Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
11.05. klo 12:00 LaSY:n pm-maastot 9-15-vuotiaat Ilmoittautuneet
P10 Maastojuoksu 1 km

  16 Aleksi Saarela                      Joutsan Pommi                                                 
  17 Eelis Kuparinen                     Lahden Ahkera                                                 
  18 Casper Penttilä                     Lahden Ahkera                                                 
  19 Leo Rajaniemi                       Lahden Ahkera                                                 
  20 Eric Rinne                          Lahden Ahkera                                                 
  21 Oskari Syväranta                    Lahden Ahkera                                                 
  22 Niilo Kemppainen                    Nastolan Naseva                                               

P11 Maastojuoksu 1 km

  16 Oaskari Juures                      Artjärven Ahjo                                                
  17 Toivo Salminen                      Asikkalan Raikas                                              
  18 Leevi Hyypiä                        Iitin Pyrintö                                                 
  19 Taavi Rytkölä                       Iitin Pyrintö                                                 
  20 Vilho Mustonen                      Lahden Ahkera                                                 
  21 Niilo Tiainen                       Lahden Ahkera                                                 
  22 Joel Ukkonen                        Lahden Ahkera                                                 
  23 Elias Kemppainen                    Nastolan Naseva                                               
  24 Oiva Kiviharju                      Nastolan Naseva                                               

P12 Maastojuoksu 2 km

  15 Jesse Tarkiainen                    Heinolan Isku                                                 
  16 Hermanni Hukka                      Lahden Ahkera                                                 
  17 Onni Mäiseli                        Lahden Ahkera                                                 
  19 Olavi Siven                         Lahden Ahkera                                                 
  19 Joakim Tuomola                      Lahden Ahkera                                                 

P13 Maastojuoksu 2 km

  21 Teemu Rantalainen                   Heinolan Isku                                                 
  22 Aleksi Muttilainen                  Joutsan Pommi                                                 
  23 Jesper Huovinen                     Lahden Ahkera                                                 
  24 Otso Kaukonen                       Lahden Ahkera                                                 
  25 Samuel Pasanen                      Lahden Ahkera                                                 
  26 Edvard Lindroos                     Nastolan Naseva                                               
  27 Topias Tervonen                     Nastolan Naseva                                               
  28 Veeti Tukia                         Nastolan Naseva                                               

P14 Maastojuoksu 3 km

  11 Oiva Kasurinen                      Asikkalan Raikas                                              
  12 Roni-Eemil Norrbacka                Asikkalan Raikas                                              
  13 Antti Salminen                      Asikkalan Raikas                                              
  14 Luukas Kemppainen                   Joutsan Pommi                                                 
  15 Väinö Koistinen                     Joutsan Pommi                                                 
  16 Tuomas Toivonen                     Orimattilan Jymy                                              

P15 Maastojuoksu 3 km

  31 Mohamed Abdalla                     Lahden Ahkera                                                 
  32 Kasper Lindeberg                    Lahden Ahkera                                                 
  33 Atte Tuominen                       Lahden Ahkera                                                 
  34 Hiski Kaila                         Nastolan Naseva                                               

P9 Maastojuoksu 1 km

  20 Axel Koiranen                       Lahden Ahkera                                                 
  21 Voitto Salminen                     Asikkalan Raikas                                              
  22 Rami Leminen                        Heinolan Isku                                                 
  23 Jimi Pasanen                        Heinolan Isku                                                 
  24 Vilhelmi Rainio                     Heinolan Isku                                                 
  25 Janne Tuominen                      Heinolan Isku                                                 
  26 Hermanni Latonummi                  Hollolan Urheilijat -46                                       
  27 Lukas Hyypiä                        Iitin Pyrintö                                                 
  28 Arttu Järvinen                      Iitin Pyrintö                                                 
  29 Tiitus Rytkölä                      Iitin Pyrintö                                                 
  31 Kevin Niittyviita                   Lahden Ahkera                                                 
  32 Jesse Pentinlehto                   Lahden Ahkera                                                 
  33 Aaro Yrjölä                         Lahden Ahkera                                                 
  34 Janne Hänninen                      Nastolan Naseva                                               
  35 Toivo Kiviharju                     Nastolan Naseva                                               
  36 Kaapo Luste                         Nastolan Naseva                                               
  37 Samu Piispanen                      Nastolan Naseva                                               
  38 Nici Salonen                        Padasjoen Yritys                                              

T10 Maastojuoksu 1 km

   1 Laura Pöyli                         Artjärven Ahjo                                                
   2 Jessika Ambos                       Heinolan Isku                                                 
   3 Adalmiina Rainio                    Heinolan Isku                                                 
   4 Elisa Rantalainen                   Heinolan Isku                                                 
   5 Meja Koskinen                       Lahden Ahkera                                                 
   6 Minttu Marttila                     Lahden Ahkera                                                 
   7 Enni Notkonen                       Lahden Ahkera                                                 
   8 Oona Pasanen                        Lahden Ahkera                                                 
   9 Jenni Tuominen                      Lahden Ahkera                                                 
  10 Minda Pakola                        Nastolan Naseva                                               
  11 Siiri Särkiniemi                    Nastolan Naseva                                               

T11 Maastojuoksu 1 km

   1 Helmi Pekko                         Artjärven Ahjo                                                
   2 Suvi Fagerholm                      Joutsan Pommi                                                 
   3 Mona Pasanen                        Lahden Ahkera                                                 
   4 Vilma Ryytty                        Lahden Ahkera                                                 
   5 Janni Savolainen                    Lahden Ahkera                                                 
   6 Piitu Tourunen                      Lahden Ahkera                                                 
   7 Hilla Tuominen                      Lahden Ahkera                                                 
   8 Henriikka Kanerva                   Nastolan Naseva                                               
   9 Iida Piispanen                      Nastolan Naseva                                               
  10 Suvi Reunanen                       Nastolan Naseva                                               
  11 Aliisa Räsänen                      Nastolan Naseva                                               
  12 Iita Ulmanen                        Nastolan Naseva                                               
  13 Sanni Ylijoki                       Nastolan Naseva                                               

T12 Maastojuoksu 2 km

   1 Nanna Huvinen                       Heinolan Isku                                                 
   2 Martta Huppunen                     Iitin Pyrintö                                                 
   3 Hertta Niemi                        Iitin Pyrintö                                                 
   4 Iiris Niemi                         Iitin Pyrintö                                                 
   5 Matleena Siven                      Lahden Ahkera                                                 
   6 Ingrid Lindroos                     Nastolan Naseva                                               
   7 Emmi Piispanen                      Nastolan Naseva                                               
   8 Celina Salonen                      Nastolan Naseva                                               

T13 Maastojuoksu 2 km

   1 Saara Huppunen                      Iitin Pyrintö                                                 
   2 Elli Lavia                          Joutsan Pommi                                                 
   3 Vilja Hautaniemi                    Lahden Ahkera                                                 
   4 Vilja Läderberg                     Lahden Ahkera                                                 
   5 Neela Notkonen                      Lahden Ahkera                                                 
   6 Alisa Rauhamaa                      Lahden Ahkera                                                 
   7 Sofia Rinne                         Lahden Ahkera                                                 
   8 Helmiina Saarikunnas                Lahden Ahkera                                                 
   9 Viia Vuorikoski                     Lahden Ahkera                                                 
  10 Laura Junes                         Nastolan Naseva                                               
  11 Saana Laine                         Nastolan Naseva                                               
  12 Emina Mykkänen                      Nastolan Naseva                                               
  13 Emmi Riissanen                      Nastolan Naseva                                               
  14 Ronja Sainivuo                      Nastolan Naseva                                               
  15 Venla Ylijoki                       Nastolan Naseva                                               
  16 Moona Ylitalo                       Nastolan Naseva                                               

T14 Maastojuoksu 3 km

   1 Kerttu Niemi                        Iitin Pyrintö                                                 
   2 Jenni Johnsson                      Lahden Ahkera                                                 
   3 Birgit Tuomola                      Lahden Ahkera                                                 
   4 Ea Vuori                            Lahden Ahkera                                                 
   5 Veera Väisänen                      Lahden Ahkera                                                 
   6 Noora Gustafsson                    Nastolan Naseva                                               
   7 Julia Laine                         Nastolan Naseva                                               

T15 Maastojuoksu 3 km

  21 Nea Halttunen                       Asikkalan Raikas                                              
  22 Minttu Kaukonen                     Lahden Ahkera                                                 
  23 Sohvi Laine                         Lahden Ahkera                                                 
  24 Rosa Niittyviita                    Lahden Ahkera                                                 
  25 Ilona Saarikunnas                   Lahden Ahkera                                                 
  26 Milka Ukkonen                       Lahden Ahkera                                                 
  27 Aurora Mikkola                      Nastolan Naseva                                               

T9 Maastojuoksu 1 km

   1 Lilja Salminen                      Asikkalan Raikas                                              
   2 Loviisa Vartianen                   Asikkalan Raikas                                              
   3 Janette Tarkiainen                  Heinolan Isku                                                 
   4 Ida Lavia                           Joutsan Pommi                                                 
   5 Eevi Hautaniemi                     Lahden Ahkera                                                 
   6 Pihla Kaukinen                      Lahden Ahkera                                                 
   7 Pinja Pikkusaari                    Lahden Ahkera                                                 
   8 Lumi Terviö                         Lahden Ahkera                                                 
   9 Venla Tiainen                       Lahden Ahkera                                                 
  10 Hertta-Liina Tuominen               Lahden Ahkera                                                 
  11 Iisa Tuominen                       Lahden Ahkera                                                 
  12 Laila Özkilkic                      Lahden Ahkera                                                 
  13 Elsa Kemppainen                     Nastolan Naseva                                               
  14 Jasmiina Kärkkäinen                 Nastolan Naseva                                               
  15 Ella Sjöblom                        Nastolan Naseva