Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
16.03. klo 14:30 Helsyn junnuhallit Ilmoittautuneet
P15 60m (21)		
Tuomas Ahokas		Vantaan Salamat		8.49 / 8.49
Chimbutsi Ajunwoko	Viipurin Urheilijat	- / -
Sami Bärlund		Tapanilan Erä		7.85 / -
Vertti Etelämäki	Viipurin Urheilijat	8.15 / 8.15
Iivo Hämäläinen		Viipurin Urheilijat	7.66 / 7.66
Aapeli Hatanpää		Viipurin Urheilijat	8.31 / 8.31
Lauri Hirsto		Helsingin Kisa-Veikot	9.89 / 9.89
Kalle Hirvi		Kirkkonummen Urheilijat	8.16 / 8.16
Mikke Järvelin		Helsingin Kisa-Veikot	8.56 / 8.56
Miska Koponen		Viipurin Urheilijat	7.52 / 7.52
Henri Korhonen		Viipurin Urheilijat	7.49 / 7.49
Samuel Koski		Viipurin Urheilijat	8.11 / 8.11
Pyry Koskiniemi		Helsingin Kisa-Veikot	8.23 / 8.23
Panu Leinonen		Vantaan Salamat		8.71 / -
Mortti Metsäkoivu	Viipurin Urheilijat	7.88 / 7.88
Aapo Nikkola		Helsingin Kisa-Veikot	7.91 / 7.91
Eerik Nyyssönen		Espoon Tapiot		8.77 / 8.77
Einari Tiainen		Vantaan Salamat		9.17 / 9.17
Luka Veselinovic	Espoon Tapiot		8.93 / 8.93
Simeon Vorselman	Helsingin Kisa-Veikot	7.97 / 7.97
Jim Willberg		Helsingin Kisa-Veikot	8.87 / 8.87
 		
P15 800m (9)		
Oliver Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot	2:32.76 / 2:32.76
Emil Hamström		Kenttäurheilijat -58	- / -
Aapeli Hatanpää		Viipurin Urheilijat	2:19.61 / 2:19.61
Joona Heiskanen		Kenttäurheilijat -58	- / -
Aapo Ikola		Kenttäurheilijat -58	2:23.12 / 2:23.12
Miska Koponen		Viipurin Urheilijat	2:17.12 / 2:17.12
Pyry Koskiniemi		Helsingin Kisa-Veikot	2:57.04 / -
Johannes Mäkelä		Helsingin Kisa-Veikot	2:29.91 / -
Aleksi Nokkanen		Viipurin Urheilijat	2:14.42 / 2:14.42
 		
P15 60m aj (5)		
Aapeli Hatanpää		Viipurin Urheilijat	9.20 / 9.20
Samuel Koski		Viipurin Urheilijat	9.43 / 9.43
Lassi Pihlavisto	Helsingin Kisa-Veikot	8.83 / 8.83
Luka Veselinovic	Espoon Tapiot		- / -
Simeon Vorselman	Helsingin Kisa-Veikot	8.88 / 8.88
 		
P15 seiväs (1+3)		
Urho Aro		Helsingin Kisa-Veikot	1.90 / 1.90	kilpailun ulkopuolella
Markus Hakala		Espoon Tapiot		2.21 / 2.20	kilpailun ulkopuolella
Johannes Mäkelä		Helsingin Kisa-Veikot	3.10 / 3.10
Ilmari Sarasmaa		Espoon Tapiot		2.10 / 2.10	kilpailun ulkopuolella
 		
P15 3-loikka (7)		
Vertti Etelämäki	Viipurin Urheilijat	11.56 / 11.56
Kalle Hirvi		Kirkkonummen Urheilijat	9.52 / 9.52
Mikke Järvelin		Helsingin Kisa-Veikot	8.76 / 8.76
Pyry Koskiniemi		Helsingin Kisa-Veikot	9.70 / 9.70
Aapo Nikkola		Helsingin Kisa-Veikot	11.30 / 11.30
Einari Tiainen		Vantaan Salamat		- / -
Luka Veselinovic	Espoon Tapiot		- / -
 		
P15 kuula (4)		
Kalle Hirvi		Kirkkonummen Urheilijat	9.95 / 9.95
Anton Leppäaho		Kenttäurheilijat -58	- / -
Aapo Nikkola		Helsingin Kisa-Veikot	10.66 / 10.66
Lassi Pihlavisto	Helsingin Kisa-Veikot	10.21 / 10.21
 		
P15 3000m kävely (1)		
Sajan Irincheev		Viipurin Urheilijat	14:35.8hot / 14:35.8hot
		
P15 4x200 m vain viesti	
Joose Pasanen		Helsingin Tarmo	
		
T15 60m (37)		
Venny Auvinen		Helsingin Kisa-Veikot	9.22 / 9.22
Vivian Castilla		Viipurin Urheilijat	9.36 / -
Minea Fogelholm		Espoon Tapiot		7.85 / 7.85
Edesa Gashi		Helsingin Kisa-Veikot	8.35 / 8.36
Emma Gokkonen		Viipurin Urheilijat	- / -
Micaela Hänninen	Helsingin Kisa-Veikot	8.65 / 8.65
Sara Heiskanen		Espoon Tapiot		8.99 / 8.99
Lina Helminen		Vantaan Salamat		9.34 / 9.34
Peppiina Hiltunen	Vantaan Salamat		8.87 / 8.87
Maggie Hollo		Espoon Tapiot		8.82 / 8.82
Maija Hyllinen		Espoon Tapiot		8.74 / 8.74
Mona Korelin		Helsingin Kisa-Veikot	8.90 / 8.90
Lilja Koskela		Helsingin Kisa-Veikot	8.65 / 8.65
Aava Lajunen		Vantaan Salamat		8.24 / 8.24
Ilona Lakka		Helsingin Kisa-Veikot	9.22 / 9.22
Lilli Lehto		Viipurin Urheilijat	9.00 / 9.00
Carla Liukkonen		Espoon Tapiot		8.00 / 8.00
Milja Majuri		Vantaan Salamat		8.49 / 8.49
Milka Mansikka		Viipurin Urheilijat	9.23 / -
Noora Niininen		Espoon Tapiot		9.33 / 9.33
Anna Nummikoski		Espoon Tapiot		8.41 / 8.41
Saana Nuolikoski	Vantaan Salamat		9.23 / 9.23
Inkeri Paavola		Espoon Tapiot		8.84 / 8.84
Nea Paavola		Helsingin Kisa-Veikot	9.10 / 9.10
Ella Perttula		Kenttäurheilijat -58	8.91 / 8.91
Janette Puikkonen	Helsingin Kisa-Veikot	8.78 / 8.78
Iiris Repponen		Helsingin Kisa-Veikot	8.82 / 8.82
Ruusu Saarela		Espoon Tapiot		8.64 / 8.64
Emmi Satosuo		Kenttäurheilijat -58	8.45 / 8.45
Siiri Siirtola		Helsingin Kisa-Veikot	8.17 / 8.17
Olivia Siitarinen	Espoon Tapiot		9.02 / 9.02
Jenni Sinkkonen		Vantaan Salamat		- / -
Sanja Siurala		Espoon Tapiot		8.90 / 8.90
Saara Syrjälä		Espoon Tapiot		- / -
Jenna Tarvo		Espoon Tapiot		9.01 / 9.01
Emilia Vaahtola		Vantaan Salamat		8.39 / 8.39
Anniina Vaittinen	Espoon Tapiot		8.28 / -
Terhi Vehko		Helsingin Kisa-Veikot	8.43 / 8.43
 		
