Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
27.07. klo 12:00 pm-sisulisähuipentuma Ilmoittautuneet
Osanoton varmistus juoksuissa tehtävä viimeistään 45 min. ennen lajin alkua.
Varmistustaulu sijaitsee kilpailukanslian vieressä.


LAUANTAINA KISASSA MUKANA URHEILU-SHOP ALA-KORPI




LAUANTAI
			
			
P9 40m	
		
114	Topias Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
112	Heikki Haapasalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
108	Jiri Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
109	Samuli Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
6	Tuukka Mikkonen		Äänekosken Urheilijat	
113	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
256	Veikka Niskanen		Viitasaaren Viesti	
187	Konsta Pulkkinen	Laukaan Urheilijat	
111	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
233	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus	
			
P9 Korkeus
			
115	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
6	Tuukka Mikkonen		Äänekosken Urheilijat	
113	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
111	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
7	Arttu Vuorinen		Äänekosken Urheilijat	
			
P9 Kuula
			
112	Heikki Haapasalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
257	Joel Karhila		Viitasaaren Viesti	
109	Samuli Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
113	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
234	Jooas Oittinen		Saarijärven Pullistus	
235	Åke Pimiä		Saarijärven Pullistus	
187	Konsta Pulkkinen	Laukaan Urheilijat	
111	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
7	Arttu Vuorinen		Äänekosken Urheilijat	
			
P9 Keihäs
			
114	Topias Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
112	Heikki Haapasalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
257	Joel Karhila		Viitasaaren Viesti	
109	Samuli Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
113	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
233	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus	
7	Arttu Vuorinen		Äänekosken Urheilijat	
			
P9 600m kävely	
		
234	Jooas Oittinen		Saarijärven Pullistus	
			
T9 40m	
		
189	Aliisa Arkko		Laukaan Urheilijat	
188	Iiris Elomaa		Laukaan Urheilijat	
237	Nelli Hannula		Saarijärven Pullistus	
106	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
119	Enni Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
121	Mirella Lundell		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
248	Petra Lähteelä		Suolahden Urho	
8	Veera Manner		Äänekosken Urheilijat	
208	Ida-Stiina Marin	Pihtiputaan Tuisku	
236	Alisa Pirttiniemi	Saarijärven Pullistus	
120	Julia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
116	Inka Rautiainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
117	Ronja Schulman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
258	Emilia Vehniäinen	Viitasaaren Viesti	
209	Hilla Viitala		Pihtiputaan Tuisku	
118	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T9 Korkeus
			
189	Aliisa Arkko		Laukaan Urheilijat	
237	Nelli Hannula		Saarijärven Pullistus	
236	Alisa Pirttiniemi	Saarijärven Pullistus	
258	Emilia Vehniäinen	Viitasaaren Viesti	
122	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
118	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T9 Kuula
			
188	Iiris Elomaa		Laukaan Urheilijat	
237	Nelli Hannula		Saarijärven Pullistus	
106	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
252	Nea Niiranen		Toivakan Rivakka	
183	Helmi Piispanen		Kivijärven Kivekkäät	
236	Alisa Pirttiniemi	Saarijärven Pullistus	
210	Hertta Tikka		Pihtiputaan Tuisku	
258	Emilia Vehniäinen	Viitasaaren Viesti	
122	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T9 Keihäs
			
188	Iiris Elomaa		Laukaan Urheilijat	
237	Nelli Hannula		Saarijärven Pullistus	
106	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
183	Helmi Piispanen		Kivijärven Kivekkäät	
236	Alisa Pirttiniemi	Saarijärven Pullistus	
120	Julia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
116	Inka Rautiainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
210	Hertta Tikka		Pihtiputaan Tuisku	
258	Emilia Vehniäinen	Viitasaaren Viesti	
122	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T9 600m kävely	
		
210	Hertta Tikka		Pihtiputaan Tuisku	
122	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T10 60m		
	
186	Veera Elomaa		Laukaan Urheilijat	
100	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
247	Kristina Kuokkanen	Suolahden Urho	
232	Riina Kuorelahti	Saarijärven Pullistus	
101	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
102	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
103	Venla Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Iida Tamminen		Kaipolan Vire	
			
T10 Korkeus	
		
186	Veera Elomaa		Laukaan Urheilijat	
104	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T10 Kolmiloikka	
		
100	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
106	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
232	Riina Kuorelahti	Saarijärven Pullistus	
104	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
105	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Iida Tamminen		Kaipolan Vire	
			
