Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
20.02. klo 17:30 Avoimet pm-hallikilpailut Ilmoittautuneet
Nro 	Nimi (Sukunimi Etunimi) 	Seura 	SB	PB

N 60m
5	Juulia Kokko	Imatran Urheilijat	7,88	7,87

N Kuula
105	Venla Pirinen	Parikkalan Urheilijat		
114	Henna Sallinen	Savonlinnan Riento	12,40	14,44

M 60m
2	Markus Rautio	Imatran Urheilijat		7,13
3	Samu Summanen	Imatran Urheilijat		7,36

T11 60m
94	Amanda Aakko	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,36	10,36
96	Elizaveta Burchina	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
50	Matilda Hatakka	Imatran Urheilijat		
95	Malna Heinonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,11	10,11
54	Ada Honkaniemi	Imatran Urheilijat		
97	Neela Hänninen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	11,06	11,06
98	Jade Hänninen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,27	10,27
100	Janette Kaplas	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,08	10,08
51	Emma Könönen	Imatran Urheilijat		
55	Lotta Mutikainen	Imatran Urheilijat		
52	Minttu Pellinen	Imatran Urheilijat		
99	Milja Vakkila	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,13	10,13

T11 1000m
50	Matilda Hatakka	Imatran Urheilijat		
51	Emma Könönen	Imatran Urheilijat		
52	Minttu Pellinen	Imatran Urheilijat		
135	Eva Shibaeva	Svetogorsk		
134	Valentina Tropina	Svetogorsk		

T11 Pituus
94	Amanda Aakko	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,27	3,27
96	Elizaveta Burchina	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	2,95	2,95
95	Malna Heinonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
54	Ada Honkaniemi	Imatran Urheilijat		
97	Neela Hänninen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,00	3,00
98	Jade Hänninen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		3,42
100	Janette Kaplas	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		3,55
101	Mette-Maria Kotilainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,06	3,06
51	Emma Könönen	Imatran Urheilijat		
55	Lotta Mutikainen	Imatran Urheilijat		
52	Minttu Pellinen	Imatran Urheilijat		
102	Linnea Ruti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	2,79	2,79
99	Milja Vakkila	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

T11 Keihäs
96	Elizaveta Burchina	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		11,16
54	Ada Honkaniemi	Imatran Urheilijat		
100	Janette Kaplas	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		15,22
55	Lotta Mutikainen	Imatran Urheilijat		
102	Linnea Ruti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		8,84

P11 60m
43	Miska Anttonen	Imatran Urheilijat	10,16	10,16
47	Eino Berg	Imatran Urheilijat		
48	Otto Berg	Imatran Urheilijat		
115	Nico Ikäheimonen	Savonlinnan Riento	10,25	10,25
167	Elmeri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		
44	Valle Kämäräinen	Imatran Urheilijat		
45	Veeti Lähde	Imatran Urheilijat		
93	Joel Peltonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,45	10,45

P11 1000m
47	Eino Berg	Imatran Urheilijat		
48	Otto Berg	Imatran Urheilijat		
126	Egor Dmitriev	Svetogorsk		
131	Artiem Kovin	Svetogorsk		
45	Veeti Lähde	Imatran Urheilijat		
125	Semien Makaseev	Svetogorsk		
49	Jesper Vallin	Imatran Urheilijat		

P11 Pituus
43	Miska Anttonen	Imatran Urheilijat		
47	Eino Berg	Imatran Urheilijat		
48	Otto Berg	Imatran Urheilijat		
115	Nico Ikäheimonen	Savonlinnan Riento	3,43	3,43
167	Elmeri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		
44	Valle Kämäräinen	Imatran Urheilijat		
45	Veeti Lähde	Imatran Urheilijat		
93	Joel Peltonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,33	3,33

P11 Keihäs
49	Jesper Vallin	Imatran Urheilijat		14,65

T13 60m
88	Veera Heinonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,67	9,67
38	Emilia Huittinen	Imatran Urheilijat		
91	Saimi Kivelä	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
157	Nelli Kokkonen	Vehkalahden Veikot		
89	Sara Kyllönen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,26	9,26
36	Alisa Nerman	Imatran Urheilijat		
35	Erika Pellinen	Imatran Urheilijat		
170	Ella Peltola	Anjalan Liitto		
37	Miisa Reponen	Imatran Urheilijat		
59	Jonna Romo	Kangasniemen Kalske		9,24
90	Hanna Sedig	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,75	8,75
39	Veera-Peppiina Varis	Imatran Urheilijat		

T13 1000m
124	Regina Charushnikova	Svetogorsk		
92	Peppi-Lotta Kotilainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
42	Eevi Laatikainen	Imatran Urheilijat		
36	Alisa Nerman	Imatran Urheilijat		
35	Erika Pellinen	Imatran Urheilijat		
37	Miisa Reponen	Imatran Urheilijat		
123	Antonina Sevostianova	Svetogorsk		
40	Veera Vallin	Imatran Urheilijat		
41	Siiri Väyrynen	Imatran Urheilijat		

T13 Pituus
88	Veera Heinonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,72	3,72
38	Emilia Huittinen	Imatran Urheilijat		
91	Saimi Kivelä	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
92	Peppi-Lotta Kotilainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		2,74
35	Erika Pellinen	Imatran Urheilijat	3,49	3,49
170	Ella Peltola	Anjalan Liitto		
37	Miisa Reponen	Imatran Urheilijat		
59	Jonna Romo	Kangasniemen Kalske	0,00	4,24
90	Hanna Sedig	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4,85	4,85
39	Veera-Peppiina Varis	Imatran Urheilijat		
41	Siiri Väyrynen	Imatran Urheilijat		

T13 Keihäs
103	Ira Hirvonen	Outokummun Partio	38,43	41,91
90	Hanna Sedig	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		30,33
40	Veera Vallin	Imatran Urheilijat		19,62

P13 60m
84	Perttu Aakko	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,13	9,13
169	Väinö Berg	Imatran Urheilijat		
111	Elias Hietanen	Riihimäen Kisko		9,98
165	Akseli Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		10,36
31	Erik Lipsanen	Imatran Urheilijat		
85	Aatu Pohjonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		9,84
30	Eeli Valtonen	Imatran Urheilijat		9,02
119	Ivan Zhuikov	Svetogorsk		

P13 1000m
169	Väinö Berg	Imatran Urheilijat		
121	Danila Fedotov	Svetogorsk		
120	Vsevolod Lukianenkov	Svetogorsk		
122	Yrii Omutov	Svetogorsk		
85	Aatu Pohjonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
86	Tiitus Qvintus	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
30	Eeli Valtonen	Imatran Urheilijat		3.38,31

P13 Pituus
84	Perttu Aakko	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,75	3,75
34	Vini Aarnikko	Imatran Urheilijat		
169	Väinö Berg	Imatran Urheilijat		
1	Mikael Böckerman	Esbo IF		3,98
121	Danila Fedotov	Svetogorsk		
87	Aleksi Hilska	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		4,43
31	Erik Lipsanen	Imatran Urheilijat		
120	Vsevolod Lukianenkov	Svetogorsk		
33	Vilho Ojalainen	Imatran Urheilijat		
86	Tiitus Qvintus	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,34	3,34
30	Eeli Valtonen	Imatran Urheilijat		
119	Ivan Zhuikov	Svetogorsk		

P13 Keihäs
34	Vini Aarnikko	Imatran Urheilijat		23,00
1	Mikael Böckerman	Esbo IF		37,48
111	Elias Hietanen	Riihimäen Kisko		34,78
87	Aleksi Hilska	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		47,70
33	Vilho Ojalainen	Imatran Urheilijat		16,32

T15 60m
145	Iida Ahonen	Valkealan Kajo		
17	Nelli Anttonen	Imatran Urheilijat	8,16	8,16
147	Anna Heimonen	Valkealan Kajo	9,34	9,34
109	Emmi Hietanen	Riihimäen Kisko	8,63	8,63
21	Miisa Huuhtanen	Imatran Urheilijat		
164	Silja Häkämies	Ylämaan Pyrkijät		9,51
19	Emmi Karttunen	Imatran Urheilijat		10,57
78	Anne-Karin Kilkki	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,43	8,43
152	Aava Lajunen	Vantaan Salamat	8,24	8,24
24	Erika Lankinen	Imatran Urheilijat		
150	Nea Mäkelä	Valkealan Kajo		
75	Essi Niinimäki	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,32	9,32
76	Iines Peltonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,78	8,69
149	Siiri Petäjäsaari	Valkealan Kajo	9,56	9,56
74	Anniina Piitulainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,77	8,69
73	Tytti Repo	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,83	8,83
23	Meeri Riiali	Imatran Urheilijat	8,27	8,27
18	Venla Savolainen	Imatran Urheilijat	8,70	8,70
79	Pinja Tahvanainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,52	8,52
71	Sara Vainikka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,12	8,83
77	Rosa Valkendorff	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,92	8,92
22	Aino Venäläinen	Imatran Urheilijat	8,49	8,49

T15 1000m
25	Salla Ahonen	Imatran Urheilijat		
26	Sofia Sund	Imatran Urheilijat		4.17,23
71	Sara Vainikka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

T15 Pituus
17	Nelli Anttonen	Imatran Urheilijat	4,69	4,76
109	Emmi Hietanen	Riihimäen Kisko	4,73	4,73
81	Elisa Hilska	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4,51	4,51
19	Emmi Karttunen	Imatran Urheilijat	4,17	4,17
78	Anne-Karin Kilkki	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		4,23
152	Aava Lajunen	Vantaan Salamat	4,27	4,27
75	Essi Niinimäki	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,83	3,98
28	Senja Ojalainen	Imatran Urheilijat	4,00	4,00
76	Iines Peltonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4,48	4,48
73	Tytti Repo	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4,15	4,15
23	Meeri Riiali	Imatran Urheilijat	5,04	5,04
79	Pinja Tahvanainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		4,29
71	Sara Vainikka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	3,71	3,78
77	Rosa Valkendorff	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4,51	4,51
22	Aino Venäläinen	Imatran Urheilijat	4,62	4,62

