Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
08.09. klo 13:00 Merkki-Mitalicup finaali Ilmoittautuneet
T9 40m
	Noora Kurvinen	Someron Esa		
	Laura Kurvinen	Someron Esa		
	Vanessa Rauvola	Liedon Parma	7,89	7,89
	Jasmin Vaskelainen	Laitilan Jyske	6,60	6,60
	Jadessa Wasström	Naantalin Löyly	7,21	7,21
	Maija Laaksonen	Naantalin Löyly		
	Aleksandra Räsänen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	7,99	7,99
	Ciki Tammelin	Loimaan Leisku		
	Wilma Rauhaniemi	Salon Vilpas	7,16	7,16
	Kerttu Kordelin	Kalannin Vankka	8,16	8,16
	Viola Soini	Kalannin Vankka	6,87	6,87
	Venla Kotikivi	Raision Kuula	8,07	8,07
	Devine Agbontaen	Raision Kuula	7,02	7,02
	Jade Terho	Turun Urheiluliitto	6,69	6,69
	Linnea Lehtisalo	Turun Urheiluliitto	7,20	7,20

T9 1000m
	Iina Jokinen	Liedon Parma	4.23,55	4.09,27
	Neela Ihanmäki	Laitilan Jyske	3.42,14	3.42,14
	Lotta Mäkelä	Naantalin Löyly	4.14,30	4.14,30
	Olivia Laamanen	Naantalin Löyly		
	Liinu Sarametsä	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	4.09,26	4.09,26
	Aada Vainio	Salon Vilpas	3.54,62	3.54,62
	Veera Nylund	Kaarinan Ura	4.30,83	4.30,83
	Veera Uussaari	Kalannin Vankka	4.04,58	4.04,58
	Manteli Kuusisto	Raision Kuula	4.11,11	4.11,11
	Elena Kero	Turun Urheiluliitto	4.01,77	4.01,77
	Kandela Keltti	Turun Urheiluliitto	4.17,38	4.17,38

T9 Pituus
	Alma Haapala	Naantalin Löyly		
	Edith Tuominen	Liedon Parma	3,31	3,31
	Wilma Mattila	Maskun Kataja	3,12	3,12
	Mila-Marissa Vaskelainen	Laitilan Jyske	3,46	3,46
	Josefiina Heinonen	Laitilan Jyske	2,75	2,75
	Saana Virtanen	Naantalin Löyly	3,47	3,47
	Villiina Raitanen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	2,71	2,71
	Emma Toivonen	Loimaan Leisku	3,58	3,58
	Elsa Kaarlola	Salon Vilpas	3,33	3,33
	Inka Virtanen	Kalannin Vankka	3,06	3,06
	Aino Tättilä	Kalannin Vankka	2,70	2,70
	Ilona Utriainen	Raision Kuula	3,31	3,31
	Isabel Lindqvist	Turun Urheiluliitto	3,33	3,33
	Lilja Ahtiainen	Turun Urheiluliitto	2,94	2,94

T9 Kuula
	Melina Siviranta	Someron Esa		
	Laura Sovijärvi	Liedon Parma	6,13	6,13
	Kerttu Matikainen	Laitilan Jyske	5,03	5,03
	Melissa Mehto	Naantalin Löyly	3,90	3,90
	Minttu Lautkankare	Naantalin Löyly	5,39	5,39
	Odelia Suutari	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	5,48	5,48
	Senni Heinonen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	6,56	6,56
	Emma Tättilä	Kalannin Vankka	5,08	5,08
	Emilia Suominen	Kalannin Vankka	6,00	6,00
	Thea Lehtovirta	Raision Kuula	4,09	4,09
	Siiri Vellonen	Turun Urheiluliitto	4,52	4,52
	Elena Höglund	Turun Urheiluliitto	5,07	5,07
		
P9 40m
	Maksim Skvortsov	Liedon Parma	8,48	8,48
	Luukas Virta	Someron Esa	7,45	7,45
	Eetu Mäkinen	Someron Esa		
	Noel Raiskinmäki	Laitilan Jyske	6,63	6,63
	Richard Silla	Naantalin Löyly		8,04
	Alex Lehtonen	Naantalin Löyly	7,16	7,16
	Iisak Vainio	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	6,53	6,53
	Petteri Vainio	Loimaan Leisku	9,00	9,00
	Anton Lindén	Loimaan Leisku	7,73	7,73
	Akseli Änäkkälä	Salon Vilpas	6,74	6,74
	Pyry Piironen	Kaarinan Ura		
	Otto Nylund	Kaarinan Ura	8,93	8,93
	Alexander Leivo	Kalannin Vankka	7,63	7,63
	Miio Laiho	Raision Kuula	6,80	6,80
	Vincent Mattsson	Turun Urheiluliitto	6,60	6,60
	Severi Knuutila	Turun Urheiluliitto	7,21	7,21

