Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
30.01. klo 18:00 Hallitonnit Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus				
Nro	Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	SB	PB
M 1000m				
	Joni Virkkala	Gamlakarleby IF		2.36,54
	Mikko Lähdesmäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat		3.00,04
	Väinö Venetjoki	Gamlakarleby IF		
	Jukka Rahkonen	Polvijärven Urheilijat		
	Jussi Raittinen	Kurikan Ryhti		2.32,74
	Pauli Ruostetsaari	Gamlakarleby IF		2.41,74
	Juha Järvelä	Kurikan Ryhti		
T9 1000m				
	Sofia Koski	Seinäjoen Seudun Urheilijat		5.08,34
	Saranna Kärki	Seinäjoen Seudun Urheilijat		4.27,94
	Ella Mettälä	Kauhajoen Karhu		
P9 1000m				
	Leevi Kiukkonen	Kauhajoen Karhu		
	Ossi Kallio	Alavuden Urheilijat		4.02,94
	Sakarias Ventsas	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
T10 1000m				
	Veera Kanto	Seinäjoen Seudun Urheilijat		4.26,74
	Helmi Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
	Veera Luoma	Kauhavan Wisa		
	Malva Björndahl	Malax IF friidrott		
P10 1000m				
	Juho Suominen	Seinäjoen Seudun Urheilijat		4.03,54
	Veeti Tuomela	Kauhavan Wisa		
	Johannes Ventsas	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
	Jatu Niemelä	Ilmajoen Kisailijat		4.07,64
	Iiro Soini	Kauhavan Wisa		
	Joonatan Kotkaniemi	Alavuden Urheilijat		
	Emil Appel	Malax IF friidrott		
	Rasmus Takala	Alahärmän Kisa		
T11 1000m				
	Viola Jokiaho	Ähtärin Urheilijat	3.50,80	3.50,80
	Saara Saranpää	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
	Mirella Kärki	Seinäjoen Seudun Urheilijat		3.58,64
	Iines Sikkilä	Lapuan Virkiä		4.15,62
	Janika Långsjö	Lapuan Virkiä		4.17,63
	Juulia Hautamäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat		4.24,04
	Saana Uitto	Kauhavan Wisa		
	Veera Kanto	Seinäjoen Seudun Urheilijat		4.26,74
	Ellen Kock	IK Falken		
P11 1000m				
	Elias Björkbacka	Vetelin Urheilijat		
	Juuso Koski	Seinäjoen Seudun Urheilijat		4.04,54
	Norman Nzama	Kurikan Ryhti		
	Antto Kivimäki	Kauhavan Wisa		
	Sander Wikblom	IF Nykarlebynejden		
	Arvid Kock	IK Falken		
	Santtu Mylläri	Teuvan Rivakka		
T12 1000m				
	Vilma Tuomela	Kauhavan Wisa	4.24,19	4.24,19
	Jiina Niemelä	Ilmajoen Kisailijat	3.28,57	3.28,57
	Viivi Rahkonen	Polvijärven Urheilijat		4.35,14
	Katariina Leppäaho	Alajärven Ankkurit	3.31,19	3.31,19
	Mirva Näykki	Lapuan Virkiä	3.33,27	3.33,27
P12 1000m				
	Joni Haapamäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat	3.24,00	3.24,00
	Ossi Luoma	Kauhavan Wisa		
	Vilippus Honkala	Kuortaneen Kunto		
	Aapo Välimäki	Kuortaneen Kunto		
T13 1000m				
	Ilona Takala	Alajärven Ankkurit		
	Seliina Kuoppa-Aho	Alajärven Ankkurit	3.37,48	3.37,48
	Sorella Kärki	Seinäjoen Seudun Urheilijat		4.18,09
P13 1000m				
	Otto Holm	Gamlakarleby IF		
	Kasper Björkbacka	Vetelin Urheilijat		
	Oliver Metsälä	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
	Samuel Kiviharju	Ilmajoen Kisailijat	3.30,57	3.30,57
	Lauri Takala	Seinäjoen Seudun Urheilijat	3.11,23	3.08,64
	Oskari Matila	Kuortaneen Kunto	4.10,45	4.10,24
T14 1000m				
	Anni Takamaa	Lapuan Virkiä		3.27,84
	Kaisa Tuovinen	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
P14 1000m				
	Kasper Biskop	Gamlakarleby IF		
	Miro Heikkilä	Gamlakarleby IF		
	Jimi Rousu	Gamlakarleby IF		3.27,22
	Eeli Keckman	Kyrön Voima		3.32,74
T15 1000m				
	Veera Sumuvuori	Seinäjoen Seudun Urheilijat		4.39,94
	Kristiina Kunnari	Seinäjoen Seudun Urheilijat		3.59,71
	Teodora Westerlund	IF Drott		4.10,34
	Aure Ly Ventsas	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
P15 1000m				
	Pietari Jussinmäki	Halsuan Toivo		3.30,14
	Reko Hakomäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat		3.04,54
	Juuso Ekola	Kauhavan Wisa		
N17 1000m				
	Laura Laitila	Jalasjärven Jalas		4.03,94
	Kaisla Keiski	Gamlakarleby IF		
	Senja Gustafsson	Kauhavan Wisa		3.29,74
	Viola Gustafsson	Kauhavan Wisa		3.29,54
	Selina Rintala	Seinäjoen Seudun Urheilijat		3.38,74
	Sini Rahkonen	Polvijärven Urheilijat		3.23,39
	Inka Metsämäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat		3.14,83
M17 1000m				
	Aukusti Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat		3.02,54
	Teemu Pihlajamäki	Lapuan Virkiä		3.12,04
	Rasmus Lerstrand	Vasa IS		3.03,04
	Viktor Björkell	Vasa IS		2.54,24
	Teemu Havimäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat		3.14,02
M19 1000m				
	Mikko Kärkkäinen	Kauhavan Wisa		
#	Nimi	Seura	SB	PB