T10 Kuula		
	
107	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
186	Veera Elomaa		Laukaan Urheilijat	
247	Kristina Kuokkanen	Suolahden Urho	
232	Riina Kuorelahti	Saarijärven Pullistus	
101	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
102	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T10 Kiekko	
		
107	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
			
P10 60m	
		
96	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
99	Eetu Keto-Tokoi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
95	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
173	Anton Lindgren		Karstulan Kiva	
231	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus	
			
P10 Pituus
			
96	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
99	Eetu Keto-Tokoi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
95	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
173	Anton Lindgren		Karstulan Kiva	
207	Akseli Marin		Pihtiputaan Tuisku	
251	Matias Niiranen		Toivakan Rivakka	
231	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus	
			
P10 Kiekko
			
199	Tino Hirsiaho		Petäjäveden Petäjäiset	
255	Miska Hokajärvi		Viitasaaren Viesti	
159	Konsta Hämelehto	Kaipolan Vire	
94	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
95	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
182	Konsta Piispanen	Kivijärven Kivekkäät	
			
P10 Moukari
			
199	Tino Hirsiaho		Petäjäveden Petäjäiset	
255	Miska Hokajärvi		Viitasaaren Viesti		UP
159	Konsta Hämelehto	Kaipolan Vire	
182	Konsta Piispanen	Kivijärven Kivekkäät	
			
P10 1000m kävely
			
255	Miska Hokajärvi		Viitasaaren Viesti	
			
T11 60m		
	
157	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire	
89	Iina Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
4	Enni Makkonen		Äänekosken Urheilijat	
5	Iina Manner		Äänekosken Urheilijat	
228	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus	
90	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
88	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T11 Korkeus	
		
5	Iina Manner		Äänekosken Urheilijat	
90	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Sofia Räihä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
229	Iina Suomäki		Saarijärven Pullistus	
			
T11 Kolmiloikka	
		
157	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire	
92	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
90	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Sofia Räihä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
88	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T11 Kuula	
		
206	Emma Hiironen		Pihtiputaan Tuisku	
92	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
172	Vilma Järvinen		Karstulan Kiva	
246	Aino Kinnunen		Suolahden Urho	
4	Enni Makkonen		Äänekosken Urheilijat	
93	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Sofia Räihä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
230	Hilda Viikilä		Saarijärven Pullistus	
			
T11 Kiekko
			
206	Emma Hiironen		Pihtiputaan Tuisku	
92	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
172	Vilma Järvinen		Karstulan Kiva	
228	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus	
93	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
230	Hilda Viikilä		Saarijärven Pullistus	
			
T11 1000m kävely
			
158	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	
			
P11 60m	
		
84	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
197	Eero Kuukkanen		Petäjäveden Petäjäiset	
83	Lauri Suutarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
85	Verne Torikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
196	Veeti Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P11 Seiväs
			
86	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
85	Verne Torikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P11 Pituus
			
221	Reino Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä	
86	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
197	Eero Kuukkanen		Petäjäveden Petäjäiset	
83	Lauri Suutarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
196	Veeti Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
198	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P11 Kiekko
			
221	Reino Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä	
185	Pauli Järvikylä		Konneveden Urheilijat	
87	Leevi Kumpumäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
227	Aapo Pimiä		Saarijärven Pullistus	
			
P11 Moukari
			
84	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
227	Aapo Pimiä		Saarijärven Pullistus	
			
P11 1000m kävely
			
227	Aapo Pimiä		Saarijärven Pullistus	
191	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö			UP
			
T12 60m		
	
154	Ella Hyppölä		Kaipolan Vire	
79	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
80	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
220	Iida Sironen		Pylkönmäen Yrittävä	
			
T12 Seiväs	
		
155	Malviina Koskinen	Kaipolan Vire	
			
T12 Pituus
			
154	Ella Hyppölä		Kaipolan Vire	
79	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
3	Iiris Kuorinki		Äänekosken Urheilijat	
80	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
220	Iida Sironen		Pylkönmäen Yrittävä	
			
T12 Kuula
			
82	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
81	Eeva Holviala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
3	Iiris Kuorinki		Äänekosken Urheilijat	
156	Minttu Salonen		Kaipolan Vire	
			