P9 1000m
	Väinö Talonen	Someron Esa	4.27,27	4.27,27
	Akseli Heinonen	Laitilan Jyske	3.59,15	3.59,15
	Joona Lindgren	Naantalin Löyly	4.21,63	4.14,60
	Juuso Laine	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	3.55,82	3.55,82
	Eeti Tammelin	Loimaan Leisku	3.35,59	3.35,59
	Elias Lintula	Loimaan Leisku	4.22,82	4.22,82
	Iiro Kuikka	Salon Vilpas		
	Ahti Lehtinen	Kaarinan Ura	4.39,42	4.39,42
	Sisu Kuusisto	Raision Kuula	4.01,13	4.01,13
	Aaron Holvitie	Kalannin Vankka	4.35,56	4.35,56
	Niki Sirén	Raision Kuula	3.34,78	3.34,78
	Daniel Stenholm	Turun Urheiluliitto	3.48,59	3.48,59
	Eeli Heiska	Turun Urheiluliitto	3.55,50	3.55,50

P9 Pituus
	Eemeli Rönnemaa	Liedon Parma	3,42	3,42
	Aaron Raiskinmäki	Laitilan Jyske		
	Artturi Lievonen	Maskun Kataja	3,21	3,21
	Niilo Talonen	Someron Esa	3,85	3,85
	Aamos Tuhkala	Naantalin Löyly	3,47	3,47
	Matias Jalovaara	Naantalin Löyly	2,76	2,76
	Elmeri Oivanen	Loimaan Leisku	2,98	2,98
	Huugo Alhonen	Loimaan Leisku	2,10	2,10
	Vilho Välimäki	Kaarinan Ura	2,58	2,58
	Jonny Kukkula	Kalannin Vankka	1,95	1,95
	Joonas Heino	Raision Kuula	3,23	3,23
	Roope Säkkinen	Turun Urheiluliitto	3,25	3,25
	Juho Männistö	Turun Urheiluliitto	3,01	3,01

P9 Kuula
	Tomi Luukka	Liedon Parma		
	Eero Valtonen	Maskun Kataja		
	Unto Hälli	Someron Esa	4,76	4,76
	Peetu Tanhuanpää	Laitilan Jyske	6,80	6,80
	Alex Sariola	Naantalin Löyly	4,95	4,95
	Tomas Haulisto	Naantalin Löyly	7,38	7,38
	Leo Lintula	Loimaan Leisku	4,79	4,79
	Aatos Alhonen	Loimaan Leisku	4,44	4,44
	Ukko Silanto	Salon Vilpas	4,71	4,71
	Jesse Piispanen	Kalannin Vankka		
	Elmo Mäki	Raision Kuula	7,89	7,89
	Onni Vuotila	Turun Urheiluliitto		
	Tarmo Huiskala	Turun Urheiluliitto	6,22	6,22
		
P11 60m
	Eero Hakola	Liedon Parma	9,20	9,20
	Miro Varjonen	Raision Kuula	9,63	9,63
	Toivo Ylikännö	Maskun Kataja	10,29	10,29
	Rasmus Heinonen	Someron Esa	10,15	10,11
	Einari Vuorela	Laitilan Jyske	9,24	9,24
	Onni Seppälä	Laitilan Jyske		
	Frans Heinonen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	11,71	11,71
	Joonas Keskinen	Loimaan Leisku	10,93	10,93
	Viljo Korhonen	Salon Vilpas	9,44	9,44
	Aaron Roos	Naantalin Löyly	9,42	9,42
	Lukas Brandt	Naantalin Löyly	8,47	8,47
	Jonatan Sunila	Kaarinan Ura	9,29	9,29
	Richard Lindqvist	Turun Urheiluliitto	9,21	9,21
	Valtteri Hyyrynen	Turun Urheiluliitto	8,68	8,68

