Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
24.07. klo 17:00 Paunu Games IV Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus
Nro 	Nimi (Sukunimi Etunimi) 	Seura 	SB	PB
N 5000m
50	Jenni Moskari	Kenttäurheilijat -58	16.51,08	16.51,08
81	Laura Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat		17.25,55
115	Tiina Alhonen	Vaajakosken Kuohu		
N 10000m
54	Johanna Sällinen	Turun Urheiluliitto		
N Pituus
7	Anne-Mari Lehtiö	Kenttäurheilijat -58	6,27	6,35
31	Emmi Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	6,13	6,38
44	Jaana Sieviläinen	Joensuun Kataja	5,60	6,44
104	Reeta Valve	Muuramen Yritys	5,40	6,04
111	Sini Sanaslahti	Kaipolan Vire	5,94	5,98
112	Sini Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	5,83	5,96
113	Suvi Eerikäinen	Janakkalan Jana		5,95
N Kiekko
89	Milla Kelonurmi	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	39,47	49,15
120	Tuula Penttinen	Puumalan Viri	47,71	50,77
129	Anna Olkkonen	Hartolan Voima	45,41	46,96
M 5000m
2	Aarni Ronkainen	Jämsänkosken Ilves		
6	Alexi Ruokamo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	15.43,29	15.43,29
55	Jonathan Kilpelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	15.57,70	15.57,70
69	Jussi Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat		15.49,19
106	Roope Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	15.27,65	15.27,65
122	Valtteri Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
M 400m aidat
14	Dani Lirkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
43	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat	56,84	56,84
M Pituus
16	Eero Haapala	Viipurin Urheilijat	7,55	7,95
47	Janne Etelämäki	Kuortaneen Kunto	6,94	7,46
59	Joska Tommola	Lahden Ahkera	7,22	7,22
65	Julius Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,22	7,24
77	Kristian Pulli	Kaipolan Vire	7,75	8,07
87	Miika Mäkinen	Riihimäen Kisko	7,18	7,32
123	Valtteri Välläri	Janakkalan Jana	6,95	7,25
127	Ville Hakomäki	Ylihärmän Junkkarit	7,08	7,22
M Kiekko
60	Jouni Hytti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	43,86	44,38
66	Jussi Hämelahti	Längelmäen Urheilijat	46,93	46,93
88	Mika Loikkanen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	42,30	63,17
P9 40m
12	Arvi Sulkava	Ähtärin Urheilijat	7,99	7,99
51	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,11	7,11
57	Jonne Palsinajärvi	Kaipolan Vire	8,20	8,20
62	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	6,84	6,84
73	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	6,86	6,86
99	Otto Makkonen	Äänekosken Urheilijat		
108	Samu Ratia	Kaipolan Vire	7,91	7,91
P9 Korkeus
12	Arvi Sulkava	Ähtärin Urheilijat	85	85
51	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	100	100
57	Jonne Palsinajärvi	Kaipolan Vire		
62	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	104	104
73	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	120	120
99	Otto Makkonen	Äänekosken Urheilijat		
P9 Kuula
12	Arvi Sulkava	Ähtärin Urheilijat	3,52	3,52
51	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,93	4,93
57	Jonne Palsinajärvi	Kaipolan Vire		
62	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	6,09	6,09
73	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	6,48	6,48
99	Otto Makkonen	Äänekosken Urheilijat	4,85	4,85
108	Samu Ratia	Kaipolan Vire	3,89	4,04
T9 40m
40	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
64	Julia Talvinen	Kaipolan Vire		
T9 Korkeus
40	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
64	Julia Talvinen	Kaipolan Vire		
T9 Kuula
40	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
P11 60m
26	Emil Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
52	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,42	9,42
P11 Korkeus
26	Emil Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		80
52	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	110	110
P11 Kuula
26	Emil Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
52	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	5,60	5,60
75	Konsta Hämelehto	Kaipolan Vire		
T11 60m
18	Eeva Sirén	Kaipolan Vire		
19	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	10,40	10,40
23	Ella Nyholm	Kaipolan Vire	10,82	10,82
33	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat	9,81	9,80
41	Iida Tamminen	Kaipolan Vire	10,17	10,17
49	Jasmin Hulkko	Kaipolan Vire		
84	Martta Stenman	Uuraisten Urheilijat	10,62	10,62
93	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	8,79	8,79
126	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire		
T11 Korkeus
18	Eeva Sirén	Kaipolan Vire		
19	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	116	116
23	Ella Nyholm	Kaipolan Vire		
33	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat	113	113
41	Iida Tamminen	Kaipolan Vire	108	108
93	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	127	127
105	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T11 Kuula
18	Eeva Sirén	Kaipolan Vire		
19	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	5,59	5,59
23	Ella Nyholm	Kaipolan Vire	4,99	4,99
33	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat	5,85	5,85
35	Fanni Jokela	Kaipolan Vire	6,21	6,21
41	Iida Tamminen	Kaipolan Vire	4,88	4,88
49	Jasmin Hulkko	Kaipolan Vire		
93	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	6,11	6,11
105	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
126	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire		4,62
P13 200m aidat
