Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
23.05. klo 17:00 Toukokuun kisat Ilmoittautuneet
päivitetty ke 22.5. klo 10:15

M 150m			
19	Niclas Forsberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
225	Ville Hakomäki		Ylihärmän Junkkarit	
15	Aki Häkkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
13	Teemu Keronen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
18	Teemu Laitinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
16	Juhani Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
12	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
20	Arttu Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
14	Iiro Surkka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
17	Eero Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
199	Asseri Välimäki		Noormarkun Nopsa	
200	Eemeli Välimäki		Noormarkun Nopsa	

M 300m			
13	Teemu Keronen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
18	Teemu Laitinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
16	Juhani Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
21	Dani Lirkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
14	Iiro Surkka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
199	Asseri Välimäki		Noormarkun Nopsa	
200	Eemeli Välimäki		Noormarkun Nopsa	

M 600m			
204	Lauri Hassi		Oriveden Ponnistus	
193	Markus Hurri		Liedon Parma	
22	Jussi Huuskonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
23	Valtteri Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
196	Tuomas Lehtonen		Liedon Parma	
194	Samuli Raikunen		Liedon Parma	
201	Valtteri Sillanpää	Noormarkun Nopsa	
195	Kalle Stylman		Liedon Parma	

M 3000m			
26	Lasse Eini		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
24	Olli Elo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
25	Jussi Eskola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
223	Antti Hyttinen		Vaajakosken Kuohu	
6	Antti Ihamäki		Alajärven Ankkurit	

M 5000m			
173	Jonathan Kilpelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
174	Roope Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
172	Alexi Ruokamo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

M 110m aidat			
185	Eelis Hirvinen		Kankaanpään Seudun Leisku	
27	Ilari Manninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

M Korkeus			
1	Valtteri Mattila	Äänekosken Urheilijat	
221	Valtteri Välimäki	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	
M Pituus			
203	Konsta Kauppinen	Orimattilan Jymy	
28	Tuomas Rouvali		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

M Kuula			
208	Eero Ahola		Porin Yleisurheilu	

M Keihäs			
191	Taneli Juutinen		Kuopion Reipas	

N 150m			
181	Annika Haverinen	Kajaanin Kipinä	
32	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
2	Elisa Juntunen		Äänekosken Urheilijat	
7	Sofia Järvelin		Alavuden Urheilijat	
33	Laura Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
35	Heidi Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
202	Jenni Lope		Noormarkun Nopsa	
30	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
34	Nea-Mari Neziri		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
217	Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento	
31	Gia Reinholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
29	Aino Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N 300m			
181	Annika Haverinen	Kajaanin Kipinä	
32	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
35	Heidi Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
202	Jenni Lope		Noormarkun Nopsa	
218	Eveliina Ojala		Soinin Sisu	
29	Aino Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N 600m			
219	Saija Seppä		Suolahden Urho	

N 100m aidat			
36	Julia Enarvi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
37	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
33	Laura Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
197	Jessica Kähärä		Mikkelin Kilpa-Veikot	
34	Nea-Mari Neziri		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
198	Reeta Valve		Muuramen Yritys	

N Korkeus			
198	Reeta Valve		Muuramen Yritys	

N Seiväs			
40	Joonas Jokivartio	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
187	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat	
38	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
39	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N Pituus			
44	Ronja Harju		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
41	Emilia Kainulainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
177	Ella Kokkinen		Kaipolan Vire	
197	Jessica Kähärä		Mikkelin Kilpa-Veikot	
39	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
31	Gia Reinholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
42	Siiri Salo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
176	Sini Sanaslahti		Kaipolan Vire	
45	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
46	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
43	Saga Sievänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
47	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N Kuula			
48	Inka Sinivuori		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
198	Reeta Valve		Muuramen Yritys	

N Kiekko			
224	Linda Huhtala		Yläneen Kiri	
49	Iiro Kokkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
209	Tuula Penttinen		Puumalan Viri	

N Keihäs			
9	Yuka Mori		Japani	
8	Heli Pynnönen		Hankasalmen Hanka	
48	Inka Sinivuori		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
10	Ai Yamauchi		Japani	


P9 40m			
150	Samuli Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
138	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
151	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
152	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P9 400m			
153	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
151	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
152	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P9 Kolmiloikka			
151	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
152	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P9 Keihäs			
151	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
152	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T9 40m			
155	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
154	Mirella Lundell		Jyväskylän Kenttäurheilijat
227	Julia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T9 400m			
155	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T9 Kolmiloikka			
155	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T9 Keihäs			
155	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
227	Julia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P11 60m			
128	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
132	Oskari Heinonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
129	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
133	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
134	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
126	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
130	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
131	Verne Torikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
205	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	

P11 600m			
129	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
136	Eetu Keto-Tokoi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
134	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
126	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
135	Eemil Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P11 60m aidat			
128	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
129	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
133	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
205	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	

P11 Pituus			
128	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
132	Oskari Heinonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
129	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
133	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
136	Eetu Keto-Tokoi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
126	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
138	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
130	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
131	Verne Torikka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
205	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	

P11 Kuula			
128	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
132	Oskari Heinonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
133	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Aaro Kuorelahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
112	Daniel Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
205	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	