P11 1000m
	Tatu Virtanen	Liedon Parma	3.09,66	3.09,66
	Akseli Varpio	Raision Kuula		
	Eetu Marjoniemi	Raision Kuula		3.56,26
	Tuomas Suopajärvi	Maskun Kataja	3.45,40	3.45,40
	Otto Helenius	Someron Esa	3.45,56	3.45,56
	Gabriel Raitanen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	3.39,36	3.39,36
	Antti Ristanen	Loimaan Leisku	3.38,47	3.38,47
	Aaro Manner	Salon Vilpas	4.12,27	4.12,27
	Lauri Tahkola	Naantalin Löyly	3.22,28	3.22,17
	Oskar Saksa	Naantalin Löyly	3.42,88	3.42,88
	Walle Heinonen	Turun Urheiluliitto		
	Eero Toivonen	Kaarinan Ura	3.51,26	3.51,26
	Eero Lahdenkauppi	Turun Urheiluliitto	3.30,23	3.30,23

P11 Korkeus
	Oskari Metsärinta	Laitilan Jyske		
	Atte Virtanen	Liedon Parma	117	117
	Tomas Loponen	Raision Kuula	118	118
	Anton Laine	Maskun Kataja	123	123
	Paavo Virkki	Someron Esa	121	121
	Daniel Räsänen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	113	113
	Nikolas Lindén	Loimaan Leisku	122	122
	Alvin Lundström	Salon Vilpas	116	116
	Viljami Launonen	Naantalin Löyly	145	145
	Joona Auremaa	Naantalin Löyly		113
	Joose Laine	Kaarinan Ura	113	113
	Samu Jokila	Kalannin Vankka		
	Voitto Virjonen	Turun Urheiluliitto	138	138
	Carlos Mattsson	Turun Urheiluliitto	129	129

P11 Keihäs
	Kaapo Merenluoto	Liedon Parma		
	Mikael Kynkäänniemi	Raision Kuula	23,85	23,85
	Lauri Valtonen	Maskun Kataja		
	Juuso Rasi	Maskun Kataja		12,97
	Paavo Hälli	Someron Esa		22,49
	Onni Riihiaho	Laitilan Jyske		
	Joonas Heinonen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	25,34	25,34
	Elias Oivanen	Loimaan Leisku		
	Santeri Heinonen	Loimaan Leisku	20,40	20,40
	Rasmus Vuori	Salon Vilpas	27,71	27,71
	Eero Kaunisto	Naantalin Löyly	27,11	27,11
	Otto Kankaanpää	Naantalin Löyly	21,23	21,23
	Jussi Soraluoma	Kaarinan Ura	31,39	31,39
	Veeti Laine	Kalannin Vankka	23,22	23,22
	Niklas Ojanen	Turun Urheiluliitto	26,24	26,24
	Roope Kirjavainen	Turun Urheiluliitto	28,64	28,64
		
T11 60m
	Loviisa Granö	Liedon Parma	9,79	9,79
	Fanny Alari	Liedon Parma	9,74	9,74
	Oluwakemi Onilude	Raision Kuula	9,05	9,05
	Aada Lehtinen	Maskun Kataja	10,63	10,63
	Henni Talonen	Someron Esa	9,78	9,78
	Malla Noki	Someron Esa	12,34	12,34
	Julia Mäntysalo	Laitilan Jyske	9,89	9,89
	Fiina Sarametsä	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	10,04	10,04
	Ellen Taponen	Salon Vilpas	9,38	9,38
	Nilla Suomalainen	Naantalin Löyly	10,55	10,55
	Fanni Paana	Naantalin Löyly	9,31	9,30
	Matilda Wilen	Kaarinan Ura		12,90
	Netta Virtanen	Kalannin Vankka	9,88	9,88
	Veera Lehtonen	Turun Urheiluliitto	9,79	9,79
	Minea Auremaa	Turun Urheiluliitto	8,94	8,94

T11 1000m
	Vilja Koivisto	Liedon Parma	4.09,53	4.09,53
	Helka Heinonen	Liedon Parma	3.50,10	3.50,10
	Vilma Mela	Raision Kuula	3.52,33	3.52,33
	Anni Salomäki	Maskun Kataja		5.03,11
	Sara Honkakangas	Laitilan Jyske	3.43,75	3.43,75
	Auni Viitasalo	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	3.46,27	3.46,27
	Erika Takkinen	Loimaan Leisku		
	Kaisla Manner	Salon Vilpas	3.48,00	3.48,00
	Unna Heikkilä	Salon Vilpas	3.56,49	3.56,49
	Iida Vähätalo	Naantalin Löyly	3.27,41	3.27,41
	Loviisa Lehtonen	Naantalin Löyly		4.28,28
	Janette Sjöberg	Kalannin Vankka		
	Tiia Mattila	Kalannin Vankka	4.09,85	4.09,85
	Inka Laukkanen	Turun Urheiluliitto	3.45,10	3.45,10
	Paola Kero	Turun Urheiluliitto	3.40,37	3.40,37