T15 800m (13)		
Maggie Hollo		Espoon Tapiot		2:54.47 / 2:54.47
Mona Korelin		Helsingin Kisa-Veikot	2:32.60 / 2:34.45
Jessica Ljungberg	Helsingin Tarmo		- / -
Adiel Mekonen		Tapanilan Erä		3:10.13 / 3:10.13
Maisa Mikkola		Helsingin Tarmo		2:51.76 / 2:51.76
Noora Niininen		Espoon Tapiot		2:53.51 / 2:53.51
Emma Noponen		Vantaan Salamat		2:52.46 / 2:52.46
Saana Nuolikoski	Vantaan Salamat		- / -
Ella Perttula		Kenttäurheilijat -58	2:51.53 / -
Sanja Siurala		Espoon Tapiot		- / -
Saara Syrjälä		Espoon Tapiot		- / -
Jenna Tarvo		Espoon Tapiot		2:40.64 / 2:40.64
Terhi Vehko		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
 		
T15 60m aj (17)		
Minea Fogelholm		Espoon Tapiot		8.76 / 8.76
Emma Gokkonen		Viipurin Urheilijat	- / -
Peppiina Hiltunen	Vantaan Salamat		10.00 / 10.00
Carla Liukkonen		Espoon Tapiot		8.80 / 8.80
Milja Majuri		Vantaan Salamat		- / -
Emma Noponen		Vantaan Salamat		11.66 / 11.66
Anna Nummikoski		Espoon Tapiot		9.75 / 9.75
Saana Nuolikoski	Vantaan Salamat		11.57 / 11.57
Inkeri Paavola		Espoon Tapiot		- / -
Vilja Riihimäki		Vantaan Salamat		10.53 / 10.53
Ruusu Saarela		Espoon Tapiot		10.28 / 10.28
Melissa Sarjala		Vantaan Salamat		11.48 / 11.48
Siiri Siirtola		Helsingin Kisa-Veikot	9.03 / 9.03
Olivia Siitarinen	Espoon Tapiot		10.50 / 10.50
Jenna Tarvo		Espoon Tapiot		10.44 / 10.44
Jenna Vakkilainen	Vantaan Salamat		9.06 / 9.06
Martta Valtonen		Espoon Tapiot		11.33 / 11.33
 		
T15 seiväs (4+1)		
Peppiina Hiltunen	Vantaan Salamat		- / -
Maggie Hollo		Espoon Tapiot		1.70 / -
Elli Rantala		Espoon Tapiot		2.00 / 1.90	kilpailun ulkopuolella
Vilja Riihimäki		Vantaan Salamat		2.10 / -
Jenna Vakkilainen	Vantaan Salamat		2.10 / -
 		
T15 3-loikka (11+1)		
Vivian Castilla		Viipurin Urheilijat	- / -
Micaela Hänninen	Helsingin Kisa-Veikot	10.29 / 10.29
Maija Hyllinen		Espoon Tapiot		- / -
Lilja Koskela		Helsingin Kisa-Veikot	10.32 / 10.32
Aava Lajunen		Vantaan Salamat		10.23 / 10.23
Vilja Riihimäki		Vantaan Salamat		8.91 / -
Ruusu Saarela		Espoon Tapiot		- / -
Sanja Siurala		Espoon Tapiot		9.14 / 9.14
Anniina Vaittinen	Espoon Tapiot		9.65 / -
Jenna Vakkilainen	Vantaan Salamat		9.25 / -
Ronja Väliheikki	Vantaan Salamat		- / -		kilpailun ulkopuolella
Kia Wiren		Rekolan Raikas		8.78 / -
 		
T15 kuula (12)		
Eeva Eisanen		Helsingin Tarmo		8.31 / 8.31
Edesa Gashi		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Aava Lajunen		Vantaan Salamat		8.33 / 8.33
Carla Liukkonen		Espoon Tapiot		11.67 / 11.67
Adiel Mekonen		Tapanilan Erä		7.83 / 7.83
Noora Niininen		Espoon Tapiot		7.29 / 7.29
Emmi Satosuo		Kenttäurheilijat -58	- / -
Siiri Siirtola		Helsingin Kisa-Veikot	10.82 / 10.82
Olivia Siitarinen	Espoon Tapiot		8.83 / 8.83
Wilma Simonen		Kenttäurheilijat -58	6.02 / 6.02
Olivia Tirkkonen	Helsingin Kisa-Veikot	8.22 / 8.22
		
T15 3000m kävely (3)		
Aliisa Kiiski		Karhulan Katajaiset	- / -
Taika Nurro		Rekolan Raikas		17:33.73 / 17:47.1hot
Laura Ylönen		Hyvinkään seudun Urheil	- / -
 		
P13 60m (19)		
Emil Alhopuro		Espoon Tapiot		9.53 / 9.53
Markus Hakala		Espoon Tapiot		9.22 / 9.22
Aaron Halonen		Helsingin Kisa-Veikot	10.24 / 10.24
Leo Heinonen		Helsingin Kisa-Veikot	9.08 / 9.08
Miro Hottinen		Espoon Tapiot		8.99 / 8.99
Jonne Isoherranen	Espoon Tapiot		8.68 / 8.68
Joa Järvenkylä		Espoon Tapiot		- / -
Niilo Kirjavainen	Helsingin Tarmo		9.75 / 9.75
Lauri Leivonen		Espoon Tapiot		8.90 / 8.90
Eeli Mäkelä		Vantaan Salamat		8.64 / 8.64
Niilo Nevalainen	Helsingin Tarmo		9.87 / 9.87
Marius Pashur		Viipurin Urheilijat	9.67 / 9.67
Santeri Purokoski	Espoon Tapiot		8.69 / 8.69
Joona Savolainen	Helsingin Kisa-Veikot	10.05 / 10.05
Tumi Siranko		Vantaan Salamat		8.20 / 8.20
Eero Sormunen		Helsingin Kisa-Veikot	8.45 / 8.45
Eino Sormunen		Helsingin Kisa-Veikot	8.40 / 8.40
Jimi Sundholm		Helsingin Kisa-Veikot	8.93 / 8.93
Kalle Wesanko		Helsingin Kisa-Veikot	9.08 / 9.08
 		
P13 1000m (10)		
Maxim Både		Helsingin Kisa-Veikot	3:25.76 / -
Vili Hahto		Kenttäurheilijat -58	3:31.77 / -
Aaron Halonen		Helsingin Kisa-Veikot	4:07.57 / -
Karri Kuusinen		Helsingin Kisa-Veikot	3:21.12 / -
Tuomas Kuusinen		Helsingin Kisa-Veikot	3:25.20 / -
Daniel Lee		Helsingin Kisa-Veikot	4:04.70 / 4:13.11
Niilo Nevalainen	Helsingin Tarmo		- / -
Josue Perez Rosello	Kenttäurheilijat -58	4:04.30 / -
Ilmari Sarasmaa		Espoon Tapiot		- / -
Mikko Ylinen		Viipurin Urheilijat	4:39.08 / -
 		
