Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
15.07. klo 18:00 Tarmon Aluekilpailut Ilmoittautuneet
Nro	Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	SB	PB
N 100m aidat
Jenni Eloranta	Vihdin Viesti	15,96	15,96
N Pituus
Anni Napari	Vihdin Viesti	4,57	4,63
Julia Suihkonen	Vihdin Viesti	4,97	4,97
M 1500m
Markus Serenius	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	4.27,85	4.27,85
Mikko Mäkelä	Vantaan Salamat	4.47,72	4.40,95
Juha Löppönen	Helsingin Jyry	4.31,27	4.27,40
Ilkka Iisakka	Esbo IF		4.55,35
M Korkeus
Petri Korander	Vihdin Viesti	149	160
T9 40m
Eerika Hautaviita	Vihdin Viesti		
Veera Hautaviita	Vihdin Viesti		
Sade Malvela	Vihdin Viesti		
Martta Koivumäki	Vantaan Salamat		
T9 Keihäs
Eerika Hautaviita	Vihdin Viesti		
Veera Hautaviita	Vihdin Viesti		
Sade Malvela	Vihdin Viesti		
P9 40m
Aaron Keränen	Karkkilan Pojat	8,17	8,17
Akseli Lähdeniemi	Vihdin Viesti		
Timi Enström	Karkkilan Pojat		7,45
P9 Keihäs
Aaron Keränen	Karkkilan Pojat		
Akseli Lähdeniemi	Vihdin Viesti		
Timi Enström	Karkkilan Pojat		
T11 60m
Henni Piirainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	9,04	9,04
Kiia Hyrsylä	Vihdin Viesti	9,87	9,78
Nea Hyrsylä	Vihdin Viesti	9,30	9,30
Hilla Teittinen	Vihdin Viesti		
Lumi Teittinen	Vihdin Viesti		
Veera Keskinen	Vihdin Viesti		
Oivi Heikinaho	Vihdin Viesti		
Tiia Enström	Karkkilan Pojat	10,32	9,75
T11 Kuula
Charlotte Knape	IF Sibbo-Vargarna	7,61	7,61
Kiia Hyrsylä	Vihdin Viesti	5,10	5,10
Nea Hyrsylä	Vihdin Viesti	4,90	4,90
Hilla Teittinen	Vihdin Viesti		3,81
Lumi Teittinen	Vihdin Viesti		4,49
Oivi Heikinaho	Vihdin Viesti	5,86	5,86
Tiia Enström	Karkkilan Pojat		5,62
P11 60m
Teemu Tanskanen	Vihdin Viesti	10,10	10,10
Ville Tanskanen	Vihdin Viesti	9,84	9,84
Jere Leivo	Vihdin Viesti	11,51	11,51
Daniel Ehrnsten	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
P11 Kuula
Teemu Tanskanen	Vihdin Viesti	7,54	7,54
Ville Tanskanen	Vihdin Viesti	6,95	6,95
Jere Leivo	Vihdin Viesti		
T13 200m
Jenni Hirvonen	Esbo IF	32,08	32,08
Fanny-Amanda Seppälä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		33,03
Tuulia Kiuru	Helsingin Tarmo		
T13 Kolmiloikka
Jenni Hirvonen	Esbo IF	8,53	8,53
Fanny-Amanda Seppälä	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Tuulia Kiuru	Helsingin Tarmo	8,15	8,15
Sara Suomi	Espoon Tapiot		
Tara Hatakka	Vantaan Salamat	8,09	8,09
Natalie Saarinen	Espoon Tapiot	9,46	9,46
Helmi Cardona	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
T13 Kiekko
Jenni Hirvonen	Esbo IF	15,76	15,76
Tuulia Kiuru	Helsingin Tarmo	15,40	18,12
Sara Suomi	Espoon Tapiot		16,33
Tara Hatakka	Vantaan Salamat	22,48	22,48
Natalie Saarinen	Espoon Tapiot	33,78	33,78
Charlotte Knape	IF Sibbo-Vargarna	19,07	19,07
Helmi Cardona	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
Laura Karusalmi	Vihdin Viesti		
P13 200m
Sisu Malvela	Vihdin Viesti		33,27
Emil Granström	Vihdin Viesti		
Mikael Böckerman	Esbo IF	28,92	28,92
Anton Palomäki	Vihdin Viesti		
P13 Kolmiloikka
Emil Granström	Vihdin Viesti		
Anton Palomäki	Vihdin Viesti		
P13 Kiekko
Sisu Malvela	Vihdin Viesti		
Emil Granström	Vihdin Viesti		
Mikael Böckerman	Esbo IF	33,59	33,59
Mico Lampinen	Someron Esa	56,96	56,96
T15 100m
Magdaleena Havukorpi	Vihdin Viesti	13,81	13,81
Noora Kortelainen	Vihdin Viesti		14,76
Tia Piskunen	Vantaan Salamat		
Vilma Meriläinen	Vihdin Viesti	13,90	13,90
T15 Korkeus
Magdaleena Havukorpi	Vihdin Viesti	135	140
Noora Kortelainen	Vihdin Viesti	125	125
Anni Napari	Vihdin Viesti	135	135
T15 Kuula
Marianna Utulahti	Vihdin Viesti	9,07	9,07
P15 100m
Mauno Havukorpi	Vihdin Viesti		
P15 Korkeus
Juuso Tuominen	Riihimäen Kisko	155	155
M17 400m
Patrick Lindberg	Vihdin Viesti	54,73	54,73
Simo Laine	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	52,68	52,68
Valtteri Keskinen	Vihdin Viesti	53,25	53,25
Mauno Havukorpi	Vihdin Viesti		
M17 Pituus
Patrick Lindberg	Vihdin Viesti	6,15	6,15
M17 Keihäs
Patrick Lindberg	Vihdin Viesti		
Jere Nyfors	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	58,79	58,79
N17 400m
Julia Suihkonen	Vihdin Viesti		1.04,44
Henni Piirainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	1.10,40	1.10,40
N17 Kolmiloikka
Vilma Meriläinen	Vihdin Viesti		
Varpu Virmavirta	Karkkilan Pojat		9,80
Ida Cardona	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
N19 800m
Liisa Timonen	Espoon Tapiot		2.45,61
Veera Vaattovaara	Espoon Tapiot	2.44,60	2.44,60
Venla Turakainen	Helsingin Tarmo		2.32,58
N19 Kiekko
Nellinoora Maunula	Helsingfors IFK	43,04	43,04
M19 800m
Samuel Auvinen	Joensuun Kataja	2.01,64	2.01,64
Juho-Kusti Sivosavi	Turun Weikot Yleisurheilu	2.05,23	2.05,23
Oliver Heikkinen	IF Raseborg	2.14,84	2.14,84