan Vire		
	Pylkönmäen Yrittävä			

T15 4 x 800 m

10	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
16	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
21	Kaipolan Vire		
26	Pylkönmäen Yrittävä			

T15 4 x 80 m aj

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		







LISÄLAJIT:

M 4 x 400 m

1	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		

M17 4 x 100 m

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		

M19 4 x 100 m

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		

M19 4 x 400 m

2	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		

M19 4 x 100 m aj

	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		

N19 4 x 400 m

3	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1