P13 60m aj (10)		
Emil Alhopuro		Espoon Tapiot		12.89 / 12.89
Miro Hottinen		Espoon Tapiot		12.38 / 12.38
Jonne Isoherranen	Espoon Tapiot		10.66 / 10.66
Lauri Leivonen		Espoon Tapiot		11.19 / 11.19
Eeli Mäkelä		Vantaan Salamat		10.34 / 10.34
Ilmari Sarasmaa		Espoon Tapiot		11.89 / 11.89
Tumi Siranko		Vantaan Salamat		9.54 / 9.54
Eero Sormunen		Helsingin Kisa-Veikot	9.81 / 9.81
Eino Sormunen		Helsingin Kisa-Veikot	9.69 / 9.69
Jimi Sundholm		Helsingin Kisa-Veikot	12.94 / -
 		
P13 korkeus (4)		
Aarni Ikäheimo		Espoon Tapiot		1.10 / -
Jonne Isoherranen	Espoon Tapiot		1.35 / 1.35
Emil Mähönen		Tapanilan Erä		- / -
Marius Pashur		Viipurin Urheilijat	1.20 / -
 		
P13 pituus (16)		
Emil Alhopuro		Espoon Tapiot		3.25 / 3.25
Aaron Halonen		Helsingin Kisa-Veikot	3.41 / 3.41
Leo Heinonen		Helsingin Kisa-Veikot	3.94 / -
Miro Hottinen		Espoon Tapiot		3.42 / -
Aarni Ikäheimo		Espoon Tapiot		- / -
Joa Järvenkylä		Espoon Tapiot		- / -
Aarni Kivistö		Tapanilan Erä		- / -
Daniel Lee		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Lauri Leivonen		Espoon Tapiot		3.96 / 3.96
Eeli Mäkelä		Vantaan Salamat		4.59 / 4.59
Niilo Nevalainen	Helsingin Tarmo		3.50 / 3.50
Joona Savolainen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Tumi Siranko		Vantaan Salamat		5.06 / 5.06
Jimi Sundholm		Helsingin Kisa-Veikot	4.35 / 4.35
Aapo Vanhanen		Espoon Tapiot		- / -
Kalle Wesanko		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
 		
P13 kuula (5)		
Leo Heinonen		Helsingin Kisa-Veikot	6.55 / 6.55
Aarni Ikäheimo		Espoon Tapiot		6.43 / 6.43
Daniel Lee		Helsingin Kisa-Veikot	5.29 / 5.29
Joona Savolainen	Helsingin Kisa-Veikot	7.11 / 7.11
Aapo Vanhanen		Espoon Tapiot		9.05 / 9.05
		
P13 2000m kävely (1)		
Niko Raevuori		Helsingin Tarmo		- / -
		
P13 4x200 m vain viesti	
Vilho Rönkkönen		Kenttäurheilijat -58	
 		
T13 60m (35)		
Isabella Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot	8.86 / 8.86
Jenna Aarnio		Helsingin Tarmo		9.72 / 9.72
Aida Ahlholm		Espoon Tapiot		9.10 / 9.10
Ramatulai Ben Mahmoud	Viipurin Urheilijat	9.72 / 9.72
Emilia Chandras		Espoon Tapiot		8.43 / 8.43
Sara Forsström		Espoon Tapiot		9.54 / 9.54
Sara Heininen		Veikkolan Veikot	9.49 / 9.49
Nella Hjort		Espoon Tapiot		- / -
Saara Hokkanen		Espoon Tapiot		8.92 / 8.92
Aino Ikäheimo		Espoon Tapiot		9.38 / 9.38
Emma Kantola		Espoon Tapiot		10.18 / 10.18
Meaminea Kerkelä	Viipurin Urheilijat	9.62 / 9.62
Venla Keto		Helsingin Kisa-Veikot	9.12 / 9.12
Tuulia Kiuru		Helsingin Tarmo		10.22 / 10.22
Kaisa Kivinen		Espoon Tapiot		8.78 / 8.78
Nora Korelin		Helsingin Kisa-Veikot	9.39 / 9.39
Unna Korja              Helsingin Kisa-Veikot	9.14 / 9.14
Ruusu Koskela		Helsingin Kisa-Veikot	9.16 / 9.16
Matilda Lahti		Espoon Tapiot		8.98 / 8.98
Olivia Laukkoski	Viipurin Urheilijat	9.94 / 9.94
Silja Linna		Kenttäurheilijat -58	10.28 / 10.28
Maiju Mäkelä		Vantaan Salamat		- / -
Venla Noronen		Espoon Tapiot		9.70 / 9.70
Anni Nurminen		Espoon Tapiot		9.53 / 9.55
Jade Oravainen		Viipurin Urheilijat	9.26 / 9.26
Edit Palmén		Espoon Tapiot		9.67 / 9.67
Chantelle Peter		Helsingin Kisa-Veikot	8.85 / 8.87
Minni Ruska		Helsingin Kisa-Veikot	9.32 / 9.32
Viola Salin		Helsingin Kisa-Veikot	10.00 / -
Kira Shilov		Espoon Tapiot		8.96 / 8.96
Elmiina Siikala		Espoon Tapiot		8.09 / 8.09
Emma Simonen		Kenttäurheilijat -58	9.46 / 9.46
Iida Tossavainen	Helsingin Kisa-Veikot	9.04 / 9.04
Sevin Uraz		Viipurin Urheilijat	9.50 / 9.50
Ronja Väliheikki	Vantaan Salamat		10.04 / 10.04
Mirella Vilmi		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
 		
T13 1000m (13)		
Anni Allemand		Viipurin Urheilijat	4:02.71 / 4:02.71
Sara Heininen		Veikkolan Veikot	3:49.59 / 3:49.59
Nella Hjort		Espoon Tapiot		- / -
Alisa Hyrri		Helsingin Tarmo		4:02.06 / 4:02.06
Meaminea Kerkelä	Viipurin Urheilijat	4:22.76 / -
Nora Korelin		Helsingin Kisa-Veikot	3:54.41 / -
Unna Korja              Helsingin Kisa-Veikot	3:45.39 / 3:45.39
Pinja Liski		Helsingin Tarmo		- / -
Maiju Mäkelä		Vantaan Salamat		- / -
Edit Palmén		Espoon Tapiot		3:34.50 / 3:34.50
Chantelle Peter		Helsingin Kisa-Veikot	3:18.76 / -
Taimi Vallinoja		Helsingin Kisa-Veikot	3:21.71 / 3:21.71
Venla Virrantuomi	Helsingin Kisa-Veikot	3:10.53 / 3:10.53
Amanda Vitikka		Rekolan Raikas		4:27.44 / -
 		
T13 60m aj (17)		
Aida Ahlholm		Espoon Tapiot		11.74 / 11.74
Emilia Chandras		Espoon Tapiot		10.64 / 10.64
Mia Flink		Espoon Tapiot		11.29 / 11.29
Tuulia Kiuru		Helsingin Tarmo		13.64 / 13.64
Kaisa Kivinen		Espoon Tapiot		10.97 / 10.97
Nora Korelin		Helsingin Kisa-Veikot	12.16 / 12.16
Kira Koskiniemi		Helsingin Kisa-Veikot	11.90 / 11.90
Matilda Lahti		Espoon Tapiot		11.55 / 11.55
Elli Rantala		Espoon Tapiot		12.10 / 12.10
Iina Rantonen		Viipurin Urheilijat	- / -
Minni Ruska		Helsingin Kisa-Veikot	12.33 / 12.33
Saana Säilä		Viipurin Urheilijat	11.54 / 11.54
Kira Shilov		Espoon Tapiot		11.50 / 11.50
Elmiina Siikala		Espoon Tapiot		10.15 / 10.15
Iida Tossavainen	Helsingin Kisa-Veikot	10.42 / 10.42
Heidi Vakkilainen	Vantaan Salamat		- / -
Venla Virrantuomi	Helsingin Kisa-Veikot	10.88 / 10.88
 		