34	Erno Paappanen	Keravan Urheilijat		
85	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
96	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	36,40	36,40
117	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat	31,41	31,41
P13 Pituus
34	Erno Paappanen	Keravan Urheilijat	3,76	3,76
85	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,24	4,24
96	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,20	4,20
117	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat		4,16
P13 Kiekko
1	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		
34	Erno Paappanen	Keravan Urheilijat		18,78
85	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	25,16	25,16
98	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	19,09	19,09
T13 200m aidat
20	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire		
25	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves		36,82
29	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
39	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
42	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	35,72	35,72
71	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		37,06
91	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
93	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
94	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	35,73	35,73
T13 Pituus
20	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire	3,73	3,73
25	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves	4,19	4,39
29	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
39	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat	3,76	3,76
42	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	4,10	4,10
71	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	4,14	4,14
82	Malviina Koskinen	Kaipolan Vire		
91	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,68	4,68
94	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	4,18	4,18
T13 Kiekko
35	Fanni Jokela	Kaipolan Vire	17,86	17,86
39	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat		13,17
71	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	23,12	25,05
82	Malviina Koskinen	Kaipolan Vire	17,08	17,08
90	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat	27,68	27,68
P15 2000m
1	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		
63	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire		7.40,72
P15 300m aidat
79	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
P15 Pituus
4	Aksu Kauppinen	Suolahden Urho		3,79
13	Benjamin Palmroth	Vilppulan Veikot		
79	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	5,68	5,68
118	Tuomas Rauhala	Kaipolan Vire	5,00	5,00
P15 Kiekko
79	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
80	Lassi Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	29,59	29,59
100	Paavo Puro	Suolahden Urho	35,83	35,83
110	Simo Piirainen	Kaipolan Vire	46,82	46,82
118	Tuomas Rauhala	Kaipolan Vire		15,55
T15 2000m
24	Ellen Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8.32,86	8.32,86
37	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat	6.52,01	6.52,01
38	Heta Virkajärvi	Kaipolan Vire		7.43,74
86	Melia Palsinajärvi	Kaipolan Vire	7.38,09	7.38,09
T15 300m aidat
37	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
121	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat		
T15 Pituus
28	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat	4,82	4,91
37	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat	4,13	4,13
74	Maisa Moisio	Kaipolan Vire		3,49
97	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire		5,37
107	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,75	4,95
121	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	4,65	4,73
T15 Kiekko
27	Emilia Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	31,91	31,91
30	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	33,47	33,47
56	Jonna Ahola	Kaipolan Vire	30,22	31,30
74	Maisa Moisio	Kaipolan Vire		17,56
121	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	34,75	34,75
M17 400m aidat
9	Arttu Ahola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		1.02,43
119	Tuukka Ingers	Lahden Ahkera	59,32	59,32
M17 Pituus
10	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		6,11
15	Eelis Snåre	Lahden Ahkera	6,57	6,57
83	Manu Metsäkangas	Lahden Ahkera	6,09	6,09
N17 400m aidat
32	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	1.09,40	1.07,27
114	Tessa Moisio	Kaipolan Vire		
125	Venla Pulkkanen	Lahden Ahkera		1.04,28
N17 Pituus
8	Anni Vähäkoski	Tampereen Urheilijat -38		5,07
53	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		4,78
102	Piia Kalliomäki	Äänekosken Urheilijat	5,21	5,26
114	Tessa Moisio	Kaipolan Vire	5,42	5,42
124	Veera Jokinen	Karstulan Kiva	4,55	4,55
128	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat	5,74	5,74
N17 Kiekko
8	Anni Vähäkoski	Tampereen Urheilijat -38	37,49	37,49
30	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
M19 Pituus
61	Juho Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Karim Echahid	Lahden Ahkera	6,91	6,91
76	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
78	Lasse Hämelahti	Janakkalan Jana	6,87	6,94
N19 Pituus
21	Ella Kokkinen	Kaipolan Vire	4,98	5,23
92	Neea Flyktman	Kaipolan Vire		4,54
101	Petra Kallionpää	Janakkalan Jana	4,97	5,03
103	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		5,49
N19 Kiekko
95	Nilla Rättyä	Janakkalan Jana	39,51	39,51
109	Sanni Kuparinen	Janakkalan Jana	45,21	45,94
#	Nimi	Seura	SB	PB