Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
18.08. klo 11:00 52. Auliksen Olympialaiset Ilmoittautuneet
	
Käsiohjelmalistaus
Nro 	Nimi (Sukunimi Etunimi) 	Seura 	SB	PB
N 100m
	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	13,72	13,72
	Neea Flyktman	Kaipolan Vire	13,12	12,74
N 800m
	Elisa Juntunen	Äänekosken Urheilijat	2.26,08	2.26,08
M 800m
	Juha-Matti Mikkolainen			
	Harri Parkkinen	Pyhäjärven Pohti		
T4 40m
	Vanessa Teivas			
	Tuuli Talhola			
	Olivia Kotilainen			
	Josefiina Jokijärvi			
	Jelena Sallden			
	Janna Huttu			
	Hilma Kurjonen			
	Elvi Uosukainen			
	Elsa Tammikivi			
T3 20m
	Vanessa Jokinen			
	Suvi Nieminen			
	Sohvi Moisio			
	Silja Aho			
	Saaga Törhönen			
	Roosa Valkeajärvi			
	Minja Västinen			
	Hilla Paananen			
	Hilja Vanhatalo			
	Ebba Hankimäki			
	Bertta Haapala			
	Sofi Silen			
	Hilla Partanen			
	Elsi Vänskä			
P4 40m
	Roope Karvonen			
	Matias Humalalampi			
	Lenni Reitmaa			
	Joona Siljander			
	Jimi Ahonen			
	Ilmari Myllys			
	Eelis Hankimäki			
	Aleksi Rantanen			
P3 20m
	Viljo Nieminen			
	Viljami Viikki			
	Sebastian Aho			
	Rasmus Kamunen			
	Nino venäläinen			
	Matias Heikkinen			
	Jami Haverinen			
	Eero Ronkainen			
	Dominic Katychev			
	Alvar Nieminen			
	Allu-Aatos Uutela			
T5 40m
	Veela Kähkönen			
	Saana Paananen			
	Nella Sneck			
	Malla Järvinen			
	Livia Hakonen			
	Lilli Ilomäki			
	Jenny Järvinen			
	Helmi Lyyra			
	Elma Ruotsalainen			
	Alisa Tupeli			
P5 40m
	Teppo Ahola			
	Niilo Nieminen			
	Konsta Huhtanen			
	Emil Vänskä			
	Eino Vähäjylkkä			
	Eino Vanhatalo			
	Eemil Ratia			
	Eemeli Lahti			
	Aleksei Nikoskinen			
	Aaron Nieminen			
T6 40m
	Viola Partanen			
	Venla Teivas			
	Vanessa Kosonen			
	Senni Aho			
	Minea Nyholm			
	Miisa Mäkinen			
	Lily-Anna Donovan			
	Joanna Siljander			
	Ilona Salonen			
	Elvi-Saaga Uutela			
	Alma Kurjonen			
	Aini Ritala			
	Aava Tihinen			
P6 40m
	Tuure Ekosaari			
	Topi Lepikko			
	Peetu Järvinen			
	Lucas Venäläinen			
	Lenni Järvenpää			
	Konsta Karvonen			
	Jare Talvinen			
	Jalo Pesonen			
	Eemil Lipponen			
T7 40m
	Viivi Sinisalo			
	Sylvi Savio			
	Pinja Malinen			
	Natalia Nikoskinen			
	Meeri Heikkinen			
	Linnea Jokela			
	Kiia Glad			
	Elviira Blomback			
P7 40m
	Rasmus Leppänen			
	Pauli Kaipomäki			
	Lukas Hakonen			
	Lenni Koskinen			
	Jussi-Antti Jyrkynen			
	Jonne Palsinajärvi			
	Hugo Reponen			
	Eemi Tammikivi			
	Aapo Vanhatalo			
T8 40m
	Venla Salonen			
	Sofia Tupeli			
	Sara Inkiläinen			
	Lili Virtanen			
	Jenni Talhola			
	Iida Taini			
	Hilla Ruokostenpohja			
	Emilia Salonen			
	Anette Lipponen			
T8 1000m
	Linnea Jokela			
	Jenny Järvinen			
	Iida Taini			
	Hilla Ruokostenpohja			
P8 40m
	Viljami Lahti			
	Samu Ratia			
	Kaarlo Huhtanen			
	Jaakko Peltonen			
P8 1000m
	Jonne Palsinajärvi			
	Lenni Reitmaa			
	Samu Ratia			
	Nuutti Hietala			
T9 40m
	Susanna Salonen			
	Minttu Paakkunainen			
	Kaisa Seppälä			
	Vilma Järvinen	Kaipolan Vire		
	Julia Talvinen	Kaipolan Vire	7,18	7,18
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire	7,42	7,42
T9 1000m
	Kaisa Seppälä			
	Petra Rautiainen	Äänekosken Urheilijat	4.14,74	4.14,74
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire	3.54,42	3.54,42
P9 40m
	Sisu Savio			
	Miro Paakkunainen			
	Jonne Lahti			
	Rauno Sulkava	Ähtärin Urheilijat	7,64	7,64
	Arvi Sulkava	Ähtärin Urheilijat	7,99	7,99
P9 1000m
	Rauno Sulkava	Ähtärin Urheilijat	4.23,11	4.23,11
	Arvi Sulkava	Ähtärin Urheilijat	4.34,92	4.34,92
T10 60m
	Lydia Aho			
	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire	10,65	10,65
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire	11,25	11,25
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire	10,11	10,11
T10 1000m
	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire		