T12 Keihäs
			
82	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
81	Eeva Holviala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
155	Malviina Koskinen	Kaipolan Vire	
3	Iiris Kuorinki		Äänekosken Urheilijat	
156	Minttu Salonen		Kaipolan Vire	
220	Iida Sironen		Pylkönmäen Yrittävä		UP
			
P12 60m	
		
70	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
72	Valtteri Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
2	Kasper Kuorinki		Äänekosken Urheilijat	
71	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
1	Arsi Niskanen		Äänekosken Urheilijat	
73	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
69	Elias Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P12 200m aidat	
		
74	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
70	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
71	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
73	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P12 Korkeus	
		
75	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P12 Kolmiloikka	
		
70	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
71	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
1	Arsi Niskanen		Äänekosken Urheilijat	
			
P12 Kuula
			
195	Nico Hirsiaho		Petäjäveden Petäjäiset	
245	Aleksi Kinnunen		Suolahden Urho	
77	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P12 Keihäs
			
74	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
195	Nico Hirsiaho		Petäjäveden Petäjäiset	
245	Aleksi Kinnunen		Suolahden Urho	
2	Kasper Kuorinki		Äänekosken Urheilijat	
77	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
78	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T13 60m	
		
61	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
64	Eevi Korhonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
66	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
219	Sofia Moreno		Pylkönmäen Yrittävä	
60	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
65	Vilma Pykälinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
153	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire	
62	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
204	Helmi Viitala		Pihtiputaan Tuisku	
63	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T13 200m aidat	
		
242	Moona Heikkinen		Sotkamon Jymy			UP
18	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	
19	Elsi Konstari		Jämsänkosken Ilves	
225	Tilda Pimiä		Saarijärven Pullistus	
			
T13 Seiväs	
		
18	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	
205	Eerika Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku	
			
T13 Pituus	
		
67	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
61	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
19	Elsi Konstari		Jämsänkosken Ilves	
64	Eevi Korhonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
66	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
219	Sofia Moreno		Pylkönmäen Yrittävä	
60	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
226	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus	
65	Vilma Pykälinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
153	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire	
62	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
63	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T13 Kuula	
		
242	Moona Heikkinen		Sotkamon Jymy			UP
67	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
178	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat	
219	Sofia Moreno		Pylkönmäen Yrittävä	
225	Tilda Pimiä		Saarijärven Pullistus	
68	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T13 Keihäs
			
242	Moona Heikkinen		Sotkamon Jymy			UP
67	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
61	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
244	Senja Norontaus		Suolahden Urho	
205	Eerika Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku	
68	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P13 60m		
	
171	Oliver Halmesaari	Karstulan Kiva	
202	Henri Hiironen		Pihtiputaan Tuisku	
177	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat	
57	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
201	Mico Kumpulainen	Pihtiputaan Tuisku	
193	Konsta Kuukkanen	Petäjäveden Petäjäiset	
54	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
152	Kosti Moisio		Kaipolan Vire	
56	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
58	Riku Permi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
55	Johannes Sell		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P13 200m aidat	
		
177	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat	
			
P13 Korkeus	
		
57	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
56	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
194	Roope Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P13 Kolmiloikka	
		
59	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
57	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
193	Konsta Kuukkanen	Petäjäveden Petäjäiset	
203	Aaro Tikka		Pihtiputaan Tuisku	
			
P13 Kuula	
		
59	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
202	Henri Hiironen		Pihtiputaan Tuisku	
201	Mico Kumpulainen	Pihtiputaan Tuisku	
54	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
194	Roope Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P13 Keihäs	
		
59	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
202	Henri Hiironen		Pihtiputaan Tuisku	
201	Mico Kumpulainen	Pihtiputaan Tuisku	
193	Konsta Kuukkanen	Petäjäveden Petäjäiset	
			
P13 2000m kävely
			
190	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö			UP
			
P15 100m	

125	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
21	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
22	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P15 300m aidat	
		
23	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P15 1500m esteet
			
25	Risto Hakkarainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
24	Pyry Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
184	Anssi Mustonen		Koiviston Kipinä	
			
P15 Korkeus	
		
15	Aku Kulju		Iisalmen Visa			UP
23	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
22	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P15 Moukari	
		
17	Lauri Hirvelä		Jämsänkosken Ilves		UP
149	Simo Piirainen		Kaipolan Vire	
26	Lassi Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
223	Matias Viikilä		Saarijärven Pullistus	
			
P15 Keihäs	
		
215	Otto Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä	
22	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
223	Matias Viikilä		Saarijärven Pullistus	
			
T15 100m	
		
32	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
33	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
27	Helmi Jauhiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
174	Ilona Järvenpää		Keuruun Kisailijat	
170	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva	
39	Emilia Kainulainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
216	Netta Kallio		Pylkönmäen Yrittävä	
31	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
35	Helmi Kiraly		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
29	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
16	Amanda Kulju		Iisalmen Visa			UP
34	Veera Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
38	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
37	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
224	Peppi Perkiö		Saarijärven Pullistus	
28	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
30	Selma Seppälä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
36	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
40	Aino Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
			
T15 300m aidat
			
174	Ilona Järvenpää		Keuruun Kisailijat	
175	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat	
41	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
42	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T15 1500m esteet
			
175	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat	
			
T15 Seiväs	
		
174	Ilona Järvenpää		Keuruun Kisailijat	
176	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat	
37	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
45	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
44	Oosa Siukonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
36	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
43	Gea Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
			
T15 Pituus	
		
150	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire	
32	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
47	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
33	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
27	Helmi Jauhiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
46	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
170	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva	
31	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
29	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
16	Amanda Kulju		Iisalmen Visa			UP
48	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
217	Emilia Malinen		Pylkönmäen Yrittävä	
254	Riina Palonen		Viitasaaren Viesti	
45	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
28	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
49	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
41	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
30	Selma Seppälä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T15 Kuula
			
53	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
218	Jenni Honkonen		Pylkönmäen Yrittävä	
50	Emilia Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
46	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
176	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat	
170	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva	
52	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
254	Riina Palonen		Viitasaaren Viesti	
42	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
51	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T15 Moukari
			
151	Jonna Ahola		Kaipolan Vire	
218	Jenni Honkonen		Pylkönmäen Yrittävä	
52	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T15 3000m kävely
			
217	Emilia Malinen		Pylkönmäen Yrittävä	
			
	

		
			
SUNNUNTAI
			
			
			
P9 1000m
			
110	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
6	Tuukka Mikkonen		Äänekosken Urheilijat	
234	Jooas Oittinen		Saarijärven Pullistus	
262	Oskari Paananen		Pihtiputaan Tuisku
187	Konsta Pulkkinen	Laukaan Urheilijat	
167	Samu Ratia		Kaipolan Vire	
180	Eeli Savukoski		Keuruun Kisailijat	
181	Elias Tiisanoja		Keuruun Kisailijat	
			
P9 Pituus
			
114	Topias Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
108	Jiri Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
257	Joel Karhila		Viitasaaren Viesti	
109	Samuli Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
6	Tuukka Mikkonen		Äänekosken Urheilijat	
113	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
256	Veikka Niskanen		Viitasaaren Viesti	
234	Jooas Oittinen		Saarijärven Pullistus	
167	Samu Ratia		Kaipolan Vire	
180	Eeli Savukoski		Keuruun Kisailijat	
111	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
181	Elias Tiisanoja		Keuruun Kisailijat	
233	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus	
7	Arttu Vuorinen		Äänekosken Urheilijat	
			
P9 Kiekko
			
115	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
257	Joel Karhila		Viitasaaren Viesti	
110	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
113	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
111	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
181	Elias Tiisanoja		Keuruun Kisailijat	
233	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus	
			
P9 Moukari
			
235	Åke Pimiä		Saarijärven Pullistus	
			
T9 1000m
			
119	Enni Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
248	Petra Lähteelä		Suolahden Urho	
120	Julia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
13	Petra Rautiainen	Äänekosken Urheilijat	
168	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire	
259	Lumi-Kukka Saaranen	Viitasaaren Viesti	
12	Alma Salonen		Äänekosken Urheilijat	
169	Iida Taini		Kaipolan Vire	
122	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
118	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T9 Pituus
			
106	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
119	Enni Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
121	Mirella Lundell		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
248	Petra Lähteelä		Suolahden Urho	
8	Veera Manner		Äänekosken Urheilijat	
208	Ida-Stiina Marin	Pihtiputaan Tuisku	
140	Sara Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
252	Nea Niiranen		Toivakan Rivakka	
14	Silja Nyholm		Äänekosken Urheilijat	
120	Julia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
116	Inka Rautiainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
259	Lumi-Kukka Saaranen	Viitasaaren Viesti	
117	Ronja Schulman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
118	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T9 Kiekko
			