T13 korkeus (9)		
Ramatulai Ben Mahmoud	Viipurin Urheilijat	1.10 / 1.05
Mia Flink		Espoon Tapiot		1.42 / 1.41
Saara Hokkanen		Espoon Tapiot		1.44 / 1.40
Pinja Liski		Helsingin Tarmo		1.26 / 1.26
Venla Noronen		Espoon Tapiot		1.13 / -
Aurelia Palo		Viipurin Urheilijat	1.20 / 1.20
Iina Rantonen		Viipurin Urheilijat	1.49 / 1.49
Saana Säilä		Viipurin Urheilijat	1.40 / 1.40
Heidi Vakkilainen	Vantaan Salamat		1.34 / -
 		
T13 pituus (35)		
Isabella Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot	4.06 / -
Jenna Aarnio		Helsingin Tarmo		3.41 / 3.41
Aida Ahlholm		Espoon Tapiot		3.66 / 3.66
Anni Allemand		Viipurin Urheilijat	- / -
Ramatulai Ben Mahmoud	Viipurin Urheilijat	- / -
Emilia Chandras         Espoon Tapiot		4.64 / 4.64
Mia Flink		Espoon Tapiot		4.19 / 4.19
Eeva Forsman		Tapanilan Erä		- / -
Sara Forsström		Espoon Tapiot		3.33 / 3.33
Sara Heininen		Veikkolan Veikot	3.30 / -
Nella Hjort		Espoon Tapiot		3.00 / 3.00
Saara Hokkanen		Espoon Tapiot		4.32 / 4.32
Meaminea Kerkelä	Viipurin Urheilijat	3.49 / 3.19
Venla Keto		Helsingin Kisa-Veikot	4.29 / 4.29
Tuulia Kiuru		Helsingin Tarmo		3.43 / 3.43
Kaisa Kivinen		Espoon Tapiot		4.35 / 4.35
Unna Korja              Helsingin Kisa-Veikot	3.73 / 3.73
Kira Koskiniemi		Helsingin Kisa-Veikot	3.82 / 3.82
Matilda Lahti		Espoon Tapiot		4.17 / 4.17
Olivia Laukkoski	Viipurin Urheilijat	3.51 / 3.41
Silja Linna		Kenttäurheilijat -58	- / -
Pinja Liski		Helsingin Tarmo		3.41 / 3.41
Lea Lunti		Viipurin Urheilijat	- / -
Maiju Mäkelä		Vantaan Salamat		3.17 / 3.17
Anni Nurminen		Espoon Tapiot		3.69 / 3.69
Jade Oravainen		Viipurin Urheilijat	- / -
Edit Palmén		Espoon Tapiot		3.68 / 3.68
Minni Ruska		Helsingin Kisa-Veikot	4.03 / 4.03
Saana Säilä		Viipurin Urheilijat	4.52 / 4.52
Viola Salin		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Kira Shilov		Espoon Tapiot		4.47 / 4.47
Elmiina Siikala		Espoon Tapiot		4.59 / 4.59
Emma Simonen		Kenttäurheilijat -58	3.61 / 3.61
Iida Tossavainen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Ronja Väliheikki	Vantaan Salamat		3.69 / 3.69
Amanda Vitikka		Rekolan Raikas		- / -
 		
T13 kuula (9)		
Jenna Aarnio		Helsingin Tarmo		6.10 / 6.10
Eeva Forsman		Tapanilan Erä		6.65 / 6.65
Aino Ikäheimo		Espoon Tapiot		10.06 / 10.06
Kira Koskiniemi		Helsingin Kisa-Veikot	7.47 / 7.07
Venla Noronen		Espoon Tapiot		- / -
Chantelle Peter		Helsingin Kisa-Veikot	6.28 / -
Natalie Saarinen	Espoon Tapiot		10.33 / 10.33
Emma Simonen		Kenttäurheilijat -58	5.80 / 5.80
Heidi Vakkilainen	Vantaan Salamat		6.13 / -
 		
T13 2000m kävely (4)		
Noelle Kollin		Esbo IF			14:07.9hot / 14:07.9hot
Matilda Pennanen	Esbo IF			12:00.7hot / 12:00.7hot
Sara Puiro		Kenttäurheilijat -58	14:54.2hot / 14:54.2hot
Heidi Vakkilainen	Vantaan Salamat		13:11.93 / -
		
T13 4x200 m vain viesti	
Sara Hekkala		Helsingin Tarmo	
		
T13-P13-T15-P15 4x200 m	(19)	
Espoon Tapiot 1		
Espoon Tapiot 2		
Espoon Tapiot 3		
Helsingin Kisa-Veikot 1		
Helsingin Kisa-Veikot 2		
Helsingin Kisa-Veikot 3		
Helsingin Kisa-Veikot 4		
Helsingin Tarmo		
Kenttäurheilijat-58 1		
Kenttäurheilijat-58 2		
Tapanilan Erä 1		
Tapanilan Erä 2		
Vantaan Salamat 1		
Vantaan Salamat 2		
Vantaan Salamat 3		
Viipurin Urheilijat 1		
Viipurin Urheilijat 2		
Viipurin Urheilijat 3		
Viipurin Urheilijat 4		
		
P11 60m (23)		
Aaron Adun		Helsingin Kisa-Veikot	9.34 / 9.34
Aarne Hannikainen	Helsingin Kisa-Veikot	9.47 / 9.47
Aron Häyrynen		Helsingin Kisa-Veikot	9.35 / 9.35
Abdulrahman Imoro	Vantaan Salamat		8.73 / 8.73
Roope Jokinen		Helsingin Kisa-Veikot	9.64 / 9.64
Joel Kesänen		Viipurin Urheilijat	- / -
Anton Krapu		Espoon Tapiot		10,40 / -
Leo Laaksonen		Helsingin Tarmo		10.76 / 10.76
Karo Majuri		Vantaan Salamat		9.75 / 9.75
August Mikkola		Espoon Tapiot		9.62 / 9.62
Aapeli Oila		Espoon Tapiot		9.26 / 9.26
Leevi Piispanen		Kenttäurheilijat -58	10.54 / 10.54
Jooa Raitisto		Viipurin Urheilijat	- / -
Joel Räsänen		Espoon Tapiot		9.51 / 9.51
Nooa Salminen		Viipurin Urheilijat	- / -
Elis Sundholm		Helsingin Kisa-Veikot	9.91 / 9.91
Taavi Tainio		Kenttäurheilijat -58	10.97 / -
Joshua Uche		Viipurin Urheilijat	9.68 / 9.68
Otto Vartiainen		Viipurin Urheilijat	- / -
Kalle Vilkuna		Viipurin Urheilijat	- / -
Tuomas Viro		Vantaan Salamat		10.98 / 10.98
Joel Virolainen		Tapanilan Erä		- / -
Jussi Wesanko		Helsingin Kisa-Veikot	9.12 / 9.12
 		