T11 Korkeus
	Siiri Luukka	Liedon Parma		
	Sanni Hyyrynen	Liedon Parma	113	113
	Anni Saarinen	Raision Kuula	107	107
	Elsa Keinonen	Raision Kuula	118	118
	Enni Grönblom	Maskun Kataja		
	Alisa Hemmilä	Laitilan Jyske	116	116
	Alisa Sormunen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	123	123
	Tiuku Tenkanen	Salon Vilpas	131	131
	Eveliina Elovaara	Salon Vilpas	134	134
	Alisa Launonen	Naantalin Löyly	134	134
	Elina Hakuni	Naantalin Löyly	118	118
	Elli Tättilä	Kalannin Vankka	116	119
	Helmi Koivumäki	Turun Urheiluliitto	117	117
	Josefiina Tenovuo	Turun Urheiluliitto	120	120

T11 Keihäs
	Helli Tukkiniemi	Liedon Parma		
	Linnea Nieminen	Liedon Parma	12,29	15,43
	Lumina Uschanow	Raision Kuula	21,54	21,54
	Olivia Lievonen	Maskun Kataja		9,29
	Ella Nieminen	Someron Esa		11,01
	Isla Reivo	Laitilan Jyske	23,75	23,75
	Aino Hyytiä	Laitilan Jyske	13,90	13,90
	Olivia Suutari	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	24,73	24,73
	Vilma Toivonen	Loimaan Leisku	19,16	19,16
	Essi Lokisto	Salon Vilpas	10,45	11,12
	Maija Elovaara	Salon Vilpas		
	Veronika Willberg	Naantalin Löyly		
	Milla Aarnio	Naantalin Löyly	31,84	31,84
	Aada Jonckheer-Nurmi	Kaarinan Ura		10,27
	Fanni Paasio	Kalannin Vankka	16,75	16,75
	Venla Ruohola	Turun Urheiluliitto	16,16	16,16
	Niina Pettersson	Turun Urheiluliitto	22,62	22,62
	
P13 60m
	Arttu Hakamäki	Someron Esa		
	Akseli Vanhala	Liedon Parma		
	Viljami Kaven	Maskun Kataja		
	Louis Mertens	Raision Kuula		9,62
	Vinski Koskilahti	Raision Kuula		
	Eeli Alhonen	Loimaan Leisku	10,92	10,92
	Ukko-Pekka Heikkilä	Salon Vilpas		10,03
	Veikko Paana	Naantalin Löyly	8,58	8,58
	Alvar Viljanen	Kaarinan Ura	9,90	9,90
	Tatu Parpo	Kaarinan Ura	9,66	9,66
	Jesperi Sjöberg	Kalannin Vankka	9,70	9,70
	Jeremias Sjöberg	Kalannin Vankka		11,60
	Lenni Majasuo	Turun Urheiluliitto	9,14	9,14
	Eemil Aaltonen	Turun Urheiluliitto	8,88	8,88

P13 1000m
	Miro Mattila	Liedon Parma	3.27,29	3.25,39
	Vilho Kuhasalmi	Maskun Kataja		
	Elmo Sainio	Raision Kuula		3.39,14
	Oliver Helenius	Someron Esa	3.32,85	3.32,85
	Kasper Antola	Laitilan Jyske		3.58,40
	Ami Hyvönen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	3.55,72	3.55,72
	Hannu Sjöblom	Loimaan Leisku	3.07,59	3.07,59
	Mikko Loisa	Salon Vilpas	3.56,49	3.56,49
	Julius Aaltonen	Naantalin Löyly		3.31,41
	Nooa Laitinen	Kaarinan Ura	3.35,29	3.35,29
	Jyri Holvitie	Kalannin Vankka	3.28,77	3.28,77
	Tuomas Ankelo	Kalannin Vankka	3.54,46	3.54,46
	Arttu Carne	Turun Urheiluliitto		4.02,96
	Felix Kandolin	Turun Urheiluliitto		3.38,87

P13 Kolmiloikka
	Elmeri Laine	Maskun Kataja		
	Taavi Tuominen	Raision Kuula	10,47	10,47
	Akseli Hakamäki	Someron Esa		
	Jussi Keskinen	Loimaan Leisku		
	Luca Jämsen	Salon Vilpas		
	Niko Kaunisto	Naantalin Löyly		
	Matias Wilen	Kaarinan Ura		
	Joni Seppänen	Kalannin Vankka	9,19	9,19
	Sulo Mellanen	Turun Urheiluliitto	8,42	8,42
	Aatu Kukkonen	Turun Urheiluliitto	8,81	8,81