106	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
183	Helmi Piispanen		Kivijärven Kivekkäät	
210	Hertta Tikka		Pihtiputaan Tuisku	
122	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T9 Moukari
			
106	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
183	Helmi Piispanen		Kivijärven Kivekkäät	
169	Iida Taini		Kaipolan Vire	
122	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
			
P10 150m
			
96	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
94	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
95	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
231	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus	
136	Verneri Valtonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P10 1000m
			
255	Miska Hokajärvi		Viitasaaren Viesti		UP
99	Eetu Keto-Tokoi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
231	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus	
136	Verneri Valtonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P10 60m aidat
			
255	Miska Hokajärvi		Viitasaaren Viesti	
			
P10 Korkeus
			
96	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
95	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
137	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
251	Matias Niiranen		Toivakan Rivakka	
			
P10 Kolmiloikka	
		
98	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
255	Miska Hokajärvi		Viitasaaren Viesti	
94	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
			
P10 Kuula	
			
96	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
199	Tino Hirsiaho		Petäjäveden Petäjäiset	
159	Konsta Hämelehto	Kaipolan Vire	
95	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
207	Akseli Marin		Pihtiputaan Tuisku	
182	Konsta Piispanen	Kivijärven Kivekkäät	
			
P10 Keihäs
			
98	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
199	Tino Hirsiaho		Petäjäveden Petäjäiset	
159	Konsta Hämelehto	Kaipolan Vire	
97	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
207	Akseli Marin		Pihtiputaan Tuisku	
182	Konsta Piispanen	Kivijärven Kivekkäät	
			
T10 150m
			
138	Peppi Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
247	Kristina Kuokkanen	Suolahden Urho	
101	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
103	Venla Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Iida Tamminen		Kaipolan Vire	
			
T10 1000m
			
104	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
139	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T10 60m aidat
			
138	Peppi Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
			
T10 Seiväs	
		
106	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
103	Venla Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Iida Tamminen		Kaipolan Vire	
			
T10 Pituus
			
107	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
241	Sara Haapakoski		Saarijärven Pullistus	
138	Peppi Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
247	Kristina Kuokkanen	Suolahden Urho	
101	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
102	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
139	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
103	Venla Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T10 Moukari
			
107	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T10 Keihäs
			
107	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
102	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P11 150m
			
133	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
134	Daniel Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
85	Verne Torikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
196	Veeti Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P11 1000m
			
10	Aleksi Jalasaho		Äänekosken Urheilijat	
197	Eero Kuukkanen		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P11 60m aidat
			
86	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
198	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P11 Korkeus	
		
86	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
11	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat	
133	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
134	Daniel Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
196	Veeti Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P11 Kolmiloikka	
		
11	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat	
84	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
85	Verne Torikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
198	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P11 Kuula	
		
87	Leevi Kumpumäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
197	Eero Kuukkanen		Petäjäveden Petäjäiset	
134	Daniel Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P11 Keihäs
			
221	Reino Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä	
185	Pauli Järvikylä		Konneveden Urheilijat	
11	Ville Kankainen		Äänekosken Urheilijat	
87	Leevi Kumpumäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
166	Voitto Moisio		Kaipolan Vire	
134	Daniel Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T11 150m
			
157	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire			UP
4	Enni Makkonen		Äänekosken Urheilijat	
240	Eve Mäkelä		Saarijärven Pullistus	
228	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus	
90	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
229	Iina Suomäki		Saarijärven Pullistus	
88	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat     UP	
			
T11 1000m
			
158	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	
90	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
135	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T11 60m aidat
			
157	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire	
89	Iina Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Sofia Räihä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
213	Sanni Siekkinen		Pihtiputaan Tuisku	
135	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
88	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T11 Seiväs
			
90	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
213	Sanni Siekkinen		Pihtiputaan Tuisku	
135	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T11 Pituus
			
157	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire	
89	Iina Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
246	Aino Kinnunen		Suolahden Urho	
4	Enni Makkonen		Äänekosken Urheilijat	
5	Iina Manner		Äänekosken Urheilijat	
214	Anniina Marin		Pihtiputaan Tuisku	
240	Eve Mäkelä		Saarijärven Pullistus	
228	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus	
91	Sofia Räihä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
229	Iina Suomäki		Saarijärven Pullistus	
88	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T11 Moukari
			