T15 Kuula
109	Emmi Hietanen	Riihimäen Kisko	11,34	11,34
82	Anna Hietaranta	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		6,85
29	Miia Hottinen	Imatran Urheilijat	9,35	9,35
21	Miisa Huuhtanen	Imatran Urheilijat		7,34
19	Emmi Karttunen	Imatran Urheilijat		
24	Erika Lankinen	Imatran Urheilijat		
108	Siiri Martikainen	Puumalan Viri	8,36	8,36
75	Essi Niinimäki	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	7,32	7,32
28	Senja Ojalainen	Imatran Urheilijat		
149	Siiri Petäjäsaari	Valkealan Kajo	7,32	7,32

T15 Keihäs
109	Emmi Hietanen	Riihimäen Kisko		45,38
81	Elisa Hilska	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		36,97
152	Aava Lajunen	Vantaan Salamat		19,58
83	Tuuli Summanen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		39,53

P15 60m
70	Martti Hyvärinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		8,34
160	Ville Häkämies	Ylämaan Pyrkijät		8,90
67	Miki Likander	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		7,94
14	Sisu Mikkilä	Imatran Urheilijat	8,02	8,02
66	Eetu Pohjonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	7,76	7,76
15	Joonatan Vallin	Imatran Urheilijat		
68	Kasperi Vehmaa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	7,89	7,80
69	Rasmus Vehmaa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,30	8,30

P15 1000m
118	Daniil Afanasiev	Svetogorsk		
67	Miki Likander	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		3.31,58
61	Martti Majuri	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		3.07,47
15	Joonatan Vallin	Imatran Urheilijat		

P15 Pituus
70	Martti Hyvärinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4,79	4,79
67	Miki Likander	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		4,41

P15 Kuula
70	Martti Hyvärinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8,24	8,24
107	Oliver Jaatinen	Parikkalan Urheilijat	10,36	11,15
162	Valtteri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		
67	Miki Likander	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		9,78
14	Sisu Mikkilä	Imatran Urheilijat		9,75
161	Jere Ronkanen	Ylämaan Pyrkijät		

P15 Keihäs
67	Miki Likander	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		45,09
15	Joonatan Vallin	Imatran Urheilijat		27,95

N17 60m
154	Milla Kokkonen	Vehkalahden Veikot		
140	Nea Korhonen	Valkealan Kajo	8,75	8,75
9	Anniina Kuukka	Imatran Urheilijat	9,06	8,83
141	Aliisa Lautala	Valkealan Kajo	8,92	8,92
151	Olivia Marttila	Vantaan Salamat	8,25	8,25
142	Sandra Pahkala	Valkealan Kajo	8,91	8,91
11	Milka Riiali	Imatran Urheilijat		11,00
155	Venla Roimola	Vehkalahden Veikot		
143	Kirsikka Salmi	Valkealan Kajo	8,46	8,46
113	Wilma Taavitsainen	Ristiinan Urheilijat	8,51	8,51
10	Milla Uitti	Imatran Urheilijat	8,70	8,66

N17 1000m
117	Daria Fedotova	Svetogorsk		
12	Essi Urpalainen	Imatran Urheilijat		4.08,33

N17 Pituus
9	Anniina Kuukka	Imatran Urheilijat	4,40	4,40
151	Olivia Marttila	Vantaan Salamat		4,37
64	Sani Rantalainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	5,36	5,36
63	Noora Tiainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	5,05	5,13
10	Milla Uitti	Imatran Urheilijat	4,94	4,94

N17 Kuula
117	Daria Fedotova	Svetogorsk		
13	Hilla Mikkilä	Imatran Urheilijat	8,55	8,76

N17 Keihäs
65	Eeva Laine	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		34,33
13	Hilla Mikkilä	Imatran Urheilijat		23,79
106	Tara Saikkonen	Parikkalan Urheilijat	40,99	44,34
168	Sini Tiussa	Imatran Urheilijat		

M17 60m
136	Aatu Haimi	Valkealan Kajo		7,70
6	Lauri Honkanen	Imatran Urheilijat	7,75	7,75
7	Mika Karkkonen	Imatran Urheilijat		
137	Olli Palmumaa	Valkealan Kajo	7,64	7,64

M17 1000m
116	Dmitrii Golubev	Svetogorsk		
7	Mika Karkkonen	Imatran Urheilijat		
61	Martti Majuri	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		3.07,47
58	Saku Miettinen	Joutsenon Kullervo		3.02,85

M17 Kuula
6	Lauri Honkanen	Imatran Urheilijat		8,06
8	Otso Mikkilä	Imatran Urheilijat		9,70
112	Joonas Pulkkinen	Ristiinan Urheilijat	14,46	15,03

M17 Keihäs
62	Topi Hatakka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

M19 Kuula
56	Eero Virtanen	Imatran Urheilijat	14,93	14,93

M19 Keihäs
57	Vili Valtonen	Imatran Urheilijat		62,64

#	Nimi	Seura	SB	PB