P13 Kiekko
	Jami Taivainen	Maskun Kataja		
	Oluwashina Onilude	Raision Kuula	21,19	21,19
	Elmo Kuorilehto	Raision Kuula	19,54	19,54
	Valtteri Valtonen	Laitilan Jyske	38,23	38,23
	Elias Hyytiä	Laitilan Jyske	22,01	22,01
	Onni Jalovaara	Loimaan Leisku		
	Jonne Aho	Salon Vilpas		
	Onni Suni	Naantalin Löyly		20,62
	Lauri Kurkela	Kaarinan Ura	27,53	27,53
	Artturi Gauffin	Kaarinan Ura	32,96	32,96
	Kustaa Salmela	Kalannin Vankka	31,92	31,92
	Riku Naula	Turun Urheiluliitto	39,74	39,74
	Tomi Kuusisto	Turun Urheiluliitto	35,85	35,85
		
T13 60m
	Veera Sovijärvi	Liedon Parma	9,03	9,03
	Oona Lampinen	Liedon Parma	9,01	9,01
	Tilda Salmi	Raision Kuula	8,86	8,86
	Aada Kalliola	Raision Kuula	8,86	8,86
	Saara Virkki	Someron Esa	8,82	8,82
	Josefiina Vainio-Kaila	Laitilan Jyske	9,20	9,20
	Melissa Palmroth	Laitilan Jyske	9,15	9,15
	Nuppu Vuorela	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	9,41	9,41
	Amanda Wallenius	Loimaan Leisku	9,47	9,47
	Iina Lokisto	Salon Vilpas	8,82	8,82
	Roosa Välimäki	Naantalin Löyly	9,69	9,69
	Eden Kytö	Naantalin Löyly	8,88	8,88
	Emma Ståhlberg	Kaarinan Ura	9,33	9,33
	Venla Virtanen	Kalannin Vankka	8,97	8,97
	Anna Ylikännö	Maskun Kataja	9,63	9,63
	Henriikka Laine	Maskun Kataja	8,46	8,46
	Enni Virjonen	Turun Urheiluliitto	8,38	8,38
	Maria Ranne	Turun Urheiluliitto	8,51	8,51

T13 1000m
	Ida Valkeinen	Liedon Parma		3.54,06
	Patricia Laukkanen	Liedon Parma		3.53,88
	Elsa Muurinen	Raision Kuula		4.14,95
	Minttu Koski	Raision Kuula		3.41,95
	Sanni Tuominen	Someron Esa	3.35,42	3.33,50
	Vanessa Laulumaa	Laitilan Jyske	3.41,67	3.37,24
	Vivian Ihanmäki	Laitilan Jyske	4.11,95	4.11,95
	Karoliina Olli	Loimaan Leisku	3.12,55	3.12,55
	Alisa Emaldynova	Salon Vilpas	3.06,56	3.06,56
	Essi Mäkilä	Naantalin Löyly	3.43,01	3.42,55
	Helmi Voutilainen	Kaarinan Ura		4.33,38
	Anni Saarinen	Kalannin Vankka	3.38,34	3.38,34
	Nanna Kukkula	Kalannin Vankka	3.35,53	3.35,53
	Ellen Myllymäki	Maskun Kataja	3.21,24	3.20,92
	Julia Auranen	Maskun Kataja		
	Linnea Kero	Turun Urheiluliitto	3.16,65	3.16,65
	Roosa Fagerström	Turun Urheiluliitto	3.15,70	3.15,70

T13 Kolmiloikka
	Lumia Reivo	Laitilan Jyske		
	Hilma Karonen	Liedon Parma	9,69	9,69
	Linnea Rintanen	Raision Kuula		
	Stella Enwena	Raision Kuula		
	Elsa Hälli	Someron Esa		
	Kiia Ihanmäki	Laitilan Jyske	9,95	9,95
	Laura Ahlqvist	Salon Vilpas		8,91
	Emmi Tiljander	Naantalin Löyly	9,93	9,93
	Pihla Kekki	Naantalin Löyly		
	Jenna Puola	Kaarinan Ura		
	Minttu Kordelin	Kalannin Vankka		
	Alli Kivijärvi	Maskun Kataja		
	Elli Ajosenpää	Maskun Kataja	9,28	9,64
	Pinja Siljanto	Turun Urheiluliitto	9,76	9,76
	Maija Männistö	Turun Urheiluliitto	9,38	9,38