206	Emma Hiironen		Pihtiputaan Tuisku	
172	Vilma Järvinen		Karstulan Kiva	
93	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
230	Hilda Viikilä		Saarijärven Pullistus	
			
T11 Keihäs	
		
92	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
172	Vilma Järvinen		Karstulan Kiva	
158	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	
93	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Sofia Räihä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
213	Sanni Siekkinen		Pihtiputaan Tuisku	
135	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
229	Iina Suomäki		Saarijärven Pullistus	
230	Hilda Viikilä		Saarijärven Pullistus	
			
P12 200m
			
70	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
72	Valtteri Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
71	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
1	Arsi Niskanen		Äänekosken Urheilijat	
73	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
163	Aapo Virkajärvi		Kaipolan Vire	
			
P12 1000m
			
2	Kasper Kuorinki		Äänekosken Urheilijat	
75	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
69	Elias Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
78	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
163	Aapo Virkajärvi		Kaipolan Vire	
			
P12 60m aidat
			
74	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
70	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
71	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
73	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P12 Seiväs
			
74	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
75	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
163	Aapo Virkajärvi		Kaipolan Vire	
			
P12 Pituus
			
74	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
70	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
245	Aleksi Kinnunen		Suolahden Urho	
2	Kasper Kuorinki		Äänekosken Urheilijat	
71	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
1	Arsi Niskanen		Äänekosken Urheilijat	
69	Elias Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P12 Kiekko
			
74	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
195	Nico Hirsiaho		Petäjäveden Petäjäiset	
71	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
77	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
250	Jaakko Puro		Suolahden Urho	
200	Eetu Saramäki		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P12 Moukari	
		
195	Nico Hirsiaho		Petäjäveden Petäjäiset	
77	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
200	Eetu Saramäki		Petäjäveden Petäjäiset	
			
T12 200m
			
154	Ella Hyppölä		Kaipolan Vire	
179	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat	
9	Juulia Nyholm		Äänekosken Urheilijat	
131	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
164	Elli Taini		Kaipolan Vire	
212	Menna Turpeinen		Pihtiputaan Tuisku	
			
T12 1000m
			
179	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat	
3	Iiris Kuorinki		Äänekosken Urheilijat	
239	Mianna Liimatainen	Saarijärven Pullistus	
9	Juulia Nyholm		Äänekosken Urheilijat	
165	Emma Ratia		Kaipolan Vire	
164	Elli Taini		Kaipolan Vire	
132	Melina Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T12 60m aidat
			
82	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
179	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat	
79	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
80	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
131	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T12 Korkeus	
		
220	Iida Sironen		Pylkönmäen Yrittävä	
164	Elli Taini		Kaipolan Vire	
			
T12 Kolmiloikka	
		
154	Ella Hyppölä		Kaipolan Vire	
79	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
80	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
165	Emma Ratia		Kaipolan Vire	
220	Iida Sironen		Pylkönmäen Yrittävä	
164	Elli Taini		Kaipolan Vire	
132	Melina Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T12 Kiekko	
		
82	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
81	Eeva Holviala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
155	Malviina Koskinen	Kaipolan Vire	
156	Minttu Salonen		Kaipolan Vire	
212	Menna Turpeinen		Pihtiputaan Tuisku	
			
T12 Moukari	
		
82	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
81	Eeva Holviala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
156	Minttu Salonen		Kaipolan Vire	
212	Menna Turpeinen		Pihtiputaan Tuisku	
			
P13 200m	
		
171	Oliver Halmesaari	Karstulan Kiva	
177	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat	UP
57	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
193	Konsta Kuukkanen	Petäjäveden Petäjäiset	
56	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
58	Riku Permi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
203	Aaro Tikka		Pihtiputaan Tuisku	
			
P13 1000m	
		
58	Riku Permi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P13 60m aidat
			
177	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat	
57	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
56	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P13 Seiväs	
		
177	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat	
203	Aaro Tikka		Pihtiputaan Tuisku	
			
P13 Pituus	
		
171	Oliver Halmesaari	Karstulan Kiva	
57	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
201	Mico Kumpulainen	Pihtiputaan Tuisku	
			
P13 Kiekko	
		
171	Oliver Halmesaari	Karstulan Kiva	
54	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
58	Riku Permi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
203	Aaro Tikka		Pihtiputaan Tuisku	
194	Roope Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
			
P13 Moukari	
		
202	Henri Hiironen		Pihtiputaan Tuisku	
54	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
194	Roope Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	
			