T11 60m			
144	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
146	Iina Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
145	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
147	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
216	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus	
141	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
226	Olivia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
139	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
140	Fiona Saarukka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
143	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
215	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus	
142	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T11 600m			
148	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
141	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
226	Olivia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
139	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
142	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T11 60m aidat			
144	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
146	Iina Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
145	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
147	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
226	Olivia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
139	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
143	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
215	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus	
142	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T11 Korkeus			
145	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
148	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
147	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
141	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
143	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T11 Kiekko			
216	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus	
149	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P13 60m			
102	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
101	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
99	Matti Laiho		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
96	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
75	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
210	Jarkko Mikkonen		Pyhäjärven Pohti	
180	Kosti Moisio		Kaipolan Vire	
98	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Riku Permi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
103	Johannes Sell		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
183	Juuso Tiihonen		Kangasniemen Kalske	
95	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P13 600m			
101	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
99	Matti Laiho		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
96	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
180	Kosti Moisio		Kaipolan Vire	
104	Riku Permi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
95	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P13 200m aidat			
188	Tommi Järvenpää		Keuruun Kisailijat	
102	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
101	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P13 Korkeus			
101	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P13 Keihäs			
109	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
220	Aleksi Kinnunen		Suolahden Urho	
111	Leevi Kumpumäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
106	Aaro Kämäräinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
108	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
107	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
112	Daniel Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P13 4x100m viesti			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		

T13 60m			
4	Siiri Gola		Äänekosken Urheilijat	
121	Kiia Hämäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
114	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
118	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
184	Senni Ohra-Aho		Kangasniemen Kalske	
119	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
120	Vilma Pykälinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
11	Veera Reponen		Joutsan Pommi	
117	Pihla Salmela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
113	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
116	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T13 600m			
124	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
122	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
123	Melina Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T13 200m aidat			
114	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
116	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T13 Pituus			
4	Siiri Gola		Äänekosken Urheilijat	
211	Netta Kallio		Pylkönmäen Yrittävä		UP
114	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
118	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
184	Senni Ohra-Aho		Kangasniemen Kalske	
119	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
214	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus	
117	Pihla Salmela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
113	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
123	Melina Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T13 Kuula			
124	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
125	Eeva Holviala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
189	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat	
115	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
118	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
184	Senni Ohra-Aho		Kangasniemen Kalske	
119	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
123	Melina Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T13 4x100m viesti			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		

P15 100m			
69	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
182	Ville Kyrönlahti	Kangasniemen Kalske	
70	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P15 600m			
71	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
72	Pyry Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
190	Anssi Mustonen		Koiviston Kipinä	
70	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
222	Vilho Stenman		Uuraisten Urheilijat	

P15 Pituus			
69	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
182	Ville Kyrönlahti	Kangasniemen Kalske	

P15 Kuula			
73	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
75	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
74	Lassi Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P15 4x100m viesti			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		

T15 100m			
88	Noora Anttila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
85	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
81	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
80	Helmi Jauhiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
211	Netta Kallio		Pylkönmäen Yrittävä	
86	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
82	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
77	Helmi Kiraly		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
78	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
212	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus	
83	Veera Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
35	Heidi Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
38	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
89	Elsa Pesonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Selma Seppälä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
65	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
79	Emma Toivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
61	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
87	Enni Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T15 600m			
192	Minttu Kaukonen		Lahden Ahkera	
86	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Selma Seppälä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
90	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
213	Anni Vuori		Saarijärven Pullistus	

T15 200m aidat			
82	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
78	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
5	Elena Ohra-Aho		Ähtärin Urheilijat	
84	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
87	Enni Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
	
T15 Korkeus			
92	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
81	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
5	Elena Ohra-Aho		Ähtärin Urheilijat	
214	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus	

T15 Kiekko			
93	Emilia Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
187	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat	
78	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
66	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
38	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T15 4x100m viesti			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		

M17 150m			
53	Arttu Ahola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
206	Lassi Hakonen		Pihtiputaan Tuisku	
52	Vilho Happonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
56	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
55	Juho Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
51	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
54	Aapo Viherlehto		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

M17 300m			
52	Vilho Happonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
56	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
51	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	

M17 300m aidat			
55	Juho Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N17 150m			
59	Nea Huvila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
3	Piia Kalliomäki		Äänekosken Urheilijat	
58	Johanna Kulmala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
178	Tessa Moisio		Kaipolan Vire	
60	Emmi Pennanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
207	Aino Pikki		Pihtiputaan Tuisku	
57	Maria Tarvainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N17 300m			
58	Johanna Kulmala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
212	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus	
62	Lilli Varila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
61	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N17 600m			
58	Johanna Kulmala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
179	Venla Marjanen		Kaipolan Vire	
63	Jenna Maukonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N17 100m aidat			
64	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
45	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N17 300m aidat			
46	Alisa Seilonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
65	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N17 Kuula			
67	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
68	Netta Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
66	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

M19 100m			
175	Luukas Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

M19 110m aidat			
186	Eero Hirvinen		Kankaanpään Seudun Leisku	
50	Juuso Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N30+ 150m			
170	Milla Koistinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
166	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
163	Johanna Lahtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
162	Satu Matilainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
167	Susanna Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
165	Jaana Saarisilta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
164	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
168	Leena Tenhu		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
169	Anne Virkalahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N30+ 3000m			
171	Veera Puosi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N30+ Pituus			
166	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
162	Satu Matilainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
167	Susanna Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
164	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	

M30+ 150m			
159	Tapani Aitta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
156	Pessi Lyyra		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
158	Sami Mönkölä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
157	Oskari Puhakka		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

M30+ Pituus			
161	Jari Jaatinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
156	Pessi Lyyra		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Tero Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat