Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
16.03. klo 12:00 Avoimet Pohjois-Pohjanmaan sisuhallit 1 kisapäivä Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus

Nro	Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	SB	PB

P9 60m
Arttu Tervonen	Kempeleen Kiri		
Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö	10,89	10,89
Nooa Kneckt	Oulun Pyrintö		
Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		
Valtteri Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Eeli Piltonen	Kempeleen Kiri		
Valtteri Peltoniemi	Oulun Pyrintö		
Elmeri Lehmikangas	Kempeleen Kiri		

P9 1000m
13	Arttu Tervonen	Kempeleen Kiri		
17	Nooa Kneckt	Oulun Pyrintö		
18	Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		
167	Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö		

P9 Pituus
Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö	2,86	2,86
Nooa Kneckt	Oulun Pyrintö		
Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		
Valtteri Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Eeli Piltonen	Kempeleen Kiri		
Elmeri Lehmikangas	Kempeleen Kiri		

T9 60m
Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
Amanda Niemi	Oulun Pyrintö		11,16
Iida Oksanen	Oulaisten Huima		
Saimi Juntunen	Suomussalmen Rasti		
Emmi Polvi	Laitasaaren Veto		
Mea Halonen	Oulun Pyrintö		
Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö		
Kielo Haapalahti	Oulun Pyrintö		
Tiina Jaakola	Haukiputaan Veikot		
Pinja Kovalainen	Haukiputaan Veikot		
Sophie Lopes	Oulun Pyrintö		
Viivi Vesa	Oulun Pyrintö		
Olga Hokkanen	Kuivasjärven Aura		
Salla Alatalo	Saloisten Salama		
Anni Rauhala	Limingan Niittomiehet		
Lotta Saloniemi	Alatornion Pirkat		
Isla Koivikko	Kuivasjärven Aura		
Eevi Juka	Laitasaaren Veto		
Iina-Emilia Häyry	Limingan Niittomiehet		

T9 1000m
6	Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
7	Amanda Niemi	Oulun Pyrintö		4.21,91
8	Iida Oksanen	Oulaisten Huima		
11	Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö		
13	Sophie Lopes	Oulun Pyrintö		
14	Salla Alatalo	Saloisten Salama		
17	Anni Rauhala	Limingan Niittomiehet		
18	Eevi Juka	Laitasaaren Veto		
19	Iina-Emilia Häyry	Limingan Niittomiehet		

T9 Pituus
Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
Amanda Niemi	Oulun Pyrintö		3,00
Iida Oksanen	Oulaisten Huima		
Saimi Juntunen	Suomussalmen Rasti		
Emmi Polvi	Laitasaaren Veto		
Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö		
Kielo Haapalahti	Oulun Pyrintö		
Tiina Jaakola	Haukiputaan Veikot		
Pinja Kovalainen	Haukiputaan Veikot		
Viivi Vesa	Oulun Pyrintö		
Olga Hokkanen	Kuivasjärven Aura		
Salla Alatalo	Saloisten Salama		
Anni Rauhala	Limingan Niittomiehet		
Lotta Saloniemi	Alatornion Pirkat		
Isla Koivikko	Kuivasjärven Aura		
Eevi Juka	Laitasaaren Veto		
Iina-Emilia Häyry	Limingan Niittomiehet		

T10 60m
Jenna Kainulainen	Oulaisten Huima		
Ilona Kankaanpää	Oulaisten Huima		
Senja Pesonen	Kuusamon Erä-Veikot		
Eva Girault	Kuivasjärven Aura		
Stella Tapalinen	Kuivasjärven Aura		
Elisa Linnakangas	Limingan Niittomiehet		
Ines Ridanpää	Kuivasjärven Aura		
Inka Koivikko	Kuivasjärven Aura		
Olivia Lehmikangas	Kempeleen Kiri		

T10 1000m
4	Emmi Oksanen	Oulaisten Huima		
5	Peppi Paakkola	Limingan Niittomiehet		

T10 Pituus
Jenna Kainulainen	Oulaisten Huima		
Ilona Kankaanpää	Oulaisten Huima		
Senja Pesonen	Kuusamon Erä-Veikot		
Eva Girault	Kuivasjärven Aura		
Stella Tapalinen	Kuivasjärven Aura		
Ines Ridanpää	Kuivasjärven Aura		
Anni Kääriäinen	Tyrnävän Tempaus		
Moona Kalijärvi	Saloisten Salama		
Inka Koivikko	Kuivasjärven Aura		
Olivia Lehmikangas	Kempeleen Kiri		

P10 60m
Veeti Kiviranta	Oulun Pyrintö		
Otso Hyykoski	Oulun Pyrintö		
Justus Patosalmi	Kuusamon Erä-Veikot		
Niilo Juopperi	Kuivasjärven Aura		
Valtteri Kotaniemi	Kuivasjärven Aura		
Niilo Tokola	Kuivasjärven Aura		

P10 1000m
7	Veeti Kiviranta	Oulun Pyrintö		
8	Niilo Juopperi	Kuivasjärven Aura		
12	Niilo Tokola	Kuivasjärven Aura		

P10 Pituus
Veeti Kiviranta	Oulun Pyrintö		
Otso Hyykoski	Oulun Pyrintö		
Justus Patosalmi	Kuusamon Erä-Veikot		
Niilo Juopperi	Kuivasjärven Aura		
Valtteri Kotaniemi	Kuivasjärven Aura		
Niilo Tokola	Kuivasjärven Aura		

T11 60m
Saana Oksanen	Oulaisten Huima		
Veera Ahokas	Oulun Pyrintö		
Milla Hämäläinen	Kuivasjärven Aura		
Seela Maaranto	Limingan Niittomiehet		
Kaisla Passlin	Limingan Niittomiehet		

T11 1000m
1	Saana Oksanen	Oulaisten Huima		
2	Seela Maaranto	Limingan Niittomiehet		
3	Kaisla Passlin	Limingan Niittomiehet		

T11 Pituus
Saana Oksanen	Oulaisten Huima		
Veera Ahokas	Oulun Pyrintö		
Milla Hämäläinen	Kuivasjärven Aura		
Seela Maaranto	Limingan Niittomiehet		
Kaisla Passlin	Limingan Niittomiehet		

P11 60m
Aleksi Pohjola	Oulun Pyrintö		
Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Manuel Tuura	Kalajoen Junkkarit		

P11 1000m
2	Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
6	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		

P11 Pituus
Aleksi Pohjola	Oulun Pyrintö		
Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Emil Siponen	Kempeleen Kiri		

P12 60m
Teemu Koskela	Kempeleen Kiri		
Otso Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Antti Turunen	Kuivasjärven Aura		
Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		
Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		

P12 1000m
1	Teemu Koskela	Kempeleen Kiri		
2	Antti Turunen	Kuivasjärven Aura		
3	Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		
4	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet		
5	Kalle Passoja	Kuivasjärven Aura		

P12 Korkeus
Teemu Koskela	Kempeleen Kiri		
Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		

T12 60m
Aino-Maisa Järvenpää	Oulun Pyrintö		
Pipsa Palatsi	Oulun Pyrintö		
Jenniina Tuura	Kalajoen Junkkarit	9,13	9,13
Sofia Nättilä	Oulaisten Huima		
Emma-Tuulia Eriksson	Oulun Pyrintö		
Fanni Hokkanen	Kuivasjärven Aura		
Siiri Kukkola	Kuivasjärven Aura		
Jemina Nevalainen	Kuivasjärven Aura		
Anniina Jernvall	Kempeleen Kiri		
Saara Rahlan	Saloisten Salama		
Henna Saarenpää	Saloisten Salama		
Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
Alisa Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
Miisa Päri	Limingan Niittomiehet		

T12 1000m
1	Aino-Maisa Järvenpää	Oulun Pyrintö		
2	Pipsa Palatsi	Oulun Pyrintö		
3	Anniina Jernvall	Kempeleen Kiri		
4	Laura Rahko	Kuivasjärven Aura		
5	Alisa Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
6	Sara Sakkinen	Limingan Niittomiehet		
7	Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		

T12 Korkeus
Sofia Nättilä	Oulaisten Huima		
Fanni Hokkanen	Kuivasjärven Aura		
Jemina Nevalainen	Kuivasjärven Aura		
Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
Miisa Päri	Limingan Niittomiehet		

T13 60m
Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		
Milla Kangas	Oulun Pyrintö	8,76	8,76
Heidi Niskanen	Kempeleen Kiri		
Siiri Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
Nella Muhos	Kuivasjärven Aura		
Anna Myllyniemi	Kuivasjärven Aura		
Alisa Okkonen	Kuivasjärven Aura		
Annina Hiltunen	Limingan Niittomiehet		
Ilona Kämäräinen	Limingan Niittomiehet		
Emma Malinen	Limingan Niittomiehet		
Nea-Maria Niskanen	Limingan Niittomiehet		
Emilia Arvola	Kärsämäen Kataja		

T13 1000m
8	Anna Myllyniemi	Kuivasjärven Aura		
9	Emilia Reinikainen	Kalajoen Junkkarit		3.24,05
14	Saimi Manninen	Suomussalmen Rasti		
17	Alina Jussila	Limingan Niittomiehet		
18	Anessa Kisner	Kempeleen Kiri		

T13 Korkeus
Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		
Milla Kangas	Oulun Pyrintö		
Emilia Reinikainen	Kalajoen Junkkarit		150

P13 60m
Oskari Hyykoski	Oulun Pyrintö		
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto		
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
Arsi Lehtola	Oulun Pyrintö		

P13 1000m
6	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
7	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
8	Iisakki Siira	Limingan Niittomiehet	3.29,55	3.29,55
12	Otto Passoja	Kuivasjärven Aura		

P13 Korkeus
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto		
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		

P14 60m
Ilmari Tervaskanto	Oulun Pyrintö		
Veeti Saarela	Oulun Pyrintö		
Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		
Sampo Määttä	Kuivasjärven Aura		
Konsta Rutanen	Kuivasjärven Aura		

P14 1000m
13	Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		
16	Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö		

P14 Korkeus
Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		

T14 60m
Martta Koskela	Oulun Pyrintö		
Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		
Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
Venni Lassila	Kuivasjärven Aura		
Lotta Mikkonen	Kuivasjärven Aura		
Aino Vuorjoki	Kuivasjärven Aura		
Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		
Alina Hummasti	Saloisten Salama		
Ainasylvia Kari	Saloisten Salama		
Sointu Purola	Oulun Pyrintö		
Saimi Lithovius	Limingan Niittomiehet		
Ella Nissinaho	Limingan Niittomiehet		
Emmi Rantala	Limingan Niittomiehet		
Eeva Nurkkala	Oulun Pyrintö		
Bettina Siltala	Oulun Pyrintö		

T14 1000m
19	Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
20	Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
21	Jenna Räisänen	Suomussalmen Rasti		

T14 Korkeus
Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		
Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		
Saimi Lithovius	Limingan Niittomiehet		
Ella Nissinaho	Limingan Niittomiehet		
Emmi Rantala	Limingan Niittomiehet		
Pauliina Autti	Kuivasjärven Aura		
Peppi Kyhälä	Oulun Pyrintö		
Eeva Nurkkala	Oulun Pyrintö		
Bettina Siltala	Oulun Pyrintö		

P15 60m
Kalle Riihiaho	Oulun Pyrintö		
Anton Kahma	Oulun Pyrintö		
Jaakko Honka	Limingan Niittomiehet		
Arttu Savilaakso	Limingan Niittomiehet		
Valtteri Niemelä	Oulun Pyrintö		

P15 1000m
17	Kalle Riihiaho	Oulun Pyrintö		
18	Jonne Kovaniemi	Oulun Pyrintö		

P15 Korkeus
Anton Kahma	Oulun Pyrintö		
Otto Mikola	Oulun Pyrintö		158

T15 60m
Aino Korhonen	Oulun Pyrintö		
Laura Loponen	Oulun Pyrintö		
Anna Helander	Limingan Niittomiehet		
Iiris Kämäräinen	Limingan Niittomiehet		
Nella Karjalainen	Limingan Niittomiehet		
Janette Malila	Limingan Niittomiehet		
Pinja Pitkälä	Limingan Niittomiehet		

T15 1000m
22	Meeri Korhonen	Oulun Pyrintö		

T15 Korkeus
Anna Helander	Limingan Niittomiehet		
Janette Malila	Limingan Niittomiehet