P11 1000m (11)		
Aaron Adun		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Aarne Hannikainen	Helsingin Kisa-Veikot	3:39.65 / 3:39.65
Ben Haukilehto		Espoon Tapiot		- / -
Alexander Hölttä	Helsingin Jyry		- / -
Teemu Jauhiainen	Viipurin Urheilijat	3:59.45 / 3:59.45
Joel Kesänen		Viipurin Urheilijat	- / -
Leevi Piispanen		Kenttäurheilijat -58	4:51.78 / -
Joel Räsänen		Espoon Tapiot		- / -
Veikko Valovirta	Espoon Tapiot		- / -
Otto Vartiainen		Viipurin Urheilijat	- / -
Jussi Wesanko		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
 		
P11 korkeus (6)		
Aaron Adun		Helsingin Kisa-Veikot	1.15 / 1.15
Urho Aro		Helsingin Kisa-Veikot	1.10 / 1.10
Aron Häyrynen		Helsingin Kisa-Veikot	1.26 / 1.26
Rasmus Helasuo		Vantaan Salamat		1.09 / -
Teemu Jauhiainen	Viipurin Urheilijat	1.10 / 1.10
Elis Sundholm		Helsingin Kisa-Veikot	1.03 / 1.03
 		
P11 pituus (20)		
Aaron Adun		Helsingin Kisa-Veikot	3.99 / 3.99
Urho Aro		Helsingin Kisa-Veikot	3.27 / 3.27
Ben Haukilehto		Espoon Tapiot		2.83 / -
Aron Häyrynen		Helsingin Kisa-Veikot	3.92 / 3.86
Rasmus Helasuo		Vantaan Salamat		3.43 / 3.43
Abdulrahman Imoro	Vantaan Salamat		4.76 / 4.76
Teemu Jauhiainen	Viipurin Urheilijat	3.39 / 3.39
Roope Jokinen		Helsingin Kisa-Veikot	3.56 / 3.56
Leo Laaksonen		Helsingin Tarmo		3.15 / 3.15
Karo Majuri		Vantaan Salamat		3.39 / 3.39
Aapeli Oila		Espoon Tapiot		3.87 / 3.87
Leevi Piispanen		Kenttäurheilijat -58	3.35 / 3.35
Nooa Salminen		Viipurin Urheilijat	- / -
Elis Sundholm		Helsingin Kisa-Veikot	3.41 / 3.41
Taavi Tainio		Kenttäurheilijat -58	3.21 / -
Veikko Valovirta	Espoon Tapiot		3.84 / 3.84
Otto Vartiainen		Viipurin Urheilijat	- / -
Teodor Veselinovic	Espoon Tapiot		3.69 / 3.69
Tuomas Viro		Vantaan Salamat		3.20 / 3.20
Jussi Wesanko		Helsingin Kisa-Veikot	3.92 / 3.92
 		
P11 kuula (7)		
Aarne Hannikainen	Helsingin Kisa-Veikot	7.51 / 7.51
Ben Haukilehto		Espoon Tapiot		6.54 / 6.54
Abdulrahman Imoro	Vantaan Salamat		9.48 / 9.48
Nooa Merimaa		Vantaan Salamat		6.24 / 6.24
Teodor Veselinovic	Espoon Tapiot		6.84 / 6.84
Tuomas Viro		Vantaan Salamat		7.18 / 7.18
Joel Virolainen		Tapanilan Erä		- / -
		
P11 4x200 m vain viesti	
Julius Steiner		Helsingin Kisa-Veikot	
 		
T11 60m (54)		
Olivia Aaltonen		Helsingin Kisa-Veikot	9.74 / 9.74
Stella Andberg		Espoon Tapiot		9.29 / 9.29
Aura Arvas		Helsingin Tarmo		9.94 / 9.94
Nea Björksten		Kenttäurheilijat -58	- / -
Nella Eiroma		Helsingin Kisa-Veikot	9.56 / 9.56
Zoe Giovanzana		Helsingin Tarmo		11.08 / 11.08
Lily-Ann Göös		Tapanilan Erä		- / -
Katri Hainari		Viipurin Urheilijat	- / -
Anna Hakola		Helsingin Kisa-Veikot	10.38 / 10.62
Olivia Hämäläinen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Elle Hänninen		Helsingin Kisa-Veikot	10.19 / 10.19
Sari Haukilehto		Espoon Tapiot		11.43 / 11.43
Vilma Heinonen		Helsingin Jyry		- / -
Taika Henttonen		Helsingin Kisa-Veikot	9.76 / 9.76
Ida Holmila		Helsingin Kisa-Veikot	9.38 / 9.38
Mette Honkala		Helsingin Kisa-Veikot	10.31 / 10.31
Linnea Hurja		Helsingin Tarmo		- / -
Sade Hyvärinen		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Jessi Järvinen		Helsingin Kisa-Veikot	9.98 / 9.98
Camilla Junes		Espoon Tapiot		9.47 / 9.47
Minttu Kanerva		Vantaan Salamat		10.45 / 10.45
Mai Kantanen		Helsingin Tarmo		- / -
Elsa Kariluoma		Helsingin Kisa-Veikot	10.19 / 10.19
Leona Kaunisvuo		Helsingin Kisa-Veikot	10.02 / 10.02
Ronja Kempas		Viipurin Urheilijat	- / -
Milka Koivukoski	Helsingin Tarmo		10.25 / 10.25
Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat	9.24 / 9.24
Matilda Krause		Helsingin Kisa-Veikot	9.91 / 9.91
Anni Kujansivu		Helsingin Kisa-Veikot	10.72 / 10.72
Livia Kytömaa		Espoon Tapiot		9.88 / 9.88
Hilma Larvala		Kenttäurheilijat -58	10.32 / 10.32
Natalie Lauhiala	Kenttäurheilijat -58	- / -
Luna Lee		Helsingin Kisa-Veikot	10.56 / 10.67
Siiri Lehti		Helsingin Kisa-Veikot	10.09 / 10.09
Lena Liimatainen	Espoon Tapiot		9.63 / 9.63
Jenna Lindberg		Tapanilan Erä		10.06 / 10.06
Anna Luht		Helsingin Tarmo		10.84 / 10.84
Mandi Metsäkoivu	Viipurin Urheilijat	9.89 / 9.89
Helmi Nieminen		Helsingin Tarmo		9.72 / 9.72
Favour Ntuison		Tapanilan Erä		9.21 / 9.21
Vilja Nuopponen		Helsingin Kisa-Veikot	11.25 / -
Eevi Paananen		Viipurin Urheilijat	- / -
Iida Perttula		Helsingin Kisa-Veikot	9.50 / 9.50
Ella Räisänen		Espoon Tapiot		9.93 / 9.93
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot		9.21 / 9.21
Naima Sainio		Helsingin Kisa-Veikot	9.10 / 9.10
Veera Seppälä		Helsingin Kisa-Veikot	9.41 / 9.41
Erica Selander	        Helsingin Tarmo		- / -
Sara Söderman		Viipurin Urheilijat	9.82 / 9.82
Tara Sohlo		Espoon Tapiot		9.83 / 9.83
Jessica Tuominen	Helsingin Tarmo		9.92 / 9.92
Matilda Tuovinen	Viipurin Urheilijat	9.34 / 9.34
Elina Vakkilainen	Vantaan Salamat		10.69 / -
 		