T13 200m	
		
61	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
66	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
219	Sofia Moreno		Pylkönmäen Yrittävä	
60	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
225	Tilda Pimiä		Saarijärven Pullistus	
62	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T13 1000m
			
66	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
261	Ella Paananen		Pihtiputaan Tuisku	
			
T13 60m aidat	
		
67	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
19	Elsi Konstari		Jämsänkosken Ilves	
226	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus	
65	Vilma Pykälinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
63	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T13 Korkeus
			
67	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
226	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus	
153	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire	
			
T13 Kolmiloikka	
			
61	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
19	Elsi Konstari		Jämsänkosken Ilves	
153	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire	
62	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
63	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T13 Kiekko	
		
18	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	
67	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
178	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat
61	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat     UP	
219	Sofia Moreno		Pylkönmäen Yrittävä		UP
205	Eerika Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku	
68	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T13 Moukari	
		
242	Moona Heikkinen		Sotkamon Jymy			UP
18	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	
67	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
225	Tilda Pimiä		Saarijärven Pullistus	
68	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P15 300m	
		
161	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire	
			
P15 800m	
		
22	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
253	Vilho Stenman		Uuraisten Urheilijat	
192	Eeli Tohmola		Oulun Pyrintö			UP
161	Juho Virkajärvi		Kaipolan Vire	
			
P15 2000m	
		
123	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
24	Pyry Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
184	Anssi Mustonen		Koiviston Kipinä	
			
P15 100m aidat	
		
23	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
22	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P15 Seiväs	
		
22	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
161	Juho Virkajärvi		Kaipolan Vire	
			
P15 Pituus	
		
249	Aksu Kauppinen		Suolahden Urho	
15	Aku Kulju		Iisalmen Visa			UP
125	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
23	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
124	Lauri Liljavirta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
P15 Kuula	
		
21	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
149	Simo Piirainen		Kaipolan Vire	
243	Paavo Puro		Suolahden Urho	
223	Matias Viikilä		Saarijärven Pullistus	
			
P15 Kiekko	
		
215	Otto Hautanen		Pylkönmäen Yrittävä	
126	Iiro Kokkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
21	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
149	Simo Piirainen		Kaipolan Vire	
243	Paavo Puro		Suolahden Urho	
26	Lassi Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
223	Matias Viikilä		Saarijärven Pullistus	
			
T15 300m	
		
260	Anni Berg		Lappeenrannan Urheilu-Miehet	UP
174	Ilona Järvenpää		Keuruun Kisailijat	
31	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
35	Helmi Kiraly		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
20	Silja Peltola		Jämsänkosken Ilves	
128	Heidi Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
127	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T15 800m
			
260	Anni Berg		Lappeenrannan Urheilu-Miehet	UP
175	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat	
254	Riina Palonen		Viitasaaren Viesti	
162	Heta Virkajärvi		Kaipolan Vire	
			
T15 2000m
			
129	Josefina Airaksinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
175	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat	
162	Heta Virkajärvi		Kaipolan Vire	
			
T15 80m aidat	
		
150	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire	
31	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
29	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
28	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
41	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
36	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T15 Korkeus	
		
47	Vilma Honkonen	        Jyväskylän Kenttäurheilijat	
46	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
176	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat	
16	Amanda Kulju		Iisalmen Visa			UP
238	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus	
34	Veera Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
48	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
52	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
222	Riikka Sorri		Pylkönmäen Yrittävä	
			
T15 Kolmiloikka	
		
32	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
47	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
170	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva	
29	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
254	Riina Palonen		Viitasaaren Viesti	
20	Silja Peltola		Jämsänkosken Ilves	
130	Beda Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
49	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
41	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
30	Selma Seppälä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
36	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T15 Kiekko	
		
151	Jonna Ahola		Kaipolan Vire	
50	Emilia Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
176	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat	
52	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
37	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
T15 Keihäs	
		
47	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
46	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
238	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus	
211	Roosa Marin		Pihtiputaan Tuisku	
52	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
42	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
			
			
			
			
LISÄLAJIT			
			
M 100m	
		
144	Aki Häkkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
142	Dani Lirkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
145	Juuso Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat
147	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
141	Eero Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
143	Jesse Väyrynen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
M 300m	
		
142	Dani Lirkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
148	Arttu Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
146	Iiro Surkka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
147	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
			
N17 100m aidat	
		
53	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
128	Heidi Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat