Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
10.02. klo 13:00 Junnuviestit Ilmoittautuneet
M17 sprint medley
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot
HIFK Friidrott
Viipurin Urheilijat

N17 sprint medley
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot
HIFK Friidrott
Riihimäen Kisko
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat

P15 4x200m
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
HIFK Friidrott
Karhulan Katajaiset
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

P15 3x600m
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Karhulan Katajaiset
Kenttäurheilijat -58
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat

T15 4x200m
Esbo If 1
Esbo If 2
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Espoon Tapiot 4
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Kisa-Veikot 5
Helsingin Tarmo
HIFK Friidrott 1
HIFK Friidrott 2
HIFK Friidrott 3
HIFK Friidrott 4
Keravan Urheilijat 1
Keravan Urheilijat 2
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat
Riihimäen Kisko 1
Riihimäen Kisko 2
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Vantaan Salamat 3
Vantaan Salamat 4
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

T15 3x600m
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Kisa-Veikot 5
Helsingin Tarmo
HIFK Friidrott 1
HIFK Friidrott 2
Keravan Urheilijat 1
Keravan Urheilijat 2
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
Riihimäen Kisko
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Vantaan Salamat 3
Vantaan Salamat 4
Vantaan Salamat 5
Viipurin Urheilijat

P13 4x200m
Esbo If 1
Esbo If 2
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Tarmo
HIFK Friidrott
Kenttäurheilijat -58
Keravan Urheilijat
Porvoon Urheilijat
Riihimäen Kisko
Tapanilan Erä
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

P13 3x600m
Esbo If 1
Esbo If 2
Esbo If 3
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Tarmo
Keravan Urheilijat
Porvoon Urheilijat
Riihimäen Kisko
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat

P13 4x60m aj
Esbo If
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot 1
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat

T13 4x200m
Esbo If 1
Esbo If 2
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Espoon Tapiot 4
Espoon Tapiot 5
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
HIFK Friidrott 1
HIFK Friidrott 2
Kenttäurheilijat -58
Keravan Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3

T13 3x600m
Esbo If
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Espoon Tapiot 4
Espoon Tapiot 5
Espoon Tapiot 6
Espoon Tapiot 7
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Helsingin Tarmo 3
HIFK Friidrott 1
HIFK Friidrott 2
Keravan Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Nastolan Naseva
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Porvoon Urheilijat 3
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Vehmaisten Urheilijat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

T13 4x60m aj
Esbo If
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Espoon Tapiot 4
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
HIFK Friidrott
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat 1

P11 4x200m
Esbo If
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Kenttäurheilijat -58 1
Kenttäurheilijat -58 2
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

P11 3x600m
Esbo If
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Helsingin Tarmo 3
Kenttäurheilijat -58 1
Kenttäurheilijat -58 2
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Nakkilan Vire
Porvoon Urheilijat
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Vantaan Salamat 3
Viipurin Urheilijat

P11 4x60m aj
Esbo If
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo 1
Kenttäurheilijat -58
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat

T11 4x200m
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Kisa-Veikot 5
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
HIFK Friidrott
Kenttäurheilijat -58 1
Kenttäurheilijat -58 2
Kenttäurheilijat -58 3
Kenttäurheilijat -58 4
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Tapanilan Erä
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3
Viipurin Urheilijat 4
Viipurin Urheilijat 5

T11 3x600m
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Kenttäurheilijat -58 1
Kenttäurheilijat -58 2
Kenttäurheilijat -58 3
Kenttäurheilijat -58 4
Kirkkonummen Urheilijat
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Porvoon Urheilijat 3
Vantaan Salamat
Veikkolan Veikot
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

T11 4x60m aj
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Kenttäurheilijat -58 1
Kenttäurheilijat -58 2
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

P9 4x200m
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo 1
Porvoon Urheilijat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3

P9 3x400m
Helsingin Kisa-Veikot
Helsingin Tarmo 1
Porvoon Urheilijat
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

T9 4x200m
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Tapanilan Erä
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3
Viipurin Urheilijat 4

T9 3x400m
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Tapanilan Erä
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

Viestijoukkuiden varmistukset kansliaan viimeistään 60min ennen lajin alkua.