T11 1000m (17)		
Zoe Giovanzana		Helsingin Tarmo		- / -
Sari Haukilehto		Espoon Tapiot		- / -
Taika Henttonen		Helsingin Kisa-Veikot	3:41.15 / 3:41.15
Mette Honkala		Helsingin Kisa-Veikot	4:07.88 / 4:07.88
Milka Koivukoski	Helsingin Tarmo		4:20.84 / 4:20.84
Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat	3:58.30 / 3:58.30
Livia Kytömaa		Espoon Tapiot		3:54.11 / 3:54.11
Hilma Larvala		Kenttäurheilijat -58	4:02.66 / 4:02.66
Saina Lavi		Kirkkonummen Urheilijat	3:52.40 / 3:52.40
Luna Lee		Helsingin Kisa-Veikot	4:40.92 / 4:40.92
Anna Leppäaho		Kenttäurheilijat -58	- / -
Petra Pennanen		Helsingin Kisa-Veikot	3:47.64 / 3:47.64
Nea Puiro		Kenttäurheilijat -58	- / -
Ella Räisänen		Espoon Tapiot		3:47.50 / -
Liia Suurjoki		Tapanilan Erä		3:53.39 / 3:53.39
Elina Vakkilainen	Vantaan Salamat		4:32.78 / -
 		
T11 korkeus (18)		
Stella Andberg		Espoon Tapiot		1.31 / 1.31
Aura Arvas		Helsingin Tarmo		1.15 / 1.15
Mea Barlow		Veikkolan Veikot	1.20 / -
Nella Eiroma		Helsingin Kisa-Veikot	1.15 / 1.15
Elle Hänninen		Helsingin Kisa-Veikot	0.95 / -
Milka Koivukoski	Helsingin Tarmo		1.10 / 1.10
Noora Komu		Kenttäurheilijat -58	1.00 / 1.00
Anni Kujansivu		Helsingin Kisa-Veikot	0.95 / 0.95
Lotta Larjava		Kirkkonummen Urheilijat	1.25 / 1.25
Petra Pennanen		Helsingin Kisa-Veikot	1.19 / 1.19
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot		1.21 / 1.20
Naima Sainio		Helsingin Kisa-Veikot	1.39 / 1.39
Veera Seppälä		Helsingin Kisa-Veikot	1.20 / 1.20
Sara Söderman		Viipurin Urheilijat	1.13 / 1.13
Matilda Suokas		Kenttäurheilijat -58	0.85 / -
Usva Torro		Kenttäurheilijat -58	1.16 / 1.16
Isabella Tuulari	Espoon Tapiot		1.10 / 1.10
Emma Valkila		Helsingin Kisa-Veikot	1.10 / 1.10
 		
T11 pituus (59)		
Olivia Aaltonen		Helsingin Kisa-Veikot	3.90 / 3.90
Stella Andberg		Espoon Tapiot		4.02 / 4.02
Aura Arvas		Helsingin Tarmo		- / -
Mea Barlow		Veikkolan Veikot	3.20 / -
Nea Björksten		Kenttäurheilijat -58	- / -
Nella Eiroma		Helsingin Kisa-Veikot	4.03 / 4.03
Eveliina Friman         Helsingin Tarmo		- / -
Zoe Giovanzana		Helsingin Tarmo		3.14 / 3.14
Anna Hakola		Helsingin Kisa-Veikot	3.10 / 3.10
Olivia Hämäläinen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Elle Hänninen		Helsingin Kisa-Veikot	3.09 / 3.09
Taika Henttonen		Helsingin Kisa-Veikot	3.44 / 3.44
Anna Hirsto		Helsingin Kisa-Veikot	2.27 / -
Ida Holmila		Helsingin Kisa-Veikot	3.84 / 3.84
Linnea Hurja		Helsingin Tarmo		- / -
Sade Hyvärinen		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Meriam Jrad		Kenttäurheilijat -58	2.84 / 2.84
Camilla Junes		Espoon Tapiot		3.51 / 3.51
Minttu Kanerva		Vantaan Salamat		- / -
Mai Kantanen		Helsingin Tarmo		- / -
Leona Kaunisvuo		Helsingin Kisa-Veikot	3.77 / 3.77
Ronja Kempas		Viipurin Urheilijat	- / -
Noora Komu		Kenttäurheilijat -58	2.87 / -
Iiris Kosonen		Helsingin Kisa-Veikot	3.45 / 3.45
Hanna Kotakallio	Kirkkonummen Urheilijat	3.76 / 3.76
Matilda Krause		Helsingin Kisa-Veikot	3.24 / 3.24
Anni Kujansivu		Helsingin Kisa-Veikot	3.06 / 3.06
Livia Kytömaa		Espoon Tapiot		3.31 / 3.31
Lotta Larjava		Kirkkonummen Urheilijat	3.70 / 3.70
Hilma Larvala		Kenttäurheilijat -58	3.34 / 3.34
Natalie Lauhiala	Kenttäurheilijat -58	- / -
Saina Lavi		Kirkkonummen Urheilijat	3.47 / 3.47
Luna Lee		Helsingin Kisa-Veikot	3.12 / 3.08
Siiri Lehti		Helsingin Kisa-Veikot	3.60 / 3.60
Anna Leppäaho		Kenttäurheilijat -58	- / -
Lena Liimatainen	Espoon Tapiot		3.86 / 3.86
Jenna Lindberg		Tapanilan Erä		3.34 / 3.34
Anna Luht		Helsingin Tarmo		3.28 / 3.28
Mandi Metsäkoivu	Viipurin Urheilijat	3.36 / 3.36
Helmi Nieminen		Helsingin Tarmo		3.38 / 3.38
Favour Ntuison		Tapanilan Erä		3.63 / 3.63
Vilja Nuopponen		Helsingin Kisa-Veikot	2.77 / -
Eevi Paananen		Viipurin Urheilijat	- / -
Petra Pennanen		Helsingin Kisa-Veikot	3.86 / 3.86
Iida Perttula		Helsingin Kisa-Veikot	3.99 / 3.99
Ella Räisänen		Espoon Tapiot		2.85 / -
Olivia Rautiainen	Espoon Tapiot		4.04 / 4.04
Naima Sainio		Helsingin Kisa-Veikot	4.11 / 4.11
Erica Selander	        Helsingin Tarmo		- / -
Sara Söderman		Viipurin Urheilijat	3.83 / 3.83
Tara Sohlo		Espoon Tapiot		3.73 / 3.73
Matilda Suokas		Kenttäurheilijat -58	3.32 / 3.32
Liia Suurjoki		Tapanilan Erä		3.04 / 3.04
Usva Torro		Kenttäurheilijat -58	3.52 / 3.52
Jessica Tuominen	Helsingin Tarmo		3.35 / 3.35
Matilda Tuovinen	Viipurin Urheilijat	3.37 / 3.37
Isabella Tuulari	Espoon Tapiot		3.34 / 3.34
Elina Vakkilainen	Vantaan Salamat		3.12 / -
Emma Valkila		Helsingin Kisa-Veikot	2.90 / 2.90
 		
T11 kuula (30)		
Mea Barlow		Veikkolan Veikot	5.68 / -
Eveliina Friman         Helsingin Tarmo		5.72 / 5.72
Anna Hirsto		Helsingin Kisa-Veikot	4.44 / 3.83
Linnea Hurja		Helsingin Tarmo		- / -
Meriam Jrad		Kenttäurheilijat -58	4.62 / 4.62
Camilla Junes		Espoon Tapiot		5.68 / 5.68
Mai Kantanen		Helsingin Tarmo		3.91 / -
Elsa Kariluoma		Helsingin Kisa-Veikot	5.48 / 5.48
Ronja Kempas		Viipurin Urheilijat	4.81 / -
Anni Kujansivu		Helsingin Kisa-Veikot	5.33 / 5.33
Lotta Larjava		Kirkkonummen Urheilijat	6.52 / 6.52
Saina Lavi		Kirkkonummen Urheilijat	6.36 / 6.36
Siiri Lehti		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Anna Leppäaho		Kenttäurheilijat -58	- / -
Jenna Lindberg		Tapanilan Erä		5.62 / -
Anna Luht		Helsingin Tarmo		4.92 / 4.88
Helmi Nieminen		Helsingin Tarmo		5.91 / 5.91
Favour Ntuison		Tapanilan Erä		8.32 / 8.32
Vilja Nuopponen		Helsingin Kisa-Veikot	5.22 / -
Eevi Paananen		Viipurin Urheilijat	3.33 / -
Iida Perttula		Helsingin Kisa-Veikot	6.72 / 6.72
Erica Selander	        Helsingin Tarmo		- / -
Tara Sohlo		Espoon Tapiot		5.88 / 5.88
Matilda Suokas		Kenttäurheilijat -58	5.41 / 5.41
Liia Suurjoki		Tapanilan Erä		5.29 / 5.29
Usva Torro		Kenttäurheilijat -58	4.79 / 4.79
Jessica Tuominen	Helsingin Tarmo		4.71 / -
Matilda Tuovinen	Viipurin Urheilijat	4.86 / -
Isabella Tuulari	Espoon Tapiot		7.12 / 7.09
Emma Valkila		Helsingin Kisa-Veikot	6.92 / 6.92
 		
T11 1000m kävely (5)		
Maija Harju		Janakkalan Jana		5:51.9hot / 5:51.9hot
Sari Haukilehto		Espoon Tapiot		- / -
Petra Pennanen		Helsingin Kisa-Veikot	6:38.8hot / 6:38.8hot
Nea Puiro		Kenttäurheilijat -58	6:53.50 / 7:40.1hot
Elina Vakkilainen	Vantaan Salamat		- / -
		
T11 4x200 m vain viesti	
Sofia Halla		Helsingin Jyry	
		
P9 40m (26)		
Leo Aaltonen		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Samuel Adun		Helsingin Kisa-Veikot	7.18 / 7.18
Aslan Aitolehti		Helsingin Kisa-Veikot	7.02 / 7.02
Roope Asikainen		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Evans Biose		Viipurin Urheilijat	- / -
Tommy Dahlgren		Espoon Tapiot		7.65 / 7.65
Noa Eiroma		Helsingin Kisa-Veikot	7.77 / 7.77
Veeti Erähalme          Kenttäurheilijat -58    - / -
Elmo Hänninen		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Aleksi Jälkö		Tapanilan Erä		7.61 / 7.61
Julius Juslin		Vantaan Salamat		7.44 / 7.44
Topias Karhu		Viipurin Urheilijat	7.75 / 7.75
Ilmo Kaseva		Viipurin Urheilijat	- / -
Thomas Köiv		Tapanilan Erä		7.38 / 7.38
Viktor Kotinurmi	Espoon Tapiot		7.32 / 7.32
Jan Kujansivu		Helsingin Kisa-Veikot	8.53 / 8.53
Aukusti Mähönen		Helsingin Tarmo		- / -
Liam Mbah               Helsingin Jyry          7.27 / 7.27
Valtteri Noronen	Espoon Tapiot		7.13 / -
Joel Pohjola		Viipurin Urheilijat	- / -
Emil Rautiainen		Espoon Tapiot		7.50 / 7.50
Edvard Shenderuk	Kenttäurheilijat -58	- / -
Lauri Siik		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Roope Suoniemi		Helsingin Jyry		- / -
Lamin Tenhovuori	Helsingin Tarmo		- / -
Robin Yildirim		Viipurin Urheilijat	- / -
 		
P9 1000m (12)		
Veeti Erähalme          Kenttäurheilijat -58    - / -
Jussi Hietikko		Helsingin Jyry		4:34.61 / 4:34.61
Ilmo Kaseva		Viipurin Urheilijat	- / -
Toivo Kotinurmi		Espoon Tapiot		- / -
Viktor Kotinurmi	Espoon Tapiot		- / -
Samsa Löytynoja		Helsingin Jyry		- / -
Aukusti Mähönen		Helsingin Tarmo		- / -
Olavi Ojanne		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Joel Pohjola		Viipurin Urheilijat	- / -
Emil Rautiainen		Espoon Tapiot		- / -
Edvard Shenderuk	Kenttäurheilijat -58	- / -
Lauri Siik		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Roope Suoniemi		Helsingin Jyry		- / -
 		
P9 pituus (23)		
Samuel Adun		Helsingin Kisa-Veikot	3.32 / 3.32
Aslan Aitolehti		Helsingin Kisa-Veikot	3.45 / 3.45
Roope Asikainen		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Tommy Dahlgren		Espoon Tapiot		2.77 / 2.77
Noa Eiroma		Helsingin Kisa-Veikot	2.99 / 2.99
Veeti Erähalme          Kenttäurheilijat -58    2.57 / 2.57
Elmo Hänninen		Helsingin Kisa-Veikot	1.81 / -
Jussi Hietikko		Helsingin Jyry		2.63 / 2.63
Aleksi Jälkö		Tapanilan Erä		3.00 / 3.00
Julius Juslin		Vantaan Salamat		3.20 / 3.20
Topias Karhu		Viipurin Urheilijat	2.76 / 2.76
Ilmo Kaseva		Viipurin Urheilijat	- / -
Thomas Köiv		Tapanilan Erä		2.82 / 2.82
Jan Kujansivu		Helsingin Kisa-Veikot	2.51 / 2.51
Julius Kurppa		Vantaan Salamat		- / -
Aukusti Mähönen		Helsingin Tarmo		2.63 / 2.63
Valtteri Noronen	Espoon Tapiot		3.13 / -
Emil Rautiainen		Espoon Tapiot		3.17 / 3.17
Edvard Shenderuk	Kenttäurheilijat -58	- / -
Lauri Siik		Helsingin Kisa-Veikot	3.21 / 3.21
Roope Suoniemi		Helsingin Jyry		- / -
Lamin Tenhovuori	Helsingin Tarmo		- / -
Robin Yildirim		Viipurin Urheilijat	- / -
 		
P9 kuula (6)		
Samuel Adun		Helsingin Kisa-Veikot	4.80 / -
Aslan Aitolehti		Helsingin Kisa-Veikot	5.95 / -
Noa Eiroma		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Jan Kujansivu		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Rony Lindberg		Tapanilan Erä		4.97 / -
Lamin Tenhovuori	Helsingin Tarmo		- / -
		
