Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
28.04. klo 12:00 Piirinmestaruus-maastot Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneet
Nro 	Nimi (Sukunimi Etunimi) 	Seura 	
N Maantiejuoksu
40	Katja Mustonen	Koiviston Kipinä		
P9 1000m
13	Elias Tiisanoja	Keuruun Kisailijat		
35	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
42	Konsta Pulkkinen	Laukaan Urheilijat		
64	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat		
72	Elmeri Marin	Pihtiputaan Tuisku		
75	Albin Laitinen	Pihtiputaan Tuisku		
T9 1000m
9	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
29	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
30	Iida Taini	Kaipolan Vire		
37	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
41	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
45	Lumi-Kukka Saaranen	Viitasaaren Viesti		
70	Vilja-Riina Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
P10 1500m
18	Emil Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
22	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
33	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
34	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
52	Miro Viitala	Laukaan Urheilijat		
53	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
58	Otto Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
73	Akseli Marin	Pihtiputaan Tuisku		
T10 1500m
4	Adeliina Laitinen	Pihtiputaan Tuisku		
14	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
20	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
23	Fanni Jokela	Kaipolan Vire		
31	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		
P11 1500m
68	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T11 1500m
10	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		
21	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
44	Louna Lastikka	Laukaan Urheilijat		
54	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
56	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
71	Viivi Jermoranta	Jyväskylän kenttäurheilijat		
74	Anniina Marin	Pihtiputaan Tuisku		
P12 2000m
1	Aapo Kuronen	Kaipolan Vire		
3	Aaro Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
7	Arttu Remes	Kaipolan Vire		
12	Elias Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
38	Kalle Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
43	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
47	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
62	Sauli Kovanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
63	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
69	Viljami Lauronen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T12 2000m
16	Elli Taini	Kaipolan Vire		
19	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
28	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
49	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
59	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
P13 2000m
6	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
51	Mikko Turpeinen	Laukaan Urheilijat		
55	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T13 2000m
8	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
39	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
60	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
P15 3000m
5	Anssi Mustonen	Koiviston Kipinä		
11	Elias Ronkainen	Jämsänkosken Ilves		
24	Finn Jokinen	Kaipolan Vire		
25	Franz Jokinen	Kaipolan Vire		
36	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire		
46	Luukas Kontro	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
61	Risto Hakkarainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
65	Tuomas Rauhala	Kaipolan Vire		
T15 3000m
15	Ellen Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
26	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
27	Heta Virkajärvi	Kaipolan Vire		
48	Melia Palsinajärvi	Kaipolan Vire		
50	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
M17 Maantiejuoksu
2	Aarni Ronkainen	Jämsänkosken Ilves		
57	Onni Ikonen	Hankasalmen Hanka		
N17 Maantiejuoksu
17	Elvi Warwick	Kaipolan Vire		
32	Inka Remes	Kaipolan Vire		
66	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
67	Venla Marjanen	Kaipolan Vire		
#	Nimi	Seura