T13 Kiekko
	Vilma Jokinen	Liedon Parma	20,04	20,04
	Alexandra Alari	Liedon Parma	20,09	20,09
	Emma-Lotta Roine	Raision Kuula	15,45	15,45
	Laura Porrasoja	Raision Kuula	15,62	15,62
	Linnea Sariola	Someron Esa		17,45
	Aada Vuoriaho	Laitilan Jyske	33,50	33,50
	Rania Toivonen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	41,32	41,32
	Lotta Salo	Salon Vilpas		9,92
	Minne Känkänen	Salon Vilpas		11,73
	Matilda Mehto	Naantalin Löyly	38,97	38,97
	Isla Lehtonen	Naantalin Löyly	19,69	19,69
	Alina Jonckheer-Nurmi	Kaarinan Ura		14,76
	Sofia Talvensaari	Kalannin Vankka	28,16	28,16
	Sara Soini	Kalannin Vankka	32,55	32,55
	Elviira Tarvainen	Maskun Kataja	36,71	36,71
	Alisa Salomäki	Maskun Kataja		
	Maya-Maria Hautala	Turun Urheiluliitto	32,21	32,21
	Enni Haulisto	Turun Urheiluliitto	35,15	35,15

T9 4x50m viesti
Turun Urheiluliitto 2
Ilona Tuominen, Siiri Vellonen, Isabel Lindqvist, Elena Höglund
Naantalin Löyly 2
Alma Haapala, Maija Laaksonen, Olivia Laamanen, Melissa Mehto
Liedon Parma
Edith Tuominen, Iina Jokinen, Laura Sovijärvi, Lilja Nieminen
Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Villiina Raitanen, Aleksandra Räsänen, Odelia Suutari, Liinu Sarametsä
Laitilan Jyske
Mila-Marissa Vaskelainen, Kerttu Matikainen, Neela Ihanmäki, Jasmin Vaskelainen
Naantalin Löyly
Saana Virtanen, Jadessa Wasström, Minttu Lautkankare, Lotta Mäkelä
Turun Urheiluliitto
Jade Terho, Linnea Lehtisalo, Lilja Ahtiainen, Kandela Keltti
Raision Kuula
Manteli Kuusisto, Ilona Utriainen, Thea Lehtovirta, Devine Agbontaen
Kalannin Vankka
Viola Soini, Veera Uussaari, Emilia Suominen, Inka Virtanen

P9 4x50m viesti
Turun Urheiluliitto 2
Onni Vuotila, Tarmo Huiskala, Juho Männistö, Daniel Stenholm
Someron Esa
Luukas Virta, Unto Hälli, Niilo Talonen, Eetu Mäkinen
Kaarinan Ura
Pyry Piironen, Ahti Lehtinen, Otto Nylund, Vilho Välimäki
Loimaan Leisku
Anton Lindén, Leo Lintula, Petteri Vainio, Eeti Tammelin
Naantalin Löyly
Richard Silla, Aamos Tuhkala, Alex Lehtonen, Joona Lindgren
Laitilan Jyske
Aaron Raiskinmäki, Peetu Tanhuanpää, Akseli Heinonen, Noel Raiskinmäki
Turun Urheiluliitto
Roope Säkkinen, Severi Knuutila, Eeli Heiska, Vincent Mattsson
Raision Kuula
Miio Laiho, Joonas Heino, Elmo Mäki, Niki Sirén
Kalannin Vankka
Alexander Leivo, Jesse Piispanen, Jonny Kukkula, Aaron Holvitie	

P11 4x50m viesti
Naantalin Löyly 2
Aaron Roos, Oskar Saksa, Eero Kaunisto, Otto Kankaanpää
Kaarinan Ura
Jussi Soraluoma, Joose Laine, Eero Toivonen, Jonatan Sunila
Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Joonas Heinonen, Daniel Räsänen, Frans Heinonen, Gabriel Raitanen
Loimaan Leisku
Antti Ristanen, Santeri Heinonen, Joonas Keskinen, Nikolas Lindén
Someron Esa
Otto Helenius, Paavo Virkki, Rasmus Heinonen, Paavo Hälli
Turun Urheiluliitto 2
Nooa Salmi, Roope Kirjavainen, Carlos Mattsson, Eero Lahdenkauppi
Liedon Parma
Eero Hakola, Atte Virtanen, Tatu Virtanen, Kaapo Merenluoto
Laitilan Jyske
Onni Seppälä, Onni Riihiaho, Oskari Metsärinta, Einari Vuorela
Naantalin Löyly
Lukas Brandt, Viljami Launonen, Lauri Tahkola, Joona Auremaa
Maskun Kataja
Toivo Ylikännö, Tuomas Suopajärvi, Juuso Rasi, Anton Laine
Turun Urheiluliitto
Niklas Ojanen, Richard Lindqvist, Valtteri Hyyrynen, Voitto Virjonen
Raision Kuula
Miro Varjonen, Eetu Marjoniemi, Akseli Varpio, Tomas Loponen
Salon Vilpas
Aaro Manner, Rasmus Vuori, Viljo Korhonen, Alvin Lundström