P9 600m kävely (1)		
Julius Juslin		Vantaan Salamat		- / -
		
P9 4x200 m vain viesti	
Leo Aaltonen		Helsingin Kisa-Veikot	
Robin Bergholm		Helsingin Jyry	
Daniel Kokko		Helsingin Kisa-Veikot	
 		
T9 40m (35)		
Amanda Aspola		Viipurin Urheilijat	- / -
Salma Fatih		Viipurin Urheilijat	- / -
Emilia Frösén		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Ilona Garcia		Helsingin Tarmo		- / -
Enia Gürler		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Unna Harkio		Viipurin Urheilijat	- / -
Vera Hedman		Helsingin Jyry		- / -
Meri Henttonen		Helsingin Kisa-Veikot	6.93 / 6.93
Hertta Hohti		Tapanilan Erä		- / -
Annina Jokinen		Viipurin Urheilijat	- / -
Elsa Kaunisvuo		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Peppi Kempas		Viipurin Urheilijat	- / -
Emma Kimpimäki		Espoon Tapiot		7.50 / 7.50
Isla Kimpimäki		Espoon Tapiot		7.07 / 7.07
Ilona Koski		Viipurin Urheilijat	- / -
Emma Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat	8.08 / 8.08
Johanna Kumpulainen	Espoon Tapiot		7.79 / 7.79
Sungah Lim		Espoon Tapiot		- / -
Kaisu Mäkelä		Vantaan Salamat		8.15 / 8.15
Oona Marttinen		Tapanilan Erä		- / -
Felicia Mayers		Viipurin Urheilijat	- / -
Ada Mikkola		Espoon Tapiot		8.74 / 8.74
Fianna Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot	7.08 / 7.08
Frida Nevalainen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Isla Niemi		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Iida Nikunen		Viipurin Urheilijat	7.53 / 7.53
Veera Niska		Espoon Tapiot		- / -
Delight Ntuison		Tapanilan Erä		- / -
Roosa Ouni		Espoon Tapiot		7.53 / 7.53
Inna Pirnes		Vantaan Salamat		- / -
Julia Sihvonen		Espoon Tapiot		7.26 / 7.26
Viivi Siren		Vantaan Salamat		- / -
Rosa Sulander		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Saara Torro		Kenttäurheilijat -58	7.43 / 7.43
Salla Vakkilainen	Vantaan Salamat		- / -
 		
T9 1000m (11)		
Ilona Garcia		Helsingin Tarmo		- / -
Unna Harkio		Viipurin Urheilijat	4:38.33 / -
Vera Hedman		Helsingin Jyry		- / -
Meri Henttonen		Helsingin Kisa-Veikot	4:13.95 / -
Emma Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat	4:45.71 / 4:45.71
Kaisu Mäkelä		Vantaan Salamat		- / -
Ada Mikkola		Espoon Tapiot		- / -
Felica Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Fianna Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot	3:56.93 / 3:56.93
Kaisli Ruha		Espoon Tapiot		- / -
Salla Vakkilainen	Vantaan Salamat		- / -
 		
T9 pituus (34)		
Amanda Aspola		Viipurin Urheilijat	- / -
Salma Fatih		Viipurin Urheilijat	- / -
Emilia Frösén		Helsingin Kisa-Veikot	2.66 / 2.66
Enia Gürler		Helsingin Kisa-Veikot	2.57 / -
Unna Harkio		Viipurin Urheilijat	- / -
Meri Henttonen		Helsingin Kisa-Veikot	3.64 / 3.64
Hertta Hohti		Tapanilan Erä		- / -
Annina Jokinen		Viipurin Urheilijat	- / -
Elsa Kaunisvuo		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Peppi Kempas		Viipurin Urheilijat	- / -
Emma Kimpimäki		Espoon Tapiot		2.99 / 2.99
Isla Kimpimäki		Espoon Tapiot		3.47 / 3.47
Ilona Koski		Viipurin Urheilijat	- / -
Johanna Kumpulainen	Espoon Tapiot		2.69 / 2.69
Sungah Lim		Espoon Tapiot		- / -
Kaisu Mäkelä		Vantaan Salamat		2.21 / 2.21
Oona Marttinen		Tapanilan Erä		2.86 / 2.86
Felica Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot	1.92 / -
Fianna Myllyniemi	Helsingin Kisa-Veikot	3.54 / 3.54
Frida Nevalainen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Isla Niemi		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Iida Nikunen		Viipurin Urheilijat	- / -
Veera Niska		Espoon Tapiot		- / -
Delight Ntuison		Tapanilan Erä		2.49 / 2.49
Lotta Nurminen		Viipurin Urheilijat	- / -
Roosa Ouni		Espoon Tapiot		2.86 / 2.86
Jade Peltonen		Helsingin Tarmo		- / -
Inna Pirnes		Vantaan Salamat		- / -
Helmi Ritaranta		Helsingin Tarmo		2.52 / -
Julia Sihvonen		Espoon Tapiot		3.25 / 3.25
Sofia Söderman		Viipurin Urheilijat	- / -
Rosa Sulander		Helsingin Kisa-Veikot	2.51 / -
Saara Torro		Kenttäurheilijat -58	3.04 / 3.04
Salla Vakkilainen	Vantaan Salamat		- / -
 		
T9 kuula (16)		
Emma Barlow		Veikkolan Veikot	3.98 / -
Emilia Frösén		Helsingin Kisa-Veikot	3.44 / -
Hertta Hohti		Tapanilan Erä		- / -
Emma Kimpimäki		Espoon Tapiot		- / -
Isla Kimpimäki		Espoon Tapiot		- / -
Emma Kotakallio		Kirkkonummen Urheilijat	3.90 / 3.90
Johanna Kumpulainen	Espoon Tapiot		3.21 / 2.84
Sungah Lim		Espoon Tapiot		- / -
Oona Marttinen		Tapanilan Erä		2.88 / -
Frida Nevalainen	Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Isla Niemi		Helsingin Kisa-Veikot	- / -
Delight Ntuison		Tapanilan Erä		4.20 / 4.20
Roosa Ouni		Espoon Tapiot		3.84 / 3.84
Inna Pirnes		Vantaan Salamat		- / -
Viivi Siren		Vantaan Salamat		- / -
Saara Torro		Kenttäurheilijat -58	4.65 / 4.65
		
T9 600m kävely (1)		
Salla Vakkilainen	Vantaan Salamat		- / - 
		
T9 4x200 m vain viesti	
Hasti Ayyar		Helsingin Jyry	
Negah Ayyar		Helsingin Jyry	
		
T9-P9-T11-P11 4x200 m (20)	
Espoon Tapiot 1		
Espoon Tapiot 2		
Helsingin Jyry 1		
Helsingin Jyry 2		
Helsingin Kisa-Veikot 1		
Helsingin Kisa-Veikot 2		
Helsingin Kisa-Veikot 3		
Helsingin Kisa-Veikot 4		
Helsingin Kisa-Veikot 5		
Helsingin Kisa-Veikot 6		
Helsingin Kisa-Veikot 7		
Helsingin Kisa-Veikot 8		
Kenttäurheilijat-58		
Tapanilan Erä 1		
Tapanilan Erä 2		
Vantaan Salamat 1		
Vantaan Salamat 2		
Vantaan Salamat 3		
Viipurin Urheilijat 1		
Viipurin Urheilijat 2