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire	4.37,59	4.37,59
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire	4.18,18	4.18,18
P10 60m
	Miika Talvilahti			
	Emil Ruokostenpohja	Kaipolan Vire	10,51	10,51
T11 60m
	Eerika Leppänen			
	Viola Marjanen	Kaipolan Vire		11,72
	Ella Nyholm	Kaipolan Vire	10,48	10,48
	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,18	10,18
	Martta Stenman	Uuraisten Urheilijat	10,62	10,62
	Jasmin Kautto	Kaipolan Vire	9,97	9,97
	Eeva Sirén	Kaipolan Vire	10,58	10,58
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	8,79	8,79
	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	10,40	10,40
T11 1000m
	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Viola Marjanen	Kaipolan Vire		4.15,68
	Ella Nyholm	Kaipolan Vire		5.25,49
	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		4.17,88
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	4.11,88	3.59,77
	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	3.58,09	3.44,19
P11 60m
	Veeti Lahti			
	topi manninen			
	Teemu Järvenpää			
	Matias Seppänen			
	Kalle Seppälä			
	Olli Uusitalo	Kangasalan Urheilijat -68	9,85	9,85
P11 1000m
	Teemu Järvenpää			
	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.37,25	3.32,38
	Olli Uusitalo	Kangasalan Urheilijat -68	3.38,77	3.38,77
T12 60m
	Riikka Peltonen			
	Nea Hakala			
	Ellen Aho			
	Emma Ratia	Kaipolan Vire		10,06
	Minttu Salonen	Kaipolan Vire	10,24	10,24
	Elli Taini	Kaipolan Vire		10,91
	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö	8,68	8,68
T12 1000m
	Riikka Peltonen			
	Emma Ratia	Kaipolan Vire	3.42,30	3.42,30
	Elli Taini	Kaipolan Vire	3.55,73	3.55,73
P12 60m
	Tom Zenker			
	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire	9,75	9,70
	Elias Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
P12 1000m
	Arttu Remes	Kaipolan Vire		
	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire	3.06,89	3.06,89
	Elias Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		4.12,72
P13 60m
	Ville Järvenpää			
P13 1000m
	Ville Järvenpää			
	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.39,78	3.39,78
	Patrik Rautiainen	Äänekosken Urheilijat	3.18,06	3.18,06
T15 100m
	Melia Palsinajärvi	Kaipolan Vire		
	Heta Virkajärvi	Kaipolan Vire	15,53	15,53
	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	13,89	13,89
	Maisa Moisio	Kaipolan Vire		
	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire		
	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Lotta Salonen	Kaipolan Vire	14,71	14,71
T15 800m
	Veera Nyholm			
	Melia Palsinajärvi	Kaipolan Vire		3.27,79
	Ellen Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	2.52,06	2.52,06
	Heta Virkajärvi	Kaipolan Vire	2.43,80	2.43,80
	Maisa Moisio	Kaipolan Vire		3.02,84
	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		2.44,82
	Lotta Salonen	Kaipolan Vire		2.49,58
P15 100m
	Niko Elo	Kaipolan Vire		
	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire		15,41
	Jarmo Eromäki	Haukivuoren Kisailijat	11,43	11,43
	Tuomas Rauhala	Kaipolan Vire	13,38	13,38
P15 800m
	Eero Ranta	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	2.26,66	2.26,66
	Vilho Stenman	Uuraisten Urheilijat	2.23,51	2.23,51
	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire	2.24,97	2.24,97
	Jarmo Eromäki	Haukivuoren Kisailijat		2.31,54
N17 100m
	Anni Gustafsson	Jyväskylän Kenttäurheilijat	14,20	13,91
	Tessa Moisio	Kaipolan Vire	12,57	12,57
	Elvi Warwick	Kaipolan Vire	14,58	14,58
N17 800m
	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö	2.28,27	2.28,27
	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	2.31,95	2.31,95
	Inka Remes	Kaipolan Vire		3.00,36
	Tessa Moisio	Kaipolan Vire	2.30,94	2.30,94
	Elvi Warwick	Kaipolan Vire	2.31,84	2.31,84
Äidit 60m
	Tanja Lauri			
	Mirka Lampinen			
	Anne Kastarinen			
Äidit 800m
	Tanja Lauri			
#	Nimi	Seura	SB	PB