T11 4x50m viesti
Naantalin Löyly 2
Nilla Suomalainen, Elina Hakuni, Loviisa Lehtonen, Veronika Willberg
Liedon Parma 2
Sanni Hyyrynen, Helli Tukkiniemi, Vilja Koivisto, Siiri Luukka
Maskun Kataja
Aada Lehtinen, Anni Salomäki, Olivia Lievonen, Enni Grönblom
Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Alisa Sormunen, Fiina Sarametsä, Olivia Suutari, Auni Viitasalo
Salon Vilpas
Essi Lokisto, Unna Heikkilä, Ellen Taponen, Tiuku Tenkanen
Turun Urheiluliitto 2
Niina Pettersson, Joanna Lepistö, Helmi Koivumäki, Malin Saarto
Liedon Parma
Fanny Alari, Linnea Nieminen, Helka Heinonen, Loviisa Granö
Turun Urheiluliitto
Venla Ruohola, Veera Lehtonen, Josefiina Tenovuo, Minea Auremaa
Raision Kuula
Oluwakemi Onilude, Jessica Nila, Lumina Uschanow, Elsa Keinonen
Kalannin Vankka
Netta Virtanen, Elli Tättilä, Fanni Paasio, Tiia Mattila
Naantalin Löyly
Alisa Launonen, Iida Vähätalo, Fanni Paana, Milla Aarnio
Laitilan Jyske
Julia Mäntysalo, Alisa Hemmilä, Sara Honkakangas, Isla Reivo

P13 4x100m viesti
Turun Urheiluliitto 2
Lenni Majasuo, Felix Kandolin, Sulo Mellanen, Arttu Carne
Kaarinan Ura
Matias Wilen, Nooa Laitinen, Kasper Vira, Tatu Parpo
Loimaan Leisku
Jussi Keskinen, Onni Jalovaara, Eeli Alhonen, Hannu Sjöblom
Salon Vilpas
Luca Jämsen, Jonne Aho, Mikko Loisa, Ukko-Pekka Heikkilä
Maskun Kataja
Vilho Kuhasalmi, Elmeri Laine, Jami Taivainen, Viljami Kaven
Naantalin Löyly
Veikko Paana, Niko Kaunisto, Julius Aaltonen, Kasperi Puhakka
Raision Kuula
Oluwashina Onilude, Elmo Kuorilehto, Elmo Sainio, Taavi Tuominen
Kalannin Vankka
Joni Seppänen, Jesperi Sjöberg, Kustaa Salmela, Jyri Holvitie
Turun Urheiluliitto
Riku Naula, Aatu Kukkonen, Eemil Aaltonen, Tomi Kuusisto

T13 4x100m viesti
Turun Urheiluliitto 2
Lotta Kantonen, Emilin Ayelbassa, Saara Fahlbom, Julia Pihlström
Naantalin Löyly 2
Essi Mäkilä, Roosa Välimäki, Pihla Kekki, Aino Kasvi
Salon Vilpas
Minne Känkänen, Laura Ahlqvist, Iina Lokisto, Alisa Emaldynova
Kaarinan Ura
Jenna Puola, Emma Ståhlberg, Alina Jonckheer-Nurmi, Helmi Voutilainen
Someron Esa
Elsa Hälli, Sanni Tuominen, Linnea Sariola, Saara Virkki
Maskun Kataja 2
Alisa Salomäki, Julia Auranen, Anna Ylikännö, Alli Kivijärvi
Liedon Parma
Veera Sovijärvi, Liisa Alare, Oona Lampinen, Hilma Karonen
Turun Urheiluliitto
Carmen Welling, Maria Ranne, Maija Männistö, Fia Casagrande
Raision Kuula
Aada Kalliola, Minea Kumlander, Stella Enwena, Tilda Salmi
Naantalin Löyly
Eden Kytö, Isla Lehtonen, Matilda Mehto, Emmi Tiljander
Maskun Kataja
Elli Ajosenpää, Elviira Tarvainen, Ellen Myllymäki, Henriikka Laine
Kalannin Vankka
Sofia Talvensaari, Anni Saarinen, Nanna Kukkula, Venla Virtanen
Laitilan Jyske
Kiia Ihanmäki, Melissa Palmroth, Josefiina Vainio-Kaila, Aada Vuoriaho

P/T9-13 12x50m sukkulaviesti
Kaarinen Ura KaarUra
1) Vilho Välimäki, 2) Veera Nylund, 3) Otto Nylund, 4) Victoria Vastamäki,
5) Jonatan Sunila, 6) Aada Jonckheer-Nurmi, 7) Joose Laine, 8) Matilda Wilen,
9) Tatu Parpo, 10) Emma Ståhlberg, 11) Alvar Viljanen, 12) Jenna Puola
Liedon Parma LiedPa
1) Eemeli Rönnemaa, 2) Iina Jokinen, 3) Tomi Luukka, 4) Edith Tuominen,
5) Eero Hakola, 6) Fanny Alari, 7) Tatu Virtanen, 8) Loviisa Granö,
9) Miro Mattila, 10) Oona Lampinen, 11) Akseli Vanhala, 12) Hilma Karonen
Loimaan Leisku LoimLei
1) Anton Lindén, 2) Ciki Tammelin, 3) Eeti Tammelin, 4) Emma Toivonen,
5) Antti Ristanen, 6) Vilma Toivonen, 7) Nikolas Lindén, 8) Erika Takkinen,
9) Jussi Keskinen, 10) Karoliina Olli, 11) Hannu Sjöblom, 12) Amanda Wallenius
Salon Vilpas SalVil
1) Ukko Silanto, 2) Aada Vainio, 3) Iiro Kuikka, 4) Wilma Rauhaniemi,
5) Viljo Korhonen, 6) Kaisla Manner, 7) Alvin Lundström, 8) Tiuku Tenkanen,
9) Luca Jämsen, 10) Alisa Emaldynova, 11) Ukko-Pekka Heikkilä, 12) Iina Lokisto
Turun Urheiluliitto TuUL
1) Vincent Mattsson, 2) Jade Terho, 3) Eeli Heiska, 4) Isabel Lindqvist,
5) Valtteri Hyyrynen, 6) Josefiina Tenovuo, 7) Voitto Virjonen, 8) Minea Auremaa,
9) Riku Naula, 10) Enni Virjonen, 11) Eemil Aaltonen, 12) Maria Ranne
Raision Kuula RaisKu
1) Miio Laiho, 2) Devine Agbontaen, 3) Elmo Mäki, 4) Ilona Utriainen,
5) Miro Varjonen, 6) Elsa Keinonen, 7) Akseli Varpio, 8) Oluwakemi Onilude,
9) Taavi Tuominen, 10) Tilda Salmi, 11) Elmo Kuorilehto, 12) Aada Kalliola
Naantalin Löyly NaantLöy
1) Alex Lehtonen, 2) Saana Virtanen, 3) Richard Silla, 4) Minttu Lautkankare,
5) Lukas Brandt, 6) Alisa Launonen, 7) Lauri Tahkola, 8) Fanni Paana,
9) Kasperi Puhakka, 10) Emmi Tiljander, 11) Veikko Paana, 12) Matilda Mehto
Laitilan Jyske LaitJy
1) Noel Raiskinmäki, 2) Jasmin Vaskelainen, 3) Akseli Heinonen, 4) Mila Vaskelainen,
5) Einari Vuorela, 6) Julia Mäntysalo, 7) Oskari Metsärinta, 8) Isla Reivo,
9) Kasper Antola, 10) Melissa Palmroth, 11) Valtteri Valtonen, 12) Aada Vuoriaho
Kalannin Vankka KalVa
1) Alexander Leivo, 2) Viola Soini, 3) Jesse Piispanen, 4) Veera Uussaari, 
5) Samu Jokila, 6) Netta Virtanen, 7) Veeti Laine 8) Elli Tättilä,
9) Joni Seppänen, 10) Venla Virtanen, 11) Kustaa Salmela, 12) Anni Saarinen
Someron Esa SomE
1) Eetu Mäkinen, 2) Laura Kurvinen, 3) Niilo Talonen, 4) Melina Siviranta,
5) Rasmus Heinonen, 6) Ella Nieminen, 7) Paavo Virkki, 8) Henni Talonen,
9) Arttu Hakamäki, 10) Sanni Tuominen, 11) Akseli Hakamäki, 12) Saara Virkki